10 najlepszych wtyczek do logowania i rejestracji dla WordPress (2020)

najlepsze wtyczki do logowania i rejestracji użytkowników


Chcesz, aby procesy logowania i rejestracji użytkowników przebiegały płynniej niż kiedykolwiek wcześniej? Następnie musisz użyć odpowiednich wtyczek logowania i rejestracji użytkownika.

Istnieją setki tych wtyczek, z których możesz wybierać. A przy odrobinie badań zdasz sobie sprawę, że każda z nich twierdzi, że jest dla Ciebie najlepszą opcją. Tam zaczyna się zamieszanie. Ale nie martw się.

Aby pomóc Ci wybrać najlepszy, opracowaliśmy listę najlepszych wtyczek WordPress do logowania i rejestracji, które znacznie ułatwią Ci zadanie.

Wszystkie wtyczki z tej listy zostały załadowane niesamowitymi funkcjami i pozwalają tworzyć formularze w zaledwie kilku szybkich i łatwych krokach. Sprawdźmy je.

1. WPForms

WPForms, wtyczka rejestracji użytkownika, wtyczka logowania użytkownika

WPForms to jedna z najpopularniejszych wtyczek konstruktora formularzy WordPress, która pozwala tworzyć różne typy formularzy w witrynie. Wtyczka zawiera gotowe szablony, które można łatwo dostosować do własnych potrzeb.

Za pomocą WPForms możesz tworzyć piękne niestandardowe formularze rejestracyjne z funkcją ochrony przed spamem. Wtyczka działa bezproblemowo z innymi popularnymi wtyczkami bez żadnych problemów ze zgodnością.

Związane z: Jak SZYBKO powiększać listę e-mailową.

Oprócz formularzy logowania i rejestracji możesz także zintegrować opcje płatności, włączyć natychmiastowe powiadomienia, tworzyć formularze wielostronicowe, dodać logikę warunkową i zrobić z nią wiele więcej. Możesz kupić tę wtyczkę za jedyne 39 USD.

2. MonsterInsights

monsterinsights

MonsterInsights to jedna z najlepszych wtyczek, która pozwala monitorować sposób interakcji użytkowników z witryną.

Instalując tę ​​wtyczkę, możesz śledzić działania zalogowanych użytkowników i poznać ich zachowanie w Twojej witrynie. Umożliwia także śledzenie niestandardowej rejestracji oraz widoków i zgłoszeń formularzy logowania.

Poniżej znajduje się kilka funkcji śledzenia MonsterInsights, które uważasz za przydatne:

 • Śledzenie pobrań
 • Śledzenie reklam
 • Śledzenie linków partnerskich
 • Śledzenie stron AMP

3. MemberPress

MemberPress

Wtyczka WordPress MemberPress to doskonały produkt, który pomaga stworzyć stronę członkowską bez pisania kodu linii. Umożliwia łatwe tworzenie loginów i formularzy rejestracyjnych na stronie członkostwa. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym użytkownikiem WordPress, ta wtyczka będzie dla ciebie intuicyjna.

Wtyczka obsługuje płynną integrację z wtyczką BBPress, która umożliwia integrację forów z witryną członkowską.

4. ProfilePress

ProfilePress, wtyczka logowania użytkownika, wtyczka rejestracyjna

ProfilePress to kolejna niesamowita wtyczka, która pozwala tworzyć piękne i responsywne formularze rejestracyjne WordPress na twojej stronie internetowej. Możesz nawet użyć go do utworzenia niestandardowego formularza logowania, formularza resetowania hasła frontonu, strony profilu użytkownika i innych.

Wtyczka obsługuje płynną integrację z mnóstwem popularnych wtyczek, w tym WooCommerce, BuddyPress, bBPress i wieloma innymi wtyczkami, których możesz używać w swojej witrynie. Możesz nawet zezwolić użytkownikom na przesyłanie awatarów z interfejsu użytkownika.

5. Zaloguj się & Dostęp przez InkThemes

Zaloguj się i uzyskaj dostęp do wtyczki wordpress

Login & Dostęp do wtyczki WordPress firmy InkThemes umożliwia tworzenie niestandardowych formularzy logowania za pomocą Captcha, dzięki czemu można zezwolić użytkownikom na logowanie się w interfejsie witryny bez martwienia się o automatyczne logowanie spamu. Wtyczka jest bardzo łatwa w instalacji, konfiguracji i obsłudze. Jest kompatybilny z różnymi przeglądarkami i wszystkimi nowoczesnymi motywami WordPress.

Oprócz tworzenia formularzy logowania i rejestracji ta wtyczka umożliwia dodawanie do formularzy atrakcyjnych przycisków wezwania do działania, takich jak przycisk Zarejestruj się.

Możesz pozwolić użytkownikom tworzyć własne hasła i przekierowywać je na dowolną stronę za każdym razem, gdy się logują lub wylogowują. Wtyczka obsługuje filmy wideo na stronie logowania i umożliwia użytkownikom logowanie się za pośrednictwem kont społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter itp.

6. Nextend Logowanie społecznościowe

, wtyczki logowania użytkownika, wtyczki rejestracyjne

Nextend Social Login to responsywna wtyczka do logowania i rejestracji użytkowników dla WordPress, która umożliwia użytkownikom logowanie się do Twojej witryny za pomocą platform społecznościowych. Obecnie obsługuje logowanie społecznościowe za pośrednictwem Facebooka, Twittera i LinkedIn.

Zaletą jest to, że użytkownik nie musi wypełniać danych, aby zarejestrować się w witrynie. Zamiast tego mogą zalogować się przy użyciu jednej z tych platform, na których już założyli konto.

Możesz dodać dowolną opcję, aby zezwolić użytkownikom na logowanie, a także wybrać lokalizację, w której chcesz wyświetlać przyciski logowania społecznościowego.

7. WPBrigade LoginPress

LoginPress Plugin, wtyczka logowania użytkownika, wtyczka rejestracyjna

WPBrigade LoginPress to darmowa wtyczka umożliwiająca dodawanie niestandardowych formularzy logowania do strony internetowej WordPress. Wtyczka zawiera mnóstwo niesamowitych funkcji, dzięki czemu możesz zrobić znacznie więcej niż tylko dodanie prostej formy.

Korzystając ze wstępnie zaprojektowanych szablonów, dodając logo, wyświetlając niestandardowy komunikat o błędzie logowania i nie tylko, oferuje wspaniałe opcje tworzenia oszałamiającego formularza logowania na swojej stronie. Możesz nawet stylizować tło formularza świetnym kolorem lub obrazem.

Opcja Google Recaptcha pomaga zabezpieczyć formularz przed wszystkimi zagrożeniami bezpieczeństwa. Wtyczka obsługuje również automatyczne logowanie, logowanie społecznościowe, przekierowania logowania, a nawet pozwala również ograniczyć opcje logowania.

8. Kody rejestracyjne i zaproszenia CM

wtyczka logowania użytkownika, wtyczka rejestracyjna, kod rejestracji CM i zaproszenie

Z Kody rejestracyjne i zaproszenia CM, możesz wymyślić wspaniałe formularze logowania i rejestracji dla swojej witryny. Za pomocą tych formularzy możesz zarządzać, kto może zarejestrować się w Twojej witrynie.

Pozwala tworzyć wyskakujące loginy i formularze rejestracyjne oparte na Ajax bez konieczności kodowania jednej linii. Zaletą logowania Ajax jest to, że użytkownicy mogą pozostać na tej samej stronie podczas logowania bez konieczności odświeżania strony. Wtyczka zawiera również opcje umożliwiające wysyłanie weryfikacji e-mailem i wysyłanie e-maili w pełni konfigurowalnych.

Ta wtyczka obsługuje mnóstwo innych zaawansowanych wtyczek WordPress i jest kompatybilna z dowolnymi motywami WordPress.

9. Dostosowywanie strony logowania niestandardowego

CustomizerPage Customizer

Dostosowywanie strony logowania to świetne narzędzie do dostosowywania strony logowania bezpośrednio z WordPress Customizer. Oznacza to, że możesz wyświetlić podgląd zmian, zanim prześlesz stronę do działającej witryny.

Możesz także użyć niestandardowego narzędzia do dostosowywania strony logowania oraz innych wtyczek, których chcesz używać w swojej witrynie. Ta wtyczka jest również kompatybilna z najnowszymi wersjami WordPress.

Wtyczka otrzymuje również częste aktualizacje i jest idealna dla każdego, kto może chcieć nowoczesnego wyglądu formularzy logowania.

10. Interfejs użytkownika WP

WP USer Frontend

Interfejs użytkownika WP to jedna z bezpłatnych wtyczek do logowania i rejestracji użytkowników, która pozwala robić znacznie więcej niż tylko tworzenie formularza logowania. Dzięki tej wtyczce możesz zezwolić użytkownikom na przesyłanie postów do recenzji z interfejsu Twojej witryny.

Wtyczka jest wyposażona w narzędzie do przeciągania i upuszczania, dzięki czemu można natychmiast wyświetlić podgląd wyglądu formularzy bez konieczności przełączania między podglądem a narzędziem do tworzenia. Wtyczka jest również kompatybilna z edytorem Gutenberga.

Umożliwia nawet załączanie plików, przesyłanie elementów z interfejsu, ustawianie statusu postu, wysyłanie wiadomości i aktualizowanie tekstów w przycisku wysyłania.

Premia: Sprawdź najlepszą wtyczkę WordPress.

Oto niektóre z wtyczek, których możesz użyć do dodania formularzy logowania i rejestracji użytkownika na swojej stronie. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz sprawdzić, jak prawidłowo utworzyć niestandardową stronę logowania w WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map