Як виконати аудит безпеки WordPress (крок за кроком)

як виконати аудит безпеки в WordPress


Хочете виконати аудит безпеки WordPress?

Проведення аудиту безпеки на вашому веб-сайті може мати великі переваги.

  • Це допомагає стежити за тим, що відбувається на вашому сайті.
  • Це готує вас до поширених та незначних проблем, які можуть раптом з’явитися.

У цьому підручнику ми покажемо вам, як поетапно виконувати аудит безпеки в WordPress..

Виконання аудиту безпеки в WordPress

Найкраще в WordPress – це те, що він робить все надзвичайно простим завдяки своєму масивному списку плагінів. За допомогою цих плагінів ви можете знайти рішення майже кожної проблеми.

Запуск аудиту безпеки теж не є складним, якщо ви знаєте, який плагін безпеки використовувати для найкращих результатів. Як правило, для вибору є кілька варіантів. Але ми б радимо рекомендувати плагін журналу перевірки безпеки WP.

Журнал аудиту безпеки WP – огляд

Журнал аудиту безпеки WP

Журнал аудиту безпеки WP – це потужний плагін, який допоможе вам виявити будь-яку підозрілу поведінку на вашому веб-сайті. За допомогою цього плагіна ви можете легко захистити свій сайт від будь-яких зловмисних хак, відстежуючи журнали WordPress.

За допомогою журналу аудиту безпеки WP ви дізнаєтесь, що робить кожен, хто ввійшов у систему, так що ви можете помітити будь-яку шкідливу поведінку, перш ніж вони стануть загрозою.

Маючи 4,8-зірковий рейтинг та понад 1 мільйон завантажень, цей плагін є одним із найкращих варіантів проведення аудиту безпеки на вашому сайті WordPress. Цей плагін сумісний з останніми версіями WordPress і працює безперебійно поряд з будь-яким іншим плагіном на вашому сайті.

Давайте перейдемо далі, щоб побачити, як користуватися цим плагіном поетапно.

Крок 1: Встановлення та налаштування журналу аудиту безпеки WP

Першим кроком є ​​завантаження та встановлення журналу аудиту безпеки WP на вашому сайті WordPress. Ось як встановити плагін WordPress.

Після активації плагіну на екрані з’явиться повідомлення із запитом, чи потрібно запускати майстра основних параметрів плагіна. Клацніть на опцію Так.

Це підготує ваш плагін до процесу налаштування. Тоді ви задасте кілька питань. Перевірте їх обережно та відповіді на них, позначивши так чи ні прямо під питанням. Тут ви також можете вибрати період, протягом якого ви хочете зберігати свої дані у своєму журналі. Ви можете вибрати останні 6 місяців, 12 місяців тощо..

Ви можете припинити відстежувати журнали будь-якого певного користувача, якщо цього хочете.

На останньому кроці на екрані з’явиться повідомлення, яке підтверджує завершення процесу налаштування. Просто натисніть на Закінчити і ви готові розпочати роботу.

Крок 2: Моніторинг подій за допомогою журналу аудиту безпеки WP

Після налаштування плагіна ви можете розпочати моніторинг подій на вашому сайті WordPress. Для цього перейдіть на інформаційну панель, і ви побачите опцію Журнал аудиту зліва на екрані.

Клацніть на опцію перегляду журналу аудиту. Це відобразить активність, яку плагін щойно виконував на вашому сайті.

Ви отримаєте важливі деталі, такі як дата події, причетний користувач, IP-адреса користувача та повідомлення про подію.
Отже, якщо користувач увійшов на ваш веб-сайт, ви можете точно дізнатися, хто це був, і бачити активність користувача на цьому сайті. Ви також дізнаєтесь їх IP-адресу.

Крок 3: Контроль подій за допомогою журналу аудиту безпеки WP

Плагін також дозволяє контролювати події, які ви хочете додати на свій веб-сайт. Ви можете зробити це, перейшовши до Журнал аудиту »Увімкнути / вимкнути події.

Під Рівень журналу Ви можете вибрати один з трьох варіантів.

  • Основні
  • Гек
  • Користувальницькі

Просто натисніть на стрілку, що випадає, і виберіть найкращий вибір. Виходячи з цього параметра, ви побачите події та описи на цій сторінці. Тут ви можете ввімкнути або вимкнути окремі події, встановивши / зніміть прапорці поруч із ними.

Крок 4: Припинення входу в систему

За допомогою журналу аудиту, окрім моніторингу активності на вашому веб-сайті, ви також можете припинити сеанс роботи користувача клацанням миші. Для цього перейдіть на вашу приладну панель і виберіть Журнал аудиту »Увійшли користувачі

Тут ви можете або припинити всі сеанси разом, або зробити це індивідуально для своїх користувачів. Якщо ви хочете припинити їх усі разом, скористайтеся опцією вгорі. Якщо ви хочете припинити один сеанс користувача, натисніть кнопку Завершити поруч із конкретним користувачем і ваша робота закінчена.

Крок 5: Завантаження звітів журналу

Наступним кроком є ​​завантаження звітів, створених плагіном. Але перед завантаженням їх можна керувати та контролювати тип звіту, який ви хочете завантажити.

Ви можете це зробити, перейшовши Журнали аудиту »Звіти. Тут у вас є дві різні вкладки.

Під першим, що говорить «Створити» & Налаштуйте періодичні звіти, ви можете вибрати тип звіту та діапазон даних. Це також дозволяє вибрати формат звіту та налаштувати налаштування для завантаження періодичних звітів.

На другій вкладці, де написано статистичні звіти, ви можете вибрати діапазон даних, критерії та формат свого звіту. Після цього просто натисніть кнопку “Створити звіт”, щоб завантажити звіт.

Час від часу завантажуючи ці звіти, ви можете бути впевнені, що у вас є резервні копії всіх даних у разі будь-яких нещасних подій.

Так це все Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам навчитися виконувати аудит безпеки в WordPress. Якщо ви ще не провели аудит, перейдіть до цього. Тим часом, вам також може бути цікаво прочитати наш повний посібник із безпеки WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me