10 najlepszych wtyczek menu restauracji dla WordPress (w porównaniu)

wtyczki menu restauracji


Chcesz dodać menu żywności do swojej witryny restauracji?

Publikowanie menu restauracji na swojej stronie jest przydatne, zwłaszcza jeśli zapewniasz rezerwację restauracji online lub dostawę jedzenia online. W ten sposób użytkownicy mogą dowiedzieć się o dostępnych opcjach jedzenia bez konieczności wchodzenia do restauracji.

W tym artykule pokażemy jedne z najlepszych wtyczek menu restauracji na rynku.

Wybór wtyczki menu restauracji

To, że chcesz dodać menu żywności do swojej witryny, nie oznacza, że ​​musisz przełączyć się na nowy motyw WordPress. Wtyczka menu restauracji bezproblemowo współpracuje z dowolnymi motywami restauracji WordPress. Oznacza to, że możesz z łatwością zintegrować menu z istniejącym systemem rezerwacji bez konieczności rezygnacji z projektu witryny.

Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych wtyczek menu restauracji dla Twojej witryny WordPress.

1. WPForms

WPForms, narzędzia do automatyzacji marketingu

WPForms to jedna z najpotężniejszych wtyczek do tworzenia formularzy, która pozwala tworzyć dowolne formularze, w tym formularz na wynos, formularz rezerwacji online, formularz kontaktowy itp. w ciągu kilku minut. Najlepsze jest to, że oferuje dziesiątki gotowych szablonów dla każdej niszy, z których można szybko i łatwo korzystać.

Dzięki WPForms możesz łatwo dodać opcję wyboru z menu żywności dla swoich klientów. Jeśli masz długie menu, możesz je również podzielić na wiele stron. Możesz zezwolić użytkownikom na składanie zamówień bezpośrednio z menu.

WPForms akceptuje bramki płatności Stripe i PayPal. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź, jak skonfigurować internetowy system zamawiania żywności za pomocą WPForms.

2. Formidable Forms

groźne formularze, wtyczki menu restauracji

Formidable Forms to kolejna wtyczka konstruktora formularzy, która umożliwia dodawanie menu restauracji do witryny bez kodowania ani jednego wiersza.

Za pomocą tej wtyczki możesz także tworzyć formularze zamówień, akceptować płatności, lokalizować formularze i robić wiele więcej. Integruje się z różnymi wtyczkami innych firm, takimi jak MonsterInsights, AffiliateWP, LifterLMS itp. Formidable Forms mogą być najlepszym wyborem dla Ciebie, jeśli chcesz, aby zaawansowane funkcje zintegrowane z formularzem menu restauracji, takie jak złożone obliczenia i więcej.

3. WPPizza

v, wtyczki menu restauracji

WPPizza to potężna wtyczka do menu restauracji zaprojektowana specjalnie do utrzymywania menu restauracji w Internecie i akceptowania zamówień za pobraniem. Możesz go użyć, aby ustawić wiele cen za sztukę, ustawić różne kategorie, dodać opis i więcej.

Aby zaspokoić potrzeby różnych społeczności, możesz także tłumaczyć swoje menu na różne języki. Chociaż bezpłatna wtyczka obsługuje tylko gotówkę przy odbiorze, wtyczka premium umożliwia przyjmowanie zamówień za pośrednictwem różnych bramek płatności. Jeśli potrzebujesz pomocy z konfiguracją, możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej.

4. Pięć gwiazdek wtyczek

Pięć gwiazdek wtyczek

Pięć gwiazdek wtyczek to kolejna niesamowita wtyczka menu restauracji, która ułatwia wyświetlanie menu restauracji na Twojej stronie. Wtyczka jest bardzo łatwa w konfiguracji i ma kilka oszałamiających układów do uporządkowania menu.

Pozwala także włączyć różne opcje menu dietetycznego, takie jak wegetariańskie, bezglutenowe, koszerne itp. Wtyczka jest kompatybilna z różnymi innymi wtyczkami, dzięki czemu możesz łatwo rozszerzyć funkcje swojej witryny.

7. WP Food Pro

WP Food, wtyczki menu restauracji

WP Food Pro to wtyczka do menu restauracji, która sprawia, że ​​zamawianie pozycji menu jest płynne i bezproblemowe. Oferuje również ponad 10 różnych układów do wyboru.

Aby upewnić się, że wygląda dobrze na różnych urządzeniach, możesz również sprawdzić jego szybkość reakcji. Oprócz tego możesz także wybierać najlepsze czcionki, kolory, przesyłać zdjęcia żywności, wybierać różne kolory, ustawiać dostępność żywności według lokalizacji i więcej.

8. Pięciogwiazdkowe menu restauracji

Pięciogwiazdkowe menu restauracji

Pięciogwiazdkowe menu restauracji to darmowa wtyczka menu, która ułatwia dodawanie menu restauracji do witryny. Dzięki tej wtyczce możesz łatwo dodawać nieograniczoną liczbę menu o świetnych układach, które wyglądają oszałamiająco na urządzeniach mobilnych.

Oprócz tego możesz dodawać unikalne zdjęcia i ceny do każdego jedzenia. Oferuje również widżet paska bocznego, w którym można wyświetlać menu. Po utworzeniu menu możesz łatwo dodać je do dowolnej strony w witrynie za pomocą Gutenberga lub krótkiego kodu.

9. Menu restauracji

Wtyczka menu restauracji

Menu restauracji plugin to kolejna darmowa wtyczka do menu restauracji, która oferuje wizualny edytor przeciągania i upuszczania menu w celu dodania menu do witryny. Możesz przesłać własne zdjęcia żywności lub użyć jednego z jego zbioru, aby dodać je do menu. Ta wtyczka ułatwia także zamawianie online.

Elementy menu można dostosowywać i zmieniać ich rozmiar, aby były atrakcyjne wizualnie. Wtyczka obsługuje także wiele lokalizacji i pozwala również dodać prosty formularz rezerwacji restauracji.

10. Zamówienia WP Food i menu restauracji

WP Zamawianie jedzenia i menu restauracji

WP Food Ordering and Restaurant Menu ułatwia wyświetlanie menu, aby klienci mogli składać zamówienia bezpośrednio z Twojej witryny. Oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zarządzać swoją działalnością restauracyjną online. Od wyświetlenia menu po odbiór i przetwarzanie zamówień online, ma wszystkie opcje.

Wtyczka jest w pełni responsywna i przyjazna dla urządzeń mobilnych. Oferuje 4 różne style, do 5 układów kolumn, widoki suwaków i wiele więcej. Jeśli chcesz przetłumaczyć go na inne języki, jest to również możliwe.

Otóż ​​to! Mamy nadzieję, że ten artykuł na temat najlepszych wtyczek menu restauracji był pomocny. Jeśli ci się podobało, możesz również chcieć wiedzieć, jak utworzyć witrynę z jedzeniem i przepisami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map