Wufoo Альтернатива – WPForms проти Wufoo (що краще?)

wpforms vs wufoo будівельників контактних форм


Шукаєте альтернативу Вуфу? Якщо ви хочете додати контактну форму на свій веб-сайт WordPress, переконайтесь, що ви вибрали плагін для контактної форми, який найкращий для вас вибір. Тож, якщо вам цікаво, хто краще створити контактну форму, WPForms vs Wufoo, ви в потрібному місці.

У цій статті ми порівняємо WPForms проти Wufoo, щоб ви могли визначити, який плагін найкращий для вашого веб-сайту.

Ми розбимо кожен плагін контактної форми і подивимось, як вони вимірюються в кожній із наступних категорій:

 • Простота використання
 • Особливості
 • Підтримка
 • Ціна

Готові піти на порівняння між WPForms та Wufoo? Добре, почнемо!

Простота використання: WPForms vs Wufoo

Можливість легко створювати форми за допомогою вашого плагіну за контактною формою вибору важлива, особливо для початківців. Якщо у вас виникли труднощі зі створенням форми, ви витрачаєте дорогоцінний час, і вам не вистачить зв’язку з клієнтами та перетворення відвідувачів веб-сайтів у потенційні продажі та продажі. Зрештою, чим корисний плагін для контактної форми, якщо ви навіть не знаєте, як ним користуватися.

Вуфо: Простота використання

Вуфу це онлайн-конструктор форми контактів від SurveyMonkey, який стверджує, що користувачі можуть за лічені хвилини створити прекрасну контактну форму за допомогою конструктора перетягування.

Щоб додати поле форми до форми контакту, просто перетягніть поле форми зі списку варіантів зліва на вашу контактну форму праворуч. Ви також можете використовувати один із їх попередньо виготовлених шаблонів, щоб розпочати роботу.

wufoo-порівняння

Хоча додавання полів до форми контакту видається досить простим, решта інтерфейсу Wufoo виглядає датованою і не дуже зручною для користувачів. Налаштування поля та налаштування форми обмежені тим, що ви також можете налаштувати.

Wufoo дає вам також можливість вибору теми в конструкторі форм. Але ви не можете переглянути, як виглядатиме кожна тема. Вам слід сліпо вибрати тему, а потім натиснути кнопку Переглянути форму, яка відкриє нову вкладку.

wufoo-vs-wpforms-теми

Коли ви використовуєте їхній конструктор тем, інтерфейс не перетягується так, як вони мали на увазі. Також є безліч варіантів налаштування, які можуть бути величезними. Якщо обрано, деякі з цих стилів можуть насправді нашкодити вашому бренду більше, ніж допомогти.

wufoo-vs-wpforms-перетягування та перетягування

Крім того, є інша проблема, коли ви вставляєте форму на свій сайт. Стиль фону, заголовка та межі зникає для того, щоб переконатися, що форма ідеально інтегрується на вашому веб-сайті. Це означає, що якщо ви хочете зберегти все, що ви тільки створили, вам доведеться повернутися назад і застосувати ці елементи за допомогою HTML або CSS. Що може бути складним завданням для початківців.

Отже, хоча Wufoo стверджує, що ви можете створити форму взагалі за короткий час, насправді потрібно багато тестування, експериментації та натискання, щоб створити форму.

WPForms: Простота використання

З іншої сторони, WPForms це найзручніший розробник контактних форм. WPForms зосереджується на зручності та простоті, і це справді конструктор контактних форм перетягування, який взагалі не потребує кодування..

WPForms поставляється з низкою заздалегідь розроблених шаблонів для будь-якого типу форм, які ви хочете створити. Хоча Wufoo пропонує більше шаблонів, їх дуже важко знайти у вашому обліковому записі. Але ви можете отримати доступ до всіх шаблонів WPForm прямо в редакторі форм WPForms.

wpforms vs wufoo-шаблони

Додавання нових полів до вашої контактної форми дуже просто за допомогою WPForms. Просто перетягніть потрібне поле форми на вашу контактну форму. Ви можете натиснути на поля форми, щоб внести зміни, і ви зможете побачити зміни в режимі реального часу на своїй формі на панелі попереднього перегляду.

wpforms-перетягування-перетягування-vs-wufoo

Крім того, WPForms пропонує безліч полів форми для вашої контактної форми прямо з коробки. Наприклад, деякі їх унікальні поля форми включають:

 • Завантаження файлів
 • Рейтинг зірок
 • Прапорці
 • Угода GDPR
 • КАПЧА
 • Пароль
 • Чистий показник промоутера

WPForms також дозволяє легко заробляти гроші в Інтернеті за допомогою вбудованих в них платіжних форм, таких як Одиночні та декілька елементів, Випадаючі елементи, Кредитна картка, Всього та багато іншого, так що ви можете приймати онлайн-платежі прямо зі свого веб-сайту WordPress.

На додаток до всіх дивовижних елементів, які ви можете додати до своєї контактної форми. Після завершення розробки ви можете вбудовувати свою контактну форму на свій веб-сайт одним натисканням кнопки.

Отже, якщо ви хочете плагін контактної форми, який спрощує створення форми контакту відразу і має багато додаткових вбудованих функцій, WPForms – це шлях.

Переможець: WPForms

Особливості: WPForms vs Wufoo

Плагін контактної форми не тільки повинен бути простим у використанні, але він також повинен мати всі функції, необхідні для створення потужної контактної форми для вашого веб-сайту. Якщо ви виберете плагін для контактної форми і дізнаєтесь, що зможете виконати основи лише за допомогою цього чи доведеться заробляти більше грошей на потрібні додаткові функції, то це не гарний вибір. Ось чому наявність різноманітних функцій настільки важлива.

Вуфу: Особливості

Порівняно з WPForms, набір функцій Wufoo дуже обмежений. Хоча Wufoo має ряд основних форм форм, таких як ім’я, адреса, рейтинг та завантаження файлів, вони не пропонують стільки унікальних полів форми, як WPForms.

Насправді, ось список деяких функцій, яких Wufoo відсутній порівняно з WPForms:

 • Жодних спеціальних полів, таких як Угода WPForms GDPR, Чистий показник промоутера та інші
 • Кожен план Wufoo обмежує кількість записів форм, які ви можете отримувати, навіть із найвищою ціною
 • Оскільки Wufoo розміщує ваші форми для вас, є обмеження для завантаження
 • Ви можете відстежувати свою аналітику лише за допомогою двох найдорожчих планів
 • Ви можете приймати онлайн-платежі лише з 2 найвищих планів
 • Існують умовні логічні обмеження навіть на платних рахунках

Тож не тільки складніше створити форму на Wufoo, але вони не пропонують багато функцій, які знадобляться для вашої контактної форми в міру зростання вашого бізнесу. І коли обмеження переважають функції, настав час розглянути інший конструктор контактних форм.

WPForms: Особливості

У порівнянні з обмеженими можливостями Вуфо, WPForms лопається по швах із вбудованими функціями. Ви будете мати доступ до кожного необхідного вам елементу, щоб зробити вашу контактну форму такою потужною та унікальною, наскільки це потрібно.

Нижче наведено список лише деяких особливостей, що виділяються WPForms:

 • Розумна умовна логіка – Ви можете створити стільки умовних правил, скільки хочете
 • Безлімітні форми – Ви можете створювати необмежену кількість форм і отримувати необмежену кількість записів на будь-якому плані
 • Необмежене зберігання файлів – Завантажте необмежену кількість файлів і легко збережіть і знайдіть їх у вашій медіатеці
 • Управління входами – Організовуйте всі свої записи прямо з інформаційної панелі WPForms
 • Захист від спаму – Захистіть свої форми від спаму за допомогою вбудованого медового захисту від спаму, CAPTCHA, налаштуйте свій власний CAPTCHA або використовуйте Google reCAPTCHA
 • Автоматичне підтвердження форми – Повідомте користувачів, що ви отримали свій запис із 3-ма різними типами підтвердження форми – Повідомлення, Показати сторінку та Перенаправити
 • Опитування та опитування – Створіть опитування та опитування для свого сайту та отримайте звіти, які відображають ваші результати для легкого аналізу даних
 • Часткове збереження форми – Не пропустіть лідери із можливістю фіксувати інформацію часткових записів форми
 • Відстеження геолокації – Дізнайтеся, де розташовані ваші клієнти, за допомогою відстеження геолокації, щоб ви могли надсилати їм відповідні їм повідомлення та їх місцезнаходження
 • Опублікувати подання – Прийміть подання гостей на ваш блог WordPress через лицьову сторону вашого веб-сайту з поданням публікацій для форм
 • Можливість підпису в Інтернеті – Збирайте підписи прямо на своїх бланках для угод та контрактів
 • Дозволи та форми доступу – Ви можете захистити свої форми паролями, призначити дати початку та зупинки для форм та обмежити кількість записів, які ви приймете
 • Інтеграція електронного маркетингу – Підключіть свою форму до таких маркетингових послуг, як SendinBlue, Constant Contact, які є чудовою альтернативою MailChimp та ін..

З видатною кількістю функцій WPForms, які ви отримуєте майже для будь-якого їх плану, ваші варіанти створення високоперетворюваних форм є безмежними.

Переможець: WPForms

Підтримка: WPForms vs Wufoo

Навіть якщо у вас є досвід розробників форм або веб-сайти, інколи може піти не так, і ви хочете знати, що вам допоможуть, коли виникає проблема. Вибираючи нового конструктора контактних форм, вам потрібна достатня підтримка, якщо у вас виникли якісь проблеми під час створення ваших форм або управління вашим обліковим записом.

Вуфу: Підтримка

У Wufoo у вас є лише два способи доступу до служби підтримки: Ви можете або надіслати їм повідомлення через загальну контактну форму, або ви можете шукати статті у довідковому центрі.

підтримка wufoo vs wpforms

Wufoo не дає гарантій і гарантій, коли вони відповідуть на ваше повідомлення, якщо ви використовуєте їх контактну форму для підтримки. На їх відповідь може знадобитися кілька годин або кілька днів, ви просто не знаєте.

Довідковий центр також не завжди корисний. Наприклад, коли ми вводили “не отримувати сповіщення електронною поштою” на панелі пошуку ключових слів, жодних статей для вирішення цієї проблеми не було. За подібних обставин клієнти будуть змушені зв’язатися з Wufoo через свою контактну форму і сподіватися на швидку відповідь.

WPForms: підтримка

З іншого боку, WPForms пропонує різноманітні канали підтримки для своїх клієнтів. WPForms не тільки пропонує більшу підтримку, але ви можете бути впевнені, що на ваші запитання будуть відповіді якнайшвидше.

підтримка wpforms

Ви можете отримати доступ до системи підтримки квитків, щоб отримати відповіді на свої запитання. Команда WPForms повідомляє клієнтам, що вони відповідають на квитки на підтримку протягом 24 годин у будні дні. Тож вам не доведеться замислюватися, коли ви знайдете рішення своєї проблеми.

Вони також надають розділ «Документація», який включає документацію, довідкові матеріали та навчальні посібники в таких категоріях, як:

 • Починаємо
 • Функціональність
 • Стилізація
 • Розширення
 • Аддони
 • Управління рахунками

WPForms також пропонує ще один дивовижний ресурс для підтримки, їхній блог. Ви можете знайти безліч статей та навчальних посібників із включеними скріншотами, які покажуть, як можна робити майже все, що стосується WPForms. Плюс їхній блог дає поради та рекомендації щодо створення красивих форм, що перетворюються на високий конвертер.

Якщо ви шукаєте більш всебічну підтримку для конструктора форм, не шукайте далі WPForms.

Переможець: WPForms

Ціна: WPForms vs Wufoo

Вартість онлайн-конструктор форм ти обираєш, як правило, один з найважливіших факторів, особливо якщо ти тільки починаєш і бюджет є проблемою. Ви ніколи не хочете платити занадто багато і отримуєте занадто мало взамін, тому не забудьте зробити свої дослідження, щоб порівняти ціну з тією, яку ви отримуєте.

Вуфу: Ціна

Wufoo має 5 різних планів на вибір. Вони пропонують безкоштовний план, але, як ми вже згадували раніше, ви можете створити лише 5 форм і отримати 100 записів. Зрозуміло, що вільний план не підходить для жодної справи.

Вони пропонують 4 дорогих преміум-плани, починаючи від $ 14,08 / місяць до $ 183,25 / місяць. Якщо щорічно виставляти рахунок, Професійний план виходить чудовими $ 349,00 (більше, якщо ви платите щомісяця), і вам все одно дозволяється отримувати 5000 записів. Розширений план коштує приголомшливих $ 889 / рік для 25 000 записів та доступу до всіх функцій, які вони пропонують. А щоб отримати 200 000 записів, вам доведеться розщедритися за приголомшливі $ 2199 / рік.

Wufoo-ціноутворення

Wufoo також стягує плату, якщо ви перевищуєте кількість дозволених записів за місяць. З вас буде стягнуто 0,05 долара США за кожен запис, який ви отримаєте перевищити ліміт, що може насправді перетворити вас на червоний.

Отже, з Вуфу ви платите тонну грошей і не отримуєте багато, щоб показати за це.

Форми WP: Ціна

WPForms з іншого боку, це набагато доступніше, і ви отримуєте набагато більше грошей за свій долар. Вони пропонують безкоштовну версію та 4 різні преміальні плани – від $ 39,50 / рік для базового плану до $ 299,50 / рік для плану Elite.

Як бачите, усі преміальні плани WPForm набагато дешевші, ніж навіть базовий план Wufoo з тоннами обмежень.

Усі плани премій WPForms необмежені. Ви можете створювати скільки завгодно різних форм і отримувати необмежену кількість записів.

wpforms-ціноутворення

З найпопулярнішим планом WPForms, Pro, ви платите лише 199,50 доларів США на рік, і ви отримуєте доступ до майже всіх функцій, які вони пропонують, включаючи інтеграцію послуг маркетингу електронної пошти. Але за еквівалентного плану Wufoo ви будете платити $ 349,00 / рік.

Загалом, за допомогою WPForms ви будете платити менше за дивовижний, простий у використанні інструмент, який наповнюється великою кількістю функцій. А з Wufoo ви заплатите за руку і ногу менше ніж за половину функцій, які пропонує WPForms.

Переможець: WPForms

Висновок: WPForms vs Wufoo: Що краще?

У той час, як Wufoo виглядає зручним у розробці контактної форми, після детального огляду його використовувати набагато складніше. Мало того, що є проблеми з інтерфейсом, але Wufoo просто не має набору функцій, про які можна писати вдома. Також вам доведеться щомісяця виймати з гаманця велику жменю, щоб користуватися нею, і ви навіть не отримували стільки записів, скільки ви хочете. І хто хоче поставити ліміт на кількість потенційних клієнтів та продажів, які ви могли б отримати?

WPForms – явний переможець. Ви хочете створити контактну форму, просту у використанні та забезпечену функцією, яка зробить вашу контактну форму ще сильнішою. Ви можете отримати все це з WPForms, і за розумну ціну. Почніть з WPForms сьогодні!

Ми сподіваємось, що ми допомогли вам знайти дивовижну альтернативу Wufoo у WPForms. Якщо вам сподобалась ця стаття та ви хочете ознайомитись із порівняннями плагінів контактної форми, ознайомтесь із нашою статтею про 7 найкращих плагінів для контактної форми порівняно.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map