Альтернатива SurveyMonkey: WPForms vs SurveyMonkey (порівняно)

wpforms проти опитування


Шукаєте альтернативу SurveyMonkey? Якщо ви намагаєтесь знайти найкращий плагін WordPress для свого веб-сайту, вам потрібно спробувати WPForms.

У цій статті ми порівняємо WPForms та SurveyMonkey, щоб ви могли визначити, який інструмент онлайн-опитування найкращий варіант для вас.

Оскільки ми збираємось дати вам детальне порівняння WPForms проти SurveyMonkey, ось короткий зміст, який допоможе вам ознайомитись зі статтею:

Загальна інформація: WPForms vs SurveyMonkey

Перш ніж ми зануримось у наше порівняння WPForms і SurveyMonkey, спочатку розглянемо основи кожного інструменту опитування.

wpforms-review-contact-form-plugin
WPForms є одним з найкращих плагінів для контактних форм і одним з найбільш сприятливих для початківців. За лічені хвилини ви можете створити потужну форму для свого веб-сайту, не знаючи нічого про код, використовуючи його конструктор перетягування.

Окрім основної форми контактів, WPForms дозволяє створювати дуже привабливі опитування та опитування на вашому веб-сайті. На відміну від більшості плагінів контактної форми, WPForms надає прекрасні звіти з опитуваннями з найкращою візуалізацією. Це означає, що ви можете легко проаналізувати результати опитування в режимі реального часу. Ви можете експортувати та ділитися окремими діаграмами у форматі PDF або JPEG лише за один клік.

Ви не тільки можете бачити результати опитування візуально приголомшливим способом, але й так можуть користувачі вашого веб-сайту. Після надсилання форми у вас є можливість відображати і результати в реальному часі. WPForms також дозволяє легко перетворити будь-яку існуючу форму на вашому веб-сайті у потужне опитування чи опитування лише одним натисканням кнопки.

оглядовий ключ-форма-конструктор-порівняння
SurveyMonkey, з іншого боку, є популярним інструментом онлайн-опитування, який використовується для збору думок людей, наприклад відвідувачів вашого веб-сайту.

SurveyMonkey постачається з низкою заздалегідь виготовлених шаблонів та заздалегідь написаних питань опитування, написаних експертами, щоб допомогти вам скласти опитування для Інтернету, електронної пошти чи соціальних програм. Вони пропонують часткову функцію перетягування, тому ви можете налаштувати шаблони відповідно до вашої марки та переставити та додати різні форми форм.

Інші особливості SurveyMonkey включають звітність про показники для аналізу результатів опитування та можливість одночасно збирати відповіді на опитування та платежі за допомогою кредитної картки..

Тепер, коли ви знаєте основи кожного інструменту опитування, давайте розглянемо його особливості, щоб дізнатися, чи WPForms є хорошою альтернативою SurveyMonkey.

Простота використання

WPForms – це один із найзручніших плагінів форми на ринку, і в ньому взагалі немає кодування.

Простий редактор перетягування полегшує початківцям створення потужної форми, включаючи опитування. Навіть якщо ви ніколи раніше не створювали опитування для свого веб-сайту, ви зможете за кілька хвилин за допомогою цього плагіна.

За допомогою WPForms ви можете використовувати їх заздалегідь розроблені шаблони для опитувань чи опитувань, у яких є всі форми форми, необхідні для початку роботи. Ви можете легко додавати поля, такі як спадні місця, шкали Likert, радіо кнопки, прапорці, рейтинги зірок тощо. Також дуже просто видалити, відредагувати і змінити порядок полів за допомогою функцій перетягування.

WPForms також показує попередній попередній перегляд того, як виглядатиме ваша форма під час її створення, тому вам не потрібно продовжувати перемикатися між редактором та попереднім переглядом.

wpforms vs surveymonkey простота використання

Крім того, оскільки WPForms є плагіном WordPress, користувачі можуть швидко створити опитування прямо з інформаційної панелі WordPress, що полегшує весь процес. Ви також можете збирати інформацію зі своїх опитувань на своєму власному веб-сайті, замість того, щоб входити в інше місце, як за допомогою SurveyMonkey.

Вставити готову форму або опитування на свій веб-сайт також дуже просто за допомогою WPForms. Всього за два кліки ви можете додати свою форму на будь-яку сторінку або публікацію свого веб-сайту. Він також постачається з віджетом WPForms, який дозволяє відображати форму в бічній панелі, колонтитулі або будь-яких інших областях віджетів веб-сайту.

Ви також можете ввімкнути звітування про опитування одним кліком, і WPForms автоматично генерує красивий звіт.

wpforms вставляють форму на сайті

Простота використання: SurveyMonkey

SurveyMonkey – це онлайн-конструктор форм, який дозволяє створювати лише 1 тип форми: онлайн-опитування.

Створюючи опитування, ви можете вибирати із випадаючого меню формат поля, який ви обираєте, як, наприклад, множинний вибір, поле для коментарів, рейтинг зірок тощо. Якщо у вас виникають проблеми з продумуванням запитань, на панелі зліва ви знайдете банк запитань, щоб дати вам кілька ідей. Як тільки ви побачите питання, яке вам подобається, ви можете додати його до своєї форми одним натисканням кнопки.

Інтерфейс SurveyMonkey не дуже зручний у користуванні. На перший погляд це здається простим у використанні, але потрібно декілька клацань, щоб зрозуміти, як додати запитання, додати поле форми та зробити його таким, як ви хочете..

оглядовий ключ-формуляр

Ви не можете переставляти питання у формі, перетягуючи їх, оскільки функція перетягування лише часткова. Вам потрібно натиснути кілька кнопок, щоб вибрати розташування ваших полів, тобто створення форми займе у вас набагато більше часу порівняно з WPForms.

Створюючи форму за допомогою SurveyMonkey, вам потрібно ввести запитання, перш ніж ви зможете додати більше форм у свою форму. Це означає, що ви не можете створити онлайн-форму без додавання запитань, що не корисно для створення контактних форм.

Крім того, якщо ви хочете створити лише опитування, то для SurveyMonkey потрібно ще більше кроків, ніж для WPForms. Оскільки SurveyMonkey – це онлайн-конструктор форм, користувачі повинні увійти в SurveyMonkey, щоб скласти опитування, а потім вставити його на WordPress, а не мати змогу будувати його прямо на інформаційній панелі WordPress..

Переможець: WPForms

Особливості

WPForms постачається з широким набором функцій прямо з коробки. Ці функції дозволяють вам взяти прості опитування та контактні форми та перетворити їх у потужні форми для бізнесу.

Як ми вже згадували раніше Додавання опитування / опитування від WPForms дозволяє легко створити опитування чи опитування, щоб додати їх на ваш сайт WordPress. Доповнення до опитування / опитування має всі функції, необхідні для створення чудових опитувань / опитувань для відвідувачів вашого веб-сайту.

WPForms може похвалитися низкою дивовижних полів опитування та опитування, включаючи багаторазовий вибір, прапорці, рейтинги зірок, шкалу Likert, чистий показник промоутера та багато іншого.

wpforms-опитування-опитування

За допомогою розумної умовної логіки WPForms ви можете персоналізувати опитування на основі відповідей користувачів. Ви також отримуєте інтерактивні звіти з опитуваннями в реальному часі та можливістю відображати в реальному часі результати опитувань на своєму веб-сайті..

Ви можете отримати доступ до багатьох інших цікавих функцій у WPForms для подальшого розширення опитувань, опитувань чи контактних форм, таких як доповнення щодо реєстрації користувача. Це дає користувачам можливість зареєструватися та увійти на ваш сайт. Ви можете вбудовувати форму реєстрації користувача на будь-яку сторінку, публікацію чи область віджетів свого сайту.

форма реєстрації користувача

Форма реєстрації користувачів чудово підходить для магазинів електронної комерції, сайтів членства, форумів тощо.

Ви також можете створити форми на декількох сторінках. Якщо у вас дійсно довге опитування або форма, яку ви хочете заповнити користувачами, за допомогою багатосторінкових форм WPForms ви можете розділити їх на кілька сторінок. Це допомагає покращити роботу користувачів, тому замість нескінченної прокрутки користувачі можуть легко переходити з однієї сторінки на іншу, в кінцевому рахунку зменшуючи залишення форми.

WPForms поставляється з іншими приголомшливими функціями та доповненнями, включаючи додаткові шаблони форм, капчу, геолокацію, автоматичне підтвердження форми, шлюзи платежів, послуги маркетингу електронної пошти та багато іншого. Усі ці функції роблять WPForms потужним плагіном форми.

Особливості: SurveyMonkey

SurveyMonkey пропонує ряд додаткових функцій для розширення онлайн-форм, включаючи завантаження файлів, тестування A / B, можливість приймати платежі, вікторини зі спеціальними відгуками тощо. Але порівняно з WPForms, набір функцій, який пропонує SurveyMonkey, обмежений.

Наприклад, SurveyMonkey не пропонує жодних спеціальних полів, таких як Captcha, поля паролів або Угода GDPR WPForms. Питання умовної логіки також повинні бути на їхній окремій сторінці, що робить опитування довше, ніж потрібно, і знижує кількість користувачів.

Хоча вони пропонують завантаження файлів, як ми згадували, поле для завантаження файлів обмежено двома планами з найвищими цінами. Те саме з платіжними інтеграціями; ви можете приймати платежі за допомогою своїх форм лише на 2-х планах з найвищими цінами. І ви можете перекласти форму на кілька мов, лише якщо придбаєте план з найвищими цінами.

Шаблон дизайну, який пропонує SurveyMonkey, також є досить базовими. Крім того, можливості брендингу та налаштування обмежені. Один з найбільших недоліків полягає в тому, що всі плани, крім найдорожчого, мають логотип SurveyMonkey в нижньому колонтитулі. Ви також не можете переглядати, як виглядатиме ваше опитування, не вводячи відповіді на кожне запитання.

На додаток до всього, за допомогою SurveyMonkey ви можете створити лише 1 тип форми, онлайн-опитування. Тоді як WPForms має багато інших функцій, доступних для користувачів, які хочуть створити опитування або багато інших типів онлайн-форм.

Переможець:WPForms

Підтримка

WPForms пропонує широкий спектр підтримки для своїх користувачів у різних форматах. Отже, як би ви не хотіли знаходити рішення своїх проблем, WPForms охоплює вас.

Ви можете отримати доступ до їх системи підтримки квитків прямо зі свого облікового запису та отримати допомогу від їх знаючої та доброзичливої ​​команди підтримки. Команда підтримки швидка і має чудові оцінки від своїх користувачів.

підтримка wpforms

Ви також можете ознайомитись з їх обширною документацією, яка організована в такі категорії, як Початок роботи, Функціональність, Стилістика, Додатки тощо. Нарешті, ви також можете звернутися до блогу WPForms, де ви знайдете підручники та інструкції, що містять знімки екрана та відео, щоб допомогти вам у будь-який момент зіткнення з проблемою..

Підтримка: SurveyMonkey

SurveyMonkey пропонує цілодобову підтримку клієнтів електронною поштою, але щоб отримати пріоритетну підтримку електронної пошти, вам доведеться оновити до цінового плану. Ви поновлюєте свій план, якщо хочете отримати доступ і до телефонної підтримки.

опитування підписки

SurveyMonkey також пропонує підтримку в розділі “Довідка” на їхньому веб-сайті, але це означає, що потрібно переглядати питання і сподіватися, що ви знайдете те, що відповідає вашій проблемі. Вони не пропонують користувачам жодних публікацій у блогах чи навчальних посібників.

Переможець:WPForms

Ціна

WPForms має декілька планів ціноутворення, що дає вам можливість залишатись у бюджеті, якщо ви тільки починаєте або отримуєте доступ до всіх необхідних функцій, якщо ви створений бізнес.

wpforms-ціноутворення

Їх базовий план починається від 39,50 доларів на рік, що є прекрасним варіантом для більшості блогів та персональних веб-сайтів. Крім базового плану, ви все ще отримуєте можливість створювати та отримувати необмежені форми, умовну логіку, розширені поля тощо.

Вони також пропонують план Plus, Pro та Elite, якщо вам потрібно буде оновити будь-який час, щоб отримати більш надійні функції, такі як інтеграція служб маркетингу електронною поштою або інтеграція платежів, наприклад, з PayPal або Stripe. Незалежно від розміру вашого бізнесу чи бюджету, ви знайдете ціновий план WPForms відповідно до ваших потреб.

Ціна: SurveyMonkey

SurveyMonkey має 3 індивідуальні плани преміум-класу на вибір, і ціни коливаються від 32 доларів на місяць до 99 доларів на місяць. У порівнянні з WPForms, ви отримуєте набагато менший баг за свій долар з точки зору функцій з SurveyMonkey.

оглядовий ключ-ціна

Ви отримуєте необмежену кількість опитувань, запитань та відповідей з кожним платним планом, але більшість найкращих функцій пропонуються лише за допомогою двох найдорожчих планів, таких як збір платежів, завантаження файлів, розширена логіка та пріоритетна підтримка. І з усіма планами, крім найдорожчого, вам доведеться миритися з логотипом SurveyMonkey в нижньому колонтитулі.

Хоча для SurveyMonkey є безкоштовна версія, ви можете зібрати лише 100 відповідей за опитування. Отже, це стає досить дорогим, якщо ви хочете зібрати більше відповідей та провести опитування протягом тривалого часу.

Переможець:WPForms

Хто повинен її придбати? WPForms vs. SurveyMonkey

WPForms – найкращий вибір для всіх, хто хоче провести опитування з сайту WordPress, незалежно від їхнього бюджету. Він не тільки доступніший, але і більш зручний у користуванні, а також поставляється варення з функціями, які допоможуть вам створити для вашого веб-сайту декілька різних типів потужних форм, включаючи контактні форми. За допомогою WPForms ви можете створити приголомшливі опитування для відвідувачів вашого веб-сайту та багато іншого.

Почніть з WPForms сьогодні!

SurveyMonkey найкраще підходить для користувачів, які хочуть збирати розширені опитування з різних платформ, таких як веб-сайти, платформи соціальних медіа та списки електронної пошти. Перш ніж зайти, перевірте, чи є у вас бюджет, щоб дозволити собі це, оскільки вам потрібно вибрати найдорожчий план, щоб отримати доступ до найкращих функцій.

Ви також хочете перевірити ці порівняння між,

  • WPForms vs TypeForm
  • WPForms проти FormStack

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття про WPForms vs SurveyMonkey і що тепер ви знаєте, яке рішення є найкращим вибором для вас.

Якщо вам сподобався цей пост, вам також сподобається наш глибокий огляд плагіна WPForms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map