[Вибір експерта] 18 кращих плагінів WordPress для маркетологів

кращі маркетинг плагінів WordPress


Ви шукаєте кращі плагіни WordPress для маркетологів? Незалежно від того, що ви новачок у маркетингу чи старий професіонал, правильний набір плагінів може збільшити вашу гру та збільшить ваші шанси на успіх. Від створення цільових сторінок вбивць до вдосконалення вашої SEO, ми точно знаємо, які інструменти вам потрібні.

Ось чому в цій статті ми поділимося 18 найкращими маркетинговими плагінами для WordPress. Підготуйте свій натискаючий палець, тому що ви хочете ВСЕ з цього!

1. OptinMonster

optinmonster

Якщо відвідувачі залишають цільові сторінки негайно, щоб їх більше не побачили, OptinMonster – плагін, який вам потрібен. Це номер 1 у нашому списку найкращих плагінів WordPress для маркетологів з поважних причин. Будьте готові поцілуватися на прощання з високим показником відмов!

Завдяки запатентованій технології Exit-Intent® OptinMonster ділиться захоплюючою формою optin, оскільки відвідувачі збираються натиснути ваш веб-сайт, перетворивши їх у передплатників, клієнтів чи підписників..

OptinMonster дозволяє створювати приголомшливі форми оптимуму, які ви можете легко з’єднати з улюбленою службою маркетингу електронної пошти або програмним забезпеченням CRM, що робить його абсолютним найкращим інструментом генерації свинцю на ринку. Цей плагін знизить показник відмов, збільшить вашу зацікавленість користувачів та надішле електронну пошту підписки через дах!

Почніть з OptinMonster сьогодні!

2. Форми WP

wpforms

Кожному веб-сайту потрібна контактна форма, особливо якщо ви щось продаєте. То чому б не використати найкращі плагіни контактних форм на ринку?

WPForms дозволяє без особливих зусиль створювати контактні форми з її інтуїтивним конструктором перетягування. Ваші клієнти зможуть легко зв’язатися з вами.

Модуль WPForms, зручний для мобільних пристроїв та повністю чуйний, виглядає ідеально на кожному пристрої. Ви можете вставляти свої форми на повідомлення, сторінки та будь-які готові віджети області вашого веб-сайту.

Окрім контактних форм, ви можете створювати власні форми реєстрації користувачів, опитування, опитування та багато іншого!

Почніть з WPForms сьогодні!

3. MonsterInsights

чудовисько

Кожен кмітливий маркетолог знає цінність Google Analytics. Але чи знаєте ви, що є плагін, який розміщує Google Analytics безпосередньо на інформаційній панелі адміністратора WordPress? Цей плагін – MonsterInsights.

За допомогою плагіна MonsterInsights ви можете використати всю потужність Google Analytics прямо з резервного веб-сайту. Ви можете відстежувати залучення користувачів та переглядати поглиблені звіти, не виходячи із власного сайту.

Почніть з MonsterInsights сьогодні!

4. Незабаром Pro від SeedProd

прийдеш-скоро-про-на-насінняпрод

Навіщо чекати, щоб зафіксувати потенційні записи? Завдяки Coming Soon Pro від SeedProd ви можете створити привертаючі увагу найближчим часом та сторінки технічного обслуговування, які дозволять вам збирати передплатників, перш ніж ваш веб-сайт навіть з’явиться наживо!

Цей плагін – “must have” і абсолютно один з найкращих плагінів для маркетингу WordPress. Окрім форм підписки, він також містить таймер зворотного відліку, параметри соціального обміну, відстеження рефералів та багато іншого.

Він також постачається з різними доповненнями для створення приголомшливих цільових сторінок або створення багатомовних сторінок.

Почніть з найближчим часом від SeedProd Today!

5. Спрагливі філії

спраглих

Оптимізуйте потенціал заробітку вашого веб-сайту, приховавши посилання за допомогою плагіна ThirstyAffiliates. Він ідеально підходить для будь-якого сайту, але особливо добре працює, якщо у вас є блог.

ThirstyAffiliates має все необхідне для управління та організації вашої величезної кількості партнерських посилань. Ви також можете автоматично зв’язати певні ключові слова.

Ви отримаєте статистичні звіти, а також повідомлення про 404 помилки. ThirstyAffiliates дозволяє легко спланувати наступну маркетингову стратегію.

Хочете отримати більше інформації? Прочитайте наш огляд ThirstyAffiliates!

Почніть роботу з ThirstyAffiliates сьогодні!

6. Відроджуйте старі пости

Відроджувати-старі пости

Якщо ви ведете щоденник, Revive Old Posts – це головний плагін. Не дозволяйте своїм старим публікаціям блогу витрачатись. У них ще багато маркетингового соку!

Завдяки Revive Old Posts ви можете автоматично ділитися своїми старими публікаціями в блогах у своїх соціальних мережах, зберігаючи їх в обігу. Після того, як ви його налаштуєте, він зробить решту роботи за вас. Це ідеальний спосіб залишатися послідовними та релевантними в Інтернеті.

Почніть з відродження старих повідомлень сьогодні!

7. Плаваючий соціальний бар

Плаваючий соціальний бар

Не дозволяйте ціні обдурити вас. Цей 100-відсотковий безкоштовний плагін – преміум якості та є одним з найпопулярніших плагінів соціального обміну на планеті.

Він легкий і оптимізований для швидкості. Крім того, це зручно для початківців і надзвичайно простий у налаштуванні та користуванні.

Ми любимо плаваючий соціальний бар, оскільки він не перешкоджає вмісту. Він прилипає до верхньої частини сторінки, оскільки відвідувачі прокручують вниз, зберігаючи його на виду, не викликаючи неприємності.

Він інтегрується з Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn та Pinterest.

Почніть з плаваючої соціальної смуги сьогодні!

8. Спільні рахунки

Спільні рахунки

Як один із найкращих плагінів соціальних медіа на ринку, Shared Counts також є одним із наших виборів для найкращих маркетингових плагінів WordPress..

Він сумісний з GDPR і дозволяє легко додавати кнопки обміну соціальними мережами до своїх публікацій та сторінок. Ви можете вибрати, чи потрібно відображати підрахунок часток або навіть відображати кількість одних відвідувачів, а не для інших. Це дуже гнучко.

Крім того, на відміну від інших плагінів соціальних мереж, SharedCounts оптимізовано за швидкістю і не сповільнить ваш сайт!

Почніть з спільних підрахунків сьогодні!

9. Йоаст SEO

yoast-seo

Оптимізація пошукових систем (SEO) – це користь для деяких маркетологів, а для інших – користь. Навіть маркетологи, які користуються перевагами SEO, не завжди користуються цим. А ті, хто цього не розуміє, як правило, ненавидять його.

На щастя, Yoast SEO тут, щоб врятувати день! Навіть якщо ви ненавидите нудну природу SEO або не розумієте цього, Yoast SEO робить процес безпроблемним і неймовірно простим. Це плагін, який потребує кожен маркетолог на своїх веб-сайтах.

Як найкращий у світі плагін SEO, Yoast SEO рясніє дивовижними функціями, які виходять за рамки простих тегів та мета-описів. Після запуску вам буде запропоновано вибрати ключове слово фокус, гарантуючи, що можна буде оптимізувати весь ваш пост, а не лише ваші метадані. А система класифікації дозволяє легко визначити, коли ви все зробили правильно.

Почніть з Yoast SEO сьогодні!

10. Назва експериментів безкоштовно

заголовки експерименти безкоштовно

Ви коли-небудь хотіли запускати тести A / B на свої титри? Тепер ти можеш! Назва експериментів безкоштовно, як випливає з назви, ідеально вільне від сховища плагінів WordPress і дозволяє експериментувати зі своїми заголовками, щоб побачити, що найбільше привертає увагу.

Це шалено просто у використанні та забезпечить вам нарешті обрати найкращу назву для вас.

Почніть з назви Безкоштовні експерименти сьогодні!

11. AdSanity

рекламність

Керуйте власними розміщеними банерними та мережевими оголошеннями за допомогою AdSanity.

Інтерфейс AdSanity зручний для початківців, і ви зможете створювати рекламу в найкоротші терміни!

Хочете дізнатися більше? Прочитайте наш повний огляд AdSanity!

Почніть з AdSanity сьогодні!

12. Галерея Envira

Енвіра-Галерея

Чудові зображення – це частина хорошого маркетингу. Envira Gallery дає можливість відображати ці зображення привабливими новими способами.

Завдяки вбудованій системі перетягування, яка є простою у використанні, Envira Gallery дозволяє вам вибирати, упорядковувати та маркувати свої фотографії в кілька клацань миші. Ви також можете водяними знаками зображень, додавати відео та створювати спеціальні кнопки спільного використання в соціальних мережах.

Хочете отримати більше інформації? Читайте наш повний огляд Галереї Envira!

Почніть з галереї Envira сьогодні!

13. Бібер-будівельник

бобер-будівельник

Один з найкращих плагінів для створення веб-сторінок WordPress, Beaver Builder дозволяє без особливих зусиль створювати цільові сторінки без будь-яких навичок кодування. Інтерфейс перетягування дозволяє змішувати та співставляти віджети, блоки вмісту та інші вдосконалені елементи.

З десятками шаблонів на вибір, ви будете готові до гойдання за кілька хвилин. Просто додайте власний вміст і будьте готові до деяких продажів.

Хочете дізнатися більше? Прочитайте наш повний огляд Beaver Builder.

Почніть роботу з Beaver Builder сьогодні!

14. Агрегатор WP RSS

wp-rss-агрегатор

Налаштуйте сторінки продуктів, імпортуючи афілійовані канали або створюйте автоматичні публікації блогу з легкістю завдяки WP RSS Aggregator.

Цей вишуканий маленький плагін пакує удари та робить витяг для вашого вмісту Amazon від Amazon Associates та інших партнерських мереж одразу. Безумовно, один з найкращих маркетингових плагінів для WordPress, доступний сьогодні.

Почніть роботу з агрегатором WP RSS сьогодні!

15. reSmush.it

ресмушити

Стискайте свої зображення за допомогою reSmush.it, не порушуючи їх якості.

Цей плагін гарантує, що навіть найточніші зображення не уповільнюватимуть швидкість вашого веб-сайту або не потребуватимуть занадто довгого завантаження.

Для ще більшої зручності ви можете оптимізувати файли зображень оптом. Ви навіть можете оптимізувати зображення, які ви вже використовували на старих публікаціях та сторінках!

Почніть з reSmush.it сьогодні!

16. Редагування потоку

редагування-потік

Якщо ви маркетолог вмісту, що веде блог з кількома авторами, “Редагувати потік” – плагін, який ви захочете.

Редагувати потік дозволяє налаштувати свій блог для додавання статусів користувальницьких публікацій, залиште редакційні відгуки для своїх блогерів та керуйте простим у користуванні редакційним календарем. Це чудовий плагін, щоб переконатися, що ви залишаєтесь у розкладі та постійно оновлюєтесь.

Почніть з редагування потоку сьогодні!

17. Опитниця

Polldaddy

Polldaddy Automattic дозволяє створювати інтерактивні вікторини, з якими можна буде залучати відвідувачів вашого сайту.

Ви можете додавати зображення у вікторини або навіть вставляти відео з YouTube.

Як маркетолог, ви зобов’язані оцінити його глибокі звіти про залучення відвідувачів вашого сайту. Крім того, ви можете експортувати ці звіти в будь-якому бажаному форматі, включаючи CSV, PDF, Google Документи та XML.

Почніть з Polldaddy сьогодні!

18. Назва та нофоллоу для посилань

title-and-nofollow-для-посилань

Ми всі знаємо, що теги, які не знаходяться нижче, чудово підходять для зовнішніх посилань. На жаль, WordPress за замовчуванням не дозволяє використовувати їх.

Ось для чого призначений Title та Nofollow для посилань! За допомогою цього плагіна ви можете швидко додати параметри заголовка та наступного перегляду в спливаюче посилання для вставки WordPress. Щоразу, коли ви щось гіперпосилаєте у своєму дописі чи редакторі сторінок, з’явиться параметр. Додайте до своїх тегів клацанням миші!

Почніть роботу з заголовком та наступним нижче для посилань сьогодні!

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам відкрити кращі плагіни WordPress для маркетологів.

Якщо вам сподобалась ця публікація, можливо, вам також сподобається наше порівняння найкращих послуг електронного маркетингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map