WPForms vs. Gravity Forms – добрі, погані та потворні

WPForms vs Gravity Forms


WPForms vs. Gravity Forms: хто виграє? Якщо ви це запитуєте, то, ймовірно, ви шукаєте найкращий плагін для WordPress для створення форми контакту щоб ваші користувачі могли зв’язатися з вами.

WordPress пропонує багато плагінів контактної форми з різними функціоналами, але WPForms і Гравітаційні форми – найпопулярніші плагіни з усіх. Але це найкраще?

У цій статті ми поглибимо порівняння WPForms проти Gravity Forms, щоб ви могли прийняти остаточне рішення.

Загальний огляд: WPForms vs. Gravity Forms

Перш ніж розпочати з функцій, цін та інших цікавих сфер, давайте детально ознайомимось із обома WPForms та додатки Gravity Forms.

Що таке WPForms?

WPForms

WPForms є найкращим плагіном для контактних форм для веб-сайтів WordPress. Він пропонує найбільш зручного для початківців конструктора форм, який може допомогти у створенні форм WordPress.

З WPForms все перетягується, тож ви можете швидко налаштувати свою контактну форму з потрібними полями. Він має кілька вбудованих шаблонів у конструкторі форм, які можна використовувати для запуску форм WordPress за 1 клік. Ви можете легко налаштувати заздалегідь створені шаблони форм за допомогою функцій перетягування.

Це скорочує час, витрачений на створення форм, від години до простого хвилин. Незалежно від того, чи потрібно ви створити контактну форму чи реєстраційну форму користувача, це дуже просто за допомогою шаблонів WPForms.

Крім того, WPForms має безліч преміум-аддонів, які дають вам миттєвий доступ до дивовижних функцій, таких як додавання опитувань та форм опитування в WordPress. WPForms зобов’язується досконало виконувати потреби своїх користувачів постійно на увазі.

Які форми гравітації?

gravityforms-wp-плагін

Gravity Forms – це один із найпопулярніших плагінів для створення форм для веб-сайтів WordPress. З його допомогою можна створити всі типи форм у WordPress. Він постачається з конструктором форм, який допомагає легко створювати прості та складні форми.

Коли ми говоримо про функції, Gravity Forms виділяється як найпотужніший плагін із надзвичайно гнучкими функціоналами. Ви можете легко створювати чуйні форми за допомогою спам-фільтрів, додавати шлюзи для платежів, запускати опитування, отримувати онлайн-бронювання тощо.

Gravity Forms має все необхідне для створення форм WordPress. Це додатковий плагін із винятковими доповненнями для додавання форм на ваш веб-сайт.

Простота використання

WPForms пропонує простий конструктор форм перетягування, який можна використовувати для легкого створення форм WordPress за кілька хвилин. Вам не потрібно наймати розробника або писати будь-який код для створення форм.

Це дозволяє легко додавати або видаляти поля форми. Ви також можете переставити поля у ваших формах WordPress за допомогою функції перетягування і перетягування WPForms. На ньому відображається попередній перегляд внесених змін, тому вам не потрібно зміщувати вкладки веб-переглядача, щоб побачити форму в дії.

огляд wpforms

Він постачається з декількома вбудованими шаблонами форм, які створені для задоволення потреб усіх різновидів веб-сайтів WordPress. Ці шаблони містять порожнє полотно, просту контактну форму, запит на пропозицію, пожертву, підписку на розсилку та інші корисні форми, які можна запустити за 1 клік.

WPForms пропонує кілька додатків, щоб додати більше функцій у ваш плагін WordPress форм. Ці доповнення включають додаткові шаблони форм, шлюзи платежів, послуги маркетингу електронною поштою тощо.

Ви можете легко вставити форму на свої сторінки WordPress, публікації та готові віджети за допомогою WPForms. Він постачається з віджетом WPForms, який дозволяє відображати будь-які ваші форми в бічній панелі, колонтитулі або інших областях віджетів вашого веб-сайту.

wpforms вставляють форму

Gravity Forms має інтуїтивно зрозумілий конструктор перетягування форм, що дозволяє легко додавати поля форми та швидко створювати форму WordPress. Це також дозволяє легко створювати складні форми. Однак, існує трохи кривої навчання при використанні форм гравітації.

Гравітаційні форми - конструктор перетягування форм

Ви починаєте, додаючи назву форми, а потім клацніть на наступному екрані, щоб додати поля форми. На цій же сторінці немає попереднього перегляду полів форми, тому для створення змін вам потрібно буде кожен раз натискати кнопку “Попередній перегляд”..

Завдяки Gravity Forms вам потрібно буде щоразу вручну додавати поля форми, оскільки немає шаблонів форм.

Переможець: WPForms

Ціна

WPForms має кілька планів ціноутворення від бюджету до веб-сайтів для бізнесу. Їх основний план починається від $ 49 / рік, що підходить для більшості особистих веб-сайтів та блогів.

Ціноутворення на wpforms

Вони мають плани для малого бізнесу, некомерційних організацій, магазинів електронної комерції чи будь-якого іншого веб-сайту. WPForms пропонує найкращі ціни для всіх розмірів і бюджетів.

Якщо ви хочете протестувати плагін WPForms перед тим, як придбати його, просто завантажте Lite версію, легко доступну у сховищі плагінів WordPress. Ви можете пізніше оновити до преміум-плану і насолоджуватися надзвичайно гнучкими можливостями в межах свого бюджету.

Gravity Forms пропонує базові елітні ліцензії для користувачів WordPress. Їх ціна починається від $ 59 / рік за ліцензію на один сайт, що є трохи дорогим порівняно з WPForms. Вам потрібно буде оновити їхній план Pro, щоб додати функції, що ще дорожче.

гравітація формує ціноутворення

Усі ліцензії дозволяють створювати необмежені форми. Ви також отримаєте 1 рік підтримки та оновлень. Їх ліцензія Elite – це найдорожче та найповніше рішення форм WordPress. Вона включає пріоритетну підтримку, усі додатки Gravity Forms та оновлення протягом усього життя.

Переможець: WPForms

Особливості

WPForms є плагіном для багатофункціональної форми контактів. Це дозволяє легко створювати прості та просунуті форми. Давайте розглянемо кілька найпомітніших функцій, які роблять WPFomrs найкращим плагіном для контактної форми.

1. Форма опитування / опитування

Додаток форми опитування / опитування від WPForms дозволяє легко додавати онлайн-опитування та опитування в WordPress. Він підтримує всі функції, які знадобляться для вашої форми опитування / опитування.

опитування опитування wpforms

Доповнення до опитування / опитування може поєднуватися з умовною логікою WPForms, щоб персоналізувати питання опитування на відповіді користувачів. Ви можете легко отримати відгуки користувачів та відображати інтерактивні звіти про опитування на своєму веб-сайті.

2. Форма реєстрації користувача

Додаток реєстрації користувача від WPForms дозволяє швидко створювати форми для входу / реєстрації користувачів у WordPress. Він надає вашим користувачам миттєвий доступ для входу або реєстрації з будь-якої точки вашого веб-сайту. Вашим користувачам не потрібно буде відвідувати стандартну сторінку входу в WordPress кожного разу, коли вони хочуть увійти.

Форма реєстрації користувача

Ви можете вбудовувати форму реєстрації користувача на ваші сторінки WordPress, публікації чи готові віджети області. Форма реєстрації користувача корисна для веб-сайтів членства, магазинів електронної комерції, форумів тощо.

3. Форма подання заявки

Якщо ви хочете дозволити своїм користувачам писати публікації гостей для вашого веб-сайту, ви можете створити інтерактивну форму для надсилання публікацій, використовуючи доповнення до публікації від WPForms. Ви також можете налаштувати форму подання публікації, щоб збирати відгуки користувачів, відгуки, огляди та інший створений користувачем вміст.

Цей додаток є надзвичайно гнучким при автоматичному додаванні щойно поданих гостьових повідомлень у редактор публікацій WordPress для перегляду та публікації на вашому веб-сайті.

4. Платіжні рішення

WPForms інтегрується з PayPal Standard і Stripe для ваших онлайн-платежів. Краще збирати пожертви, продавати продукти в Інтернеті та будь-яку іншу ситуацію, яка потребує онлайн-платежних рішень.

wpформи вкладки платежів

WPForms показує фотографії ваших товарів у формі замовлення, щоб ваші користувачі могли безкоштовно оплачувати та бачити, що вони купують.

WPForms має багато інших корисних доповнень, включаючи послуги маркетингу електронної пошти, капчу, геолокацію, підпис, офлайн форми та інше. Ці доповнення роблять WPForms потужним плагіном WordPress.

Особливості: форми гравітації

Gravity Forms – це фантастичний плагін WordPress для створення складних форм з легкістю. Вони пропонують кілька корисних функцій, які можуть перенести ваш досвід WordPress форм на новий рівень, і список постійно зростає. Давайте розглянемо найважливіші особливості гравітаційних форм.

1. 30+ форм форм

Гравітаційні форми мають понад 30 форм форм, які можна використовувати для створення будь-якої форми, яку ви хочете в WordPress. Ви можете використовувати функцію перетягування, щоб легко додати поля до форми WordPress.

2. Умовна логіка

Це найрозумніша функція і дозволяє додавати поля, що базуються на користувачів, у ваші форми WordPress. Ви можете легко показувати або приховувати поля на основі вибору користувачів. Це також корисно, коли ви хочете створити розумну форму опитування та змінити запитання на основі відповідей користувачів.

3. Фільтр спаму

Gravity Forms легко інтегрується з усіма корисними додатками для фільтрації спаму, такими як Google reCaptcha, Really Simple Captcha та Akismet, щоб блокувати подання спам-форм у WordPress.

4. Завантаження файлів

Це одна з найкорисніших функцій, коли ви бажаєте, щоб ваші користувачі завантажували файли у вашу форму. Багато компаній з кадрових ресурсів додають цю функцію на своїх веб-сайтах, щоб збирати резюме від своїх відвідувачів. Ви можете використовувати його у формі WordPress, щоб легко отримувати файли від своїх користувачів.

5. Розрахунки

Ви можете виконувати розширені обчислення на основі значень поля, поданих вашими користувачами. Це може бути корисно для форекс-сайтів та інших підприємств з обміну грошей.

6. Лицеві форми

Gravity Forms дозволяє додавати на свій веб-сайт WordPress бланкові форми, щоб легко збирати повідомлення в блозі. Ви можете дозволити користувачам надсилати свої статті, не маючи доступу до вашої інформаційної панелі WordPress.

7. Інтеграція з додатками

Gravity Forms інтегрується з майже всіма онлайн-додатками, включаючи маркетингові послуги електронної пошти, платежі, CRM-програмне забезпечення тощо. Це чудово працює з усіма популярними платіжними рішеннями..

Гравітаційні форми мають багато інших вражаючих особливостей для ваших форм WordPress. Він також чудово працює з усіма найкращими плагінами WordPress, щоб додати більше функцій та гнучкості у ваші форми.

Переможець: Гравітаційні форми

Документація та супровід

WPForms добре відома своєю документацією та підтримкою. Їх особливості та доповнення добре пояснені у великій документації, що охоплює кожен фактор, який потрібно знати, щоб створити свої форми в WordPress. Ви також можете звернутися до їхнього блогу для більш детальних статей про кожну функцію.

Підтримка надається системою підтримки електронної пошти на основі квитків. Їх підтримка швидко та високо оцінена у відгуках користувачів.

З іншого боку, Gravity Forms має велику документацію, яка допоможе вам легко створювати форми WordPress. Їх підтримка поширюється відповідно до придбаної вами ліцензії. Ліцензія Elite має пріоритетну підтримку, тоді як інші ліцензії мають 1 рік підтримки на основі квитків.

Переможець: Краватка

Висновок

WPForms – найкращий вибір для всіх, незалежно від їхнього бюджету. Вона включає всі необхідні функції та гнучкість, необхідні для створення форми WordPress.

Гравітаційні форми найкращі для користувачів, які хочуть створювати розширені або дуже складні форми. Він має різноманітні функції, без відповідності. Однак це дещо дорожче, ніж WPForms, особливо при порівнянні основних пропозицій “початківця”.

Ви також хочете перевірити ці порівняння між,

  • WPForms проти FormStack
  • WPForms vs TypeForm

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вибрати між WPForms vs. Gravity Forms. Якщо вам сподобалася ця публікація, вам може сподобатися наш глибокий огляд плагіна WPForms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map