ThirstyAffiliates vs. досить гарне посилання – що краще? (Порівняння)

thirstyaffiliates vs досить посилання


Вам цікаво, який партнерський плагін – найкращий вибір для запуску афілійованого веб-сайту?

Ринок WordPress переповнений тоннами афілійованих плагінів, які дозволяють вам замаскувати партнерські посилання, керувати прихованими URL-адресами та захищати комісії від крадіжок..

Серед них два плагіни, які виділяють себе від решти – ThirstyAffiliates та Pretty Links.

ThirstyAffiliates vs. Pretty Links: Порівняння

У цій статті ми зробимо головні порівняння між цими двома плагінами та допоможемо визначити, який із них найкращий вибір для вашого веб-сайту.

Для зручності наших читачів ми поділили публікацію на 7 різних розділів.

 1. Огляд
 2. Управління посиланнями
 3. URL-повідомлення
 4. Місцезнаходження та звітування
 5. Параметри імпорту / експорту
 6. Підтримка
 7. Ціноутворення

Тож почнемо.

1. Спрагливі філії Vs. Досить посилання – огляд

ThirstyAffiliates – це плагін партнерської організації, який дозволяє легко додавати, маскувати та керувати партнерськими посиланнями на ваш веб-сайт. Це дозволяє вам замаскувати свої некрасиві афілійовані URL-адреси, щоб вони виглядали безпечними для ваших користувачів. Він також завантажується кількома іншими чудовими функціями, такими як планування посилань, автоматична перевірка стану здоров’я для ваших посилань тощо.

Pretty Links – це також аналогічний плагін управління посиланнями, який дозволяє вам замаскувати свої партнерські посилання, щоб вони виглядали чистими та простими для ваших користувачів. Ви також можете використовувати його для створення коротших посилань, що походять від вашого власного доменного імені. Це повний інструмент управління посиланнями, який постачається з багатьма іншими вдосконаленими функціями, такими як автоматичне створення гарних посилань, ключових слів автоматичного посилання, відстеження посилань та багато іншого.

2. Управління посиланнями

З ThirstyAffiliates керувати вашими посиланнями дуже просто і це можна зробити з центрального місця. Наприклад, якщо компанія, яку ви рекламуєте, змінює їхні посилання, ви можете замінити всі їх посилання на вашому веб-сайті новим прямо з панелі ThirstyAffiliates. Не потрібно копати глибше до своїх архівів, щоб вручну виправити всі посилання. Змінивши його на панелі, автоматично оновлюються всі посилання, які ви опублікували до цього часу.

За допомогою ThirstyAffiliates ви також можете запланувати свої посилання. Це означає, що ви можете додати свої партнерські посилання, а потім вибрати час, коли ви хочете, щоб посилання стало активним. Він також дозволяє отримувати сповіщення як адміністратор, коли ваші посилання досягають важливого етапу. Наприклад, ви можете дозволити йому сповіщати вас про досягнення певної кількості кліків. Крім того, ви можете періодично проводити аудит ваших посилань, активуючи опцію автоматичної перевірки здоров’я.

Pretty Links також пропонує прості варіанти керування посиланнями. Але якщо порівнювати його зі своїм аналогом, то тут функції дійсно обмежені.

Досить посилання дозволяють додавати перенаправлення, теги, які не слідкують, та категорії до своїх партнерських посилань. Також у вас є можливість відкрити посилання у новому вікні.

Але на відміну від ThirstyAffiliates, Pretty Links не пропонує варіанти планування ваших посилань або автоматизації перевірки стану здоров’я посилань для аудиту ваших партнерських посилань, щоб побачити, чи добре вони працюють. У вас також немає можливості приймати сповіщення, навіть якщо ваші посилання досягнуть важливого етапу.

Переможець

Спрагу Партнерів

3. Укорочення URL-адрес

Основна причина використання додатка для управління афілійованими посиланнями – маскувати свої довгі та погано виглядаючі посилання, щоб зробити їх коротшими та легкими для запам’ятовування. Давайте розглянемо, які варіанти пропонують ці плагіни для цього.

ThirstyAffiliates дозволяє скорочувати ваші посилання за допомогою різних сторонніх служб, таких як:

 1. Біт.лі
 2. Goo.gl
 3. Динамічні посилання Firebase

спраглий

Щоб користуватися будь-якою з цих служб, спочатку потрібно створити обліковий запис із цими службами, а потім перейти до з’єднання з плагіном. Це виглядає як довгий і складний процес, особливо якщо ви новачок.

З іншого боку, досить посилання мають простіший варіант скорочення ваших URL-адрес.

Все, що вам потрібно зробити, це перевірити Використовуйте коротку URL-адресу посилання варіант, а потім введіть посилання в порожнє поле прямо під ним.

Переможець

Якщо порівнювати ThirstyAffiliates Vs. Досить Посилання з точки зору його функції скорочення посилань, ми вважаємо, що Pretty Link є набагато кращим, ніж ThirstyAffiliates через те, наскільки простий весь процес.

Перегляньте наш повний огляд Pretty Links, щоб мати кращу ідею.

4. Місцезнаходження та звітування

ThirstyAffiliates дозволяє додавати геолокації до своїх посилань за допомогою планів БД MaxMind Country. За допомогою цього плагіна ви також можете відстежувати всі кліки ваших посилань. Але для використання цієї послуги спочатку потрібно буде підключити свій сайт до Google Analytics.

thirstyaffiliates vs. досить посилання

Досить посилання не дозволяють додавати геолокації до своїх URL-адрес, але у вас є варіанти, щоб легко відстежувати ваші партнерські посилання. Для цього є 3 різні варіанти.

 1. Нормальне відстеження
 2. Розширене відстеження (більше статистики / повільна продуктивність)
 3. Просте відстеження кількості кліків (менше статистики / швидша продуктивність)

Ви можете скористатися цими параметрами, щоб побачити ефективність ваших посилань та які кліки отримують більше.

Переможець: Що стосується відстеження посилань, обидва однаково хороші. Але оскільки ThirstyAffiliates дозволяє вам додати параметр геолокації, у цьому випадку нам доведеться оголосити її переможцем..

5. Параметри імпорту / експорту

З ThirstyAffiliates настільки простіше імпортувати / експортувати налаштування плагінів до іншого місця призначення. Просто перейдіть на вкладку Імпорт / Експорт та використовуйте порожнє поле, щоб вставити рядки налаштувань. А потім натисніть на Імпорт налаштувань кнопку, щоб завершити процес.

Для експорту налаштувань ви можете просто скористатися кодом, наданим плагіном, і вставити його в параметри налаштувань пункту призначення, куди потрібно їх експортувати..

Якщо ви є асоційованим членом Amazon, ви також можете імпортувати свої налаштування з іншого пункту призначення. ThirstyAffiliates пропонує найпростіший спосіб дозволити вам це зробити.

Експорт та імпорт налаштувань за допомогою Pretty Links також дуже простий та швидкий. Для експорту ваших налаштувань просто натисніть на Експорт і завантажте налаштування. Потім ви можете завантажити його до потрібного пункту призначення. Аналогічно, щоб імпортувати налаштування з іншого пункту призначення, натисніть на Імпорт кнопку для завантаження та завантаження налаштувань, які ви раніше завантажили.

Однак Pretty Links не мають прямого варіанту імпорту налаштувань Amazon Associate.

Переможець

Обидва плагіни дуже хороші своїми можливостями імпорту та експорту. Але завдяки своєму прямому варіанту додавання налаштувань Amazon Associates, ThirstyAffiliates є явним переможцем.

6. Підтримка

Ми вважаємо, що пропонувати якісну підтримку клієнтів – важливий аспект, що пояснює успіх продукту. Зрештою, це форум підтримки, до якого ви будете вдаватися, якщо у вас виникнуть проблеми з вирішенням проблеми.

Тож ми відвідали офіційні портали підтримки ThirstyAffiliates та Pretty Links.

І в цьому плані, як видно, ThirstyAffiliates лідирує у змаганнях. Враховуючи останню активність, ми побачили, що за останні 2 місяці він вирішив 18 з 18 питань. Навпаки, Pretty Links вдалося вирішити лише 4 з 8 питань за останні 2 місяці.

Переможець

Знову ж таки, ThirstyAffiliates випереджає конкуренцію за рівнем підтримки.

7. Ціноутворення

ThirstyAffiliates підпадає під 3 різні цінові плани.

 • Одна ліцензія на сайт: $ 49 / рік
 • П’ять ліцензій на сайт: $ 79 / рік
 • Необмежена ліцензія на сайт: 149 доларів США на рік

У Pretty Links теж є три різні цінові плани.

 • План для початківців: $ 59 / рік – можна використовувати на 1 сайті
 • План маркетингу: $ 99 / рік – який можна використовувати на 5 сайтах
 • Супер Партнерський план: 199 доларів США на рік, який можна використовувати на 10 сайтах

Переможець

Що стосується ціноутворення, ThirstyAffiliates витримує конкуренцію. Їх ціна є зручною для кишеньків для початківців, а також пропонує необмежену кількість ліцензій на сайт всього за $ 149 на рік. Pretty Links не має можливості для необмеженої ліцензії.

ThirstyAffiliates vs. Pretty Links – який із них найкращий? (Наш вердикт)

Порівнюючи обидва плагіни, ми розуміємо, що ThirstyAffiliates випереджає Pretty Links, коли мова йде про його функції управління посиланнями. Такі функції, як планування посилань та автоматична перевірка здоров’я, можуть бути дуже корисними та заощадити багато вашого часу. Не потрібно проходити кожне посилання окремо, щоб перевірити, чи добре вони працюють.

Перегляньте наш повний огляд ThirstyAffiliates.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map