10 najlepszych wtyczek ankiet WordPress do zbierania opinii użytkowników (w porównaniu)

najlepsze wtyczki ankiet WordPress w porównaniu


Czy chcesz dodać formularze ankiety na swojej stronie i zbierać opinie użytkowników na temat swoich produktów lub usług? W WordPress możesz użyć wtyczki ankiety, aby łatwo utworzyć ankietę online w swojej witrynie. Obecność kilku wtyczek na rynku może jednak utrudnić określenie najlepszej wtyczki do Twoich potrzeb.

Właśnie dlatego wybraliśmy najlepsze wtyczki ankiety WordPress, aby pomóc Ci zebrać opinie użytkowników. Nie ma za co.

Wybór najlepszej wtyczki ankiety WordPress

Dobra wtyczka ankiety sprawia, że ​​Twój formularz wygląda atrakcyjnie dla oczu użytkowników. Łatwy w użyciu interfejs jest równie ważny, że możesz łatwo skonfigurować swoje ankiety.

Tworząc skuteczną ankietę online, możesz zbierać opinie użytkowników i dowiedzieć się, jak dobrze znajdują Twoje usługi. Następnie, dzięki zebranym informacjom, możesz wprowadzić ulepszenia i zoptymalizować witrynę pod kątem większej liczby konwersji.

Jest to możliwe tylko wtedy, gdy ankieta jest wciągająca, zabawna i przyjazna dla użytkownika. Aby uzyskać maksymalny udział użytkowników, musisz upewnić się, że Twoje formularze ankiet są dobrze wyglądające i sensowne. Potrzebujesz wtyczki, która pozwoli Ci to wszystko zrobić.

Musisz także wybrać wtyczkę ankiety, która pozwoli Ci pięknie prezentować raporty z ankiet. Jeśli chcesz wyświetlać wyniki w swojej witrynie, potrzebujesz wtyczki, która pozwoli Ci osadzić wyniki ankiety. Podobnie opcja eksportu jest również ważna, jeśli chcesz użyć informacji przesłanych przez użytkownika na innych platformach przy użyciu arkusza kalkulacyjnego lub oprogramowania CRM.

Wtyczki na tej liście są gromadzone z uwzględnieniem funkcji, które powinna mieć dobra wtyczka ankietowa. Zbadajmy je teraz.

1. WPForms

wpforms

WPForms jest najlepszą dostępną na rynku wtyczką do formularza kontaktowego WordPress. Jest to prosta i przyjazna dla użytkownika wtyczka do tworzenia formularzy typu „przeciągnij i upuść”, która pozwala tworzyć wspaniałe formularze ankiet, a także proste formularze kontaktowe i zaawansowane, takie jak formularze zamówień, formularze darowizn, formularze płatności itp..

WPForms jest łatwy w użyciu, a jednocześnie wydajny, Ankiety i ankiety dodatek, który umożliwia błyskawiczne tworzenie ankiet WordPress. Za pomocą narzędzia do przeciągania i upuszczania formularzy można dodawać pola za pomocą kilku kliknięć.

Wtyczka oferuje inteligentne pola ankiet do tworzenia atrakcyjnych wizualnie i złożonych ankiet. W formularzach ankiety możesz używać pól tekstowych, pól rozwijanych, przycisków opcji, pól wyboru, ocen (start, serce, kciuki do góry), skali Likerta i innych. Ponadto ma inteligentną funkcję logiki warunkowej, która pozwala filtrować i personalizować pytania na podstawie wcześniejszych odpowiedzi.

Przede wszystkim WPForms jest najlepszy w swojej najlepszej w swojej klasie funkcji raportowania ankiet. Podczas gdy większość wtyczek ankiet na rynku nie ma odpowiedniej funkcji analizy i raportowania, WPForms zawiera raporty wizualne w czasie rzeczywistym dla twoich formularzy. Możesz wyświetlać wyniki ankiety na dowolnej stronie w witrynie za pomocą krótkiego kodu, a także eksportować raporty i udostępniać je w mediach społecznościowych lub prezentacjach PowerPoint.

Sprawdź także te porównania między,

  • WPForms vs TypeForm
  • WPForms vs FormStack

Przeczytaj nasz kompletny przewodnik krok po kroku na temat korzystania z WPForms do tworzenia ankiet.

2. Polldaddy

polldaddy-wordpress-survey-

Polldaddy to popularna wtyczka WordPress do ankiet i ankiet. Jest to produkt WordPress.com, więc aby uzyskać interfejs API wtyczki, musisz utworzyć konto WordPress.com. W przeciwieństwie do innych wtyczek na liście, nie jest to wtyczka formularza kontaktowego, więc nie można jej używać do tworzenia innego rodzaju formularza.

Możesz znaleźć wtyczkę w wersji darmowej, a także w wersji premium. Chociaż możesz zacząć od wersji bezpłatnej, ma ona ograniczone funkcje, a także wadę, że będzie wyświetlać logo Polldaddy w formularzach ankiety.

Polldaddy ma prosty interfejs przeciągania i upuszczania do tworzenia ankiet WordPress. W ankietach możesz używać różnych rodzajów pytań, w tym wielokrotnego wyboru, dowolnego tekstu i skal Likerta. Po utworzeniu formularzy ankiet możesz je udostępnić na swojej stronie internetowej, w bezpośredniej wiadomości e-mail lub kontach w mediach społecznościowych i zbierać informacje. Przede wszystkim umożliwia generowanie i udostępnianie łatwych do odczytania raportów.

3. Formidable Forms

groźne formy

Formidable Forms to kolejna potężna wtyczka formularza kontaktowego WordPress, która pozwala łatwo tworzyć proste i zaawansowane formularze. Wtyczka zapewnia zestaw gotowych do użycia pól formularza, w tym skale Likerta, pola wyboru, przyciski opcji, listy rozwijane itp. Oraz prosty interfejs przeciągania i upuszczania do tworzenia złożonych formularzy ankiet.

Formidable Forms doskonale nadaje się do zapewniania opcji wyświetlania wyników ankiety na wykresach i wykresach. Możesz łatwo tworzyć przyciągające wzrok wykresy, tabele, histogramy, wykresy kołowe itp. I osadzać je na swoich stronach i postach. To bardzo ułatwia udostępnianie raportów ankietowych odbiorcom witryny.

Ponadto, jeśli chcesz udostępnić raporty swojej liście e-mail, jest to łatwe dzięki dodatkom marketingowym, takim jak ActiveCampaign, AWeber itp..

Sprawdź, jak rozwinąć swoją listę e-mail, REAL FAST.

4. Formy ninja

formy ninja

Ninja Forms to kolejna popularna wtyczka formularza kontaktowego dostępna na rynku. Wtyczka oferuje szereg rozszerzeń, których można użyć do zbudowania dowolnego rodzaju formularza WordPress, w tym formularza ankiety.

Podstawową wtyczkę można pobrać i używać bezpłatnie (można ją pobrać bezpośrednio z WordPress.org); musisz jednak kupić co najmniej dwa rozszerzenia: Logika warunkowa i Formularze wieloczęściowe aby utworzyć formularz ankiety. Rozszerzenia można kupić indywidualnie lub z dowolnym ich planem.

Korzystając z formularzy wielostronicowych, możesz wprowadzić użytkowników do ankiety na pierwszej stronie, a następnie wyświetlić pytania na drugiej stronie. To sprawia, że ​​ankieta jest bardziej interaktywna. Jednak we wtyczce brakuje funkcji raportowania i prezentacji danych.

5. Quiz i ankieta mistrza

mistrz quizów i ankiet

Quiz and Survey Master to ekskluzywna wtyczka do dodawania ankiet i quizów na stronach WordPress. W przeciwieństwie do innych uniwersalnych wtyczek do tworzenia formularzy, które wymieniliśmy na tej liście, ta wtyczka została opracowana specjalnie do tworzenia ankiet. Dlatego ma wiele przydatnych funkcji dla formularzy ankiet.

Podstawowa wtyczka jest bezpłatna i można ją pobrać z oficjalnego repozytorium wtyczek WordPress. Korzystając z darmowej wersji wtyczki, możesz tworzyć wielostronicowe ankiety online i dodawać je na swojej stronie WordPress. Po wypełnieniu ankiety przez użytkownika, użytkownik wysyła wiadomość e-mail z podziękowaniem za wypełnienie ankiety.

Jednak funkcja raportowania i analizy nie jest dostępna w wersji darmowej. Aby je zdobyć, musisz kupić ich dodatek premium.

6. Form Maker autorstwa WD

form-maker-by-wd

Form Maker firmy WD to kolejna wtyczka konstruktora formularzy WordPress, której można używać do tworzenia ankiet. Wtyczka jest dostarczana z zestawem pól formularzy, w tym wielokrotnego wyboru, ocen, gwiazdek, ocen itp. Do budowania formularzy ankiet. Za pomocą tego narzędzia do tworzenia ankiet możesz tworzyć wielostronicowe formularze ankiet z logiką warunkową.

Wtyczka ma interfejs „przeciągnij i upuść”, umożliwiający tworzenie formularzy, dzięki którym tworzenie jest łatwe i szybkie. Jeśli chcesz dodać dodatkowe style do swoich formularzy, możesz skorzystać z opcji niestandardowego edytora CSS. Oprócz tego istnieje wiele gotowych szablonów formularzy, które zaspokoją Twoje potrzeby projektowe.

Ilekroć chcesz więcej funkcji i opcji, możesz kupić ich dodatki premium. Chociaż ta wtyczka jest dobra do tworzenia ankiet, nie ma opcji raportowania.

7. Ankiety WP

wp-polls-wordpress-plugin

Ankiety WP to podstawowe narzędzie do tworzenia ankiet w WordPress. Pozwala to zbierać proste odpowiedzi użytkowników za pomocą pól wyboru i przycisków opcji. Gdy użytkownicy biorą udział w twoich ankietach, wyniki są automatycznie wyświetlane od razu. W przeciwieństwie do innych wtyczek na liście, nie jest to narzędzie do tworzenia formularzy.

Tworzenie ankiet za pomocą tej wtyczki jest bardzo łatwe i bezpośrednie. Po prostu idziesz do Ankiety menu z pulpitu nawigacyjnego WordPress i stwórz pytanie ankiety i dodaj opcje odpowiedzi. Następnie możesz dodać ankiety na swojej stronie za pomocą kodu lub jako widget.

To bardzo proste narzędzie, którego można użyć do najbardziej podstawowego poziomu sondaży satysfakcji.

8. Formularze autorstwa CaptainForm

formularze według formy

Forms by CaptainForm to wtyczka konstruktora formularzy WordPress o szerokiej gamie funkcji i elastyczności. Wtyczka umożliwia tworzenie dowolnego rodzaju formularza, w tym prostego formularza kontaktowego, formularza ankiety, formularza rejestracji zdarzenia, formularza płatności itp..

Wtyczka oferuje prosty i przyjazny interfejs do tworzenia formularzy. Następnie możesz opublikować je na swoich blogach, stronach, paskach bocznych lub wyskakujących oknach, aby zebrać opinie użytkowników. Ma wiele pól formularzy i zawiera logikę warunkową do filtrowania pytań.

Jako właściciel witryny będziesz otrzymywać powiadomienia e-mail i SMS po każdym wpisie. Możesz także przeglądać raporty w czasie rzeczywistym dla swoich formularzy ankiet.

Związane z: Najlepsze usługi e-mail marketingu.

9. Ankiety społecznościowe

poll-survey-quiz-plugin-for

Ankiety społecznościowe to wtyczka WordPress według opinii Stage. To dobry wybór, jeśli chcesz dodać różne rodzaje interaktywnych treści, w tym ankiety, ankiety, quizy, pokazy slajdów itp. Na swojej stronie WordPress.

Możesz dodawać zdjęcia i filmy do swoich ankiet, aby były bardziej atrakcyjne. Wtyczka obsługuje różne rodzaje pytań, w tym pojedyncze lub wielokrotne wybory, pytania otwarte, itp. Ponadto możesz dodać wezwanie do działania na końcu ankiety, aby zebrać potencjalnych klientów dla swojej witryny.

Tworzenie ankiety, ankiety lub innej interaktywnej zawartości za pomocą tej wtyczki jest bardzo łatwe. Po utworzeniu formularzy ankiety możesz dodać je w różnych lokalizacjach w swojej witrynie (posty, strony, paski boczne).

10. Ankieta YOP

yop-poll-plugin

Ankieta YOP pomaga tworzyć proste ankiety i ankiety WordPress w celu zebrania opinii. Następnie możesz dodać ankietę na swojej stronie za pomocą skrótów lub widżetów i uruchomić wiele ankiet jednocześnie na swojej stronie.

Utworzone ankiety można łatwo klonować lub edytować, co pozwala zaoszczędzić czas na inne zadania. Podobnie, opcja planowania ankiet umożliwia wcześniejsze wykonanie pracy, pomagając zaplanować ankiety jedna po drugiej.

Premia: Nie przegap naszej wtyczki prezentów WordPress, aby stworzyć udane prezenty.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki ankiety WordPress. Warto również zapoznać się z naszymi przewodnikami na temat tworzenia formularza stylu Typeform w WordPress i najlepszymi wtyczkami do zarządzania reklamami WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map