Envira Gallery vs. FooGallery – що краще? (Порівняння)

галерея envira vs. foo gallery


Шукаєте плагін галереї для вашого веб-сайту? Ринок WordPress переповнений безліччю дивовижних плагінів, які дозволять відображати ваші медіа-файли візуально приголомшливим способом. Два найпопулярніші – Галерея Envira та FooGallery – кожен зі своїм набором потужних функцій.

Але для початківців це може бути заплутаним для вибору правильного плагіну галереї для своїх потреб, особливо з такою кількістю варіантів плагінів для галереї. Якщо це звучить як звична ситуація, не хвилюйтеся. Ми вас охопили.

Щоб допомогти вам вибрати найкращий плагін для галереї, ми створили детальний огляд плагінів із цим постом порівняння. Ми розглянемо їх функції поруч і побачимо, який з них є кращим варіантом для вашого веб-сайту.

Перш ніж зануритися глибше, давайте короткий огляд плагінів.

Огляд: Галерея Envira vs. FooGallery

Галерея Енвіра

envira-gallery-плагін

Envira Gallery – це один з найпопулярніших плагінів галереї на ринку з понад 100 000 активних установок та понад 1 мільйон завантажень. Envira Gallery – це плагін із фотогалереї, який легко використовувати початківцям. За 5 хвилин або менше ви можете завантажити свої фотографії, переставити їх і створити приголомшливу галерею зображень.

Крім конструктора фотогалереї перетягування, інші функції включають шаблони галереї, альбоми, спільний доступ до соціальних мереж, відеогалереї, водяну марку, слайд-шоу та багато іншого.

FooGallery

foogallery-плагін

FooGallery також має понад 100 000 активних установок у офіційному сховищі плагінів WordPress та 4,7 рейтингу на WordPress.org. Як і Envira Gallery, FooGallery також пропонує прекрасні макети галереї, які чутливі, блискавично та оптимізовані для Гутенберга.

Деякі з особливостей FooGallery включають в себе приголомшливі шаблони галереї, просте впорядкування за допомогою перетягування або сортування галереї, налаштування, такі як ефекти наведення вказівника, підтримка відео тощо. Крім того, у них також є попередній перегляд галереї, який дозволяє вам бачити, як виглядає ваша галерея під час її створення.

Конфігурація: Галерея Envira проти FooGallery

Галерея Енвіра

Envira Gallery дуже легко налаштувати. Параметр конфігурації ви знайдете в розділі Конфігурація вкладку на інформаційній панелі галереї Envira. Ось як це виглядає:

Конфігурація Галереї Envira, Галерея Envira vs Foogallery

Тут у вас є маса варіантів. Ви можете додати до 6 колонок галереї, включити опцію ледачого завантаження, навіть встановити час затримки для ваших зображень. Він також має можливість вибрати розміри вашої макети.

Якщо ви хочете налаштувати розмір зображення, у вас є також приголомшливі варіанти. У ньому багато стилів. Це може бути у вигляді ескізів, портретів, квадратних форм, пейзажів тощо. Виходячи з кількості стовпців макета, він також дозволяє вибрати розміри ваших зображень.

FooGallery

FooGallery також має фантастичні параметри конфігурації. Ви знайдете його під Налаштування варіант на панелі приладів FooGallery.

Конфігурація FooGallery, галерея Envira vs Foogallery,

Тут у вас є 4 різних вкладки налаштувань, зокрема Загальні, Зображення, Мова та Розширені настройки.

На вкладці Загальні ви можете працювати над ледачим завантаженням, параметрами галереї кеш-пам’яті та підписами галереї.

Є 6 варіантів стилізації галереї. На вкладці “Зображення” пропонуються параметри налаштування розмірів зображення, зміни розміру анімованих GIF-файлів, показу анімованих ескізів тощо..

Налаштувати вашу галерею зображень точно під ваші потреби легко і в Envira Gallery, і в FooGallery.

Простота використання: Галерея Envira vs. FooGallery

Галерея Енвіра

Створити свою галерею за допомогою Envira Gallery надзвичайно просто. Все, що вам потрібно зробити – це зайти на інформаційну панель Envira і натиснути на Додати новий кнопка. Тепер ви можете завантажити свої зображення в Галерея рідної Енвіри розділ.

Просто назвіть свою галерею у розділі заголовка, а потім виберіть зображення зі свого комп’ютера. Ви також можете додати вже наявні зображення з медіатеки, натиснувши на Виберіть файли з інших джерел варіант. Після додавання зображень ви побачите попередній попередній перегляд прямо внизу, де ви тільки що додали свої зображення.

Галерея Envira vs Foogallery,

З правого боку у вас буде короткий код. Ви можете використовувати це або натиснути кнопку опублікувати, щоб відобразити свою галерею на будь-якій сторінці або публікації, яку ви хочете. Хіба це не так просто?

FooGallery

Додавання галереї за допомогою FooGallery теж просто, але вона трохи відрізняється від галереї Envira. Щоб додати свої зображення за допомогою FooGallery, перейдіть на інформаційну панель FooGallery і натисніть на Додати галерею кнопка. Далі додайте назву галереї та зображення.

FooGallery простота використання, Галерея Envira vs Foogallery

Внизу області, де ви додаєте зображення, ви будете мати кілька параметрів налаштувань. Ви можете використовувати їх для додавання ефектів до зображень, вибору теми, додавання ефектів навантаження, меж тощо.

Щоб перевірити, як виглядає ваша галерея, натисніть на Попередній перегляд галереї кнопка вгорі екрана.

Наші думки

Якщо ви використовуєте плагін для галереї вперше, то Envira може бути хорошим для початку. У ньому є зручний інтерфейс, тому немає шансів заплутатися навіть при першому використанні.

Foo, з іншого боку, може переповнити вас, якщо ви новачок. Це зовсім не означає, що воно якось відстає від Envira. Якщо у вас є досвід роботи з плагінами галереї, вам може бути легше налаштувати зображення. Єдина проблема Foo полягає в тому, що вам потрібно переключити вкладки, щоб перевірити попередній перегляд після додавання зображень.

Стилі відображення: Галерея Envira проти FooGallery

Галерея Енвіра

Галерея Envira пропонує безліч прекрасних способів відображення своїх галерей зображень. Ви можете вибрати кількість потрібних стовпців, увімкнути або вимкнути ліниве завантаження, додати різні розміри зображень і зробити багато іншого.

Стиль галереї Envira

У плагіна багато варіантів розмірів для ваших зображень. З ескізів, портретів, пейзажів, випадкових випадків – ви це просто назвете. У Envira також є можливість додати лайтбокс та встановити положення підписів. Ви також можете змусити ваші зображення відповідати певному розміру, якщо ви хочете.

FooGallery

FooGallery також має величезний перелік варіантів ваших зображень. Щоб вона виглядала привабливо, вона дозволяє вам вибрати тему, яка складається з 3 типів – світла, темна та власна.

Стилі галереї FooGallery

Ви також можете додати різні межі, краплю та внутрішню тінь, вибрати значок завантаження та інше. він також має безліч ефектів наведення курсору, можливість додати підпис і також додати тип підкачки. Зображення також можна пов’язати з певною публікацією сторінки, використовуючи поле URL.

Наші думки

Що стосується відображення ваших зображень, Envira у своїй легкій версії пропонує основні функції. Foo, з іншого боку, має трохи більш досконалі варіанти. Отже, залежно від ваших вимог, ви можете обрати той, який потрібен.

Доповнення: EviraGallery проти FooGallery

Галерея Енвіра

Ви можете розширити функції галереї Envira, використовуючи її преміум-доповнення. У ньому є красиві доповнення для додавання параметрів соціальних медіа, підтримки відеофайлів, додавання специфічних для мобільних пристроїв налаштувань, додавання тегів, додавання водяного знака, захисту пароля, розбиття сторінок та багато іншого. Загальна галерея Envira пропонує понад 30 доповнень.

Envira addons

FooGallery

FooGallery також має можливість оновити свої функції.

Foogallery addons, Envira Gallery Vs Foogallery
Ви можете використовувати цю опцію для додавання відеофайлів, декількох ефектів завантаження, різних шаблонів шаблонів галереї, нескінченної прокрутки, попередньо встановлених налаштувань ефектів наведення та багато іншого. Foo має 5 розширень.

Наші думки
Щодо розширення своїх можливостей, Envira може бути кращим вибором. Хоча Foo має преміальні варіанти, Envira в цьому плані вважається лідируючим у гонці.

Документація: Галерея Envira vs. FooGallery

Галерея Енвіра

Галерея Envira прекрасно задокументована, і ви знайдете кожну відповідь на своє запитання (якщо воно є) в ньому. Він також пропонує можливість надати вам квиток, якщо ви не в змозі знайти рішення будь-якої проблеми.

FooGallery

FooGallery однаково добре документований. У вас не повинно виникнути жодних проблем із розумінням плагіна або пошуку відповіді на питання під час роботи з ним.

Наші думки
Обидва плагіни можуть бути присвоєні рівними балами з точки зору його документації. Обидва вони були яскраво задокументовані, і, дотримуючись цієї документації, початківець теж може обробляти плагін, як професіонал.

Ціноутворення: Галерея Envira vs. FooGallery

Галерея Енвіра

Галерея Envira пропонує 4 різних ціноутворення плани. Основний старт від $ 29 і піднімається до $ 299.

Ціна Галереї Енвіра

FooGallery

Плани ціноутворення FooGallery входять у 3 різні варіанти. Він починається від $ 29,99 і піднімається до $ 149,99.

Ціни на FooGallery

Наш вердикт: Галерея Envira vs. FooGallery: який плагін для галереї слід вибрати?

Envira Gallery – це легкий плагін, який постачається з усіма функціями, які вам колись знадобляться у плагіні WordPress Gallery.

Ціна Галереї Envira трохи вище, ніж Foo. Але ми вважаємо, що особливості та доповнення, які пропонують ці плани, виправдовують цю пропозицію.

Це все про два плагіни. Ми сподіваємося, що ця публікація галереї Envira Vs FooGallery була вам корисною. Якщо ви хочете переглянути більше альтернатив, прочитайте наш пост у 8 кращих плагінах WordPress Gallery порівняно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map