Як створити форму AMP у WordPress (крок за кроком)

як створити форму підсилювача в WordPress


Ви хочете створити контактну форму AMP (прискорені мобільні сторінки) на своєму веб-сайті WordPress?

Ось тут корисний плагін WPForms. WPForms – це один з найзручніших плагінів для створення форм, який дозволяє створювати красиві контактні форми AMP для свого веб-сайту за кілька швидких та простих кроків.

У цій статті ми покажемо вам, як за допомогою плагіна WPForms створити блискучу контактну форму, зручну для APM, на своєму веб-сайті WordPress. Але перед цим давайте швидко зрозуміти важливість AMP.

Навіщо створювати сторінки AMP та форми AMP

За даними дослідження, майже 60% пошукових запитів у Google надходять із мобільних пристроїв. Створюючи свій веб-сайт AMP-дружнім, ви можете переконатися, що ваш сайт швидше завантажується на мобільних пристроях.

Google Accelerated Mobile Project – це ініціатива Google із відкритим кодом, яка спрямована на те, щоб значною мірою прискорити перегляд мобільних пристроїв у відкритій мережі. AMP ставить досвід перегляду мобільних пристроїв крок вперед. Основна ідея – різко збільшити швидкість сторінки вашого веб-сайту, використовуючи додатковий легкий шаблон, оптимізований для швидкості.

Швидше завантаження веб-сторінок пропонує покращену роботу користувачів та заохочує відвідувачів довше залишатися на вашому сайті. Таким чином ви можете знизити показник відмов і збільшити ймовірність покращення рейтингу.

Однак, оскільки AMP використовує окремий легкий шаблон для завантаження ваших сторінок, це може вплинути на контактні форми, функції JavaScript та інші елементи.

Для відображення контактних форм на сторінках AMP ви можете використовувати WPForms, найкращий плагін для WordPress.

Давайте тепер розглянемо, як використовувати WPForms для створення контактних форм на своїх сторінках AMP.

Крок 1: Встановлення плагіна Google AMP

Перш ніж зайнятися та створити форму, давайте розглянемо, як створити сторінки AMP на своєму веб-сайті. The AMP плагін – це офіційний плагін Google AMP на WordPress.

Щоб знайти цей плагін, знайдіть AMP у вікні пошуку, перейшовши до Плагіни »Додати нове.

Тепер натисніть на Встановити зараз кнопка, за якою натискає кнопка Активуйте кнопку, щоб дозволити йому почати працювати.

Плагін AMP, Google AMP

Крок 2: Встановлення WPForms на WordPress

Далі встановимо плагін WPForms на свій веб-сайт. Для цього просто увійдіть на інформаційну панель WordPress та перейдіть до Плагіни »Додати нове. Тепер наберіть WPForms на панелі пошуку у верхньому правому куті екрана.

Після того, як плагін знайдеться, натисніть на Встановити зараз кнопка, а потім Активуйте щоб плагін почав працювати.

WPForms Lite, плагін контактної форми для друку AMP

Крок 3: Створення першої форми за допомогою WPForms

Щоб створити свою першу форму за допомогою WPForms, перейти до свого Інформаційна панель WordPress та перейдіть до WPForms »Додати нове

Тепер на екрані з’явиться наступне вікно.

підсилювач контактної форми в wordpress

Тут ви побачите 4 різні варіанти. Залежно від вашої вимоги ви можете вибрати шаблон, який найкраще відповідає вашим потребам.

Для цього підручника виберемо Проста контактна форма варіант. Тепер ви будете перенаправлені на конструктор форми перетягування, де ви зможете додавати або видаляти поля до та з попередньо створеного шаблону, який ви тільки що вибрали.

підсилювач сторінки контактів

Усі доступні поля відображаються зліва. Модні поля можна використовувати лише в тому випадку, якщо ви оновите свій плагін до преміум-версії. Однак стандартні поля також добре пройти.

Щоб додати поле до форми, просто перетягніть її зліва та опустіть її в розділ форми праворуч.

Якщо ви хочете видалити поле з форми, просто наведіть курсор на це поле. Ви побачите видалити значок у верхньому правому куті поля.

видалити поле з wpforms

Просто натисніть на цю опцію, і ваше поле буде видалено. За допомогою цього методу ви можете видалити будь-яке поле з тієї форми, яка, на вашу думку, не потрібна.

Ви також можете змінити параметри поля. Ви можете змінити формат полів, розмір шрифтів, приховати або показати мітки та підметки тощо..

Після завершення натисніть на Зберегти кнопка у верхньому правому куті форми, щоб ви не втратили своїх змін.

Тепер, якщо ви подивитесь на ліву частину панелі, ви побачите опцію, що називається Налаштування. Натиснувши на нього, ви побачите кілька варіантів. Для легкої версії ви зможете використовувати лише перші три варіанти.

Під Загальні Ви можете змінити назву форми, додати опис, змінити кнопку кнопки подання, змінити кнопку обробки тексту та ін. Він також дозволяє включити опцію для заповнення анти-спаму та опцію подання форми Ajax.

підсилювач контактної форми загальних налаштувань

Тепер переходимо до Повідомлення. Цей параметр матиме декілька варіантів для заповнення. Головне поле в цій частині – це З електронної пошти поле. Тут ви можете додати електронну адресу свого веб-сайту чи торгової марки. Ви також повинні переконатися, що ваш веб-сайт налаштовано на уповноважений постачальник послуг для надсилання електронних листів.

Крок 4: Відображення першої форми

Щоб відобразити свою першу форму, перейдіть на сторінку, де ви хочете відобразити вашу форму. Якщо ви хочете створити нову сторінку, натисніть Сторінка »Додати нове. Додайте заголовок на свою сторінку.

Клацніть піктограму +, щоб додати блок до редактора Гутенберга. Потім введіть WPForms і як тільки він з’явиться, натисніть на нього.

вставити контактну форму підсилювача

Далі вам буде запропоновано вибрати правильну контактну форму, тому виберіть її.

підсилювач контактної сторінки

Тепер ви можете натиснути на Опублікувати натисніть кнопку праворуч на інформаційній панелі WordPress, щоб опублікувати свою публікацію. Ваша форма AMP WordPress тепер доступна.

Ви також можете використовувати Бланк реєстрації листів і Форма пропозиції шаблони, які вам доступні на початку процесу. Залежно від вашої вимоги, виберіть потрібний шаблон для вашого веб-сайту. The Пуста форма опція дозволяє створити форму з нуля. Якщо ви хочете абсолютно нову форму, спробуйте цей варіант

Це майже все. Зараз на вашому веб-сайті має бути зручна форма AMP, яку ви хотіли створити.

Ми сподіваємося, що ця стаття була вам корисною. Якщо вам сподобалась ця публікація, ви також можете прочитати наш покроковий посібник щодо створення багатосторінкової форми на WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map