10 najlepszych wtyczek do tabel WordPress do organizowania danych (w porównaniu)

Najlepsze wtyczki stołowe WordPress


Czy chcesz utworzyć tabelę w stylu Excela na swojej stronie WordPress? Za pomocą tabel możesz łatwo porównywać funkcje różnych produktów. To świetny sposób na tworzenie łatwych do odczytania list produktów z wieloma kolumnami i wierszami.

W tym artykule wybraliśmy jedne z najlepszych wtyczek do tabel WordPress, których możesz użyć do tworzenia tabel w swojej witrynie. W rzeczywistości użyliśmy wtyczki tabeli (TablePress), aby utworzyć własną tabelę, aby zaprezentować 5 pierwszych wtyczek na naszej liście! Sprawdź to poniżej.

W skrócie: Najlepsze wtyczki stołowe WordPress

PluginPriceActive Instalacje / Sprzedaż
Stoły Ninjaod 39 $50 000+
TablePressWolny700 000+
Tabele responsywne CSS3od 20 $ rocznie10 000+
Zaawansowane tabeleod 21 $ rocznie500+
Cena ARPod 23 $ rocznie3000+

Jak wybrać najlepszą wtyczkę do tabeli WordPress?

Na rynku dostępnych jest wiele darmowych i premium wtyczek stołowych WordPress. Może być mylące dla początkujących, aby wybrać najlepszą wtyczkę w stylu Excela dla swojego bloga lub strony internetowej WordPress po prostu dlatego, że są przytłoczeni ilością opcji.

Najłatwiejszym sposobem uniknięcia zamieszania i oceny potrzeb wtyczek WordPress jest porównanie wymagań z funkcjami dostępnych wtyczek.

Wtyczki tabel mają takie funkcje, jak konstruktory przeciągnij i upuść, filtry, sortowanie, paginacja, responsywny projekt, opcje stylizacji, obsługa multimediów oraz funkcje importu / eksportu.

Aby ułatwić Ci to zadanie, w tym artykule wymieniliśmy najlepsze wtyczki do tabel WordPress. Możesz szybko przejrzeć każdą wtyczkę i jej funkcje, aby zdecydować, która jest najlepsza wtyczka stołowa dla Twojej witryny WordPress.

To powiedziawszy, spójrzmy na najlepsze wtyczki stołowe WordPress, jakie możesz wypróbować.

1. Stoły Ninja

Stoły Ninja

Ninja Tables to wysokiej jakości wtyczka stołowa WordPress. Jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania tabel, które pozwala szybko zmieniać kolejność kolumn i wierszy. Ma również obsługę multimediów, dzięki czemu możesz dodawać obrazy i inne dane do swoich tabel.

Wtyczka ma opcje kolorów dla kolumn i wierszy. Możesz dodać niestandardowe style do swoich tabel i poprawić wrażenia użytkownika. Tabele Ninja pozwalają tworzyć w pełni responsywne stoły, które świetnie wyglądają na wszystkich rozmiarach ekranu.

2. TablePress

TablePress

TablePress to najpopularniejsza darmowa wtyczka stołowa WordPress na rynku. Pozwala łatwo tworzyć proste, piękne stoły. Ma interfejs podobny do arkusza kalkulacyjnego w zapleczu, który pomaga dodawać dane bez pisania jednego wiersza kodu.

Możesz dodawać tabele do stron, postów i obszarów widżetów za pomocą skrótów. TablePress obsługuje filtry, paginację i sortowanie. Umożliwia importowanie / eksportowanie tabel z plików Excel, CSV, HTML i JSON. Aby zobaczyć przykład działania TablePress, przewiń w górę i spójrz na tabelę w tym artykule!

3. Tabele responsywne CSS3

Tabele responsywne CSS3

CSS3 Responsive Tables to responsywna wtyczka do tabeli WordPress. Można go używać do tworzenia tabel i porównywania cen różnych produktów. Możesz dodać nieograniczoną liczbę wierszy i kolumn z mnóstwem opcji dla tabel.

Oferuje ponad 20 kolorów do wyboru, 2 style tabeli, aktywne kolumny, style kolorów i wiele więcej. Wtyczka obsługuje ikony, podpowiedzi i wstążki. Umożliwia także łatwe importowanie / eksportowanie danych do innych formatów plików.

4. Tabele zaawansowane

Zaawansowane tabele

Advanced Tables to kolejna wtyczka premium do WordPress. Umożliwia łatwe tworzenie prostych tabel w stylu Excel. Za pomocą krótkiego kodu możesz wyświetlać swoją tabelę w postach lub stronach WordPress. Obsługuje media, co oznacza, że ​​możesz wstawiać obrazy do kolumn i wierszy swoich tabel.

Dodatkowo możesz dodać lepki nagłówek, który unosi się wraz ze stołem. Obsługuje sortowanie, paginację i niestandardowe style dla tabel WordPress.

5. Cena ARP

Cena ARP

Jak sama nazwa wskazuje, ARPrice to wtyczka tabeli cen dla WordPress. Wyposażony jest w ponad 300 szablonów tabel cenowych, które ułatwiają pracę podczas tworzenia planów cenowych i tabel porównawczych.

Ma edytor w czasie rzeczywistym. Możesz po prostu wybrać motyw, przeciągać i upuszczać narzędzia, zmieniać kolory i dostosowywać tabelę zgodnie z potrzebami. Pozwala także dodawać obrazy i wstążki do tabel WordPress.

6. Konstruktor tabel WP

konstruktor tabel wp

WP Table Builder to drag & upuść wtyczkę tabeli WordPress, która pozwala tworzyć piękne i responsywne tabele. Możesz utworzyć dowolny typ tabeli, taki jak tabele porównania produktów, tabele cen, tabele list itp.

Obecnie ma 5 elementów – Tekst, Obraz, Lista, Przycisk, & Ocena w skali gwiazdkowej. Wszystkie te elementy mają indywidualne opcje. Najlepszą częścią wtyczki jest tryb zarządzania komórkami. Pozwala dodawać i usuwać wiersze / kolumny oraz dzielić / scalać komórki. Możesz wstawiać tabele w dowolnym miejscu za pomocą skrótów.

7. Tabela ligowa

Tabele ligowe

League Table to potężna wtyczka stołowa WordPress klasy premium. Ma 105 opcji na tabelę, 17 opcji na komórkę i 13 opcji ogólnych. Ma zaawansowany wielokolumnowy system sortowania, którego można użyć do utworzenia dowolnego typu tabeli.

Ma edytor podobny do arkusza kalkulacyjnego, który pozwala na łatwe wprowadzanie danych i zarządzanie tabelami. Możesz podświetlić dowolną właściwość komórki za pomocą kolorów. Najbardziej unikalną cechą tej wtyczki jest obsługa stylów typograficznych i wzorów matematycznych.

8. Ostateczne tabele

Najlepsze tabele

Ultimate Tables to kolejna darmowa wtyczka stołowa WordPress. Umożliwia łatwe tworzenie tabel i zarządzanie nimi z poziomu obszaru administracyjnego WordPress. Ma widżet, którego można używać do wyświetlania tabel na pasku bocznym, stopce i innych obszarach witryny.

Pozwala dodawać HTML, CSS i tekst w komórkach tabeli. Ultimate Tables ma obsługę stronicowania, shortcode, pola wyszukiwania i niestandardowych projektów.

9. wpDataTables

wpDataTables

wpDataTables to jedna z najpopularniejszych darmowych wtyczek do tabel WordPress. Umożliwia przesyłanie plików Excel, CSV, JSON i XML w celu szybkiego tworzenia tabel w WordPress.

Ma niestandardowe opcje zmiany kolorów, zmiany nazw nagłówków, zmiany kolejności danych i dodawania CSS do stylizowania tabel. Wtyczka pozwala dodać łącznie do 150 wierszy.

10. Generator tabel danych

Generator tabeli danych

Generator tabel danych to popularna wtyczka stołowa do WordPress. Pozwala tworzyć piękne, responsywne tabele z pulpitu WordPress bez pisania kodu. Obsługuje diagramy, grafikę i wykresy. Możesz tworzyć diagramy z danych w swojej tabeli.

Umożliwia dostosowanie kolorów kolumn i wierszy. Możesz zezwolić użytkownikom na eksport danych z interfejsu użytkownika do plików PDF, Excel i CSV. Obsługuje również formuły matematyczne.

Mamy nadzieję, że ta lista pomogła Ci znaleźć najlepszą wtyczkę stołową WordPress dla Twoich potrzeb. Jeśli uznasz ten post za przydatny, możesz również sprawdzić naszą listę najlepszych wtyczek kalendarza WordPress (synchronizacja kalendarza Google).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map