10 najlepszych wtyczek przeglądarki PDF dla WordPress (w porównaniu)

Wtyczka PDF dla WordPress


Szukasz wtyczki przeglądarki PDF do swojej witryny WordPress? Format pliku PDF umożliwia użytkownikom otwieranie, przeglądanie i drukowanie dokumentów opublikowanych w witrynie.

Dzięki formatowi PDF możesz kompresować pliki wysokiej jakości do stosunkowo mniejszych plików, co z kolei pozwala zaoszczędzić przepustowość podczas pobierania przez użytkowników. Możesz nawet włączyć ochronę hasłem w dokumentach PDF, aby ograniczyć nieautoryzowany dostęp.

Niestety, WordPress domyślnie nie pozwala na generowanie ani osadzanie plików PDF w postach lub na stronach. Na szczęście WordPress oferuje mnóstwo niesamowitych wtyczek do przeglądania plików PDF ze strony bez kodowania jednej linii.

Do czego służy wtyczka przeglądarki PDF WordPress?

Dzięki wtyczce PDF możesz osadzić pełną przeglądarkę plików PDF WordPress w poście lub stronie WordPress. Gdy użytkownik trafi na Twoją stronę, może przeglądać te pliki w formie książki, przewijając strony. Mogą także powiększać, aby zanotować notatki i wydrukować te strony.

Plik PDF jest szczególnie pomocny, gdy chcesz opublikować ogromne dokumenty w swojej witrynie. Za pomocą wtyczki WordPress PDF możesz osadzić plik pdf, który użytkownicy mogą przeglądać, pobierać i drukować jednym kliknięciem.

W tym artykule pokażemy jedne z najlepszych wtyczek PDF i porównamy ich funkcje, abyś mógł zdecydować, która z nich jest najlepszą opcją dla Twojej witryny.

1. Przeglądarka plików PDF dla WordPress

Przeglądarka plików PDF dla WordPress

Przeglądarka PDF to jedna z najlepiej sprzedających się wtyczek PDF WordPress klasy premium, która pozwala łatwo osadzać i wyświetlać pliki PDF na stronie internetowej. Wtyczka jest również bardzo elastyczna pod względem personalizacji. Ułatwia to pracę nad wyglądem postów lub stron.

Możesz dodać opcje, takie jak Znajdź, Pobierz, Udostępnij, Wyślij e-mailem do znajomego, Nawigacja strony, Powiększenie, Drukuj, Otwórz itp., Aby ulepszyć PDF przy użyciu. Jeśli masz witrynę WooCommerce, możesz wyświetlić listę cen produktów, broszury i ulotki lub wygenerować fakturę w formacie PDF. Można to zrobić na stronie produktu lub w dowolnym poście lub stronie w witrynie.

Wtyczka obsługuje zakładki i linki, a także jest wielojęzyczna. Ta wtyczka PDF jest bardzo dobrze udokumentowana i oferuje świetne wsparcie.

2. Wtyczka dFlip PDF FlipBook WordPress

Wtyczka dFlip PDF

Jak sama nazwa wskazuje, dFlip PDF Flipbook oferuje swoim czytelnikom wspaniałe wrażenia 3D flipbook. Za pomocą tej wtyczki możesz łatwo utworzyć flipbook PDF w ciągu kilku minut bez kodowania.

Te książki mogą być oparte na tekście lub obrazach. Oferuje doskonałą obsługę obrazów i nie potrzebujesz nawet tradycyjnego konwertera plików PDF na obrazy. Jeśli plik PDF jest otwarty w przeglądarce, która nie obsługuje 3D, wtyczka dba o to, dzięki czemu wygląda tak oszałamiająco, jak w przeglądarce obsługiwanej przez 3D.

Ta wtyczka PDF jest w pełni obsługiwana przez CSS. Nawet jeśli plik zawiera ciężkie teksty, nie musisz rezygnować z jego jakości.

3. Faktury PDF WooCommerce & Kupony poślizgowe

Wtyczka WooCommerce PDF Faktury i pakowanie

Faktury PDF WooCommerce & Kupony poślizgowe jest szczególnie przydatny, jeśli prowadzisz sklep internetowy. Dzięki temu rozszerzeniu możesz wysyłać faktury PDF do wszystkich wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia wysyłanych do klientów. Oferuje efektowne szablony, dzięki którym Twoje faktury wyglądają profesjonalnie. Jest to również możliwe, jeśli chcesz edytować i dostosowywać swoje faktury.

Możesz także generować faktury PDF, noty kredytowe i dokumenty dostawy luzem. Jeśli chcesz utworzyć długie faktury, możesz je kolejno numerować. Ta opcja umożliwia także niestandardowe formatowanie numeracji. Faktury PDF WooCommerce & Potwierdzenia pakowania obsługują różne języki. Jeśli więc chcesz zlokalizować fakturę lub dokument dostawy, możesz to łatwo zrobić.

Możesz również wstawić własne logo w nagłówku tych faktur, wybrać rozmiar papieru (litera lub A4), a nawet zmodyfikować dane sklepu / stopkę / oświadczenie itp. Na fakturach & dokumenty dostawy.

4. Osadzanie plików PDF

PDF Osadzanie to kolejna niesamowita wtyczka WordPress PDF, którą możesz wypróbować. Jeśli chcesz dodać plik PDF na swojej stronie WordPress, ta wtyczka sprawia, że ​​jest to szybkie i łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać plik PDF tak, jak przesyłasz zdjęcia i gotowe. Wtyczka automatycznie działa na swój rozmiar, a Ty możesz również dostosować rozmiar.

Następnie możesz osadzić krótki kod wygenerowany przez wtyczkę w swoich postach i stronach. Wtyczka pozwala także dodać Dalej / Poprz przycisk ułatwiający nawigację.

Możesz nawet pozwolić swoim użytkownikom na powiększanie, jeśli chcą. Darmowa wersja nie oferuje Pobieranie opcja. Aby dodać tę opcję, musisz użyć kopii premium.

5. PDF i drukowanie

Wydruk PDF przez BestWebSoft

PDF i drukuj to przyjazna dla użytkownika i elastyczna wtyczka WordPress PDF, która pozwala tworzyć pliki PDF, które można łatwo archiwizować, udostępniać i zapisywać. Możesz dodać te pliki do dowolnego postu lub strony w swojej witrynie. Aby Twoje pliki PDF wyglądały tak, jak chcesz, oferuje również opcje dostosowywania.

Na przykład możesz łatwo wyrównać przyciski w różnych pozycjach, dodać przyciski do widżetów, wybrać typ przycisku (obraz, tekst itp.) I więcej. Możesz także wybrać akcję PDF. Możesz ustawić te pliki do pobrania lub otworzyć je w nowym oknie. Ta wtyczka oferuje niezwykle proste ustawienia. Możesz także zlokalizować go w różnych językach. Obsługuje języki RTL.

6. WP Advanced PDF

WP Zaawansowana wtyczka PDF

Jeśli chcesz, aby Twoi użytkownicy utworzyli PDF swoich postów i stron na blogu, spróbuj użyć WP Advanced PDF podłącz. Jest to świetna opcja dla witryn, które oferują zajęcia online lub publikują posty oparte na wiedzy. Możesz go również używać w witrynach członkowskich i korzystać z jego funkcji, aby ograniczyć dostęp do plików PDF tylko dla członków.

Pozwala także używać niestandardowych czcionek dla tekstów plików PDF, dodawać logo w nagłówku, dodawać tekst i obraz znaku wodnego do pliku PDF i nie tylko. Możesz zmienić marginesy i wyrównania, aby poprawić jego wygląd. Wtyczka oferuje Identyfikator posta jako domyślną nazwę pliku, ale możesz go zmienić na pdf Jeśli chcesz.

7. Wtyczka WordPress PDF Light Viewer

WordPress PDF Light Viewer Plugin - wtyczka WordPress

Kolejną wtyczką WordPress PDF na naszej liście jest Wtyczka WordPress PDF Light Viewer. Jest to świetna opcja do dodawania plików pdf dowolnej wielkości do swojej witryny. Bez względu na rozmiar dokumentu możesz łatwo osadzić go w swoich postach i stronach.

Następnie możesz dodać opcję leniwego ładowania, funkcję powiększenia i opcję nawigacji. Wtyczka obsługuje tłumaczenia na różne języki. Aby było to wygodne dla użytkowników, możesz również włączyć opcję pobierania. Posiada również opcję umożliwiającą zbiorcze pobieranie plików pdf. Wtyczka jest przyjazna dla programistów i dobrze udokumentowana.

8. Wyślij plik PDF do formularza kontaktowego 7

Wyślij plik PDF do formularza kontaktowego 7

Wyślij plik PDF do formularza kontaktowego 7 to kolejna fantastyczna opcja, którą możesz wypróbować. Aby użyć tej wtyczki przeglądarki PDF WordPress, musisz najpierw użyć wtyczki Formularz kontaktowy 7. Ta wtyczka doda logikę warunkową do formularza wygenerowanego przez Formularz kontaktowy 7.

Dzięki tej wtyczce możesz wysłać wiadomość e-mail z wygenerowanym plikiem pdf. Wtyczka została już pobrana przez ponad 9 000 użytkowników i otrzymała ocenę 4,8 gwiazdki. Jest kompatybilny z różnymi przeglądarkami, a wygenerowany przez niego plik pdf wygląda oszałamiająco na różnych urządzeniach.

9. Drukuj, PDF, e-mail przez PrintFriendly

Drukuj PDF Email przez PrintFriendly

Drukuj, PDF, e-mail to wspaniała wtyczka pdf, która pozwala tworzyć klikalne linki pdf, które można dostosować do wymaganego rozmiaru papieru. Po wygenerowaniu pliku pdf możesz go również dostosować. Możesz włączyć lub wyłączyć opcje drukowania i e-mail. Możesz również dodać przycisk do tych plików, a następnie stylizować go tak, jak ma się pojawiać.

Wtyczka ma opcję dodawania praw autorskich do pliku pdf. Możesz także użyć własnego CSS, jeśli chcesz być bardziej kreatywny. Dobrą rzeczą jest to, że wtyczka obsługuje zarówno skrypty Java, jak i inne.

10. Grawitacja PDF

Gravity PDF - wtyczka WordPress, wtyczka PDF, wtyczka wordpress pdf

Z Gravity PDF, generowanie cyfrowych dokumentów pdf jest łatwe. Wtyczka oferuje 4 pięknie zaprojektowane szablony, których można używać do stylizowania plików pdf. Aby nadać mu lepszy wygląd, możesz dalej go dostosowywać, zmieniając jego kolor, czcionki itp.

Wtyczka oferuje również opcję oznakowania plików pdf poprzez dodanie logo firmy. Obsługuje wszystkie języki, w tym chiński, japoński i RTL. Możesz używać go razem z wtyczką Gravity Forms i włączyć opcję automatycznego wysyłania pliku PDF do użytkowników, gdy tylko wypełnią formularz.

Możesz także dodać zaawansowane opcje, takie jak ograniczenie dostępu do pliku PDF do momentu dokonania płatności. Ta funkcja jest świetna dla witryn członkowskich lub witryn sprzedających produkty cyfrowe, takie jak pdf.

Otóż ​​to. Są to jedne z najlepszych wtyczek PDF dla WordPress, które możesz wypróbować. Mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny. Jeśli tak, możesz również sprawdzić, jak utworzyć sklep internetowy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map