Як додати інформаційну панель Google Analytics до адміністратора WordPress

Як додати інформаційну панель статистики аналітики до WordPress


Хочете перевірити статистику Analytics прямо на інформаційній панелі WordPress?

Наявність панелі інструментів Google Analytics у адміністратора WordPress полегшує контроль за вашим трафіком, тому вам не потрібно завжди входити в обліковий запис Google Analytics для відстеження. На основі цих звітів. Ви отримаєте інформацію про те, як оптимізувати вміст для збільшення продажів та конверсій.

Більшість із вас уже мають використовувати Google Analytics, щоб слідкувати за ефективністю вашого сайту. У цій статті ми покажемо вам, як перевірити статистику вашого веб-сайту безпосередньо на панелі інструментів, додавши інформаційну панель Google Analytics.

Якщо ви одна з них, тоді перестаньте хвилюватися. У сьогоднішній статті ми покажемо вам, як перевірити статистику свого сайту прямо на панелі інструментів, не входячи на будь-який інший веб-сайт чи інструмент.

Перевірте статистику веб-сайту прямо на інформаційній панелі WordPress

монтерінсенсі, плагіни для входу та реєстрації користувачів

Найпростіший спосіб додати статистику на панель приладів – додати плагін, наприклад MonsterInsights.

MonsterInsights – найкращий плагін Google Analytics для WordPress. Він не тільки дозволяє додавати статистику на ваш сайт, але також дозволяє вам включати розширені аналітичні звіти, такі як відстеження електронної комерції, відстеження завантажень та інше без необхідності торкатися рядка коду.

Щоб дізнатися більше про цей плагін, ознайомтеся з нашим детальним оглядом MonsterInsights.

Давайте перевіримо, як за допомогою цього плагіна додати інформаційну панель статистики до своєї WordPress.

Крок 1. Додавання панелі інструментів Google Analytics до адміністратора WordPress

Перший крок – встановити MonsterInsights плагін на інформаційній панелі WordPress.

Для отримання додаткових відомостей дізнайтеся, як встановити плагін WordPress.

Після того, як MonsterInsights буде встановлено та активовано, перейдіть на свою приладну панель і натисніть на Статистика »Налаштування. Тут ви можете ввести свій ліцензійний ключ MonsterInsights, який доступний у вашому обліковому записі MonsterInsights.

додати ключ підтвердження інформаційної панелі статистики

Тепер натисніть на Підтвердити ключ кнопка. Після завершення потрібно підключити веб-сайт до свого облікового запису Google Analytics. Ви можете зробити це, перейшовши до Статистика »Налаштування. Ви побачите варіант, який називається Аутентифікуйте свій обліковий запис Google. Просто натисніть на цю кнопку.

Тепер вас буде переспрямовано на нову сторінку, на якій вас попросять увійти у свій обліковий запис Google.

увійдіть у Google Analytics

Якщо ви вже увійшли до свого облікового запису Google, ви можете просто вибрати веб-сайт, для якого ви хочете перевірити статистику. Якщо ні, введіть свої реєстраційні дані та натисніть на Далі натисніть кнопку і рухайтесь вперед.

Ідіть вперед і натисніть на Дозволити кнопка. Останнім кроком є ​​вибір профілю, який ви хочете відслідковувати. Вам потрібно вибрати свій веб-сайт тут, а потім натиснути на Повна автентифікація кнопка для продовження.

додати дозвіл на статистику

Тепер ви будете перенаправлені на інформаційну панель WordPress і побачите звіти Google Analytics.

Якщо ви ще не створили свій обліковий запис Google Analytics, знадобиться певний час (до 24 годин), щоб ваші статистичні дані відображалися на інформаційній панелі.

Крок 2. Перегляд інформаційної панелі Google Analytics у WordPress

Тепер це MonsterInsights інстальовано, активовано та пов’язано з інформаційною панеллю Google Analytics, ви готові перевірити статистику на своїй інформаційній панелі.

Для цього просто перейдіть до Статистика »Звіти.

У вас буде перегляд загальних звітів вашого сайту. Якщо трохи прокрутити вниз, ви побачите кількість відвідувачів на сайті “Новий проти”, що повертаються. Це також дає розбиття пристрою, тому ви точно знаєте, скільки людей користуються своїми мобільними пристроями, вкладками, ноутбуками. тощо для відвідування вашого сайту.

Ви також маєте чітке уявлення про кількість трафіку, що надходить з різних країн, звідки походить ваш трафік та які основні сторінки та публікації на вашому сайті.

В основному ви можете точно бачити те, що показує Google Analytics, але більше.

Що ще можна побачити за допомогою MonsterInsights?

Крім пропонування загальних звітів вашого веб-сайту, MonsterInsights також пропонує вам користувацькі звіти залежно від налаштувань. Деякі з них:

  • Звіт про натискання партнерської посилання для видавців
  • Звіти про електронну комерцію для підприємств електронної комерції,
  • Звіт пошукової консолі для аналізу трафіку в Пошуку Google
  • Звіт про параметри на основі спеціальних параметрів, які ви додали
  • Відстеження подання форми
  • Статистика сайту в реальному часі

Вам просто потрібно встановити необхідний аддон, і вам буде добре. Щоб встановити аддон, перейдіть на сторінку Статистика »Доповнення.

Потім ви побачите кілька варіантів на екрані. Залежно від того, який аддон ви хочете просто натиснути Встановити кнопка, і ви закінчили. Після встановлення стан додатка зміниться на Активний.

Так це все Тепер на інформаційній панелі WordPress у вас є інформаційна панель статистики.

Ви також можете перевірити, як налаштувати відстеження авторів у WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me