Shopify vs. WooCommerce – яка найкраща платформа електронної комерції (2020)

Shopify vs. WooCommerce


Шукаєте платформу електронної комерції для свого інтернет-магазину? Цікаво, яку платформу вибрати серед Shopify та WooCommerce? Вони обидва є популярними платформами електронної комерції для створення інтернет-магазину.

Вибір правильного рішення для електронної комерції для ваших потреб є життєво важливим для вашого бізнесу, тому що важко відмовитися від свого первісного рішення, якщо воно виявиться поганим співвідношенням.

У цій статті ми порівняємо Shopify проти WooCommerce, щоб ви могли визначити, яка платформа найкраще підходить для вас.

Оскільки це досить детальне порівняння Shopify проти WooCommerce, ось короткий зміст, щоб ознайомити вас із тим, що ми будемо висвітлювати:

 1. Огляд
 2. Простота використання
 3. Вартість
 4. Шлюзи платежів
 5. Додатки
 6. Масштабованість
 7. Висновок

1. Огляд: Shopify vs. WooCommerce як провідні платформи електронної комерції

Що таке Shopify?

Shopify – популярна платформа електронної комерції, яка дозволяє створювати інтернет-магазин, отримувати платежі від своїх клієнтів, керувати своїми продуктами та створювати ринок в одному. Shopify управляє веб-хостингом, сертифікатом SSL, веб-безпекою та всіма іншими аспектами вашого електронного комерції. Функції, що входять до вашого інтернет-магазину, залежатимуть від плану, який ви придбаєте у Shopify.

Прочитайте наш повний огляд Shopify.

Що таке WooCommerce?

WooCommerce, з іншого боку, – це платформа електронної комерції, яка працює пліч-о-пліч із WordPress як плагін. Оскільки він створений для WordPress, ви можете скористатися перевагами створення повного веб-сайту для свого інтернет-магазину, використовуючи найкращу систему управління контентом (CMS). WooCommerce – плагін з відкритим кодом, тому ви можете налаштувати свій інтернет-магазин скільки завгодно, і не буде обмежень щодо додавання функцій на ваш сайт електронної комерції..

Не втрачайте можливості перевірити популярну частку ринку CMS.

Ви також можете використовувати найкращі теми WordPress для стилістики свого інтернет-магазину. Для функцій ви завжди можете шукати найкращі плагіни WordPress, щоб вивчити необмежені варіанти вашого веб-сайту електронної комерції.

Щоб надалі допомогти вам прийняти своє рішення, давайте продовжимо повністю перевіряти функції платформ…

2. Простота використання

Створюючи інтернет-магазин, ви хочете просте і просте рішення. Ідеальною платформою є та платформа, яка дозволяє самостійно створювати свій інтернет-магазин без наймання розробника.

Простота використання – покупок

Shopify – це платформа з одним вікном, яка займається всім для вас, як хостинг, установка, оновлення та управління вашим інтернет-магазином. Shopify виходить із шляху, щоб переконатися, що ваш сайт електронної комерції надійний, сумісний із усіма браузерами та зручним для мобільних пристроїв. Shopify також управляє ефективністю веб-сайту, створенням резервних копій та швидкістю завантаження вашого інтернет-магазину.

Shopify на панелі приладів

Ви можете просто зареєструватися та вибрати шаблон шаблону для свого інтернет-магазину, і ви будете готові до прокату. Інтернет-посібник допоможе вам у налаштуванні, додаванні продуктів та керуванні вашими продажами.

У ньому є конструктор перетягування, який допомагає вам додавати продукти, керувати звітами та налаштовувати ваш магазин. Ви також можете керувати продажами та товарними запасами свого веб-сайту.

Shopify постачається із власними інструментами дизайну та розробки, які обмежують ваш контроль на рівні налаштування. Однак ви можете використовувати доступні доповнення на ринку Shopify, щоб додати функції до свого магазину.

Не пропустіть цю статтю про найкращі платформи електронної комерції для багатопрофільних ринків.

У них величезна колекція адонів та шаблонів дизайну, які дозволяють створити прекрасний інтернет-магазин. Shopify – це дивовижна платформа для початківців, і вона проста у використанні.

Простота використання – WooCommerce

WooCommerce – плагін для WordPress, що означає, що вам потрібно створити сайт WordPress, щоб встановити на ньому WooCommerce. Вам потрібно буде оновити свій інтернет-магазин вручну, щоб захистити веб-сайт WordPress від хакерів. Оскільки він працює з WordPress, ви можете використовувати плагіни для обробки цих завдань для вас.

Вітальне повідомлення від WooCommerce

За допомогою WooCommerce ви можете налаштувати свій магазин, щоб додавати необмежені функції. Крім того, ви також можете використовувати понад 50 000 плагінів WordPress та безліч плагінів електронної комерції, щоб додати будь-яку функціональність, яку ви хочете побажати на своєму сайті.

Мінусом WooCommerce є те, що для створення дизайну вашого веб-сайту не існує конструктора перетягування за замовчуванням. Однак ви можете використовувати плагіни WordPress, як Beaver Builder або Тема Divi, щоб додати функціонал веб-сайту для створення веб-сайту. Ці додатки додадуть до загальної вартості створення вашого веб-сайту електронної комерції.

Хоча в WooCommerce є майстер налаштування для всього, що вам потрібно зробити, він все ще дещо надзвичайний через необмежені можливості та гнучкість, які він пропонує вам. Це ускладнює процес набору на борту, якщо порівнювати його з Shopify.

Переможець: Shopify – переможець тут. Основна увага приділяється початківцям користувачам, які тільки починають свій інтернет-бізнес. WooCommerce є надзвичайно гнучким, але має трохи кривої навчання для повного оволодіння.

3. Вартість

На початкових етапах початку онлайн-бізнесу вам потрібно буде почати з платформи, яка пропонує всі необхідні функції за низькою вартістю. Перед вами основне програмне забезпечення або платформа електронної комерції, що ви вибрали, а також вартість додатків та послуг, необхідних для створення вашого інтернет-магазину..

Вартість – Shopify

Shopify постачається з декількома планами, починаючи від 29 доларів на місяць і закінчуючи до 299 доларів на місяць. Кожен із цих планів має свої параметри, що відображаються на сайті Shopify. Ви можете вибрати базовий план Shopify, щоб запустити свій інтернет-магазин та перейти на інші преміальні плани в міру зростання вашого бізнесу.

Розкрийте плани

Усі плани включають доменне ім’я, сертифікат SSL та веб-хостинг для вашого веб-сайту електронної комерції.

Розпочинаючи свій бізнес за допомогою базового плану Shopify, ви отримаєте необмежену кількість місць для зберігання файлів, 2 облікові записи користувачів для керування своїм інтернет-магазином, можливості додавати необмежену кількість продуктів, підтримку 24/7 та багато іншого.

Основний план стягує плату за додавання сторонніх розширень та інструментів на ваш сайт. Ви в кінцевому рахунку заплатите більше грошей за використання аддонів, необхідних для масштабування вашого інтернет-магазину.

Ще один фактор, що додає вартість – це рішення щодо оплати. Shopify постачається із шлюзом платежів за замовчуванням (Shopify Payments), який стягує 2,9% + 30 центів за кожну транзакцію у вашому інтернет-магазині.

Ви завжди можете використовувати рішення сторонніх платежів. Однак Shopify стягуватиме плату в розмірі 2,0% за всі транзакції із стороннього рішення. Якщо ви виберете план Advanced Shopify, вам потрібно буде платити 0,5% за транзакцію, але сам цей план коштує 299 доларів на місяць.

На початковому етапі ви можете використовувати Shopify Payments, яке є типовим рішенням і порівняно з іншими платформами, такими як Stripe і Braintree.

Вартість – WooCommerce

WooCommerce – це платформа з відкритим кодом та один із найкращих плагінів електронної комерції WordPress. Ви можете безкоштовно завантажити його з сховища WordPress.org.

Ви повинні ознайомитися з цим порівнянням між WordPress.com та WordPress.org, якщо вам потрібна інформація щодо двох “ароматів” WordPress..

Для початку роботи з WooCommerce вам потрібно придбати доменне ім’я, сертифікат SSL та обліковий запис веб-хостингу.

Зазвичай доменне ім’я, сертифікат SSL та веб-хостинг коштують 13,99 дол. США на місяць. Це може відчувати багато грошей, якщо ви тільки починаєте.

На щастя, технологія просунулася і зараз існують конкретні хостингові компанії WooCommerce, які знижують ваші початкові витрати.

Bluehost для WordPress та WooCommerce

Ми рекомендуємо Bluehost для хостингу для вашого інтернет-магазину. Його також рекомендують представники WordPress та представники WooCommerce. Bluehost погодився запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та величезну знижку на веб-хостинг.

Після прийняття цієї пропозиції вам потрібно буде платити лише $ 6,95 на місяць, що набагато доступніше для нових власників інтернет-магазинів.

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Якщо ви хочете отримати більше хостингових рішень, ознайомтеся з підбором наших експертів з найкращих компаній, що займаються електронною комерцією.

Якщо порівнювати початкову вартість Shopify проти WooCommerce, то WooCommerce – це ціна угода. З WooCommerce немає плати за трансакцію, а це означає, що вам не потрібно ділитися прибутком від продажів і ви можете заробляти хороші гроші на своєму магазині.

З негативного боку, розширення преміум-класу WooCommerce дорогі, і вам потрібно заплатити здоровенну суму, щоб додати спеціальні функції до свого інтернет-магазину.

Хороша новина в тому, що ви можете знайти безкоштовну альтернативу для кожного платного рішення у сховищі плагінів WordPress. Ще одним фактором економії коштів є те, що у вас є можливість купувати лише інструменти та доповнення, необхідні для вашого інтернет-магазину. WooCommerce дозволяє вибирати та вибирати свої функції відповідно до ваших конкретних потреб.

Переможець: WooCommerce – це явний переможець, оскільки економить гроші до максимального рівня. Завдяки підтримці WordPress, він легко перемагає Shopify з точки зору безкоштовних аддонів та сторонніх інструментів. Без комісій за трансакції також важливий фактор виграшу для WooCommerce.

4. Шлюзи оплати

І Shopify, і WooCommerce мають безліч платіжних рішень, які полегшують вам отримання платежів від своїх клієнтів. Рекомендується додати кілька способів оплати, які підходять для збору платежів, а також для клієнтів, які можуть здійснювати платежі у вашому магазині.

Рішення для оплати – Shopify

У Shopify є варіант оплати за замовчуванням, відомий як Shopify Payments (від Stripe), який ви можете використовувати для прийому платежів від своїх клієнтів. Це дозволяє легко інтегрувати безліч інших платіжних рішень.

Оплачуйте платежі

Великим недоліком Shopify є те, що вам потрібно сплатити їм додатковий комісійний внесок у розмірі 2,0% за кожну транзакцію. Ця вартість є додатковою за замовчуванням, яка віднімається стороннім сервісом, який ви використовуєте на своєму сайті. Однак якщо ви використовуєте розширений план Shopify, вам потрібно платити 0,5% за транзакцію; але цей план коштує 299 доларів на місяць, що є надзвичайно дорогим.

Їх шлюз за замовчуванням, Shopify Payments, не має плати за транзакції. Хоча за кожну транзакцію стягуватиметься плата за основну кредитну картку. У Shopify є власні ставки кредитних карт, які починаються від 2,9% + 30 центів за кожну транзакцію. Під час оновлення до більшого плану вартість трансакції автоматично зменшується.

Рішення для оплати – WooCommerce

За замовчуванням WooCommerce інтегрує шлюзи платежів Paypal і Stripe. Однак ви можете додати будь-яке рішення щодо оплати у свій магазин WooCommerce легко, використовуючи додатки та плагіни WordPress.

Платежі через WooCommerce

Плагіни WordPress також полегшують використання тисяч регіональних платіжних рішень на вашому сайті, а це означає, що ви можете попросити платіжну послугу, і є великий шанс, що вона буде доступна як плагін. Ви також можете створити власні власні платіжні рішення та додати їх у свій інтернет-магазин.

WooCommerce ніколи не стягує жодної копійки за будь-яку транзакцію. Вам потрібно буде сплачувати плату за замовчуванням лише за рішення сторонніх розробників, які використовуєте для прийому онлайн-платежів. Таким чином, ви можете зберегти те, що заробляєте.

Великі інтернет-магазини, що використовують сторонні послуги оплати, можуть користуватися WooCommerce та економити багато грошей завдяки відсутності плати за трансакції. Однак якщо ви стартап і хочете використовувати Shopify для створення свого інтернет-магазину, то шлюз платежів за замовчуванням має найнижчу початкову вартість.

Переможець: Це краватка. У Shopify та WooCommerce є безліч варіантів рішень для оплати, і їх можна змінити залежно від вимог вашого інтернет-магазину..

5. Доповнення

Ви можете використовувати будь-яку платформу електронної комерції для створення свого інтернет-магазину, але це не буде повним рішенням без допомоги доповнень та розширень. Рано чи пізно вам потрібно буде додати ще більше функцій на свій сайт, і саме тут додаються додатки.

Деякі з цих доповнень включають маркетингові послуги електронної пошти, засоби генерації потенційних клієнтів, інструменти SEO, аналітичні рішення, програмне забезпечення для підтримки клієнтів тощо.

Незалежно від того, чи використовуєте ви Shopify чи WooCommerce, ви можете додати в свій інтернет-магазин тонни сторонніх доповнень та інструментів, щоб підняти ваш сайт на новий рівень.

Додатки – шопіруйте

У Shopify є App Store, схожий на Google Play для телефонів Android. Ви можете завантажити та встановити будь-який додаток із магазину Shopify App, щоб додати його як функцію у своєму інтернет-магазині. У магазині додатків Shopify доступні сотні тисяч додатків. Він також дозволяє використовувати ключ API будь-якого додатка, щоб інтегрувати його з Shopify.

Shopify App Store

Чудовий приклад інструменту генерації свинцю OptinMonster. Це найпопулярніший інструмент маркетингу електронної пошти, який допомагає вам створити список електронних листів та зменшити залишення кошика. Їх програми потужні, щоб допомогти вам керувати SEO, оглядами, кодами купонів, зворотними відрахуваннями тощо.

Ви можете використовувати безкоштовні та преміальні додатки в магазині Shopify, щоб додати функції та функціональні можливості на своєму сайті. Безкоштовні додатки інтегруються з вашим магазином за допомогою ключів API, а преміум-програми надходять із щомісячною та щорічною передплатою.

Додатки – WooCommerce

WooCommerce – це плагін WordPress, який робить його гнучким. Він легко працює з іншими 50 000 безкоштовними плагінами від WordPress. Він також легко інтегрується з преміальними плагінами WordPress.

Розширення WooCommerce

За допомогою цих плагінів легко додати дивовижні функції до вашого інтернет-магазину, такі як рішення щодо оплати, рішення SEO та аналітики, інструменти оптимізації швидкості, інструменти контенту, додатки для перегляду продуктів та багато іншого.

По мірі зростання вашого бізнесу ви можете найняти внутрішню команду розробників для створення користувацьких плагінів та розширень для інтеграції з WooCommerce. Таким чином, ви можете легко додати будь-яку функціональність на свій сайт електронної комерції без зайвих клопотів.

Переможець: WooCommerce є переможцем. Ми намагалися додавати власні програми в Shopify, і це надзвичайно важко. Однак WooCommerce легко інтегрується з будь-якими користувацькими плагінами, а також ви можете завантажувати власні додатки за допомогою WordPress. Будучи програмним забезпеченням з відкритим кодом, гнучкість, яку він пропонує, незрівнянна.

6. Масштабованість

Будь-який бізнес, будь то онлайн чи ні, з часом зростає. З ростом виникають нові виклики, і вам потрібно більше ресурсів, щоб допомогти вам керувати бізнесом.

Як Shopify, так і WooCommerce були створені для обробки сайтів з великим трафіком та необмежених замовлень клієнтів. Однак завжди є розбіжності, які слід враховувати на платформі, яку ви вирішили створити свій інтернет-магазин. Вам знадобиться платформа, яка дозволяє плавно масштабувати свій бізнес.

Масштабованість – Shopify

Shopify – це проста платформа, яка допоможе вам розпочати свій бізнес в Інтернеті за їх базовим планом. Коли ваш бізнес зростає, ви можете оновити план до додаткових варіантів та можливостей. Найкраща частина Shopify полягає в тому, що вам не потрібно керувати оновленнями, безпекою чи роботою вашого інтернет-магазину.

Шопіруйте масштабованість

Ви можете розраховувати на Shopify для свого зростаючого бізнесу, оскільки вони піклуються про тривалість роботи, резервне копіювання веб-сайтів, оптимізацію швидкості тощо. Якщо ви хочете бути особливо уважними щодо свого інтернет-магазину, тоді ви можете скористатися їх службовою послугою, що постачається з планом Plus Shopify.

Ці плани Shopify дорогі, але вони зменшують роботу з вашого боку, і ви можете зосередитися виключно на зростанні вашого бізнесу. Вам також не потрібно наймати команду, яка керує вашим сайтом, а це означає, що немає додаткових витрат для створення належного налаштування для управління веб-сайтом. Однак вам потрібно планувати довгостроковий ріст, щоб покрити витрати, які ви сплачуєте Shopify щомісяця.

Масштабованість – WooCommerce

WooCommerce абсолютно відрізняється з точки зору управління сайтом. Це платформа, що розміщена самостійно, і вам потрібно буде керувати усім самостійно, включаючи оновлення веб-сайтів, резервні копії, безпеку та інше.

Масштабованість WooCommerce

Однак WooCommerce надзвичайно гнучка, тому ви можете легко керувати зростанням свого інтернет-магазину. Ви також матимете повний контроль над керуванням своїми ресурсами, додаючи лише платні розширення, які вам справді потрібні та використовуєте на своєму сайті.

У міру зростання вашого трафіку вам також потрібно буде оновити план хостингу, щоб вижити вгору масштабованою. Іноді вартість хостингу значно збільшується, і вам доведеться шукати інших хостинг-провайдерів WordPress, таких як WP Engine або LiquidWeb, щоб керувати хостингом для вашого сайту WooCommerce..

Переможець: Shopify – це переможець, оскільки легко змінити масштаб свого інтернет-магазину. Однак якщо вам потрібна гнучкість і ви готові платити за керований веб-хостинг, тоді вам варто подумати про використання WooCommerce.

7. Висновок – Shopify vs. WooCommerce

Ми порівняли вартість, простоту використання, платіжні рішення та інше для цих двох платформ електронної комерції. Загалом, це повністю залежить від використання та потреб. Shopify і WooCommerce обидва виділяються в різних сферах.

Ось ключові моменти вищенаведеного порівняння, які допоможуть вам вирішити, яку платформу вибрати між Shopify та WooCommerce.

Плюси – Shopify

 1. Це легко запустити та зручно для користувачів.
 2. Вам зовсім не потрібно керувати своїм інтернет-магазином.
 3. Ви можете використовувати рішення для оплати за замовчуванням або додати сторонне рішення.
 4. Легко масштабувати ваш веб-сайт за потреби.

Мінуси – Shopify

 1. Ви не маєте повного контролю над своїм інтернет-магазином.
 2. Комісії за транзакції можуть зменшити прибуток від продажів.
 3. Вам потрібно буде вибрати план оновлення в Shopify.
 4. Немає гнучкості вибирати лише потрібні функції.

Якщо ви шукаєте рішення, яке не потребує управління на вашому кінці, яке ви зможете легко масштабувати, коли ваш бізнес росте, тоді виберіть Shopify, щоб створити свій інтернет-магазин.

Плюси – WooCommerce

 1. Це програмне забезпечення з відкритим кодом та інтегрує будь-які власні додатки, які ви бажаєте.
 2. Ви будете мати повний контроль над своїм сайтом.
 3. Початкова вартість є дешевою для налаштування вашого інтернет-магазину.
 4. Є хостингові компанії, специфічні для WooCommerce, які знижують ваші витрати на веб-хостинг.

Мінуси – WooCommerce

 1. Вам доведеться самостійно керувати своїм сайтом, а це включає оновлення, резервні копії, безпеку тощо.
 2. Вам потрібно буде повністю вивчити програмне забезпечення, оскільки воно має необмежену кількість функцій, і це може бути приголомшливо, якщо ви не знаєте, що саме шукаєте..
 3. Витрати на масштабування можуть входити у ваш бюджет.

Якщо ви хочете почати з менших витрат і вам потрібен повний контроль для управління сайтом електронної комерції, то WooCommerce – це дивовижна платформа для вас.

Ви хочете переглянути цю статтю про BigCommerce vs WooCommerce. Також ви можете прочитати наш повний список альтернатив Shopify та конкурентів.

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам порівняти Shopify з WooCommerce, і ви зможете вибрати найкращу платформу для своїх потреб.

Ви також можете ознайомитися з нашим покроковим підручником щодо створення веб-сайту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map