Альтернативи процвітаючих лідерів: OptinMonster проти Thrive Leads

optinmonster vs процвітає


Шукаєте найкращий метод відображення спливаючих вікон на веб-сайті? Якщо це так, ви, напевно, бачили рекомендації щодо Thrive Leads та OptinMonster, найпопулярніших інструментів конверсії свинцю на ринку. Але який із них справді найкращий для ваших потреб?

У цій статті ми порівняємо OptinMonster і Thrive Leads у ряді важливих категорій, щоб дати вам повний звіт, щоб проаналізувати для себе, який інструмент найбільш гідний вашого часу та грошей..

Огляд: OptinMonster vs. Thrive Leads

OptinMonster

OptinMonster

З моменту запуску в 2013 році OptinMonster використовувався більш ніж 700 000 веб-сайтів, демонструючи професійні форми оптимін для понад 21 мільярдів користувачів в Інтернеті. Як найкращий інструмент перетворення свинцю в світі, OptinMonster постійно підвищує рівень інновацій та вдосконалює свій продукт.

Створена командою, яка створила численні успішні плагіни WordPress, OptinMonster передає технологію корпоративного рівня в руки повсякденних користувачів. Ви зможете створити привабливі, високо конвертовані форми оптимуму, не торкаючись жодного рядка коду. Він також працює з усіма найпопулярнішими сервісами електронного маркетингу.

Унікальна технологія Exit-Intent® OptinMonster, а також інструменти для географічного націлювання роблять її справді унікальною.

Процвітати веде за собою

thrive-Lead-wordpress - плагін

Теми Thrive запустили у 2013 році та зайняли Інтернет штурмом, ставши однією з найпопулярніших доступних на ринку тем WordPress. Незабаром, у 2015 році, Thrive Themes потрапив у гру плагінів із Thrive Leads.

Маючи понад 79 000 встановлень, Thrive Leads робить хвилі у світі контент-маркетингу.

Як компанія, що займається тематикою WordPress, не дивно, що Thrive Leads включить численні красиві заздалегідь створені шаблони на вибір. Не дивно, що плагін Thrive Leads так добре працює з веб-сайтами WordPress.

Підтримується веб-сайт: OptinMonster vs. Thrive Leads

OptinMonster

Як самостійне рішення, OptinMonster працює з будь-яким типом веб-сайту.

Незважаючи на те, що OptinMonster має доступний роз’єм для роз’єму, який ідеально інтегрує його з сайтами WordPress, ви також можете використовувати його на Squarespace, Blogger, Shopify, Magento, веб-сайті HTML або будь-якій іншій платформі.

Щоб отримати доступ до функцій OptinMonster, просто увійдіть до свого облікового запису на їхньому веб-сайті та створіть свої оптимізовані форми на інформаційній панелі користувача. Оскільки OptinMonster – це окремий додаток, доступ до якого здійснюється через його власний веб-сайт, вам ніколи не доведеться турбуватися про збільшення пропускної здатності на своєму сайті. Вам також не доведеться турбуватися про те, щоб покладатися на швидкість уповільнення вашого постачальника веб-хостингу. OptinMonster завжди швидкий і надійний.

На додачу, OptinMonster пропонує автоматичне резервне копіювання даних у хмарі, а також можливість керувати кількома кампаніями веб-сайтів з одного місця.

Процвітати веде за собою

Thrive Leads – плагін для WordPress. Іншими словами, Thrive Leads був створений виключно для веб-сайтів WordPress, і ви повинні володіти веб-сайтом, створеним за допомогою WordPress, щоб він працював. Його не можна використовувати на будь-яких інших платформах веб-сайтів.

Усі ваші налаштування налаштовані на веб-сайті WordPress під час використання процвітаючих лідерів. І будь-які отримані вами результати, а також аналітика та додаткові дані також зберігаються на вашому веб-сайті WordPress.

Ви також несете відповідальність за свої власні резервні копії та безпеку, оскільки Thrive Leads не робить нічого, щоб захистити вас від втрати даних.

Що стосується порівняння OptinMonster і Thrive Leads, підтримка веб-сайтів є однією з найбільших проблем, яка вирізняється. Thrive Leads – це фантастичний плагін WordPress; однак вона обмежена порівняно з неймовірною гнучкістю OptinMonster.

Простота використання: OptinMonster vs. Thrive Leads

OptinMonster

Оскільки магія о OptinMonster все відбувається на офіційному веб-сайті OptinMonster, все, що вам потрібно, – це перейти на app.optinmonster.com та ввести свої дані для входу для початку. Потім вас перейдуть на панель приладів:

Інформаційна панель OptinMonster

Звідти просто натисніть велику зелену кнопку “Створити кампанію” у верхньому правому куті, і ви будете добре рухатися. Просто виберіть тип кампанії, яку хочете створити на наступному екрані:

OptinMonster Створити кампанію

А потім виберіть шаблон:

OptinMonster Виберіть шаблон

Після того, як все буде забезпечено, ви перейдете до простого у використанні конструктора перетягування та перетягування:

OptinMonster Builder

Просто натисніть на елементи, які ви хочете редагувати у вибраному шаблоні, або перетягніть нові елементи елементів на вашу кампанію з лівої сторони. Це не може бути простіше! Інтуїтивний інтерфейс OptinMonster настільки легко зрозуміти, що навіть абсолютний новачок може легко створити свіжу маркетингову кампанію..

У верхній частині екрана ви побачите сині вкладки, які допоможуть вам провести весь процес, від побудови до інтеграції до публікації. Хоча інтерфейс приємний і охайний, нічого не приховано. Ви ніколи не опинитесь, що розгубилися чи загубились, намагаючись відчайдушно зрозуміти, що робити далі. Все розкладено для вас найбільш ефективним, зручним для користувача способом.

Процвітати веде за собою

Оскільки Thrive Leads є плагіном, що не включає WordPress, спочатку вам потрібно буде встановити та активувати його на своєму веб-сайті WordPress, перш ніж розпочати роботу. Якщо вам потрібна допомога, ознайомтеся з нашим посібником, як встановити плагін.

Після цього вам потрібно буде ввести свій ліцензійний ключ (з облікового запису Thrive Leads), натиснувши на вкладку «Процвітати лідери» зліва на панелі інформаційних панелей WordPress. Після цього перейдіть на вкладку “Процвітати потенційні лідери” і тепер відкриється панель інформаційних панелей “Процвітати”.

Процвітає приводить панель приладів

Одразу біля кажана, Thrive Leads може відчувати себе досить непосильним, особливо для початківців. Вам будуть запропоновані численні кнопки “Додати нові”, що пояснюють, що вони насправді роблять:

Меню процвітаючих лідерів

Швидше за все, щоб ефективно використовувати цей плагін, вам доведеться витратити багато часу, читаючи їх документацію, переглядаючи статті навчальних посібників в Інтернеті або навіть переглядаючи відео YouTube з інструкціями. У нього досить крута крива навчання, особливо порівняно з OptinMonster. Однак ми зробимо все можливе, щоб дати вам суть цього процесу.

Перш ніж розпочати роботу, вам потрібно буде додати групу лідерів. Після того, як у вас буде створена група провідних клієнтів, тоді, і лише тоді, ви можете вжити заходів, щоб розпочати створення належної кампанії.

Для нашого тесту ми вибрали параметр ThriveBoxes (версія лайтбоксу Thrive Leads) під нашою лідерською групою. Це меню спливе:

Процвітати підводить створення форми

Звідти це відчуває себе простіше. Виберіть тип спливаючого вікна, який ви хочете створити, виберіть шаблон і ви рухаєтесь. Але тоді будівельник виглядає так:

Процвітати веде будівельник

Як бачимо, все заховано та приховано від користувача. Вам доведеться витратити багато часу, розглядаючи форму, щоб знайти все необхідне, щоб вона працювала належним чином. Справжній конструктор досить простий завдяки функції перетягування; однак, примусити насправді вести себе правильно, може знадобитися багато непотрібних налаштувань.

Зрештою, кінцевий продукт (спливаюче вікно), що виробляється плагіном Thrive Leads, є найвищим рівнем. Але якою ціною? Час – це гроші, і ви витратите багато часу, намагаючись навчитися процвітати. Що стосується простоти використання щодо OptinMonster vs Thrive Leads, OptinMonster – явний переможець.

Порівняння цін

Використовувати OptinMonster на 1 веб-сайті ви можете вибрати базовий план за 9 доларів США на місяць. Для використання на 2 веб-сайтах, а також додаткових функцій преміум-класу план Plus доступний за $ 19 на місяць. Їх найпопулярніший план, Pro, включає в себе всі функції, доступні для 3 веб-сайтів, і коштує 29 доларів на місяць. Або, якщо у вас є більші потреби, ви можете підписатися на план зростання на рівні $ 49 / місяць.

Thrive Leads пропонує різні варіанти ліцензій, починаючи від $ 67 за 1 ліцензію на сайт. Інші 2 ліцензійні плани становлять 97 доларів за 5 ліцензій на сайт, або 147 доларів за 15 ліцензій.

Ви також можете стати членом процвітаючої теми за $ 228 / рік. Це надає вам доступ до всіх тем програми WordPress Thrive Theme та доступних плагінів, включаючи процвітати потенційних клієнтів; і 25 ліцензій на сайт.

Документація та супровід

Thrive Leads включає 1 рік технічної підтримки з будь-яким ліцензійним планом, який ви купуєте. Додаткові роки підтримки можна придбати за $ 40 / рік.

Команда The Thrive Themes також зібрала декілька відео-уроків та публікацій в блогах, щоб допомогти новим користувачам знайти шлях до плагіна Thrive Leads..

Що стосується OptinMonster, всі абоненти, незалежно від плану, мають доступ до своєї системи підтримки квитків без додаткової плати..

Користувачі також мають доступ до понад 200 статей, що охоплюють все, що хто-небудь хотів би знати про те, як успішно використовувати OptinMonster.

Окрім того, члени Pro та Growth мають доступ до пріоритетної підтримки без додаткової плати.

OptinMonster проти процвітає: хто виграє?

Зрештою, вибір залежить тільки від вас. І те й інше OptinMonster і Thrive Leads – це якісні продукти, які роблять саме те, на що вони претендують.

Особисто ми віддаємо перевагу OptinMonster за його простоту у використанні, вбивцьке обслуговування клієнтів та неперевершені ціни. Плюс той факт, що цей автономний додаток можна використовувати з будь-яким типом веб-сайтів, дає нам саме та потужність та гнучкість, яких ми бажаємо найбільше.

Звичайно, якщо ви є користувачем WordPress і не проти зайнятися більш крутою кривою навчання, процвітати потенційні лідери можуть вам добре. Що це таке, варіанти ціноутворення можуть бути дещо дорогими; однак, якщо вас цікавлять будь-які інші продукти Thrive Themes (теми, плагіни тощо) крім Thrive Leads, то пакет їх членства, безумовно, варто врахувати..

Що б ви в кінцевому підсумку не вибрали, ми сподіваємось, що ви скажете нам про це у коментарях. Також рекомендується переглянути це порівняння між OptinMonster і Sumo.

Ми також сподіваємось, що ця стаття допомогла вам прийняти впевнене, усвідомлене рішення.

Якщо ви вважаєте цю статтю корисною, вам також може сподобатися наш підручник про те, як створити оновлення вмісту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map