Learndash vs. LifterLMS – що краще? (2020)

Learndash проти lifterlms


LearnDash та LifterLMS – це два найкращих плагіни LMS (система управління навчанням) для WordPress. Але це справді найкращий плагін LMS: LearnDash або LifterLMS?

Не кожна система управління навчанням створюється рівною. Вам важливо зрозуміти, чим ці 2 плагіни LMS відрізняються один від одного, щодо їх цінових планів та особливостей. Завдяки нашому неупередженому порівнянню між LearnDash та LifterLMS ми допоможемо вам вирішити, який із них найкращий вибір.

LearnDash vs. LifterLMS – Зміст

Щоб допомогти вам дізнатися про відмінності, ми створили цю публікацію порівняння Learndash vs. LifterLMS. У цій публікації ми зробимо побічне порівняння плагінів і побачимо, який із них може бути кращим варіантом для вашого наступного проекту.

При цьому ми розглянемо головним чином 6 аспектів –

 1. Огляд
 2. Простота використання
 3. Курс будівельник
 4. Варіанти оплати
 5. Продуктивність
 6. Документація
 7. Ціноутворення

Почнемо з короткого огляду обох плагінів. Це допоможе вам краще познайомитися з плагінами, якщо ви не знайомі з ними.

LearnDash vs. LifterLMS – огляд

LearnDash

Learndash та LifterLMS – це два чудових плагіни WordPress LMS, які дозволяють створювати веб-сайти онлайн-курсів для своїх користувачів.

LearnDash претендує на найбільш надійний плагін LMS для WordPress. Вони можуть похвалитися вражаючим списком клієнтів, включаючи компанії Fortune 500 та великі університети по всьому світу для створення онлайн-курсів.

LearnDash – це преміальний плагін, який пропонує безліч функцій для створення онлайн-курсів на вашому сайті.

LifterLMS

З іншого боку, LifterLMS – це безкоштовний плагін LMS, який продає преміум-аддони окремо або як пакет. Це ще один повний пакет LMS, який дозволяє швидко та легко будувати онлайн-курси.

LearnDash vs. LifterLMS – Простота використання

LearnDash

learnndash-віджет

Цей плагін досить простий у використанні. Завдяки LearnDash ви отримуєте спеціалізовану інформаційну панель, яка дозволяє створювати матеріали курсу, уроки, теми, вікторини, сертифікати, завдання, групи тощо. Це дозволяє легко експортувати звіти про курси та тести користувачів на будь-які інші платформи.

На вкладці налаштувань можна ввімкнути різні параметри, такі як автоматичний прокат курсу, обхід лімітів курсу тощо. Якщо ви знаєте, як створювати публікації та сторінки в WordPress, створити онлайн-курс за допомогою LearnDash буде дуже просто.

За допомогою планів Plus і Pro ви отримаєте ProPanel, що покращує вашу роботу адміністратора. Це ще більше спрощує керування курсами, перегляд дій у режимі реального часу та багато іншого.

LifterLMS

lifterlms-Sales-Report-Details

LifterLMS також простий у використанні та налаштування. Як і LearnDash, LifterLMS також має спеціальну інформаційну панель для управління вашими онлайн-курсами. Але цей має трохи більше варіантів, ніж LearnDash. Окрім опцій, доступних у LearnDash, він також пропонує варіанти перевірити звіти про свої реєстрації, продажі, вікторини, членство, студентів тощо.

Переможець

Обидва плагіни зручні у користуванні та легко керуються. Однак LearnDash випереджає всі свої змагання за простотою використання завдяки ProPanel.

LearnDash vs. LifterLMS – будівельник курсів

LearnDash:

Створити курс за допомогою LearnDash – це цікаво та просто. Просто перейдіть на інформаційну панель LearnDash і натисніть на Курси »Додати нове. Потім ви можете додати власну назву і почати створювати свій курс.

У верхній частині екрана у вас будуть різні варіанти курсу. Ви можете використовувати їх для додавання короткого коду, категорії та тегів тощо.

Так само ви можете додати уроки до курсу. Для цього натисніть на Уроки зліва на екрані. Потім виберіть Додати новий варіант. Прокрутіть униз і виберіть курс, куди ви хочете додати урок.

Так само ви можете додавати теми до своїх курсів, вікторин, сертифікатів, завдань тощо. В цілому легко обійтись та створити курси та інші пов’язані теми. Після цього ви можете натиснути кнопку опублікувати праворуч, щоб продовжити курс.

LifterLMS:

Як і LearnDash, LifterLMS також пропонує прості варіанти створення курсу. Ви можете виконати ті самі кроки, що і Learndash, щоб створити свій курс. Під час прокрутки сторінки вниз ви знайдете ще більше варіантів, як-от конфігурація для регулювання тривалості курсу, можливість вбудовування пропонованого відео чи аудіо, додавання плану доступу та багато іншого.

LifterLMS

Ви також можете додати спеціальні поля, ім’я викладача та керувати своїми учнями та зробити багато іншого.

Переможець

Обидва плагіни пропонують простий інтерфейс для створення ваших курсів та додавання до них тегів, міток та категорій. Так що це краватка.

LearnDash vs. LifterLMS – можливість оплати

LearnDash:

Learndash підтримує PayPal, оскільки це варіант оплати за замовчуванням. У вказані поля ви можете додати свої адреси електронної пошти, валюту, країну та всю іншу необхідну інформацію. Ось скріншот варіантів оплати –

LifterLMS:

LifterLMS, з іншого боку, не має опції оплати за замовчуванням. Ви можете вибрати спосіб прийняття платежу.

Виплати можна здійснити вручну (онлайн або офлайн) або навіть можна інтегрувати шлюз платежів. Ви можете заповнити валютні опції та варіанти шлюзу платежів відповідно до вашої вимоги.

Переможець

Оскільки Learndash вже має шлюз платежів за замовчуванням, приймати платежі за курси простіше. Однак вам доведеться придбати додаток, якщо ви хочете прийняти оплату через LifterLMS, що дорівнює ціні плагіна.

Отже, LearnDash – явний переможець тут.

LearnDash vs. LifterLMS – продуктивність

LearnDash:

Продуктивність вашого веб-сайту є одним з найважливіших аспектів роботи користувачів. Якщо це повільно, то це може мати реальні наслідки.

Для підвищення продуктивності WordPress, LearnDash використовує новітні технічні інструменти як у галузі електронного навчання, так і в WordPress!

За допомогою аддонів він також дозволяє інтегрувати вміст, створений на вашому веб-сайті, з Articulate Storyline або Adobe Captivate.

LifterLMS:

Звичайно, LifterLMS також чудовий своєю продуктивністю. Це дуже швидко і чуйно, якщо ви використовуєте чуйну тему. Навіть незважаючи на те, що плагін не знижує швидкості, вам слідкуйте за оптимізацією продуктивності..

Переможець

Обидва додатки надшвидкі і сумісні з більшості тем і плагінів, які ви можете використовувати разом із цими плагінами. Це краватка.

LearnDash vs. LifterLMS – Документація

І Learndash, і LifterLMS оснащені обширною документацією, яка дозволяє вам легко провести кожен аспект побудови онлайн-курсу. Незалежно від того, який плагін ви виберете, вам буде легко почати роботу з плагіном.

Переможець

Що стосується документації, обидва ці плагіни добре задокументовані та проходять вас через кожен крок для створення онлайн-курсу.

LearnDash vs. LifterLMS – Ціноутворення

Лірендаш: Learndash надає 3 різні цінові плани, від 159 до 329 доларів. За допомогою базового плану ви отримуєте основний плагін та ліцензію на його використання на одному сайті. За допомогою пакету плюс ви можете користуватися плагіном на 10 веб-сайтах, а з ліцензією Pro ви можете користуватися плагіном на до 25 сайтах.

Ціна Learndash

LifterLMS:

LifterLMS також пропонує 3 різні цінові плани, починаючи від $ 99 до $ 999. Ви можете використовувати план 99 доларів на 5 сайтах, план 299 доларів на 5 сайтах і 999 доларів на необмеженій кількості сайтів.

Переможець

Навіть незважаючи на те, що LifterLMS пропонує дешевший базовий план, у міру зростання вашого веб-сайту LMS, плагін стає дорогим, тому що вам може знадобитися придбати багато додатків. Тож LearnDash є переможцем.

Висновок: який із них найкращий вибір для ваших потреб LMS?

Здійснюючи чітке порівняння між LearnDash та LifterLMS, очевидно, що LearnDash випереджає криву.

Хоча обидва інтерфейси зручні в користуванні, з точки зору функцій, LearnDash перевершує порівняно з LifterLMS.

Якщо ви хочете створити преміальний веб-сайт для онлайн-курсів, то LearnDash – найкраща ставка, тоді як LifterLMS може бути правильним вибором для безкоштовного надання курсів..

Якщо ви хочете дізнатися про інші альтернативні плагіни LMS, ознайомтеся з нашою публікацією про 9 кращих плагінів WordPress LMS у порівнянні

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map