11 najlepszych wtyczek biuletynu e-mail dla WordPress (2020)

Najlepsze wtyczki biuletynu e-mail dla WordPress


Szukasz najlepszych wtyczek biuletynu e-mail do WordPress? Wtyczka biuletynu e-mail automatyzuje cały proces pozyskiwania subskrybentów i wysyłania do nich wiadomości e-mail. Oszczędza Twój czas, ponieważ nie musisz ręcznie wysyłać wiadomości e-mail do poszczególnych subskrybentów.

W tym artykule udostępnimy najlepsze wtyczki biuletynów e-mail dla witryn WordPress.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster to najlepsze na świecie oprogramowanie do generowania leadów i optymalizacji konwersji. Jego godne uwagi cechy obejmują ich potężne Technologia Exit-Intent®, Testy podziału A / B, formularze biuletynu e-mail i inne. Ich piękne projekty formularzy subskrypcji opt / e-mail są niezrównanym sukcesem w zachęcaniu użytkowników do subskrybowania, łączenia się lub dokonywania zakupów. Zawiera również animacje z MonsterEffects, aby stworzyć jeszcze bardziej przyciągające wzrok formy.

Wyposażony jest w technologię wykrywania zachowań, która pomaga zapytać użytkowników o adres e-mail w odpowiednim miejscu. Daje to pewność, że odwiedzający podadzą swoje adresy e-mail w Twojej witrynie, dzięki czemu możesz łatwo wysyłać im biuletyny. OptinMonster integruje się ze wszystkimi najpopularniejszymi usługami e-mail marketingu, aby automatycznie wysyłać wiadomości e-mail do subskrybentów.

Aby uzyskać więcej informacji, powinieneś sprawdzić naszą pełną recenzję OptinMonster.

2. Stały kontakt

Stały kontakt

Constant Contact to profesjonalna wtyczka do newslettera dla WordPress. Pomaga w tworzeniu listy e-mail i łatwym wysyłaniu biuletynów. Jest wyposażony w przeciągnij i upuść edytor do projektowania pięknych biuletynów e-mail. Posiada funkcję raportowania i analizy w czasie rzeczywistym, która zapewnia wgląd w kampanie newslettera. Pokazuje pełny raport zaangażowania w wiadomości e-mail, otwiera się i klika.

Gdy zaczniesz korzystać z Constant Contact, zapyta Cię o Twoją firmę, a następnie zasugeruje treść, układ e-maili i odpowiednie kampanie, aby jak najlepiej uzyskać więcej subskrybentów. Constant Contact jest łatwy w obsłudze dzięki zaawansowanym funkcjom integracji i zaawansowanym narzędziom marketingowym. Dzięki temu może być doskonałym narzędziem do zarządzania relacjami z klientami w e-mail marketingu.

Sprawdź naszą pełną recenzję Stałego kontaktu, aby uzyskać więcej informacji.

3. SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue to prosta wtyczka do biuletynu e-mail do marketingu e-mail i wysyłania wiadomości tekstowych. Został zbudowany dla witryn małych firm i agencji cyfrowych w celu pozyskania subskrybentów poczty e-mail. Pomaga w prowadzeniu wielu kampanii e-mail z Twojej witryny. Ma projektanta poczty e-mail typu przeciągnij i upuść, aby błyskawicznie tworzyć biuletyny. Dzięki wstępnie zaprojektowanemu układowi wiadomości e-mail możesz od razu rozpocząć wysyłanie wiadomości e-mail.

Podobnie jak inne wtyczki biuletynu e-mail na tej liście, możesz wysyłać do swoich subskrybentów niestandardowe wiadomości e-mail na podstawie ich zachowania. Zapewnia pomyślne dostarczenie wiadomości e-mail i pokazuje statystyki otwartych wiadomości e-mail w czasie rzeczywistym. SendinBlue jest łatwy w użyciu i elastyczny, dzięki czemu możesz wysyłać tysiące e-maili za pomocą kilku kliknięć myszy.

Sprawdź naszą pełną recenzję SendinBlue, aby uzyskać więcej informacji.

4. Rozkwit prowadzi

ThriveLeads

Thrive Leads to inteligentny biuletyn e-mailowy i wtyczka do tworzenia listy dla WordPress. Łączy się ze wszystkimi rodzajami formularzy optin, aby pozyskiwać potencjalnych klientów i subskrybentów. Możesz użyć ich edytora przeciągnij i upuść, aby zaprojektować swoje formularze subskrypcji / optin. Pomaga budować listy e-mailowe na podstawie postów i stron odwiedzanych przez użytkowników. Ich zaawansowana technologia kierowania umożliwia wysyłanie odpowiednich wiadomości e-mail do subskrybentów.

Związane z: Jak rozwinąć swoją listę e-mail, SZYBKO.

Posiada funkcję testowania A / B, aby dowiedzieć się, która z twoich formularzy optin działa najlepiej. W ten sposób możesz wykorzystać te dane do tworzenia większych list ze swojej witryny. Możesz także śledzić swoje biuletyny e-mailowe za pomocą raportowania i szczegółowych informacji.

Zalecamy również przejrzenie recenzji Thrive Leads, aby uzyskać więcej informacji.

5. Bloom

Kwiat

Bloom to wtyczka e-mail i wtyczka do generowania leadów dla WordPress. Ma wiele typów wyświetlania wyskakujących okienek, aby uzyskać więcej subskrybentów. Po utworzeniu listy możesz zacząć wysyłać biuletyny e-mailowe do subskrybentów. Formularze optin pomagają zbierać silne potencjalne szanse, które faktycznie mają znaczenie dla Twojej firmy. Tacy ukierunkowani potencjalni klienci będą prawdopodobnie mieli najlepszy współczynnik otwartości dla wiadomości e-mail.

Integruje się z usługami e-mail marketingu, aby zautomatyzować proces wysyłania e-maili. Te usługi poczty e-mail oferują również funkcje tworzenia list w celu odpowiedniego przechowywania danych subskrybentów. Pulpit nawigacyjny Bloom jest prosty i łatwy w użyciu. Pokazuje także pełny wgląd w subskrybentów i biuletyny e-mailowe.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź pełną recenzję Bloom.

6. Sumo

SumoMe

SumoMe to wtyczka do e-commerce i biuletynu oparta na e-handlu. Koncentruje się na tworzeniu listy klientów, którzy dokonują zakupów w sklepie internetowym. Jest również skierowany do potencjalnych nabywców, aby poprawić sprzedaż. SumoMe integruje się z popularnymi usługami e-mail, aby zarządzać listami subskrybentów i masowo wysyłać biuletyny e-mailowe.

Posiada wtyczki i narzędzia do zwiększenia liczby subskrybentów. SumoMe oferuje wiele pięknych wzorów i motywów dla opcji e-mail.

Nie przegap naszego porównania między Sumo a OptinMonster.

7. Newsletter

Biuletyn

Newsletter to darmowa wtyczka biuletynu WordPress. Umożliwia tworzenie list e-mail i zarządzanie nimi w panelu WordPress. Nie ma limitu dodawania subskrybentów do twoich list. Sprawdza również, czy nie zawiera spamu i umieszcza na czarnej liście wszelkie niepokojące adresy IP. Wtyczka ma funkcję przeciągnij i upuść kompozytora do projektowania formularzy subskrypcji e-mail.

Jest wyposażony w konfigurowalny widget subskrypcji, stronę docelową i formularz subskrypcji. Możesz w pełni śledzić status dostawy, wskaźnik otwarcia wiadomości e-mail i inne informacje dotyczące kampanii biuletynu.

8. MailerLite

MailerLite

MailerLite to proste oprogramowanie do marketingu i automatyzacji poczty e-mail. Jest wyposażony w narzędzie do przeciągania i upuszczania wiadomości e-mail, umożliwiające błyskawiczne projektowanie profesjonalnych biuletynów. Funkcja automatyzacji poczty e-mail umożliwia konfigurowanie kampanii i wysyłanie masowych wiadomości e-mail. Pomaga także tworzyć strony docelowe, aby przenieść listy subskrybentów na wyższy poziom.

Ma potężną integrację z wieloma platformami eCommerce, popularnym oprogramowaniem CRM i nie tylko. MailerLite ma przykłady projektowania biuletynów e-mailowych, które można jeszcze szybciej dostosować i tworzyć.

9. MailPoet

MailPoet

MailPoet to kolejna darmowa wtyczka do newslettera dla WordPress. Ma narzędzie do tworzenia biuletynów, które integruje się z WordPress i pomaga w efektywnym projektowaniu biuletynów e-mail. Możesz zaplanować biuletyny, wysłać je od razu lub wysłać jednocześnie, gdy publikujesz nowe posty na blogu, korzystając z ich automatycznych opcji.

Posiada funkcję automatycznego wysyłania e-maili powitalnych do nowych subskrybentów. MailPoet pozwala zarządzać listami e-mail w desce rozdzielczej WordPress, dzięki czemu nie musisz nawigować do witryny innej firmy, aby wykonywać zadania związane z marketingiem e-mail.

10. Kroplówka

Kapać

Drip to popularna wtyczka do biuletynu e-mail, która może być również używana jako narzędzie do automatyzacji e-mail marketingu. Pomaga zbierać dane użytkownika i rozumie zachowania użytkowników w celu wysyłania spersonalizowanych wiadomości e-mail, które z większym prawdopodobieństwem zostaną otwarte. Zachęca odwiedzających do udostępniania swoich adresów e-mail za pośrednictwem bardzo atrakcyjnych formularzy subskrypcji.

Można go również używać do wysyłania niestandardowych wiadomości do użytkowników na podstawie ich okresu odwiedzin. Drip koncentruje się całkowicie na intencjach użytkowników, dzięki czemu spersonalizowane interakcje e-mailami są łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Sprawdź naszą recenzję Drip, aby dowiedzieć się więcej o usłudze.

11. MailChimp

MailChimp

MailChimp to popularna i niedroga wtyczka do newslettera z mnóstwem funkcji. Można go używać do tworzenia angażujących stron docelowych, formularzy subskrypcji, biuletynów e-mailowych itp. Pozwala tworzyć unikalne kampanie, aby uzyskać więcej subskrybentów z Twojej witryny.

Możesz połączyć MailChimp ze swoimi ulubionymi narzędziami i oprogramowaniem marketingowym, aby zautomatyzować procesy. Co więcej, jest łatwy w konfiguracji i bardzo elastyczny pod względem funkcji. Zarządza listami w efektywny sposób, aby szybko wysyłać masowe wiadomości e-mail.

Możesz przeczytać tę recenzję MailChimp, aby uzyskać więcej informacji.

Premia: Sprawdź najlepszą wtyczkę podarunkową WordPress, aby stworzyć udaną podarunek.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki biuletynu e-mail dla WordPress. Możesz także zapoznać się z naszymi bardzo skutecznymi wskazówkami, aby uzyskać więcej subskrybentów poczty e-mail.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map