10 najlepszych wtyczek WordPress dla programistów stron internetowych (w porównaniu)

Najlepsze wtyczki WordPress dla programistów stron internetowych


Szukasz najlepszych wtyczek WordPress dla programistów? Wielu miłośników kodu ma własny zestaw preferowanych narzędzi; Jednak jeśli chodzi o WordPress, odpowiedni zestaw wtyczek może sprawić, że tworzenie stron internetowych będzie bardzo proste. Istnieją pewne wtyczki, które są niezbędne dla każdego zestawu narzędzi dla programistów stron internetowych.

W tym artykule udostępnimy 10 najlepszych wtyczek WordPress dla programistów internetowych, bez których nie możesz żyć.

1. UpdraftPlus

Updraft Plus

UpdraftPlus to doskonała wtyczka dla tych, którzy chcą mieć pewność, że nigdy nie stracą swoich postępów po dokonaniu poważnych zmian w swojej witrynie. Ta wtyczka ułatwia tworzenie kopii zapasowych witryny w różnych programach, w tym Dropbox, Rackspace Cloud, Amazon S3, a nawet Dysk Google.

Obecnie ta wtyczka ma ponad milion aktywnych użytkowników. Programiści chwalą łatwość dostępu, a także wspaniałe funkcje, których nie oferują inne programy. Istnieje funkcja, która pozwala wejść i ustawić harmonogram, dzięki czemu wiesz, że zawsze będziesz mieć stabilną, bezpieczną kopię zapasową swojej bezcennej witryny WordPress.

Biorąc pod uwagę, że hakerzy zawsze próbują znaleźć się na znanych stronach internetowych, na pewno nie zaszkodzi mieć pełnoprawną kopię strony w innym miejscu w nagłych przypadkach.

Rozpocznij pracę z UpdraftPlus już dziś!

2. Sucuri

Sucuri

Większość ludzi ma na swoim komputerze aplikację antywirusową / przeciw złośliwemu oprogramowaniu, więc dlaczego nie miałbyś wtyczki zabezpieczającej do ochrony swojej witryny? Programiści używają wtyczki Sucuri, aby chronić swoje witryny przed najbardziej podłymi ludźmi i programami w Internecie.

Sucuri specjalizuje się w zabezpieczeniach WordPress, a ich wtyczka oferuje szeroki zakres funkcji, dzięki czemu jest nieoceniona dla każdego, od zwykłego blogera po wielomilionowego twórcę stron internetowych.

Po zainstalowaniu tej wtyczki pojawi się ogromna gama opcji, w tym skaner złośliwego oprogramowania w witrynie, zegarek bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym, zegarek z czarnej listy oraz dostęp do wysokiej klasy zapory ogniowej w wersji premium. To tylko niektóre z doskonałych funkcji zawartych w tej wtyczce. Będziesz także mieć dostęp do opcji bezpieczeństwa po zhakowaniu na wypadek, gdybyś go pobrał po tym, jak już zostałeś zaatakowany.

Zacznij od Sucuri już dziś!

3. Bohater CSS

Bohater CSS

CSS Hero to jedna z najlepszych wtyczek WordPress, która zapewnia programistom dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do dostosowania ich stron internetowych. Wymaga skomplikowanego procesu pisania kodu i zapewnia wszystkie narzędzia i zasoby potrzebne do edycji strony w czasie rzeczywistym.

Najważniejszą cechą tej wtyczki jest to, że pozwala ona wykonywać niestandardowe prace dla poszczególnych urządzeń. Zwykle WordPress dostosowuje witrynę do najlepszego dopasowania w zależności od używanego urządzenia. CSS Hero pozwala kodować wygląd pulpitu, tabletu i telefonu komórkowego, aby wyglądały inaczej, bez nakładania się stylów i zmian i powodowania błędów.

Rozpocznij pracę z CSS Hero już dziś!

4. Pasek debugowania

pasek debugowania

Pasek debugowania to małe, ale potężne narzędzie dla wszystkich poważnych programistów. Zamiast przeszukiwać całą pracę, szukając powiadomień i ostrzeżeń PHP, możesz zamiast tego zainstalować tę łatwą w obsłudze wtyczkę.

Gdy pojawi się pasek debugowania w witrynie WordPress, pojawi się na pasku administratora. Szybki rzut oka dostarczy Ci wielu cennych informacji. Będziesz w stanie zidentyfikować opcje pamięci podręcznej, a także problemy z bazy danych.

Na koniec możesz dołączyć dodatki do narzędzia do debugowania, aby uzyskać lepszy wgląd. Możesz dowiedzieć się o swoich skrótach, filtrach, zarejestrowanych typach postów i wiele więcej!

Zacznij korzystać z paska debugowania już dziś!

5. Kontrola stanu zdrowia

Kontrola zdrowia

Następne narzędzie, Health Check, nie jest dla początkującego użytkownika WordPress. Po zainstalowaniu wtyczka uruchamia pełne sprawdzenie systemu i konfiguracji.

Będziesz mógł zobaczyć informacje o swoich wersjach PHP i MySQL pod kątem aktualizacji i błędów. Ponadto będzie on przeglądał Twoją witrynę od przodu do tyłu, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć wszelkie problemy w sekcji debugowania tej wtyczki.

Wreszcie, to narzędzie ma funkcję rozwiązywania problemów, która pozwala uruchomić witrynę w „waniliowym WordPress”. Innymi słowy, zaczniesz od strony w formacie gołych kości, a następnie będziesz mógł powoli dodawać kod, wtyczki i inne elementy za kulisami. Dzięki temu możesz eksperymentować z różnymi kombinacjami, aby sprawdzić, czy coś nie jest sprzeczne z Twoją witryną. Narzędzie do rozwiązywania problemów pomaga ustalić, co powoduje problemy, i pozwala skutecznie budować witrynę.

Rozpocznij sprawdzanie kondycji już dziś!

6. Kontrola motywu

sprawdzenie motywu

Czy jesteś typem programisty, który lubi regularnie sprawdzać, aby upewnić się, że wszystko, co robisz, spełnia surowe, określone standardy ustanowione przez WordPress? Jeśli tak, wtyczka Theme Check jest idealnym dodatkiem do twojej aktualnej listy wtyczek WP.

Mówiąc w skrócie, Theme Check to łatwa w instalacji, łatwa w użyciu wtyczka, która pozwala uruchomić bieżący motyw WordPress za pomocą narzędzi do automatycznego testowania. Skaner określa, czy bieżący motyw jest zgodny z najnowszymi standardami WordPress.

Jeśli pojawią się problemy, pojawią się w raporcie po zakończeniu skanowania. Możesz wejść, naprawić błędy i ponownie uruchomić skaner, aby upewnić się, że wszystko działa.

Rozpocznij z Theme Check już dziś!

7. Monitor zapytań

monitor zapytań

Query Monitor to kolejna doskonała wtyczka do debugowania witryny WordPress. To narzędzie jest nieco bardziej zaawansowane niż wspomniany wcześniej pasek debugowania.

Głównym powodem, dla którego chcesz użyć tej wtyczki, jest praca z wywołaniami AJAX i żądaniami interfejsu API REST. Po aktywacji wtyczki zobaczysz listę wszystkich zapytań do bazy danych. Możesz użyć tych informacji, aby dowiedzieć się, czy inne wtyczki, motywy lub dodatki działają nieprawidłowo.

Będziesz miał dostęp do pełnego arkusza danych pokazującego, co działa dobrze i co wymaga poprawy. Może to zająć trochę prób i błędów, ale będziesz w stanie debugować swoją witrynę WordPress i sprawić, by znów działała płynnie!

Rozpocznij pracę z Query Monitor już dziś!

8. StyleGuide

przewodnik po stylu

Jeśli szukasz sposobu projektowania niestandardowych czcionek i kolorów dla swojej witryny WordPress, nie szukaj dalej niż wtyczka StyleGuide.
Po zainstalowaniu tej wtyczki będziesz mógł przejść i dostosować każdy aspekt tekstowy swojej witryny WP. Znajdziesz 45 najpopularniejszych czcionek Google, które możesz łączyć ze sobą w czasie wolnym.

Tym, co umieszcza StyleGuide na naszej liście najlepszych wtyczek WordPress dla programistów internetowych, jest fakt, że działa on doskonale ze wszystkimi motywami WordPress. Gdy znajdziesz motyw, który Ci się podoba, otwórz StyleGuide i dostosuj czcionki i kolory, aż Twoja jedyna w swoim rodzaju witryna będzie gotowa do opublikowania. Możesz nawet wyświetlić swoje zmiany w trybie podglądu na żywo, aby upewnić się, że podoba Ci się wprowadzana zmiana.

Rozpocznij z StyleGuide już dziś!

9. Przełączanie użytkowników

zmiana użytkownika

Wtyczka User Switching jest idealnym dodatkiem do witryny WordPress, jeśli masz wiele kont użytkowników, między którymi często się przełączasz. Wtyczkę można zainstalować i jest gotowa do użycia w kilka sekund.

Po uruchomieniu możesz swobodnie przełączać się między zarejestrowanymi użytkownikami w kilka sekund. Nie musisz też martwić się o swoje bezpieczeństwo. Podczas procesu zmiany konta nie ujawniono żadnych haseł.

Ponadto tylko ci, którzy mają pełny dostęp administratora do twojego konta WordPress, mogą korzystać z wtyczki. Jeśli inni użytkownicy mają ograniczone konta, nie będą mieli dostępu do tego narzędzia.

Rozpocznij z przełączaniem użytkowników już dziś!

10. Zaloguj przestarzałe powiadomienia

Zaloguj przestarzałe powiadomienia

Ostateczna wtyczka dla programistów, którą dzisiaj obejrzymy, nosi nazwę Notatki nieaktualne. Zasadniczo ta wtyczka jest używana w połączeniu z wtyczką WP_DEBUG do lokalizowania przestarzałych plików i funkcji.

Możesz łatwo wejść i przejrzeć listę przestarzałych plików i dowiedzieć się, czy istnieje łatwe rozwiązanie tych problemów. Narzędzie debugowania pomaga podstawowej wtyczce działać bardziej efektywnie, ponieważ śledzi błędy, które w przeciwnym razie mogłyby zostać przeoczone.

Najczęstszym powodem, dla którego ludzie pobierają to narzędzie, jest to, że chcą wyczyścić pliki lub mają nieaktualne motywy lub wtyczki w swojej witrynie. Utrzymuje twoją stronę na bieżąco z wszystkimi najnowszymi praktykami WordPress i szczegółowymi przewodnikami kodowania.

Zacznij korzystać z wycofanych powiadomień już dziś!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki WordPress dla programistów stron internetowych!

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł, możesz także skorzystać z naszej listy najlepszych wtyczek buforujących WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map