WPForms vs. Google Forms – який із них найкращий? (Порівняно)

форми wpform порівняно з google


Хочете створити онлайн-форму на вашому сайті WordPress? Не впевнений, чи слід використовувати WPForms чи Google Forms?

І WPForms, і Google Forms – це два чудових варіанти для малого та середнього бізнесу. Але коли ви копаєтеся глибше, ви знайдете кілька ключових відмінностей між цими двома конструкторами форм.

Щоб допомогти вам знайти потрібний конструктор форм для ваших потреб, ми вирішили провести «чітке порівняння» між WPForms та Google Forms. Ми в основному розглянули 6 різних аспектів:

 1. Популярність
 2. Особливості
 3. Простота використання
 4. Документація & Підтримка
 5. Ціноутворення

Наприкінці ми розповімо, який із вас найкращий варіант.

WPForms vs. Google Forms – огляд

WPForms, плагін для свинцевого магніту

WPForms це плагін “все в одному”, який дозволяє створювати будь-які форми для вашого веб-сайту, включаючи контактні форми, форми реєстрації, форми опитування тощо. Ви можете використовувати його шаблони форм, щоб отримати початок або побудувати форму з нуля, залежно від ваших потреб.

Він підтримує завантаження файлів, дозволяє розділити довгі форми на кілька форм, приймати платежі, інтегрувати свою форму із службою маркетингу електронної пошти та робити багато іншого.

Google Форми

На відміну від WPForms, Google Forms є скоріше конструктором форми опитування. Однак він може бути використаний і для встановлення інших форм, таких як контактна форма.

Оскільки це не WordPress-орієнтований конструктор форм, вам доведеться вручну вставити код на свій веб-сайт; не доступний плагін для інтеграції WordPress. Хоча його найкраще використовувати як розробника форми опитування, ви можете створювати опитування, анкети, форми збору даних або будь-які інші форми, про які ви можете придумати. Він також дозволяє завантажувати різні формати файлів, такі як зображення, відео, посилання тощо.

Записи форми зберігаються на Диску Google і також можуть надсилатися на ваші електронні листи.

1. WPForms vs. Google Forms – яка з них більш популярна?

За даними Datanyze, компанії з веб-даних, WPForms використовується як мінімум на 161k + веб-сайтах, а Google Forms на 101k + сайтах.

Це означає, що WPForms має 22,49% частки ринку, а Google Forms 14,05%.

WPForms vs Google Forms

Тепер ці дані не обов’язково означають, що створено більше форм WPForms, ніж Google Forms. Майте на увазі, що Google Forms часто публікуються / розміщуються на самому веб-сайті Google Forms.

Ці дані просто означають, що більшу кількість веб-сайтів розміщує WPForms, ніж Google Forms. Це не повинно стати несподіванкою, тим більше, що понад 30% Інтернету розміщено на WordPress, а WPForms в даний час є найбільш швидкозростаючим плагіном вільної контактної форми у сховищі WordPress.

2. WPForms vs. Google Forms – Особливості

Особливості WPForms

WPForms пропонує чудові можливості для створення приємного досвіду будівництва форми. Найкраще в цьому плагіні те, що він навіть дозволяє створювати цільові сторінки, що відповідають формі, схожі на Google Forms, а також забезпечують майже ті ж функції.

Ось перелік деяких функцій, які він пропонує.

 • Конструктор перетягування: Це полегшує вам створення форм без кодування.
 • Шаблони форм: WPForms пропонує різні приголомшливі шаблони форм, які допоможуть вам почати.
 • Захист від спаму: Захистіть форми від подання спаму.
 • Розумна умовна логіка: Показуйте та приховуйте файли та робіть більше на основі даних користувача.
 • Підтримка платежу: Легко збирайте платежі, пожертви тощо з PayPal та Stripe зі своїх форм.
 • Управління входами: Переглядайте всі ваші потенційні записи в одному місці та організовуйте все.
 • Маркетинг електронної пошти: Підключіться до різних служб маркетингу електронної пошти та розширіть свій список.
 • Підтримка Zapier: Підключіться до сотень програм для розширення можливостей вашого веб-сайту за допомогою розширених функцій.
 • Додати геолокацію: Персоналізуйте форми, виявивши геолокацію.
 • Кілька доповнень: Дозволяє розширити функції форми за допомогою декількох потужних доповнень.
 • Мобільний адаптивний: Робить вашу форму добре на мобільних пристроях.

Ось детальний огляд WPForms.

Google Forms також пропонує вам дивовижні функції для початку роботи. Ось список функцій, які ви хочете перевірити.

 • Формат у багатьох формах: Легко створюйте кілька форм типу запитань.
 • Підтримується різний формат файлу: Створюйте форми опитування з різною підтримкою формату файлів, як-от зображення, відео, посилання тощо.
 • Різні шаблони форм: Він пропонує кілька шаблонів форм, тому не завжди потрібно починати з нуля
 • Нагадування електронної пошти: Надсилайте своїм користувачам нагадування електронною поштою про ваші форми.
 • Розумна пропозиція: Він пропонує відповіді на запитання у ваших формах для зручних для користувача форм.
 • Налаштування брендингу: Налаштуйте форми, щоб вони поєднувалися з вашим брендом.
 • Кодиційна логіка:Створюйте розширені форми з його умовною логічною функцією.
 • Схема реагування в реальному часі: Показувати результати в реальному часі для опитувань, вікторин тощо.

Ключові відмінності між ними полягають у тому, що WPForms – це плагін “все в одному” для розробників форм, тоді як Google Forms – це більше форма опитування..

Наприклад, за допомогою WPForms ви можете створювати будь-які форми, наприклад, форми реєстрації електронної пошти, форми реєстрації, форми анкетування, форму замовлення, форму дарування тощо. З іншого боку, за допомогою Google Forms ви можете створювати лише контактні форми та форми опитування..

Переможець

Переглянувши обидва варіанти, WPForms явно є переможцем з усіма його розширеними функціями.

3. Google Forms vs. WPForms – простота використання

WPForms розроблений спеціально для початківців та нетехнологів. Це робить інтерфейс надзвичайно легким та гнучким для будь-кого. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати свій шаблон, додати свої поля за допомогою його конструктора перетягування та впадіння та вставити форму на свій сайт WordPress. Ви можете знайти сотні шаблонів, які найкраще підходять до будь-якої ніші.

Налаштування полів також надзвичайно просто, і плагін пропонує повну гнучкість для налаштування кожного шаблону відповідно до ваших потреб. Просто натисніть на них і починайте редагувати поля зліва.

WPForms Builder

Незважаючи на те, що плагін має багато функцій, основна версія зовсім не роздута. Щоб розширити функції основних плагінів, вам доведеться встановити доповнення.

Google Forms також пропонує простий інтерфейс для створення ваших форм. Просто перейдіть до Google Forms, натисніть на + і почніть створювати форму. У вас є всі параметри праворуч, і ви побачите перегляд у режимі реального часу прямо на екрані.

Google Форми

Google Форми надає лише 17 попередньо виготовлених шаблонів, на відміну від 150+ шаблонів WPForms.

Переможець

І WPForms, і Google Forms прості у використанні. Однак, з точки зору кількості шаблонів, WPForms виводить Google Forms з води.

4. WPForms vs. Google Forms – Документація & Підтримка

І те й інше WPForms і Google Forms дуже добре задокументовані. Якщо ви застрягли, ви можете легко знайти рішення з їх широких баз знань.

WPForms пропонує чудову підтримку своїм клієнтам. Ви можете зв’язатися з їхньою дружньою службою підтримки, піднявши квиток, і хтось із команди звернеться до вас якнайшвидше, щоб вирішити вашу проблему..

Google Forms має довідковий центр із набором питань та відповідей, який працює як форум, підтримуваний глобальною спільнотою. Однак відповіді не гарантовані.

Переможець

WPForms

5. Форми Google проти WPForms – Ціноутворення

WPForms має безкоштовна версія що дозволяє створювати красиві та професійні форми без будь-якого коду. Для отримання додаткових функцій форми ви можете оновити її до однієї з її преміальні плани.

wpforms-ціноутворення

І навпаки, Google Forms – це 100% безкоштовна програма.

Переможець

Це краватка.

Що краще – WPForms або Google Forms?

Після нашого порівняння, це цілком очевидно, що WPForms попереду Google Forms. Ми вважаємо, що ключовою відмінністю цих двох плагінів є простота доступу / управління.

Оскільки WPForms є плагіном WordPress, ви можете легко керувати своїми формами та записами прямо на інформаційній панелі WordPress. Однак вам доведеться входити у свій обліковий запис Google щоразу, коли ви бажаєте редагувати форми та переглядати відповіді опитування.

Це означає, що якщо ви шукаєте рішення формату “все в одному”, яке надає вам усі можливі функції WPForms – найкращий вибір.

Google Forms може бути найкращим вибором для вас, якщо ви хочете опублікувати одну і ту ж форму на кількох веб-сайтах, які працюють на декількох платформах (наприклад, WordPress, Joomla тощо), таких як форма опитування або форма заявки на роботу тощо, і організувати всі записи в одному місці.

Це воно. Ми сподіваємося, що вам сподобалась наша стаття про WPForms проти Google Forms та допомогла вам підібрати правильний вибір для ваших потреб. Ви також можете перевірити, як створити контактну форму в WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map