10 najlepszych wtyczek paska powiadomień WordPress do zwiększenia zaangażowania

wtyczki powiadomień, pasek powiadomień wordpress


Czy chcesz dodać pasek powiadomień do swojej witryny WordPress??

Dodanie pasków powiadomień do witryny może być świetnym sposobem, aby poinformować ludzi o ważnych wydarzeniach, produktach lub usługach itp. Bez utrudniania przeglądania stron..

Korzystając z paska powiadomień, możesz także zwiększyć sprzedaż, zwiększyć zaangażowanie odwiedzających i doświadcz ulepszonego generowania leadów dla swojej firmy.

Są one szczególnie przydatne, jeśli prowadzisz promocję, wypuszczasz nowy produkt lub organizujesz prezent dla odwiedzających. Możesz użyć paska powiadomień, aby poinformować ludzi o tym bez dodatkowego wysiłku.

W dzisiejszym artykule opowiemy o najlepszych wtyczkach paska powiadomień, które są wyposażone w genialne funkcje. Ale przedtem rzućmy okiem na niektóre przypadki, w których możesz użyć paska powiadomień.

Najlepsze wtyczki paska powiadomień WordPress – niektóre przypadki użycia

Istnieje kilka przypadków, w których korzystanie z paska powiadomień może być pomocne. Oto kilka z nich –

 • wyświetlić komunikat w całej witrynie
 • oferować kody promocyjne
 • stworzyć pilność
 • przekształcać klientów w subskrybentów
 • promować strony w mediach społecznościowych i zwiększać liczbę obserwujących
 • poprawić nawigację w witrynie za pomocą banerów CTA
 • przechwytywać wiadomości e-mail
 • i więcej…

  Więc teraz, jeśli jesteś gotowy, sprawdź naszą listę wtyczek paska powiadomień WordPress.

  1. OptinMonster

  OptinMonster

  OptinMonster to jedno z najpopularniejszych programów do pozyskiwania klientów i generowania potencjalnych klientów, które umożliwia dodawanie różnego rodzaju powiadomień do witryny. Oprócz powiadamiania użytkowników o zbliżającym się wydarzeniu lub promocji, pomaga także w pozyskiwaniu potencjalnych klientów z mnóstwem opcji kierowania. Jest wyposażony w łatwy w użyciu kreator stron typu „przeciągnij i upuść”, który ułatwia tworzenie i projektowanie pasków nawigacyjnych.

  Możesz go używać do tworzenia okien podręcznych lightbox, ruchomych pasków, przesuwanego pola przewijania i wielu innych.

  Najlepsze jest to, że możesz go używać do prowadzenia kampanii wrażliwych na czas i datę oraz do wyświetlania wiadomości użytkownikom w odpowiednim czasie, aby zwiększyć liczbę konwersji. Dzięki odliczającemu czas możesz stworzyć poczucie pilności, które w zamian zwiększy Twoją sprzedaż i przychody.

  OptinMonster oferuje kilka innych funkcji, takich jak wykrywanie odesłań, kierowanie na lokalizację geograficzną, wykrywanie adblocka, opcja tagów inteligentnych i wiele innych.

  2. Pasek powiadomień WP

  Jeśli chcesz wyświetlić elegancki pasek powiadomień na swojej stronie, pasek powiadomień WP jest dla Ciebie najlepszą opcją. Jest to bardzo responsywna, zoptymalizowana pod kątem SEO wtyczka paska powiadomień WordPress, która pomaga ulepszać strategie marketingowe. Możesz także dostosować jego kolor do ogólnego wyglądu witryny. Możesz zapewnić opcję ukrywania paska powiadomień przez użytkowników.

  Poza tym pozwala wykonać test podziału, aby zobaczyć, która wersja działa najlepiej dla Ciebie. Możesz także śledzić liczbę wyświetleń i kliknięć, które pasek otrzymuje w danym okresie czasu. Wtyczka pozwala również zintegrować pasek nawigacji z ulubionymi usługami e-mail marketingu.

  3. Hello Bar

  Hello Bar to popularna wtyczka powiadomień oferująca niesamowite funkcje. Możesz go użyć, aby dodać powiadomienie do swojej witryny bez kodowania jednej linii. A wtyczka jest bardzo prosta i szybka w użyciu. Więc nawet jeśli nie masz doświadczenia w korzystaniu z niego, możesz obsługiwać go jak profesjonalista.

  Za pomocą tej wtyczki możesz nawet dodawać do swojej witryny suwaki powiadomień i dzwonki alarmowe. Jeśli chcesz zintegrować wtyczkę z dostawcą usług e-mail marketingu, jest to również możliwe. Obsługuje różne usługi, aby Ci ułatwić. Jako gest uznania możesz również dodać niestandardową stronę z podziękowaniami. A jeśli nie masz pewności, czy pasek powiadomień jest wystarczająco dobry, aby pomóc Ci w konwersji, przejdź do testu podziału.

  4. PushEngage

  PushEngage to kolejna genialna wtyczka powiadomień WordPress, która umożliwia automatyczne wysyłanie powiadomień push do użytkowników. Możesz dostosować te powiadomienia i uruchamiać je na podstawie działań klientów. Jeśli odwiedzający zareaguje na wezwania do działania użyte w tych powiadomieniach, masz również możliwość wysłania mu automatycznej odpowiedzi. PushEngage działa dobrze również w różnych przeglądarkach i urządzeniach.

  Możesz łatwo zaplanować swoje powiadomienia według preferowanych terminów. Aby Twoja wiadomość była bardziej wciągająca i wyraźna, umożliwia także używanie dużych obrazów i emotikonów.

  5. Pasek ogłoszeń

  Pasek ogłoszeń Themify to najlepsza opcja, jeśli chcesz dodać pasek powiadomień do swojej witryny. Dzięki temu praca z powiadomieniami jest tak prosta, że ​​spodoba ci się to. Niezależnie od tego, czy chodzi o planowanie powiadomień, ich stylizację czy wyświetlanie w witrynie, możesz zrobić wszystko w mgnieniu oka.

  Umożliwia dodawanie tych powiadomień do widżetów w postaci lepkiego paska lub możesz nawet użyć generowanego przez siebie kodu krótkiego i dodać go w dowolnym miejscu na stronie.

  Pozwala ustawić pasek tak, jak chcesz. Możesz także pracować nad czcionką, kolorem i stylem oraz dodawać kilka stylów przewijania, aby wyglądały atrakcyjnie. Poza tym wtyczka jest kompatybilna z różnymi innymi nowoczesnymi i zaawansowanymi wtyczkami.

  6. Pasek footbar – pasek powiadomień WordPress

  Tak jak sugeruje nazwa, pasek powiadomień Footbar pozwala dodawać nieograniczoną liczbę footbarów do swojej witryny. Masz swobodę wyboru, aby wyglądał inaczej na każdej stronie lub spójny wygląd na całej stronie, w zależności od preferencji. Możesz łatwo dostosować szerokość tych pasków i użyć logiki warunkowej również dla swoich stron.

  Ta wtyczka zawiera również zaawansowane funkcje, takie jak próbnik kolorów, który utrzymuje pasek powiadomień w połączeniu z motywem WordPress. Kolejną piękną opcją, którą oferuje, są suwaki numeryczne. Jest to przydatne, gdy chcesz powiadomić użytkowników o wiadomości zawierającej wiele cyfr. Aby zachęcić innych do udostępniania Twojej strony, możesz również dodać różne ikony społecznościowe.

  7. Pasek powiadomień wierzchołka

  Pasek powiadomień Apex to genialna wtyczka powiadomień WordPress, która zawiera 15 wstępnie zaprojektowanych szablonów, z których każdy można w pełni dostosować do własnych potrzeb. Możesz użyć tej wtyczki, aby dodać wiele pasków powiadomień do swojej witryny. Możesz także dodać licznik czasu, aby stworzyć poczucie pilności i pasek wyszukiwania. Wtyczka jest bardzo elastyczna pod względem personalizacji. Możesz łatwo zmienić jego kolor, czcionki i styl, aby był oszałamiający wizualnie.

  Wtyczka obsługuje również usługi e-mail marketingu, takie jak Constant Contact, która jest lepszą alternatywą dla MailChimp i pozwala również dodać Formularz kontaktowy 7. Aby spersonalizować go tak, aby pasował do Twojej marki, ma niestandardową sekcję logo, w której możesz przesłać swoje logo. Obraz w tle może szybko poprawić swój wygląd, a wtyczka ma taką opcję. Wszystko to i wiele więcej pochodzi bez kodowania jednej linii. A jednak możesz mieć w swojej witrynie najbardziej profesjonalnie wyglądające paski powiadomień.

  8. WPFront

  wtyczki powiadomień

  WPFront to kolejna wtyczka paska powiadomień WordPress, która bardzo ułatwia dodawanie pasków powiadomień do witryny. Ta wtyczka jest całkowicie darmowa. Dzięki tej wtyczce możesz ustawić pasek wiadomości na górze lub na dole strony. Możesz również wyświetlić go, gdy odwiedzający zacznie przewijać stronę.

  Pasek można w pełni dostosować, jeśli chodzi o jego wygląd. Możesz także dostosować jego wysokość i kolor. Aby umożliwić automatyczne znikanie, możesz także ustawić datę rozpoczęcia i datę. Jest to świetna opcja, jeśli chcesz skonfigurować rabat czasowy lub wyprzedaż flash. Jeśli chcesz zrobić lepki pasek, to też jest możliwe. Dzięki temu każdy, kto znajdzie się na Twojej stronie, zobaczy ją, nawet jeśli przewinie stronę.

  9. Paski powiadomień WP

  Paski powiadomień WP

  Kolejna genialna darmowa wtyczka powiadomień WordPress to Paski powiadomień WP. Ten produkt MYThemeShop to lekkie, przyjazne dla użytkownika i responsywne narzędzie, które pozwala dodawać paski powiadomień do witryny bez kodowania jednej linii. Po utworzeniu pasków możesz wyświetlić je w dowolnym miejscu. Może to być konkretna strona, post lub strona główna.

  Pozwala także wybrać, kto może zobaczyć Twoją wiadomość. Idealnie byłoby, gdybyś nie miał problemu z obsługą wtyczki. Ale jeśli kiedykolwiek to zrobiłeś, możesz skontaktować się z zespołem pomocy technicznej, który jest dostępny 24/7.

  10. Górny pasek

  Wtyczka powiadomień na górnym pasku

  Górny pasek pozwala dodać pasek powiadomień w górnej części witryny. Możesz użyć tego paska do wyświetlania wiadomości wraz z niestandardowymi linkami do odwiedzających. Możesz sprawić, by wiadomości były widoczne, gdy użytkownicy przewijają stronę lub sprawi, że będzie lepka.

  Pozwala także dostosować pasek, edytując jego kolor. W przypadku osób, dla których angielski nie jest językiem ojczystym, wtyczka obsługuje 3 różne języki.

  Więc to jest to. Oto kilka wtyczek, które możesz sprawdzić, jeśli chcesz dodać pasek powiadomień do swojej witryny. Tymczasem możesz sprawdzić, jak automatycznie publikować swoje blogi w WordPress.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map