Альтернативи TypeForm: WPForms vs. TypeForm (у порівнянні)

wpforms-vs-typeform


Шукаєте альтернативи TypeForm? Якщо ви хочете додати форми або опитування на свій веб-сайт, вам потрібно знайти плагін для створення форм, який дозволить вам легко це зробити. Але з такою кількістю доступних плагінів для побудови форм, важко знайти найкращий, який відповідає вашим потребам.

У цій статті ми порівняємо WPForms проти TypeForm, щоб ви могли дізнатися, який плагін для конструктора форм дозволить вам легко створювати контактні форми та опитування для вашого сайту WordPress.

Що шукати у формулювачі форм

Шукаючи найкращі плагіни для побудови форм, вам потрібно приділити час уважному перегляду кожного з ваших варіантів, щоб зрозуміти, яке рішення найкраще підходить для ваших потреб. Обраний вами конструктор форми залежить від конкретних потреб вашого веб-сайту.

Якщо ви хочете створити контактні форми для свого веб-сайту, вам потрібно переглянути найкращі плагіни для WordPress форми, які пропонують усі необхідні функції. Хочете додати опитування на свій веб-сайт? Вам знадобиться конструктор форм, який пропонує ці можливості. Крім того, якщо ви хочете мати можливість обох, ви повинні знайти конструктор форм, який дозволяє створювати прості форми контактів, а також більш складні розмовні форми та опитування.

Загалом, існує ряд факторів, які слід враховувати при виборі конструктора форм, включаючи:

 • Особливості – Чи пропонує конструктор форм потрібні функції, необхідні для створення більш потужних форм та вирощування вашого веб-сайту?
 • Простота використання – Чи легкий у використанні плагін для створення форм навіть для початківців?
 • Ціноутворення – Чи підходить вартість конструктора форм для вашого бюджету?
 • Підтримка – Чи отримаєте вам потрібну допомогу по дорозі у випадку, якщо у вас виникнуть якісь проблеми?

Ми переглянемо кожен із цих факторів у нашому порівнянні WPForms проти TypeForm, почнемо.

Огляд: WPForms vs. TypeForm

TypeForm

typeform-form-builder

TypeForm це окремий інструмент, також відомий як SAAS (програмне забезпечення як сервіс), що спеціалізується на побудові он-лайн форм та онлайн-опитуваннях. TypeForm зосереджується на створенні опитувань, які цікаво заповнити вашу аудиторію, використовуючи їх розмовний формат, та ті, які чудово виглядають завдяки своєму унікальному стилю.

Поряд з опитуваннями, ви також можете створювати контактні форми, вікторини, форми зворотного зв’язку з покупцями, кошики для покупок тощо. TypeForm надає ряд заздалегідь розроблених шаблонів, які допоможуть вам швидко створити форму, а їх конструктор форм дозволяє легко створювати форми 1 запитання одночасно.

Пов’язані: Як створити форму стилю Typeform у WordPress (покрокове керівництво)

WPForms

wpforms-form-builder

WPForms є найпопулярнішим та найпопулярнішим плагіном для розробників форм для розробників форм. За допомогою програми конструктора перетягувань ви можете легко створити онлайн-форми для свого веб-сайту за лічені хвилини, не торкаючись рядків коду. WPForms спрощує створення потужних контактних форм, форм опитування, онлайн-форм замовлення, підписок електронної пошти тощо.

WPForms пропонує широкий спектр заздалегідь створених шаблонів форм, щоб швидко розпочати роботу над створенням форми, що відповідає вашим точним потребам. Крім того, всі створені вами форми будуть на 100% зручними для мобільних пристроїв, а це означає, що відвідувачі вашого веб-сайту можуть отримати доступ до них зі своїх настільних комп’ютерів, планшетів чи мобільних пристроїв.

Особливості: WPForms vs. TypeForm

TypeForm

Найпопулярнішою особливістю TypeForm є можливість створювати розмовні форми. Розмовні форми допомагають зацікавити користувачів та забезпечити кращу роботу користувачів. Замість того, щоб заповнити свою відповідь і прокрутити до наступного питання, розмовні форми користувачів автоматично переходять до наступного питання. Це більш інтерактивне та приємне для відвідувачів веб-сайту.

розмовні форми -форми

При створенні розмовних форм, TypeForm також надає функцію Logic Jump, щоб зробити ваші форми розумнішими. Ця функція дозволяє задавати різні запитання на основі відповіді користувача на попередні запитання, а також показувати персоналізовані закінчення на основі наданих відповідей..

логіка-стрибок-wpforms-vs-typeform

TypeForm також пропонує такі функції, як калькулятор, щоб робити прості обчислення у ваших формах та прихованих полях, які ви можете використовувати для заповнення таблиці запитань та результатів інформацією, яка вже є у файлі. Вони також пропонують завантаження файлів, можливість приймати платежі, сповіщення респондентів та легку інтеграцію з найкращими програмами, такими як Google Sheets та Mailchimp.

WPForms

WPForms пропонує ряд дивовижних функцій прямо з поля, щоб допомогти вам створити потужні контактні форми та опитування, а також широкий набір інших типів форм.

Завдяки додатку для опитування / опитування, ви можете легко створити опитування чи опитування для свого веб-сайту WordPress. Додаток опитування / опитування оснащений рядом унікальних полів форми для створення потужної форми для вашого бізнесу, включаючи різноманітний вибір, прапорці, рейтинги зірок, шкалу Likert, чистий показник промоутера та багато іншого.

wpforms-опитування

Що ще цікавіше – це WPForms дозволяє створювати розмовні форми так само.

Тепер ви можете створювати більше інтерактивних форм, що сприяють заповненню форми та зменшенню відмови від форми також за допомогою WPForms. Розмовна форма форм на повній сторінці робить ваші онлайн-форми більш особистими, як розмова віч-на-віч з другом.

розмовні-форми-wpforms

WPForms також пропонує розумна умовна логіка яка працює як з розмовними формами, так і з іншими типами форм, щоб ви могли створювати високоособлені форми на основі відповідей користувачів.

Завдяки WPForms ви також отримуєте інтерактивні звіти про опитування з оглядом у реальному часі, ви навіть можете відображати результати в реальному часі за результатами опитувань на своєму веб-сайті. Цей плагін для побудови форм також надає можливість приймати онлайн-платежі за допомогою Stripe та PayPal, і він легко інтегрується з усіма найпопулярнішими службами маркетингу електронною поштою..

WPForms також пропонує безліч унікальних полів та функцій для ваших форм, які TypeForm не пропонує, включаючи:

 • Реєстрація користувача – Створіть власні форми реєстрації користувачів WordPress для сайтів електронної комерції, сайтів членства та форумів.
 • Спеціальна Captcha – Додайте спеціальні запитання та математику Captcha.
 • Дані геолокації – Використовуйте дані геолокації, щоб дізнатися більше про своїх користувачів.
 • Підпис Аддон – Дозвольте користувачам підписувати ваші онлайн-форми за допомогою миші або сенсорного екрану.
 • Форма відмови Аддон – Розблокуйте більше потенційних клієнтів, фіксуючи часткові записи з ваших форм.

Переможець: WPForms

Простота використання: WPForms vs. TypeForm

ТипФорми

З TypeForm створити опитування або онлайн-форму досить просто. Почати можна з одного з їх попередньо розроблених шаблонів. Вони мають ряд шаблонів, призначених для опитування та анкетування, зворотного зв’язку, реєстрацій, додатків тощо.

друкарські форми-шаблони

Коли ви вибираєте шаблон, він поставляється із заздалегідь написаними питаннями. Якщо ви хочете змінити їх, просто натисніть на текст і починайте писати. Вибір питань для вашої форми досить простий, але налаштування форми для дизайну або додавання нового питання може стати трохи більш заплутаним для початківців.

typeforms-vs-wpforms-простота у використанні

Що стосується створення контактної форми для вашого веб-сайту, не існує простого способу зробити це. У них немає шаблонів, тому вам потрібно починати з нуля. Крім того, ви не можете просто додати поля до форми, спочатку потрібно написати запитання.

Крім того, щоб додати свою веб-форму на свій сайт, вам потрібно скопіювати та вставити код, який надає TypeForm, у HTML сторінки вашої сторінки, де ви хочете, щоб вона з’явилася, що також може бути складним завданням для початківців.

WPForms

З іншого боку, знайдуть початківців WPForms бути дуже зручним у користуванні. За допомогою WPForms ви можете легко скласти прості форми контактів або навіть складні розмовні форми або опитування за лічені хвилини.

По-перше, WPForms надає заздалегідь створені шаблони для різноманітних потреб, включаючи просту контактну форму, запит форми пропозиції, форму виставлення рахунків / замовлення, форму пожертвування, форму пропозицій, форму бронювання зустрічей тощо. Кожен шаблон пропонує вам усі поля, які вам потрібні, щоб розпочати роботу.

wpforms-шаблони

Налаштувати форми легко за допомогою конструктора перетягування та перегляду WPForm. Якщо ви не хочете поле, видаліть його одним натисканням кнопки. Ви можете легко додати нові поля, перетягнувши їх з лівого боку в правий. Ви також можете переставити поля форми, використовуючи функцію перетягування.

wpforms-опитування-редактор

Якщо ви хочете перетворити будь-яку з форм у розмовні форми за допомогою нової функції розмовної форми WPForm, ви можете ввімкнути її також одним натисканням кнопки..

wpforms-enable-розмовні форми

Крім того, додавання форми на веб-сайт WordPress дуже просто за допомогою WPForms – не потрібно торкатися жодного коду. Всього за два кліки ви можете додати свою форму на будь-яку сторінку свого сайту або до будь-якої публікації на вашому сайті. WPForms також постачається з віджетом, який дозволяє відображати форму в бічній панелі, нижньому колонтитулі чи будь-яких інших областях віджетів веб-сайту.

Переможець: WPForms

Ціноутворення: WPForms vs. TypeForm

TypeForm

TypeForm пропонує 3 різні цінові плани: Безкоштовний, Pro та Pro +. Маючи всі плани, ви можете створювати необмежені форми. Але за допомогою програми «Безкоштовний» ви можете отримати лише 100 відповідей на місяць, і ви можете додати лише 10 питань до кожної форми.

тип-ціна-ціна-wpforms-vs-typeform

Якщо ви хочете можливість збирати необмежену кількість відповідей і додавати необмежені поля, вам потрібно перейти на план Pro, який становить 30 доларів на місяць. Крім того, ви можете отримати доступ до розширених полів та функцій, таких як логічний стрибок, завантаження файлів і оплата лише тоді, коли ви підписалися на план Pro – вони недоступні для безкоштовного плану.

Крім того, якщо ви хочете зняти брендинг TypeForm, вам доведеться вибрати найдорожчий план Pro +, який коштує $ 59 на місяць.

WPForms

WPForms пропонує 4 різні цінові плани: Basic, Plus, Pro та Elite. Їх плани складають від 39,50 доларів на рік до 299,50 доларів на рік. Їх ціновування відмінно підходить для власників веб-сайтів, які тільки починають і хочуть отримати доступ до потужних функцій, залишаючись на бюджеті.

wpforms-ціноутворення

Крім того, навіть при найменш дорогому плані ви все одно отримуєте можливість створювати та отримувати необмежені форми, розумну умовну логіку, розширені поля тощо. WPForms – це доступне рішення навіть у порівнянні з Ninja Forms.

Якщо ви хочете отримати доступ до надійних функцій, таких як інтеграція платежів та розмовні форми, вам потрібно вибрати найпопулярніший план, Pro, за 199,50 доларів на рік.

Переможець: WPForms

Підтримка: WPForms vs. TypeForm

TypeForm

TypeForm пропонує різноманітну підтримку для своїх користувачів. Вони пропонують запакований довідковий центр з документацією, яка допоможе вам створити форму, інтегрувати, поділитися та вставити форму, керувати своїм обліковим записом тощо.

тип-підтримка

TypeForm також має корисний блог, повний порад та підказок. Ви також можете звернутися до їхньої служби підтримки, але вони надають підтримку лише у робочий час з понеділка по п’ятницю та пропонують обмежену підтримку у вечірні та вихідні дні. Отже, якщо ви зіткнулися з проблемою, ви не зможете отримати швидку відповідь.

WPForms

WPForms пропонує декілька різних можливостей для своїх користувачів отримати підтримку. Отже, незалежно від того, які переваги ви шукаєте для вирішення своїх проблем, WPForms тебе прикрили. Ви можете отримати доступ до їх системи підтримки квитків прямо зі свого облікового запису, і вони, як правило, відповідають на прохання підтримки протягом 24 годин у будні дні.

підтримка wpforms

У них також є розділ «Документація», який пропонує вам навчальні посібники в таких категоріях, як «Початок роботи», «Функціональність», «Стилінг», «Додатки», «Керування обліковими записами» тощо..

У WPForms також є дивовижний, часто оновлюваний блог, який рясніє навчальними посібниками, підказками та порадами, що часто включає покрокові знімки екрана та відеоінструкції.

Переможець: WPForms

Висновок: WPForms vs. TypeForm: який формуляр форм найкращий?

Якщо ви шукаєте плагін, який дає можливість легко створювати різноманітні форми для вашого веб-сайту, такі як контактні форми, реєстраційні форми та опитування, WPForms – ваш найкращий варіант.

Завдяки WPForms, ви отримуєте доступ до потужних функцій онлайн-форм та полів, які нададуть вашим формам додаткову силу, необхідну вашому бізнесу, – не витрачаючи цілого капіталу. Крім того, це неймовірно зручно навіть для початківців.

Почніть з WPForms сьогодні!

Якщо ви хочете створити форму, орієнтовану на дизайн, для свого сайту або поділитися в соціальних мережах, TypeForm – чудовий варіант. Але якщо ви хочете вирішити форму для форми веб-сайту або бізнесу з усіма необхідними функціями, вам доведеться вибрати найцінніший план. Не забудьте визначити, які функції вам потрібні та який ваш бюджет, перш ніж приєднатись до TypeForm.

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття, і ви виявили, який варіант для створення форми є найкращим для вас у битві WPForms проти TypeForm. Якщо вам сподобався цей пост, перегляньте наші статті про WPForms vs SurveyMonkey та WPForms vs FormStack.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map