WPML проти Polylang – який краще? (Порівняння)


Хочете створити багатомовний веб-сайт? Налаштування багатомовного сайту – це найкращий спосіб розширити охоплення до світової аудиторії.

Хоча на ринку є десятки плагінів для перекладу WordPress, 2 з них виділяються з решти – WPML та Polylang.

У цій статті ми зробимо головні порівняння між цими двома популярними плагінами перекладу та допоможемо визначити, який із них найкращий вибір для ваших унікальних потреб.

WPML проти Polylang – Зміст

Мета цього порівняння – детально вивчити особливості обох плагінів та порівняти їх особливості, те, як вони відрізняються та який дійсно відповідає вашим потребам.

Ми розглянемо в основному наступні моменти.

 • Простота використання
 • Управління перекладом
 • Послуги перекладу
 • Кількість підтримуваних мов
 • Переклади тексту
 • Підтримка електронної комерції
 • Інтеграція ЗМІ
 • Підтримка та документація

Але перш ніж ми зануримось у фактичні особливості плагінів, давайте короткий огляд. Це допоможе вам краще зрозуміти плагіни, якщо ви ще не знайомі з ними.

WPML проти Polylang – огляд

WPML – це потужний багатомовний плагін із спрощеними елементами управління та конфігурації. З більш ніж 40 К активними установками, немає жодних сумнівів, WPML є одним з найпопулярніших багатомовних плагінів WordPress на ринку WordPress.

WPML дозволяє дуже просто перекладати ваш вміст на різні мови, не жертвуючи будь-якими особливостями вашого веб-сайту.

wpml vs polylang

WPML – платний плагін. Вартість цього плагіна починається від 29 доларів.

Поліланг – ще один надійний плагін для перекладу, який виступає найбільшим конкурентом WPML. Користувацький інтерфейс Polylang дуже простий. Все, що вам потрібно зробити – це додати вміст, створити сторінки, категорії та теги, а потім визначити мови для кожної з них.

polylang, polylang VS WPML

Ви можете надати стільки мовних рекомендацій, скільки бажаєте своїм користувачам. Ви також можете використовувати сценарії мови RTL з Polylang. Плагін автоматично завантажує мовний пакет WordPress, а потім оновлює їх на вашому веб-сайті. Тож незалежно від того, яку мову ви хочете, ви можете бути впевнені, що у вас буде правильний мовний пакет із Polylang.

Polylang також пропонує преміум-версію з розширеними функціями та параметрами налаштування. Вартість комерційної версії Polylang починається від 99 євро (близько 111 доларів).

Порівняння функцій: WPML проти Polylang

Оскільки два найпопулярніших плагіни для перекладу, обидва додатки укомплектовані чудовими можливостями. Оскільки це порівняльний пост, ми детальніше розглянемо кожну його особливість.

Як сказано, почнемо.

1. WPML vs. Polylang – простота використання

За допомогою WPML ви можете перетворити веб-сайт однієї мови в багатомовний лише за пару хвилин. .

Простота використання WPML

Коли ви встановите та активізуєте WPML Multilingual CMS (основний плагін), ви будете спрямовані до майстра налаштування, де ви можете вказати основні параметри, такі як опція налаштування мови за замовчуванням, додавання додаткових мов, вкажіть, де встановити мовні комутатори. Мовні комутатори можуть відображатися в меню, нижньому колонтитулі та бічних панелях.

Це також дозволяє налаштувати структуру ваших URL-адрес для декількох мов для субдоменів, каталогів та параметрів URL.

З іншої сторони, Поліланг не має посібника з швидкого запуску чи майстра налаштування, щоб полегшити ваше життя завдяки конфігурації плагіна.

Щоб налаштувати мови на своєму веб-сайті, вам потрібно буде перейти до Мова опція всередині налаштувань Polylang на інформаційній панелі WordPress.

Простота використання Polylang. WPML проти Polylang

Звідти ви можете знайти варіанти додати нову мову. Додавши потрібні мови, досить легко впоратися з додаванням перекладати вміст із редактора публікацій та публікацій. Все, що вам потрібно зробити – це зробити виберіть правильну мову і зберегти вашу сторінку.

Як і WPML, з Polylang можна змінити або оновити мовні налаштування на інформаційній панелі WordPress. Ви також можете застосувати параметри мови рядків та налаштування мови медіа.

Переможець

Обидва плагіни полегшують переклад вмісту, але за допомогою майстра налаштування трансляція з WPML стає ще простішою. Тож WPML є переможцем, коли справа стосується простоти використання.

2. WPML vs. Polylang – Управління перекладами

І Polylang, і WPML підтримують автоматичний та ручний переклад. За допомогою автоматичного перекладу ви можете заощадити час. Однак для того, щоб переклад був точним та здоровим, радиться перекладати вручну самостійно або найняти експерта з перекладу. Давайте подивимось, як ці плагіни дозволяють керувати всім процесом перекладу вручну.

За допомогою WPML функція управління перекладом пропонується як доповнення. Після активації додатка ви можете надсилати вміст для перекладу прямо зі своєї інформаційної панелі.

З іншої сторони, Поліланг дозволяє інтегрувати хмарну систему управління перекладами, відому як Lingotek. З Lingotek ви можете отримати доступ до безкоштовного машинного перекладу або найняти професіонала, який це зробить для вас. Мінус полягає в тому, що вам потрібно встановити сторонній плагін Lingotek, і вам потрібно створити обліковий запис у Lingotek.

Переможець

Управління перекладами WPML доступне як доповнення, тоді як Polylang вимагає встановити Lingotek, сторонній плагін.

3. WPML vs. Polylang – кількість підтримуваних мов

WPML поставляється з файлами перекладу на 64 мовах, якими ви можете скористатися відразу після встановлення плагіна. Але якщо вам потрібні додаткові мови, ви можете додати їх також за допомогою мовного редактора.

WPML мови, WPML проти Polylang

Поліланг в цьому плані теж чудово справляється.

Полілангські мови, WPML проти Polylang

Він підтримує більше ста мов для перекладів, і ви можете також додати більше.

Переможець

За кількістю мов, що підтримуються, Polylang витримує свої конкуренції.

4. WPML vs. Polylang – параметри локалізації

І WPML, і Polylang дозволяють перекладати тексти з тем і плагінів, які ви використовуєте на своєму сайті. За допомогою цієї функції ви також можете створити багатомовна адміністративна область.

WPML підтримує теми та локалізацію плагінів трьома способами:

 • Використовуйте лише рядковий переклад
 • Використовуйте String Translation, але завантажуйте .mo файли як резервну копію
 • Завантажуйте лише .mo файли.

Однак якщо конкретного перекладу немає у файлі WPML та Поліланг дозволить вам надати власний переклад певної мови для будь-якої теми чи плагіна.

У WPML переклад теми веб-сайту та тексту плагіна контролюється Строковий переклад особливість. Він фактично шукає вміст, що перекладається, у вашій темі та плагіні, а потім дозволяє додавати альтернативний текст.

Поліланг, використовує Поедіт і Локо Перекладач перекладати теми та тексти плагінів.

Переможець

Обидва плагіни пропонують досить гарну роботу з точки зору перекладу тем та плагінів.

5. WPML vs. Polylang – підтримка електронної комерції

Ну а якщо ви хочете створити багатомовний сайт електронної комерції, ці плагіни можуть бути дуже корисними. Сайти електронної комерції потребують більшої роботи в плані створення всього магазину порівняно з простими блогами.

І поки ви користуєтесь цими двома плагінами, нічого страшного. Ліцензія WPML cms на більш високу ціну покриє все необхідне для перекладу всього веб-сайту електронної комерції. Ліцензія cms коштує вам близько 79 доларів і підтримується іншими інтеграціями електронної комерції.

Якщо ви хочете використовувати Polylang для розробки багатомовного магазину електронної комерції, вам слід або перейти до Поліланг Прокупіть або придбайте надбудову WooCommerce Polylang.

Переможець

Знову обидва додатки пропонують чудові варіанти, але WPML може бути найбільш оптимальним вибором для користувачів, оскільки коштує менше.

6. Медіа інтеграції

Над тим, як переводити медіафайли, такі як зображення та відео, потрібно багато працювати. Якщо ви показуєте підписи зображень та працюєте з внутрішніми конфігураціями, такими як alt теги, іменування тощо, слід скористатися плагіном, який підтримує медіа-файл..

WPML постачається з модулем перекладу медіа, який потрібно активувати, перш ніж можна перекладати мультимедійні файли.

WPML проти Polylang, WPML медіа-переклади

Використання одного медіа-файлу на декількох мовах – чудовий варіант, оскільки це заощадить багато роботи та місця на веб-сайті.

Поліланг робить майже таку ж роботу, як WPML.

Переклади медіа-файлів Polylang, WPLM проти Polylang

Вам просто потрібно включити модуль всередині плагіна, а потім ви можете налаштувати медіа-файли з відповідними заголовками та іменами на декількох мовах.

Переможець

Оскільки і WPML, і Polylang роблять однакову роботу, використання будь-якого з них може надати вам однаковий досвід для ваших медіафайлів.

7. Підтримка та документація

Однією з переваг вибору преміального плагіну WordPress над безкоштовним плагіном є те, що преміум-плагін постачається з підтримкою преміум-класу. Це може бути дуже корисно, тому що якщо ви застрягли в будь-якій точці під час використання чи налаштування плагіна, ви можете зв’язатися з командою підтримки або звернутися до документації та виправити свої проблеми..

Як плагін преміум-класу, плагін WPML перемагає штани всієї конкуренції, коли йдеться про підтримку. Інтернет-документація дуже детальна, і вона чітко пояснює все: від налаштування плагіна до використання його функцій для найкращих результатів.

Поліланг не пропонує підтримку свого безкоштовного плагіна. Їх документація не така обширна, як плагін WPML.

Переможець

WPML – це явний переможець, коли мова йде про підтримку

Висновок: що краще – WPML або Polylang?

І WPML, і Поліланг є чудовим вибором для створення багатомовного веб-сайту. Ми вважаємо, що WPML є кращим плагіном для перекладу, ніж Polylang завдяки своєму простому у користуванні майстру налаштування та чудовій підтримці.

Якщо ви хочете скористатися безкоштовним плагіном, то Polylang – це правильний вибір для вас. Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам знайти правильний плагін для перекладу для ваших потреб.

Якщо вас зацікавило, ви можете перейти до деталей створення багатомовного сайту з WPML та з Polylang .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map