10 najlepszych wtyczek do WordPress Multisite Networks (2020)

najlepsze wtyczki sieciowe dla wielu witryn WordPress


Szukasz najlepszych wtyczek sieciowych dla wielu witryn WordPress?

Wtyczki WordPress mogą być używane do rozszerzania funkcji sieci wielostanowiskowej. Ponieważ jednak istnieją dosłownie tysiące darmowych i premium wtyczek, początkującym może być trudno znaleźć najlepsze. Potrzebujesz wtyczek, które zapewnią rozwój Twojej sieci wielozakładowej i rozwój w profesjonalny sposób, ale możesz czuć się sfrustrowany, jeśli nie masz pojęcia, jak ich szukać.

Dlatego w tym artykule zaoszczędzimy czas i zamieszanie, udostępniając 10 niezbędnych wtyczek do sieci WordPress w wielu witrynach, które przeniosą Twoją witrynę na wyższy poziom.

1. WPForms

WPForms

WPForms to najlepsza wtyczka formularza kontaktowego WordPress na świecie. Można go używać do tworzenia formularzy rejestracyjnych użytkowników, formularzy logowania, formularzy konwersacyjnych, formularzy wielostronicowych i innych. Potrzebujesz solidnej wtyczki formularzy, która może obsługiwać wymagania wszystkich podstron w Twojej sieci obejmującej wiele witryn.

Ma prosty interfejs przeciągnij i upuść, aby dodać pola do formularzy. Możesz w pełni dostosować czcionki pól, kolory, tła itp. WPForms oferuje również wbudowane szablony formularzy, których można użyć do szybkiego dodania formularza kontaktowego lub innych często używanych formularzy do swojej witryny. Obsługuje skróty i tagi szablonów do wyświetlania formularzy na twoich stronach.

Powinieneś sprawdzić naszą pełną recenzję WPForms, aby dowiedzieć się więcej o tej wtyczce.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights to najlepsza wtyczka Google Analytics dla sieci wielostanowiskowych WordPress. Można go używać do monitorowania zasobów ruchu w sieci i jej podstronach. Po zainstalowaniu MonsterInsights wyświetla graficzną prezentację ruchu w Twojej witrynie w panelu WordPress. W sieci wielostanowiskowej można go używać do monitorowania ruchu wszystkich podstron w jednym miejscu.

Sprawdź ten artykuł na jak skonfigurować Google Analytics w sieci obejmującej wiele witryn WordPress aby uzyskać samouczek krok po kroku, jak rozpocząć korzystanie z MonsterInsights. Pozwala włączyć lub wyłączyć pulpit nawigacyjny MonsterInsights dla każdej podstrony. Możesz użyć ustawień sieciowych do kontrolowania stanu wtyczki.

Nie przegap naszej recenzji MonsterInsights, aby uzyskać więcej przydatnych informacji.

3. Yoast SEO

Yoast

Yoast SEO to najpopularniejsza na świecie wtyczka SEO WordPress. Można go wykorzystać do optymalizacji podstron dla wyszukiwarek. Możesz go skonfigurować, aby dodawał metadane dla każdej podstrony indywidualnie. Pozwala także dodawać meta informacje do swoich postów i stron osobno.

Wskaźniki na stronie wtyczki pomagają poprawić jakość treści. Możesz skonfigurować mapę witryny XML za pomocą 1 kliknięcia. Yoast SEO obsługuje kanoniczne adresy URL, aby uniknąć powielania treści w Twojej witrynie i ratuje Cię przed potencjalnymi karami. Sugeruje także dodanie wewnętrznych linków do swoich postów, aby zwiększyć ruch w witrynie.

Sprawdź naszą recenzję Yoast SEO, aby w pełni wykorzystać tę niezbędną wtyczkę SEO.

4. WP Rocket

WP Rocket

WP Rocket to doskonała i potężna wtyczka buforowania WordPress. Może przyspieszyć ładowanie stron internetowych za pomocą kilku kliknięć. Wtyczka uruchamia się po aktywacji na stronie WordPress. Ułatwia buforowanie stron, wstępne ładowanie pamięci podręcznej, kompresję plików statycznych, leniwe ładowanie obrazów i inne. WP Rocket zwiększa szybkość Twojej witryny bez szkody dla treści lub stron.

Inteligentnie działa, aby wstępnie załadować zawartość i pliki w Twojej witrynie, więc gdy użytkownicy odwiedzą Twoją witrynę, zobaczą, jak ładują się w mgnieniu oka. Jest to wysoce zalecana wtyczka do sieci z wieloma witrynami WordPress.

5. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster to najpotężniejsze oprogramowanie do generowania leadów i optymalizacji konwersji na świecie. Można go użyć do tworzenia kampanii optin na podstronach. Możesz aktywować tę wtyczkę w sieci, aby tworzyć różne kampanie w każdej podstronie. Ma prosty interfejs użytkownika typu przeciągnij i upuść z wieloma typami kampanii, w tym wsuwanie, wyskakujące okno lightbox, pełnoekranowa mata powitalna, ruchomy pasek i więcej.

Pochodzi z potężnym Exit-Intent® technologia, która pomaga przekształcić porzucających użytkowników witryny w subskrybentów i klientów. OptinMonster zapewnia bezproblemową integrację z tysiącami wtyczek, usług i oprogramowania, aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników na twoich stronach.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z pełnym przeglądem OptinMonster od naszych ekspertów.

6. Ulepszenia dla wielu witryn

Ulepszenia dla wielu witryn

Jak sama nazwa wskazuje, Multisite Enhancements to potężna wtyczka WordPress optymalizująca obszar administracyjny sieci wielostanowiskowej WordPress. Wyświetla dodatkowe informacje o zasobach podstron w panelu sieci, w tym aktywne wtyczki w poszczególnych witrynach, aktywne motywy i motywy potomne. Ponadto możesz spersonalizować administratora sieci

Usprawnia także działanie administratorów podstron. Wtyczka Ulepszenia dla wielu witryn wyświetla informacje, które są najbardziej przydatne dla administratorów, i ukrywa niepotrzebne szczegóły z zaplecza. Najlepszy ze wszystkich? Ta poręczna wtyczka jest całkowicie bezpłatna do pobrania i użytkowania.

7. Przełączanie użytkowników

Przełączanie użytkowników

User Switching to darmowa wtyczka WordPress dla sieci wielostanowiskowych. Umożliwia przełączanie się na podstrony bez konieczności wielokrotnego logowania lub wylogowywania się z administratora sieci. Pomaga przetestować kompozycje i wtyczki na twoich podstronach. Możesz także przetestować inne funkcje i role administratora użytkowników w każdej witrynie.

Po zakończeniu testowania zawsze możesz wrócić do administratora sieci bez logowania. Jest to w pełni bezpieczne i upewnia się, że moderatorzy podstron nie mają dostępu do obszaru administracyjnego dla wielu witryn.

8. SeedProd

SeedProd

SeedProd to najlepszy tryb konserwacji, a WordPress już wkrótce pojawi się na rynku. Można go użyć do stworzenia trybu konserwacji i wkrótce stron w podstronach w okresie ich opracowywania. Jest to bardzo przydatne i przydaje się, gdy chcesz dać profesjonalne wrażenie każdemu odwiedzającemu witrynę, który przybywa w trakcie jej wyświetlania.

Możesz w pełni dostosować najbliższe strony. Umożliwia także wyświetlanie licznika czasu, który informuje odwiedzających, kiedy Twoja strona będzie gotowa. SeedProd jest przyjazny dla początkujących i bardzo łatwy w konfiguracji.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą pełną recenzję SeedProd.

9. Stały kontakt

Stały kontakt

Constant Contact to popularna usługa e-mail marketingu i automatyzacji poczty e-mail. Łatwo integruje się z sieciami wielostanowiskowymi WordPress i wysyła tysiące e-maili jednym kliknięciem. Możesz dodać piękny formularz subskrypcji na swojej stronie i zbudować listę e-mail, aby udostępniać aktualizacje użytkownikom.

Ponadto Constant Contact pozwala planować wiadomości e-mail, tworzyć kampanie automatyzacji marketingu i nie tylko. Jest to kompleksowe rozwiązanie promujące Twoją witrynę we właściwy sposób.

Sprawdź tę recenzję stałego kontaktu naszych ekspertów, aby dowiedzieć się więcej o tej wysoce wydajnej usłudze e-mail marketingu.

10. UpdraftPlus

Updraftplus

UpdraftPlus to potężna wtyczka do tworzenia kopii zapasowych WordPress. Sieć wielostanowiskowa może mieć dziesiątki lub setki podstron. Dlatego ważne jest, aby użyć wtyczki zapasowej, aby upewnić się, że wszystkie witryny są bezpieczne. UpdraftPlus może tworzyć automatyczne kopie zapasowe wszystkich witryn, dzięki czemu możesz swobodnie eksperymentować z nowymi funkcjami.

Pozwala zapisywać kopie zapasowe na komputerze lub dyskach w chmurze. Nie tylko tworzy kopię zapasową, ale możesz także użyć tej wtyczki, aby przywrócić witrynę za pomocą jednego kliknięcia. Jest bezpieczny i solidny, dając ci wszystko, czego potrzebujesz, aby bezpiecznie zarządzać kopiami zapasowymi witryny.

Możesz sprawdzić naszą recenzję UpdraftPlus, aby uzyskać więcej informacji.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najistotniejsze wtyczki do wielostronnej sieci WordPress. Możesz także sprawdzić naszą listę najlepszych wtyczek WordPress, aby zwiększyć swoje przychody online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map