Як створити ворота прийому в WordPress (крок за кроком)

optinmonster, привітні ворота, WP привітні ворота, створення списку


Хочете створити привітання на своєму веб-сайті?

Традиційні запрошені ворота перенаправляють користувачів на нову сторінку, що погано для SEO та досвіду користувачів. За допомогою OptinMonster ви можете створити сплеск екрану, також відомий як форма повноцінного вибору для розширення списку електронної пошти.

У цій статті ми покажемо вам, як додати привітання на веб-сайт WordPress.

Додавання привітання до Вашого сайту легко

Додавання привітання до вашого сайту WordPress – це швидко та просто OptinMonster.

optinmonster-логотип

OptinMonster – найкращий плагін для покоління, який допоможе вам розширити список електронної пошти, збільшити продажі та збільшити цілі конверсії. За допомогою цієї програми ви можете створювати приголомшливі спливаючі вікна, повністю оптимізовані для пристроїв усіх розмірів.

Це також дозволяє додавати таймер зворотного відліку, вбудовані форми, шафки для вмісту та багато іншого. Докладніше про OptinMonster тут.

Використовуючи OptinMonster, дуже просто створити приголомшливі та потужні привітні ворота, які конвертують. Все, що вам потрібно зробити, – це дотримуватися цього підручника.

Крок 1. Підключення плагіна OptinMonster до програми OptinMoster

По-перше, підписатися на додаток OptinMonster а потім встановіть плагін OptinMonster на інформаційну панель WordPress.

Після активації плагіна перейдіть на інформаційну панель WordPress і натисніть на OptinMonster зліва на екрані. Тут ви побачите два варіанти.

  1. Отримайте OptinMonster
  2. Підключіться до свого облікового запису OptinMonster

Якщо припустити, що ви вже створили свій обліковий запис за допомогою OptinMonster, ми виберемо другий варіант. Якщо ви його ще не створили, перейдіть до першого. Вибравши другий варіант, у вас буде можливість Авторизуйте OptinMonster.

авторизуйте optinmonster

Натисніть на нього. Це перенаправить вас у нове вікно, куди потрібно натиснути Підключіться до WordPress варіант.

Крок 2: Вибір шаблону на повноекранному екрані

Після того, як всі налаштування виконані, перейдіть до OptionMonster »Кампанії» Створіть нову кампанію.

створити оптимістичну кампанію

Тепер ви можете вибрати тип своєї кампанії, а потім шаблон на ваш вибір. Виберіть Повноекранний варіант для типу вашої кампанії.

Тип кампанії та оптимістичний шаблон шаблону

Після цього вам потрібно назвати кампанію та вибрати веб-сайт, на якому ви хочете її відображати.

привітання користувачів з привітальним повідомленням, привітання користувачів WordPress, привітання користувачів WordPress

Натисніть на Почніть будівництво кнопка, щоб продовжити розробку.

Крок 3: Розробка дизайну вашого привітання з OptinMonster

Вас направлять до конструктора перетягування, де ви можете розпочати розробку кампанії. На лівій панелі завдань ви побачите всі параметри налаштування. Під час редагування ви можете побачити попередній перегляд вашого дизайну.

OptinMonster дозволяє вам вибрати, чи хочете ви дозволити вашим користувачам закрити вашу оптимізовану форму. Доречно додати кнопку закриття, щоб ваші користувачі мали можливість пропустити її. Невключення кнопки закриття може серйозно роздратувати деяких користувачів, які більше ніколи не будуть намагатися повернутися на ваш сайт.

Щоб увімкнути опцію кнопки закриття, перейдіть до Дизайн у верхній частині екрана, а потім натисніть на Параметри Optin »Кнопка закриття. Увімкніть параметр, який говорить Показати кнопку закриття. На екрані ви також побачите ряд інших параметрів, за допомогою яких можна налаштувати кнопку.

Далі, перейдіть до Правила відображення вкладка, що з’являється безпосередньо біля Дизайн вкладка. Тут налаштуйте час на нуль, як показано на скріншоті нижче. Таким чином, привітання буде показано відразу після того, як користувач приземлиться на ваш сайт.

Ви також можете відобразити, на якій сторінці повинен бути показаний привітання.

Ви також можете піти Інтеграції щоб з’єднати свою оптимізовану форму з інструментом маркетингу електронної пошти, як-от Постійний контакт.

Після внесення всіх змін натисніть на Зберегти кнопкою, щоб не втратити їх.

Далі переходимо до Опублікувати вкладка. Після розширення переконайтеся, що ви змінили статус для проживання.

Нарешті, перейдіть на інформаційну панель WordPress і натисніть на OptinMonster зліва на екрані. Тепер переходимо до Кампанії. Ви побачите, що створена вами кампанія перелічена там. Якщо ні, просто натисніть на Оновити кампанії кнопки, і ви повинні мати можливість її бачити.

Тепер натисніть на редагувати параметри виводу посилання.

Це покаже вам новий екран, де ви будете мати назву опції Увімкнути кампанію на сайті. Виберіть поле поруч.

Нижче ви також можете налаштувати, хто може бачити вашу вітальну браму. Після завершення натисніть на Зберегти натисніть кнопку, і вам добре піти.

Ваша кампанія має бути реалізованою зараз. Зайдіть на свій веб-сайт зараз з передової сторінки, і ви побачите вступні ворота в дії. Ось результат того, що ми створили саме зараз.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам створити запрошення в WordPress. Якщо ви хочете дізнатися більше способів розширення списку електронної пошти, швидко натисніть на посилання, щоб прочитати наш посібник.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map