Як додати мультимедійний повзунок у WordPress

Повзунки – це красивий і простий спосіб привернути увагу користувачів. У слайдер можна додавати відео, текст, кнопки все, що завгодно. Але проблема полягає в тому, що ви не хочете, щоб слайдер гальмував ваш сайт. У цій статті я покажу вам, як створювати красиві мультимедійні слайди в WordPress за допомогою мого улюбленого плагіну WordPress, Солівок.


Чому Soliloquy – найкращий плагін для слайдера WordPress?

Якщо я збираюся використовувати слайдери на веб-сторінці, я не хочу, щоб він уповільнював роботу мого сайту. Soliloquy дуже оптимізований, щоб переконатися, що слайди завантажуються швидше, не впливаючи на час завантаження сторінки. Сама ця причина досить сильна, щоб хто-небудь міг користуватися Soliloquy, але є і більше.

Soliloquy створює повністю чуйні повзунки, які однаково чудово виглядають на робочому столі, мобільних пристроях та планшетах. Це красиво зменшує масштаб без погіршення якості та працює як шарм на сенсорних пристроях.

SEO викликає велике занепокоєння для більшості інтернет-підприємств. Soliloquy – це найбільш зручний SEO-слайдер WordPress. Це дозволяє легко додавати теги та заголовки до ваших слайдів дуже просто, що допомагає збільшити рейтинг пошуку.

Нарешті, якщо я створюю сайт для когось іншого. Я хочу використовувати те, що є простим у використанні. Soliloquy дуже привітний для початківців, і кожен, хто мало знає, як використовувати WordPress, може створювати слайди за допомогою Soliloquy.

Як створити красиві мультимедійні багаті слайди з Soliloquy

Перше, що вам потрібно зробити – це придбання Солівок. Ліцензія на один сайт становить лише 19 доларів США, але я порекомендую ліцензію для розробників, яка становить 99 доларів США, і надає вам доступ до всіх основних додатків.

Отримавши плагін, встановіть та активуйте його, як і будь-який інший плагін WordPress. Після активації ви помітите новий пункт меню Soliloquy на бічній панелі адміністратора WordPress. Щоб створити новий слайдер, потрібно натиснути на нього Soliloquy »Додати нове.

Створення нового слайдера за допомогою Soliloquy

Спершу вам потрібно дати назву слайдера, після чого натиснути кнопку вибору зображень, щоб завантажити зображення на повзунок. Якщо ви хочете вибрати зображення з вашої медіатеки, додати відео слайд або вставити слайд HTML, тоді вам потрібно натиснути кнопку, на якій написано “Натисніть тут, щоб вставити слайди з інших джерел”.

Дозволяє завантажити пару зображень на слайд, а потім натисніть кнопку інших джерел. Це відкриває нове спливаюче вікно з трьома вкладками. Ви можете вибирати зображення з медіатеки, додавати відео або вставляти слайд HTML. Перейдіть на вкладку відео, і ви помітите, що можете додавати відео з YouTube, Vimeo та Wistia та Vimeo. Просто вставте URL-адресу відео та надайте заголовок та підписи для відео, якщо це необхідно. Після цього натисніть кнопку “Вставити слайди у слайдер”.

Додавання слайду для відео

Soliloquy дозволяє не тільки додавати зображення та відео, але й слайди HTML. Це означає, що ви можете створити слайд за допомогою HTML та CSS та вставити його у слайдер. Ця функція особливо корисна для розробників та дизайнерів, вона дозволяє створювати слайди з текстом, кнопками, зображеннями та будь-чим іншим, що вони можуть захотіти додати в одному слайді. Після натискання на вкладку слайдів HTML ви побачите звичайний редактор HTML, куди можна вставити свій HTML-код.

Додавання слайдів HTML у програмі Soliloquy

Після додавання слайдів вони виглядатимуть так:

Редагування слайдів усередині слайдера

Кожен ваш слайд має дві кнопки на ньому, червона кнопка видалить слайдер a зі слайдера. Синя кнопка з інформаційною піктограмою дозволить вам редагувати слайд. Тут ви можете додавати метадані до своїх слайдів, додавати посилання на них та надавати підписи.

Метадані слайдів

Soliloquy дозволяє контролювати розширені параметри для кожного створеного вами слайдера. Просто натисніть на вкладку Налаштувати, щоб переглянути ці параметри. Тут можна вибрати налаштування анімації, теми, стрілки, навігації та керування.

Налаштуйте розширені параметри для слайдера

Після задоволення слайдера просто натисніть на кнопку опублікувати. Після опублікування слайдера його можна додати в будь-якому місці на вашому сайті WordPress за допомогою шорт-кодів та тегів шаблонів. Щоб переглянути ці штрихові коди, натисніть на значок спільного доступу і Soliloquy покаже вам ці теги. Просто скопіюйте короткий код і додайте його до своїх публікацій або сторінок. Або скопіюйте тег шаблону та вставте його у файли тем WordPress.

Скопіюйте повзунок та тег шаблону повзунка

Легко чи не так? Я рекомендую вам пограти з розширеними параметрами на вкладці конфігурації слайдера та експериментувати з різними розмірами слайдера, анімацією та ефектами зникання.

Якщо вам сподобалась ця стаття, будь ласка, приєднуйтесь до ThemeLab Twitter і Google+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map