MonsterInsights – статистика Jetpack – що краще?

MonsterInsights vs Jetpack Stats


MonsterInsights vs Jetpack Stats: хто виграє? Якщо ви це запитуєте, то, ймовірно, ви шукаєте найкращий плагін для відстеження відвідувачів вашого веб-сайту та виявлення статистики їх взаємодії на вашому веб-сайті..

WordPress пропонує декілька плагінів аналітики для виконання цих функцій, але MonsterInsights та Jetpack Stats є найпопулярнішими; і з поважних причин. Але який з них справді найкращий для ВАШИХ потреб?

У цій статті ми порівнюємо статистику MonsterInsights та Jetpack, щоб ви могли прийняти остаточне рішення.

Загальний огляд: MonsterInsights vs Jetpack Stats

Що таке MonsterInsights?

The MonsterInsights плагін працює на вашому веб-сайті або блозі WordPress, щоб зробити інтеграцію з Google Analytics без особливих зусиль. Оскільки найпотужніший і найпопулярніший доступний інструмент аналітики веб-сайтів, що використовує потужність Google Analytics на вашому веб-сайті, може надати вам детальну інформацію та статистику щодо відвідувачів вашого веб-сайту та взаємодії з вашим вмістом..

Хоча Google Analytics може бути складно налаштувати самостійно, MonsterInsights робить це занадто простим, навіть для абсолютних початківців. Процес налаштування стає безпроблемним, забираючи лише кілька хвилин у день, а не години; нульові навички кодування потрібні.

Крім того, не тільки перегляньте всі статистичні дані за замовчуванням, які може запропонувати Google Analytics, але і складні показники. Події, статистика електронної комерції та багато іншого буде у вас під рукою та готові до перегляду.

MonsterInsights набагато перевершує використання Google Analytics самостійно. MonsterInsights – зручна для початківців і проста у використанні – зірка, що зростає, яка не перестане лазити.

Що є статистика Jetpack?

Jetpack – це складений плагін, який включає низку функцій, які можуть бути зручними для вашого веб-сайту; включаючи безпеку, захист від спаму та резервне копіювання сайту. Статистика Jetpack – це один з модулів, який ви можете додати до плагіна Jetpack як додаткову функцію.

Коли ви активуєте статистику Jetpack, після встановлення та активації плагіна Jetpack ви можете використовувати його для перегляду звітів про відвідувачів вашого веб-сайту та про те, як вони взаємодіють з вашим веб-сайтом WordPress.

Все йде нормально? На даний момент аналізу, MonsterInsights та Jetpack Stats здаються майже однаковими, правда? Що ж, все, що потрібно змінити в наступному розділі …

Як це працює: MonsterInsights vs Jetpack Stats

MonsterInsights

MonsterInsights – це перш за все плагін інтеграції Google Analytics. Все, що потрібно зробити для того, щоб він працював, – це зв’язати свій обліковий запис Google Analytics з MonsterInsights. Якщо ви деякий час використовуєте Google Analytics для відстеження даних свого веб-сайту, ви отримаєте результати майже миттєво. Ваша інформаційна панель буде виглядати приблизно так:

Інформаційна панель MonsterInsights

Якщо ви новачок у Google Analytics, результати можуть з’явитися до 48 годин, щоб відобразити результати на інформаційній панелі MonsterInsights..

Якщо ви використовували Google Analytics (GA) без MonsterInsights, вам доведеться вручну вставити код GA у свої теми тем. Це особливо грізне завдання для початківців або тих, хто не має навичок кодування; і має численні ризики. Найменша помилка кодування може перекосити ваші дані Analytics або, що ще гірше, зламати ваш веб-сайт.

За допомогою MonsterInsights ви можете налаштувати навіть найдосконаліше відстеження Google Analytics лише за кілька клацань миші. Налаштувати її надзвичайно просто та зручно розміщуватись на вашому веб-сайті WordPress. Не потрібно переходити зі свого сайту на сторонні платформи, щоб переглядати ваші звіти.

Найкраще, ви будете використовувати потужність Google Analytics – найсильнішого і найточнішого інструмента аналітики веб-сайтів, доступного сьогодні.

Jetpack

Jetpack Stats є частиною плагіна Jetpack. Значення, Jetpack Stats – це лише виноска до довгого списку інших функцій, що входять до загального плагіна Jetpack. Тоді як MonsterInsights був побудований виключно з аналітикою на увазі, аналітичні функції Jetpack Stats – це лише стороння думка.

Щоб увімкнути Jetpack на своєму веб-сайті або в особистому блозі, вам потрібно створити обліковий запис WordPress.com і підключити свій сайт до цього облікового запису. Оскільки Jetpack використовує власний інструмент аналітичної марки, а не інтегруватись з Google Analytics, інформація може почати деякий час. Ваша інформаційна панель буде виглядати приблизно так:

Інформаційна панель Jetpack

На жаль, лише невелика частина статистики вашого веб-сайту доступна на вашій інформаційній панелі WordPress. Щоб переглянути вашу “повну” аналітику, вам доведеться увійти та перейти до свого облікового запису WordPress.com. Навіть тоді звіти не будуть настільки повними або вичерпними, як коли б ви використовували Google Analytics або MonsterInsights.

Особливості відстеження: MonsterInsights vs Jetpack Stats

MonsterInsights

Завдяки MonsterInsights ви отримаєте доступ до всіх типів розширених функцій відстеження, які ви можете собі уявити. Рядок меню, зручно розташований на вашому веб-сайті WordPress, виглядає так:

Рядок меню MonsterInsights

З цього рядка меню ви можете отримати доступ до:

 • Відстеження завантажень
 • Відстеження електронної комерції
 • Спеціальні розміри
 • Відстеження оголошень
 • Відстеження направлення
 • Статистика в режимі реального часу
 • Відстеження форм
 • І ще багато іншого …

Оскільки MonsterInsights був побудований з урахуванням аналітики, відстеження є її однією функцією; і це робить це досконало.

Статистика Jetpack

Рядок меню Jetpack Stats в значній мірі розповідає про все, що потрібно знати про його особливості:

Рядок меню

Оскільки статистика Jetpack – лише невеликий фрагмент загального плагіна Jetpack, він надає лише найосновніші звіти про відстеження. Ви можете переглянути загальні відвідування, загальні коментарі та декілька інших основних статистичних даних; однак додаткові функції відстеження не доступні.

Bloat: MonsterInsights vs Jetpack Stats

MonsterInsights

MonsterInsights має всі основні функції, які ви хочете отримати для аналізу потрібних веб-сайтів. Він має одну мету: отримати необхідні вам дані зручним для вас способом.

Він легкий і не має набряку. І хоча ви можете реалізувати додаткові функції, встановивши аддони, ви можете бути впевнені, що ці функції працюють разом для досягнення однієї спільної мети. Навіть з кожним встановленим додатком, єдиний фокус MonsterInsights зосереджений на збиранні даних та передачі їх вам легко зрозуміти.

Статистика Jetpack

Оскільки статистика Jetpack – лише побічна особливість основного плагіна Jetpack, ви не можете отримати доступ до статистики Jetpack без встановлення Jetpack та всіх його функцій.

Jetpack постачається з більш ніж 100 темами, функціями безпеки, опціями резервного копіювання, розміщенням зображень та безліччю інших функцій. Усі вони пристойні, якими вони є; але якщо ви шукаєте виключно інструмент відстеження аналітики, ви будете розчаровані.

Jetpack може відчувати себе надзвичайно роздутим, особливо якщо єдиною особливістю, яка вас цікавить, є статистика Jetpack.

Ціноутворення

І MonsterInsights, і Jetpack мають основні версії, доступні безкоштовно у сховищі плагінів WordPress.

Для додаткових функцій ви можете придбати MonsterInsights від $ 99,50 на рік. Або ви можете отримати Jetpack, починаючи з $ 39,00 на рік.

Підтримка клієнтів

Для безкоштовних версій плагінів як MonsterInsights, так і Jetpack пропонують підтримку на форумах WordPress.

Для будь-якої платної версії MonsterInsights вам нададуть пріоритетну підтримку та професійні параметри налаштування. Не має значення, купуєте чи найменш дорогий варіант або найбільше, вам приділятиметься така ж увага та турбота.

З Jetpack найбільшу підтримку отримують лише ті, хто розплачується за гроші. Клієнти нижчого рівня регулюються виключно підтримкою електронної пошти, тоді як клієнти з найвищим рівнем оплати отримують підтримку електронною поштою, пріоритетну підтримку та налаштування.

Висновок

Що стосується простоти використання, точності та особливостей; MonsterInsights – явний переможець у битві між MonsterInsights проти Jetpack Stats.

Ви можете завантажити MonsterInsights і почати використовувати його негайно, відвідавши їх веб-сайт.

Не пропустіть цю статтю про Граммарі проти Хемінгуея проти Джетпака.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вибрати між MonsterInsights vs Jetpack Stats. Якщо вам сподобалася ця публікація, можливо, вам також сподобається наш глибокий огляд плагіна MonsterInsights.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map