НОВИЙ! 8 кращих плагінів для спливаючих вікон WordPress порівняно (більшість безкоштовних)

Кращі спливаючі плагіни WordPress


Ви хочете перетворити більше відвідувачів на передплатників списку електронної пошти?

Створюючи красиві спливаючі вікна та оптимальні форми, ви можете легко переконати своїх відвідувачів підписатися на ваш список електронних листів. Вам потрібен спливаючий плагін, який пропонує шаблони, функції та інтеграцію для досягнення мети.

У цій статті ми розглянемо деякі найкращі спливаючі модулі WordPress, якими ви можете скористатися.

Для чого потрібен плагін для WordPress?

За замовчуванням майже кожен інструмент маркетингу електронної пошти дозволяє створити спливаючу форму.

Мінусом використання загальної форми спливаючих вікон на вашому веб-сайті є те, що вони часто непривабливі і не привертають уваги ваших відвідувачів. Якщо ви хочете експоненціально розробити список електронної пошти, вам потрібно буде створити візуально привабливі спливаючі форми, які будуть високо націлені на ваших унікальних відвідувачів.

Простий спосіб зробити це за допомогою спливаючого плагіна WordPress.

Не пропустіть нашу статтю про найпопулярніші та найкращі плагіни WordPress, які ви повинні використовувати на своєму веб-сайті.

Далі розглянемо плюси та мінуси різних спливаючих плагінів WordPress нижче.

Як використовувати плагін Popup в WordPress?

Щоб розпочати роботу із вбудованим плагіном, перегляньте наш список найкращих вставних плагінів WordPress та виберіть той, який вам найбільше сподобався..

Деякі вспливаючі плагіни – це вбудовані інструменти WordPress, які можна встановити прямо на інформаційній панелі WordPress, а інші – автономні рішення, тобто вам доведеться підключити додаток до вашого сайту WordPress.

Після налаштування плагіна ви можете перейти до їх конструктора спливаючих вікон і почати створювати спливаюче вікно, яке конвертує. Потім ви можете вбудувати його на свій сайт WordPress.

Найкращі плагіни для спливаючих вікон WordPress (порівняно)

Ось список найкращих вспливаючих плагінів WordPress, щоб швидко здійснити конверсії.

 1. OptinMonster: Кращий вбудований модуль для спливаючих вікон
 2. Розквіт: Найкращий плагін для Popup для WordPress
 3. Процвітати веде за собою: Ще один плагін Popup
 4. Сумо: Безкоштовний плагін для WordPress
 5. Спливаючі вікна: Основні & Безкоштовний модуль Popup
 6. Popup Maker: Високоефективне рішення для спливаючих вікон
 7. Popup Builder: Безкоштовне спливаюче вікно з декількома інтеграціями
 8. Icegram: Безкоштовне рішення для спливаючих вікон та привітання

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster – найкращий вбудований плагін на ринку. Це окремий продукт, тобто ви можете використовувати його на багатьох платформах веб-сайтів, таких як WordPress, Joomla, HTML-сайт тощо. В OptinMonster ви знайдете всі необхідні функції для розширення списку електронної пошти..

Дізнайтеся, як швидко розробити список електронної пошти.

Для отримання більш детальної інформації ви можете ознайомитися з нашим оглядом OptinMonster.

Плюси

 • Розширене налаштування націлення: Ви можете орієнтуватися на відвідувачів залежно від часу перебування на сторінці, взаємодії на вашому веб-сайті, конкретних інтересів, фізичного розташування тощо.
 • Вихід із наміру: З вихід із наміром, ви можете конвертувати відвідувачів, які відмовляються, у потенційних клієнтів і клієнтів, показуючи цільову кампанію, коли вони збираються покинути ваш сайт.
 • Простота використання: OptinMonster поставляється з потужним конструктором форми перетягування. Ви можете вибрати вбудований шаблон або створити форму з нуля.
 • Швидкість: OptinMonster не впливає на швидкість вашого веб-сайту. Насправді він розміщений на потужній платформі Amazon, що покращує час завантаження.
 • Швидка та обізнана підтримка клієнтів: Службовий персонал OptinMonster завжди виходить за рамки та за його межами, з швидким часом реакції.

optinmonster-build-email-blast-list

Мінуси

Безкоштовний варіант: OptinMonster не є рішенням для створення вільних форм. Ціноутворення починається від 9 доларів на місяць. Якщо ви зосереджені на зростаючий список вашої електронної пошти, інвестування в преміум інструмент, як OptinMonster – найкраща ставка.

Скільки коштує OptinMonster?

ціноутворення на оптимінстер

Ціни на OptinMonster коливаються від 9 до 49 доларів на місяць (щомісячно виставляються на рахунку). Дивіться детальну діаграму цін.

2. Цвісти

Розквіт

Bloom – це плагін для WordPress, що відкриває програму, від Eleganant Themes. Це дозволяє створювати красиві спливаючі форми прямо на інформаційній панелі WordPress. Якщо ви хочете протестувати Bloom перед тим, як придбати його, ви можете скористатись їхнім демо-сайтом для живих плагінів.

Для більш детальної інформації ви можете ознайомитися з нашим повним оглядом Bloom.

 Плюси

 • Вбудовані шаблони: Bloom дозволяє вибирати з 6 різних типів дисплея, таких як спливаючі вікна Optin, оптимінні входи тощо. Він також пропонує 115 попередньо виготовлених шаблонів, з яких вибирати, тому вам не потрібно створювати форму з нуля..
 • Інформаційна панель Bloom: На інформаційній панелі WordPress Bloom пропонує користувацьку панель, яка надає детальний звіт про рахунки, списки, налаштування, показники конверсії та дані Bloom.
 • Тестування A / B: Ви можете порівняти ефективність форми за допомогою розділеного тестування, що допоможе вам зрозуміти, яка з них є найбільш ефективною.

цвітіть-opt-in-form-шаблони

Мінуси

 • Немає візуального налаштування: Вам потрібно буде натиснути кнопку попереднього перегляду, щоб переглянути зміни, внесені у форму.
 • Швидкість: Використання Bloom на вашому сайті може сповільнити ваш сайт.
 • Не настільки багаті функції, як OptinMonster: Хоча він пропонує найважливіші функції, він все ще не має багатьох корисних функцій, які OptinMonster пропонує, як спливаюче полотно та тригер виходу із наміром. Вони пропонують лише основні варіанти націлювання.

Також перевірте: Як A / B розділити тестові форми WordPress.

Скільки коштує цвітіння?

ціни на цвітіння

Bloom пропонує два різні цінові плани: щорічний доступ за 89 доларів на місяць або довічний доступ за 249 доларів на місяць. Дивіться детальну діаграму цін.

3. Процвітати лідери

ThriveLeads

Thrive Leads – плагін для створення списку від Thrive Themes. Thrive Themes спеціалізується на створенні сфокусованих на конверсії тем WordPress та плагінів. Як і Bloom, Thrive Leads також дозволяє створювати прекрасні оптимізовані форми прямо з інформаційної панелі WordPress.

Плюси

 • Одноразова оплата: Ви не зобов’язані періодичним договором оплати. Ви можете завантажити плагін одноразовим платежем.
 • Розширена аналітика: Він надає детальну інформацію про зусилля зі створення списку та коефіцієнти конверсій.

Процвітати підводить створення форми

Мінуси

 • Швидкість: Thrive Leads – досить важкий плагін. Через те, це може вплинути на вашу роботу WordPress.
 • Корисність: Існує незначна крива навчання для подолання. Початок роботи з Thrive Leads може бути досить важким навіть для досвідчених користувачів WordPress.

Скільки процвітає лідируюча вартість?

процвітати веде ціноутворення

Ціни на процвітаючі лідери коливаються від 67 до 147 доларів. Крім того, ви можете підписатись на їхній членський план, який дає вам доступ до їх повних продуктів за 19 доларів на місяць. Дивіться детальну діаграму цін.

4. Сумо

SumoMe

Сумо – це більше, ніж просто вбудований плагін WordPress. Окрім розширення списку електронної пошти, він також допомагає розширити соціальний обмін та пропонує такі аналітичні функції, як теплові карти та вікно прокрутки. Як і OptinMonster, SumoMe також є окремим продуктом.

Плюси

 • Безкоштовно: Якщо ви шукаєте безкоштовний спливаючий плагін WordPress з обмеженими можливостями, SumoMe може стати хорошим вибором. Однак, безкоштовний плагін створює синій рядок меню на вашому сайті, що може виглядати непрофесійно. Якщо ви хочете вийняти його, вам потрібно буде придбати продукт преміум-класу.
 • Попередньо вбудовані шаблони: З версією преміум-класу ви можете вибрати список попередньо розроблених шаблонів, призначених для досягнення ваших цілей.
 • Створіть спливаючі вікна на основі джерела трафіку: Ви можете показати спеціально розроблені спливаючі вікна на основі джерела трафіку вашого відвідувача. Наприклад, якщо ви отримуєте багато трафіку від Facebook, ви можете створити спеціальні спливаючі вікна саме для них. Це преміальна функція.

суморедактор

Мінуси

 • Ліміт руху: Вартість сумо залежить від трафіку, який привертає ваш сайт. Якщо ви користуєтеся безкоштовним плагіном, спливаючі вікна не завжди з’являються, якщо ваш сайт привертає багато трафіку.
 • Обмежені можливості: Sumo – це широкий продукт, який не просто зосереджений на збільшенні списку електронної пошти. У порівнянні з іншими спливаючими плагінами, він не має кількох функцій побудови списку і не має багатьох варіантів націлювання.
 • Дорогий: Якщо ви шукаєте просто простий вбудований плагін, Sumo може не відповідати. Ціноутворення починається від 29 доларів на місяць, що робить його дорогим порівняно з іншими спливаючими плагінами.

Скільки коштує сумо?

Сумо доступне для завантаження безкоштовно з репозиторію плагінів WordPress.

5. Спливаючі вікна

Спливаючі вікна

Як випливає з назви, Popups – це потужний і безкоштовний спливаючий плагін WordPress. Це дозволяє показувати кілька спливаючих вікон, щоб отримати соціальні лайки, відображати форму підписки, повідомлення про cookie тощо. Він має кілька типів спливаючих вікон та умов спрацьовування. Плагін пропонує 5 різних спливаючих місць для розміщення спливаючих вікон на вашому веб-сайті.

Плюси

 • Частота спливаючих вікон: Ви можете легко встановити кількість днів для відвідувачів, які повертаються, щоб знову відобразити спливаючі вікна.
 • Налаштування: Ви можете налаштувати колір, типографію, фон, рамку та непрозорість фону для кожного спливаючого вікна.
 • Фільтруючі спливаючі вікна: Якщо ви хочете націлити спливаючі вікна на певних користувачів, ви можете використовувати параметр фільтра та націлювати на основі коментарів користувачів, відвідувань сторінки, пошукових систем та ролей користувачів..
 • Сумісність: Цей плагін Popup сумісний з популярними плагінами WordPress, такими як WPForms, MailChimp, Jetpack тощо.

Мінуси

 • Тестування A / B: На відміну від OptinMoster, в цьому плагіні тестування A / B недоступне. Якщо ви хочете цю функцію, тоді вам потрібно придбати її преміум-версію.
 • Клієнтська підтримка: Підтримка недоступна для безкоштовної версії плагіна.

Скільки коштує плагін Popups?
Цей плагін можна безкоштовно завантажити з репозиторію WordPress.org.

6. Створювач Popup Maker

Popup Maker

Popup Maker – популярний безкоштовний вбудований плагін WordPress. Так само, як OptinMonster, він пропонує декілька типів спливаючих вікон Optin, таких як спливаюче вікно лайтбоксу, липке спливаюче вікно, спливаюче вкладка, спливаюче повідомлення та ін. Це дає можливість повністю налаштувати тему та позицію вашого спливаючого вікна.

Плюси

 • Безкоштовний плагін: Завдяки всім широким можливостям, плагін Popup Maker безкоштовно завантажувати та використовувати на вашому сайті WordPress.
 • Інтеграція плагінів для побудови форм: Його можна легко інтегрувати з популярними рішеннями для побудови форм WPForms, Контактна форма 7 тощо.
 • Умовне націлювання: Як і будь-який інший потужний спливаючий плагін, ви можете включити умовне націлювання та керувати, де відображати спливаюче вікно. Це дозволяє орієнтуватися на будь-який тип вмісту WordPress, включаючи сторінки, публікації тощо.
 • Тригери: Ви можете додавати тригери на основі натискання на елементи навігаційного меню, кнопки, зображення, бічні панелі тощо. Це також дозволяє додавати затримку в часі за допомогою автоматичного відкриття тригерів.

Мінуси

 • Вихід із наміру: Функція наміру виходу не є безкоштовною. Він поставляється як платне продовження.
 • Аналіз спливаючих вікон: Ви не можете побачити аналітику своїх оптимізованих спливаючих кампаній у безкоштовній версії Popup Maker.
 • Розширене націлювання: Для розширених умов націлювання вам доведеться придбати додаток.

Скільки коштує плагін виробника Popup Maker?

Цей плагін можна безкоштовно завантажити з репозиторію WordPress.org.

7. Popup Builder

Popup Builder

Popup Builder – це модульний модуль WordPress. Це дозволяє додавати необмежені спливаючі вікна з анімаційними ефектами, темами та спеціальними параметрами. У ньому представлені унікальні параметри спливу прокрутки, що означає, що спливаюче вікно завантажиться, коли користувачі прокручують вниз на вашому веб-сайті. Popup Builder дозволяє ввімкнути звук сповіщень для попередження відвідувачів.

Плюси

 • Безкоштовно: У плагіні є безліч функцій, якими ви можете користуватися безкоштовно.
 • Підтримка багатосайтової мережі: Плагін Popup Builder чудово працює з багатопосадовою мережею WordPress і може використовуватися для всіх ваших під-сайтів.
 • Сумісність WPML: Він сумісний із WPML, і ви можете додавати спливаючі вікна будь-якою мовою.
 • Конструктор перетягування: Плагін підтримує популярні конструктори перетягування, такі як Divi та Visual Composer, щоб миттєво розробити ваші оптимізовані спливаючі вікна.

Мінуси

 • Соціальна група: Якщо ви хочете отримувати лайки на своїх соціальних каналах за допомогою оптимізованих спливаючих вікон, вам доведеться отримати преміальну версію.
 • Вихід із спливаючого вікна: Як і плагін Popup Maker, у вільного додатка немає спливаючого виходу.
 • Немає політики повернення коштів: Гарантія повернення грошей не надається.

Також перевірте: Кращі будівельники веб-сайтів для початківців

Скільки коштує Popup Builder?
Цей плагін можна безкоштовно завантажити з репозиторію WordPress.org.

8. Icegram

Icegram

Icegram – це відносно нове рішення, яке допомагає створювати спливаючі вікна та адреси електронної пошти для розширення списку електронної пошти. Це більше, ніж просто конструктор форм для спливаючих вікон. Окрім створення спливаючих вікон та оптимізованих форм, ви можете створити потужні кнопки CTA, щоб привернути відвідувачів на будь-яку сторінку, яка вам подобається.

Плюси

 • Безкоштовний товар: Якщо ви шукаєте безкоштовний плагін, який дозволяє створювати оптимізатори та спливаючі форми прямо на інформаційній панелі WordPress, Icegram може бути правильним вибором.
 • Без обмеження трафіку: На відміну від Sumo, обмеження трафіку не існує, тому ви можете розробити свій список електронної пошти незалежно від трафіку вашого веб-сайту.

Мінуси

 • Користувацький інтерфейс: Інтерфейс користувача – безлад. Він не пропонує програмування перетягування, тому створення навіть простої спливаючої форми може бути втомленим завданням.
 • Непривабливі вбудовані шаблони: У порівнянні з іншими преміум-рішеннями, вбудовані шаблони непривабливі. Цілком ймовірно, що це може зашкодити зростанню списку вашої електронної пошти.
 • Обмежені параметри націлювання: Icegram пропонує лише базове націлювання, наприклад націлювання за часом.

Скільки коштує Icegram?
Цей плагін можна безкоштовно завантажити з репозиторію WordPress.org.

Який найкращий плагін для Popup для WordPress?

Якщо ви шукаєте спливаючий плагін, який входить у бюджет і пропонує чудові функції, то OptinMonster – це найкращий вибір на сьогоднішній день. Це неперевершена продуктивність та гнучкість. Оскільки список електронних листів – це ваш найбільший онлайн-актив, витратити кілька доларів на преміальний інструмент, як OptinMonster, щоб розробити список, може бути великою довгостроковою інвестицією.

Якщо ви хочете отримати безкоштовний плагін із основними функціями та налаштованими налаштуваннями оптимізації, ви можете вибрати програму Popup Maker, Popup Builder або Popups..

Якщо ви маєте невеликий бюджет і готові пожертвувати функціями та роботою свого веб-сайту, ви можете вибрати базовий безкоштовний варіант, наприклад, Icegram або Sumo.

Не пропустіть можливість спробувати найкращий плагін для WordPress.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращі вбудовані плагіни WordPress. Ви також можете ознайомитися з нашим керівництвом про те, як створити спливаючу форму в WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map