10 najlepiej reagujących wtyczek menu dla WordPress (w porównaniu)

Wtyczki menu


Czy chcesz dodać piękne niestandardowe menu do swojej witryny??

Domyślnie WordPress umożliwia dodawanie menu nawigacyjnych do witryny. Jeśli jednak chcesz budować piękne niestandardowe menu, których nie ma Twój motyw, możesz zainstalować responsywną wtyczkę menu.

W tym artykule pokażemy jedne z najbardziej responsywnych wtyczek menu dla WordPress.

Po co dodawać wtyczkę menu do witryny WordPress

Elastyczna wtyczka menu WordPress ułatwia nawigację w witrynie. Umożliwia także wyświetlanie niestandardowych menu, które domyślnie nie są obsługiwane przez Twój motyw.

Po prawidłowym wykonaniu reagujące menu mogą zwiększyć zaangażowanie użytkowników i znacznie zmniejszyć współczynnik odrzuceń.

1. WP Mega Menu

WP Mega Menu

WP Mega Menu to jedna z najlepszych wtyczek WordPress, która pomaga dodawać piękne menu do swojej witryny. Po dodaniu menu za pomocą WP Mega Menu możesz łatwo dodawać kategorie, podkategorie i posty. Oznacza to również, że użytkownicy mogą łatwo odkryć najlepszą pracę.

Wtyczka oferuje instalację jednym kliknięciem, dzięki czemu można szybko zaimportować zawartość demonstracyjną i ustawienia. A jeśli masz wątpliwości, zawsze możesz skorzystać z jego wspaniałej dokumentacji i samouczków wideo, które poprowadzą Cię przez każdy aspekt korzystania z wtyczki.

Ma wiele układów i efektów ładowania do wyboru. Masz również nieograniczoną liczbę kolorów tła, a jeśli chcesz, możesz użyć obrazu jako tła. Aby Twoja witryna wyglądała bardziej atrakcyjnie, możesz wyświetlić polecany obraz jako miniatury. Dzięki mnóstwu innych niesamowitych funkcji ta wtyczka może nadać Twojej witrynie wyjątkowy i stylowy charakter.

2. WP Mega Menu z Themeum

WP Mega Menu

WP Mega Menu od Themeum to popularny, stylowy i bardzo responsywny konstruktor mega menu, który jest idealnym rozwiązaniem do tworzenia interaktywnych pasków nawigacji. Kreator przeciągania i upuszczania tej wtyczki sprawia, że ​​tworzenie menu jest przyjemne, łatwe i elastyczne jednocześnie.

Możesz dodawać kolumny i menu oparte na wierszach, co spowoduje automatyczne zapisanie wszystkich zmian. Opcje dostosowywania są ogromne, więc możesz nadać swojej witrynie najlepszy wygląd, na jaki zasługuje. Gotowe i gotowe do użycia widżety obsługują zdjęcia, tytuły i teksty. Możesz także mieć logo graficzne lub tekstowe.

3. Menu akordeonu

Menu akordeonu

Accordion Menu to kolejna wspaniała wtyczka, która pozwala tworzyć piękne menu dla Twojej witryny. Oprócz WordPress, Accordion Menu obsługuje również strony Magento i Joomla. Ta wtyczka umożliwia pełną kontrolę nad projektem i ustawieniami menu.

Ta wtyczka oferuje również 5 skórek i kilka niesamowitych stylów animacji dla twoich menu.

4. Responsywne menu Superfly

Superfly

Superfly to kolejna fantastyczna wtyczka menu, która tworzy samodzielne nawigacje lub menu. Edytor na żywo oferowany przez wtyczkę znacznie ułatwia projektowanie menu. Pozwala także dodać menu pełnoekranowe, dzięki czemu można szybko przykuć uwagę odwiedzającego.

Dzięki Superfly możesz dodać dowolne menu. Oferuje wiele różnych opcji, w tym wysuwany, statyczny, kompaktowy pasek nawigacyjny z ikonami, pochylony panel lub tryb pełnoekranowy. Ma również niesamowite możliwości dostosowywania, płynne przewijanie, świetną bibliotekę ikon, piękną animację i wiele więcej.

5. UberMenu

UberMenu

UberMenu to kolejna wtyczka menu premium dostępna na rynku CodeCanyon. Oferuje jedne z najfajniejszych opcji dostosowywania, które mogą nadać Twoim menu oszałamiający wygląd. Możesz również dodawać obrazy, mapy, ikony, formularze i wiele więcej do tych menu.

UberMenu jest zoptymalizowany dla urządzeń mobilnych i jest kompatybilny również w różnych przeglądarkach. Możesz także dodać podmenu z kartami, w których karty można wyrównywać w różnych pozycjach. Dzięki podglądowi na żywo dostosowywania możesz zmienić kolor, czcionki itp., Aby nadać swoim menu najlepszy wygląd, na jaki zasługuje.

6. Elastyczne menu

Menu responsywne to darmowa wtyczka menu WordPress, która pomaga Ci dodać piękne menu do swojej witryny. Podobnie jak wszystkie inne wtyczki wymienione na tej liście, Responsive Menu oferuje również niesamowite opcje dostosowywania, takie jak zmiana kolorów, czcionek, dodawanie obrazów tła itp..

Możesz także dodać pasek wyszukiwania, przesłać pod strzały i logo. Oferuje także opcję importu / eksportu za pomocą jednego kliknięcia, aby użyć tego samego dostosowanego menu w różnych witrynach.

7. Max Mega Menu

Max Mega Menu

Max Menu to kolejna wtyczka menu WordPress, która pozwala przekonwertować istniejące menu na mega menu. Po wykonaniu tej czynności wtyczka umożliwia dodanie dowolnego widżetu WordPress do menu, zmianę stylu menu za pomocą edytora motywów i zmianę zachowania menu za pomocą wbudowanych ustawień. Menu utworzone za pomocą Max Menu są responsywne i obsługują natywne zdarzenia dotykowe.

Dzięki opcjom dostosowywania możesz dodawać filtry, akcje, ikony i przejścia do podmenu. Jeśli chcesz, możesz nawet ukryć podmenu przed urządzeniami mobilnymi, aby zapewnić lepszą obsługę.

8. Wtyczka Mega Menu dla WordPress

AP Mega Menu

To wspaniała wtyczka menu AccessPress. Ta wtyczka, znana wcześniej jako WP Mega Menu, umożliwia dodawanie oszałamiających menu do swojej witryny. Oferuje kilka układów, takich jak pionowy, poziomy, widgetizowany i tak dalej. Możesz w pełni wykorzystać jego konstruktor „przeciągnij i upuść”, aby stworzyć jedne z najbardziej uderzających menu dla Twojej witryny. Możesz także stylizować go za pomocą pasujących szablonów.

Możesz także użyć dowolnego motywu WordPress z tą wtyczką. Wyświetla niesamowitą kompatybilność ze wszystkimi zaawansowanymi motywami i nowoczesnymi wtyczkami. Obsługuje także animacje, przejścia lub przejścia slajdów, ponad 300 czcionek FontAwesome, ponad 160 generic i ponad 100 Dashiconów.

9. WP Mobile Menu

WP Mobile Menu

Jak sama nazwa wskazuje, WP Mobile Menu to reagująca na urządzenia mobilne wtyczka menu WordPress, która pozwala tworzyć piękne menu dla Twojej witryny bez konieczności pisania ani jednego kodu. Aby utrzymać zaangażowanie użytkowników, możesz utworzyć nagi nagłówek, 3 poziomy menu głębi, nakładać maski, gdy menu jest otwarte i robić wiele więcej. Pozwala także dodawać obrazy tła i przesyłać tekst lub logo oparte na obrazach.

Wszystko to można zrobić za pomocą darmowej wersji wtyczki. Ma również wersję premium, która oferuje znacznie więcej opcji niż tylko te wymienione powyżej. Na przykład możesz dodać wyszukiwanie na żywo nagłówka, menu stopki, wyświetlać menu mobilne na określonych stronach itp.

10. QuadMenu

QuadMenu to kolejna responsywna wtyczka menu, którą warto sprawdzić. Wtyczka jest wyposażona w narzędzie do przeciągania i upuszczania, za pomocą którego można dodawać nowe elementy, tworzyć kolumny, dodawać widżety lub dowolne inne elementy dostępne w natywnych metadanych menu WordPress.

Dostaniesz także fantastyczne opcje dostosowywania, dzięki którym Twoje menu będzie się wyróżniać. Dostosowanie motywu jest jednak dostępne tylko w przypadku zakupu wersji premium wtyczki.

Otóż ​​to. Są to jedne z najbardziej niesamowitych responsywnych wtyczek menu, które pozwalają dodawać wspaniałe responsywne menu do Twojej witryny.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz również sprawdzić najlepsze wtyczki formularza kontaktowego dla WordPress

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map