Контактна форма 7 проти WPForms – яка з них найкраща? (Порівняння)


Ви намагаєтесь вибрати між WPForms vs Contact Form 7 для вашого веб-сайту? Ну, ви починаєте чудово. Оскільки два найпопулярніші плагіни контактних форм усіх часів, ви вже звузили свій вибір до найкращого з найкращих.

Але який із них ідеально підходить для ВАШИХ потреб У цій статті ми поставили WPForms vs Contact Form 7 на ринг боротьби століття.

Шість елементів, які ми перевірили, були:

 1. Основна форма форми
 2. Особливості
 3. Розширене створення форми
 4. Інтеграція
 5. Підтримка
 6. Ціна

Ви готові гуляти? Тоді саме час дізнатися, хто виграє: WPForms vs Contact Form 7!

1. Основні створення форми

Контактна форма 7 є одним із найстаріших плагінів безкоштовної форми контактів для WordPress, що існує. Однак, хоча вона зберігає свою популярність, вік не прирівнюється до мудрості. За ці роки не так багато змінилося, щоб покращити цей плагін, щоб він був більш зручним для користувачів. За весь цей час він не показав жодних нових подій.

Щоб відформатувати контактну форму 7 або додати додаткові поля, вам потрібно добре зрозуміти HTML.

Попередній перегляд також не є варіантом із Контактною формою 7. Вам потрібна гарна фантазія, щоб уявити, як будуть виглядати ваші форми.

З іншої сторони, WPForms застосував новіший, сучасний підхід до контактних форм, що робить основний акцент на зручності використання.

Завдяки інтуїтивно зрозумілому конструктору перетягувань вам знадобиться абсолютно нульовий HTML-знання, щоб форматувати чи редагувати форми.

WPForms також постачається з декількома заздалегідь створеними шаблонами, тому вам не доведеться робити свої форми з нуля. (Хоча ви абсолютно можете, якщо хочете).

Крім цього, редактор форм включає в себе попередній перегляд, тому вам не доведеться використовувати свою уяву, щоб уявити, як це буде виглядати, як тільки він закінчиться. Ви можете перевірити це в будь-який час і навіть перевірити ваші форми, перш ніж публікувати їх.

WPForms також пропонує декілька додаткових полів форми, яких у Контактній формі 7 немає:

 • Перерви сторінки
 • Угода GDPR
 • Шкала Лікерта
 • Прапорці
 • Рейтинги
 • Завантаження файлів

Платежі також вітер, з полями форм, такими як Одиничні та декілька предметів, Кредитна картка та Випадаючі елементи. Заробляти гроші в Інтернеті ніколи не було простіше.

Переможець: WPForms. Цей плагін дуже зручний для початківців, але має все, про що могли мріяти передові користувачі. Якщо потрібні навички кодування ZERO, це не стає простішим.

2. Особливості

Контактна форма 7 має обмежену кількість функцій. Текст, число, дата, випадаючі меню, прапорці, перемикачі, reCAPTCHA та завантаження файлів доступні; але це все.

Щоб розширити функції Контактної форми 7, вам потрібно буде встановити додаткові плагіни, офіційно не підтримувані командою Контактної форми 7. Ризиковано, в кращому випадку.

Для порівняння, WPForms виводить контактну форму 7 з води з її особливостями. Це набагато більше, ніж просто форма контакту.

WPForms Lite (безкоштовна версія) за характеристиками схожа на контактну форму 7; проте, WPForms Pro поставляється в комплекті з безліччю офіційно підтримуваних доповнень та функцій:

 • Кращий захист від спаму
 • Інтеграція побудови MailChimp, AWeber, Drip, Monitor Monitor, GetResponse та Constant Contact list email
 • Розумна умовна логіка
 • Управління входами з вашої інформаційної панелі WordPress
 • Миттєві повідомлення та підтвердження при поданні форми
 • Можливості опитування та створення опитування
 • Часткове збереження форми
 • Створення форми в декількох частинах
 • Подання форми Ajax
 • І так набагато більше!

Ознайомтеся з WPForms lite vs. Pro

Пов’язані: Як створити форму стилю Typeform у WordPress (покрокове керівництво)

Переможець: WPForms. Завдяки надзвичайній гнучкості та налаштуванням, WPForms тягне милі перед контактною формою 7.

3. Розширене створення форми

Цілком очевидно, що плагін контактної форми з найбільшою кількістю функцій також може бути самим здатним створювати найдосконаліші форми, але ми все одно поділимося деталями.

Форма реєстрації користувача

Так. WPForms цілком здатний створювати передові форми. Вам потрібна форма оплати, спеціальна форма реєстрації користувача, форма опитування, форма завантаження файлів або щось середнє: WPForms покрив вас.

На жаль, Контактна форма 7 дозволяє лише створити основні форми. Абсолютно ніяких розширених можливостей форми немає.

Переможець: WPForms. Незалежно від того, чи вибираєте ви безліч готових шаблонів, або використовуєте гнучкість його конструктора перетягування, щоб створити шедевр з нуля, WPForms має саме те, що вам потрібно для успіху.

4. Інтеграція

Шукаєте розширення можливостей додатка вашої контактної форми? Плагіни Addon ідеально підходять для роботи.

Хоча в контактній формі 7 немає офіційних плагінів для додатків, ви можете перейти в Google “Інтеграція з контактною формою 7” та знайти кілька варіантів, створених сторонніми розробниками. Такі речі, як інтеграція MailChimp, спеціальні шкури та засоби захисту від спаму, доступні, якщо ви готові викопати їх..

На жаль, для Контактної форми 7 доступні лише обмежені інтеграції, і багато з них є ненадійними, оскільки більшість доповнень більше не підтримуються та не підтримуються сторонніми розробниками, які їх створили. На жаль, це означає, що багато доповнень, які здаються ідеальними, можуть бути не сумісні з останніми версіями WordPress.

З іншої сторони, WPForms має майже необмежену кількість офіційних інтеграцій, які постійно оновлюються та підтримуються. Ви можете встановити будь-які додатки безпосередньо зі своєї інформаційної панелі WordPress і будьте впевнені, знаючи, що вони не порушать ваш веб-сайт WordPress.

Ви також можете з’єднати свою форму з будь-якою онлайн-програмою за допомогою інтеграції Zapier.

Переможець: WPForms. Команда WPForms постійно додає нові функції аддону і постійно підтримує попередні аддони останніми технологіями. Будь-яка інтеграція, яка вам може знадобитися, готова до встановлення та буде працювати належним чином.

5. Підтримка

Як безкоштовний плагін WordPress, Contact Form 7 пропонує підтримку лише у формі Форуму підтримки плагінів WordPress. На жаль, Каталог плагінів WordPress не вимагає підтримки або будь-яких гарантованих відповідей для своїх безкоштовних плагінів.

Якщо ви шукаєте в Інтернеті, ви можете знайти деяку документацію, доступну для вирішення поширених проблем. І контактна форма 7 має Сторінка FAQ на їх офіційному веб-сайті.

WPForms, з іншого боку, пропонує: система підтримки квитків, а також легко доступні обширна документація та навчальні посібники, щоб допомогти вам на кожному кроці.

Переможець: WPForms. Всебічний, доброзичливий та швидкий; підтримка від WPForms не могла бути кращою.

6. Ціна

Контактна форма 7 і WPForms Lite обидва БЕЗКОШТОВНІ для початку. Це не стає кращим за це!

І, звичайно, можна оновлення до платної версії WPForms якщо ви хочете ще більше дивовижних функцій.

Переможець: Краватка. Безкоштовна – ціна, яку кожен може собі дозволити.

Кінцеві результати

Контактна форма 7 була запущена майже десятиліття тому і досі залишається одним з найкращих плагінів WordPress на ринку. Але коли мова йде про контактну форму 7 проти WPForms; Контактна форма 7 нарешті виконала свою відповідність.

WPForms розвивалася та зростала разом зі своїми користувачами, постійно в курсі новітніх технологій та постійно додаючи нові функції. Контактна форма 7 не має.

З WPForms, ви можете створити контактну форму за лічені хвилини, незалежно від рівня вашої кваліфікації. Потрібна допомога? Зверніться до команди підтримки WPForms. Хочете більше функцій? Надішліть пропозицію! WPForms постійно вдосконалюється.

Отже, у цій битві Контактної форми 7 проти WPForms … WPForms – це явний ПЕРЕМОЖНИК.

Ви також хочете перевірити порівняння між,

 • WPForms vs TypeForm
 • WPForms проти FormStack

Також не пропустіть наш покроковий посібник про те, як створити форму AMP в WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам прийняти рішення. Готові розпочати роботу з WPForms? Прочитайте нашу статтю про те, як додати контактну форму на веб-сайт WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map