12 najlepszych wtyczek darowizn WordPress do zbierania funduszy online (2020)

najlepsze wtyczki darowizn wordpress


Szukasz najlepszych wtyczek darowizn WordPress do zbierania funduszy?

Wtyczka darowizny sprawia, że ​​zbieranie funduszy online jest tak proste, jak jedno kliknięcie przycisku. Poza tym możesz docierać do ludzi z całego świata dzięki kampanii zbierania funduszy i akceptować pieniądze w ich lokalnych walutach.

W tym poście pokażemy jedne z najlepszych wtyczek darowizn, które mogą sprawić, że Twoja kampania zbierania funduszy stanie się płynniejsza.

Wybór najlepszych wtyczek darowizn WordPress

Nie każda wtyczka darowizny jest taka sama. Istnieje jednak kilka funkcji, które często można znaleźć we wtyczce darowizny.

  • Umożliwia przyjmowanie płatności za pomocą PayPal i Stripe
  • Łatwy sposób na dodanie przycisku wpłaty w dowolnym miejscu na stronie
  • Zaakceptuj wiele walut
  • Trzymaj darczyńców na swojej stronie internetowej bez odskakiwania na platformę strony trzeciej

Wtyczki te zostały wybrane przez nas ręcznie, więc masz tylko najlepsze do wyboru.

Więc zacznijmy.

1. WPForms

WPForms, rejestracja użytkownika, wtyczka, wtyczka logowania użytkownika

Pierwszą rzeczą, którą musisz mieć na swojej stronie, aby odebrać darowiznę, jest formularz darowizny. I nie może być lepszej wtyczki niż WPForms wtyczka konstruktora formularzy.

Ta wtyczka jest dostarczana z gotowym szablonem formularza darowizny, który można w pełni dostosować. Za pomocą tego szablonu możesz stworzyć atrakcyjny wizualnie formularz darowizny w mniej niż 5 minut.

Szablon formularza zawiera różne przydatne pola, w których możesz przyjąć darowizny na swój cel. Ale masz również opcję dodania do niego więcej pól. Wtyczka oferuje również świetne opcje płatności. Ułatwia to zbieranie płatności bezpośrednio ze strony internetowej i na konto bankowe organizacji.

Oto pełny przewodnik na temat projektowania formularza darowizny i dodawania opcji płatności do witryny za pomocą WPForms.

2. GiveWP

GiveWP to genialna wtyczka darowizny WordPress, która sprawia, że ​​zbieranie funduszy z Twojej witryny jest łatwiejsze i bardziej wydajne. Jest wyposażony w piękny formularz darowizny, który wygląda oszałamiająco w większości tematów.

Menedżer pól formularza zapewnia potężny zestaw pól niestandardowych do wyboru, dzięki czemu można dodać tyle pól, aby spełnić określone wymagania. Ponadto wtyczka pozwala również na przyjmowanie darowizn cyklicznych.

Dzięki GiveWP możesz również łatwo zarządzać swoimi dawcami i mieć pełne informacje na temat ich działań na swojej stronie internetowej. Możesz także generować pokwitowania podatkowe, eksportować i importować dane dawcy, a nawet zintegrować wtyczkę z wtyczką innej firmy, aby uzyskać więcej funkcji. Możesz także akceptować płatności kartami kredytowymi i oferować odwiedzającym wielopoziomową darowiznę.

3. Wtyczka darowizny WooCommerce

Wtyczka darowizny WooCommerce po prostu dodaje opcję darowizny jako produkt WooCommerce lub w koszyku. Możesz mieć wcześniej określoną kwotę lub pozwolić użytkownikom wybrać kwotę do przekazania.

Dokumentacja wtyczki jest dobrze napisana, co prowadzi Cię przez każdy etap procesu darowizny za pomocą tej wtyczki. Ta wtyczka jest kompatybilna z najnowszymi wersjami WordPress. Jest także kompatybilny z większością dostępnych na rynku motywów WordPress.

4. PayPal Donation Pro

Paypal Donation Pro to kolejna wtyczka darowizny WordPress, która upraszcza proces przyjmowania darowizn na twojej stronie internetowej. Wszystko, co musisz zrobić, to podać PayPal lub sprzedawcę. Po wykonaniu tej czynności możesz użyć wygenerowanego przez wtyczkę krótkiego kodu, aby umieścić go w dowolnym miejscu na swojej stronie internetowej.

Jeśli chcesz dodać opcję cykliczną, która jest również możliwa. Możesz użyć strzałki rozwijanej, aby dodać opcję płatności cyklicznej z wcześniej określoną częstotliwością. Jeśli korzystasz z menu jednorazowego, możesz mieć aż 20 opcji.

5. Menedżer darowizn

wtyczki darowizn

Menedżer darowizn to kolejna wtyczka darowizn WordPress, która upraszcza proces przyjmowania darowizn na twojej stronie internetowej. Ta wtyczka jest wypełniona prawie wszystkimi funkcjami, których potrzebujesz do nowoczesnej witryny pozyskiwania funduszy.

Wtyczka jest wyposażona w 6 różnych opcji bramki płatności i możesz swobodnie wybierać te, które najbardziej Ci odpowiadają. Ma również 2 piękne szablony; wersja jasna i ciemna. Każdy z tych szablonów jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu możesz przejąć pełną kontrolę nad jego wyglądem.

6. WP Crowdfunding

Tak jak sugeruje nazwa, WP Crowdfunding to niesamowita wtyczka do darowizn WordPress, która pozwala stworzyć stronę crowdfundingową za pomocą WordPress. Wtyczka ma wersje bezpłatne i płatne. Darmowa wersja oferuje wszystkie podstawowe funkcje potrzebne do witryny crowdfundingowej.

Dzięki darmowej wersji możesz mieć takie funkcje, jak dedykowana rejestracja użytkownika, przesyłanie formularzy, opcje ceny minimalnej i maksymalnej oraz wiele innych. Ale jeśli chcesz zaawansowanych opcji, takich jak scentralizowany natywny system portfeli, Stripe Connect, raporty analityczne, powiadomienia e-mail, nieograniczone nagrody itp., Możesz wypróbować również jego płatną wersję.

7. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster to znakomite oprogramowanie do pozyskiwania klientów i generowania potencjalnych klientów, które pomaga poprawić taktykę marketingową, aby akceptować darowizny dla organizacji.

OptinMonster oferuje wiele opcji kierowania. Pozwala wykryć zachowanie odwiedzających i użyć inteligentnych wyzwalaczy, aby zawsze wyświetlać właściwą kampanię darowizny właściwej osobie we właściwym czasie. Jedną z funkcji OptinMonster jest zamiar wyjścia. Z zamiarem wyjścia, OptinMonster śledzi ruch kursora użytkowników, a gdy tylko zamierzają opuścić twoją stronę, szybko przyciąga ich uwagę za pomocą wyskakującego okienka. W ten sposób możesz zachęcić porzucających użytkowników do zaangażowania się w kampanie zbierania funduszy.

Oto przewodnik na temat korzystania z OptinMonster zwiększyć zbiórkę pieniędzy na swoją sprawę.

8. Łatwa darowizna PayPal

Darowizna PayPal, wtyczki darowizny

Łatwe darowizny PayPal to kolejna wtyczka darowizny WordPress, która umożliwia przyjmowanie darowizn bezpośrednio z witryny. Pozwala zaprojektować przycisk darowizny, który można umieścić w dowolnym miejscu na swojej stronie internetowej.

Mogą użyć swojej karty kredytowej lub konta PayPal do przekazania darowizny. Wtyczka jest bardzo prosta w użyciu na twojej stronie internetowej, a nawet początkujący może z łatwością sobie z nią poradzić. Administrator strony może przeglądać wszystkie darowizny z obszaru administracyjnego WordPress.

9. Inteligentne darowizny

wtyczki darowizn

Inteligentne darowizny to kolejna wtyczka pozyskiwania funduszy WordPress, która ułatwia przyjmowanie darowizn. Ta bezpłatna wtyczka umożliwia dodanie 3 różnych przycisków darowizny, dzięki czemu dawcy mogą wygodnie płacić dowolną kwotę.

Możesz pokazać radosną minę, jeśli dawcy przekazują więcej pieniędzy, a smutną twarz, jeśli kwota jest mniejsza. Obok przycisku darowizny możesz nawet dodać pole formularza do komentarza.

10. Pudełko darowizny kryptowaluty

wtyczki darowizn

Pudełko darowizny kryptowaluty to niesamowita wtyczka darowizny WordPress, która pozwala zaakceptować kryptowalutę na potrzeby zbierania funduszy. Jest także bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy dodać adres portfela monet i użyć krótkiego kodu wygenerowanego przez wtyczkę na swoich stronach i postach, aby osadzić pole darowizny.

Jeśli chcesz, możesz również przekonwertować adres płatności monetą na kod QR. Ta wtyczka obsługuje ponad 20 kryptowalut, co oznacza, że ​​możesz przyjąć darowiznę z dowolnego kraju. Poza tym umożliwia także tworzenie efektownych wizualnie skrzynek na datki dla Twojej witryny.

11. Donorbox

Donorbox to uniwersalna wtyczka darowizny, która pozwala zarządzać wszystkimi zadaniami pozyskiwania funduszy bezpośrednio z witryny. Od wstępnej konfiguracji do raportów na koniec roku możesz zrobić wszystko dzięki tej wtyczce. Najlepsze jest to, że nie musisz tworzyć formularzy darowizn osobno. Zawiera świetne opcje, dzięki którym możesz szybko tworzyć formularze.

Możesz także dodać własne logo, a następnie dostosować stylizację do marki. Wtyczka obsługuje wiele walut, dlatego też łatwo jest akceptować płatności. Możesz osadzić swoje formularze na swojej stronie internetowej lub użyć przycisku darowizny do akceptowania płatności za twoją sprawę. Ta wtyczka obsługuje nawet powtarzające się darowizny.

12. FundPress

FundPress

FundPress to kolejne świetne rozwiązanie dla kampanii pozyskiwania funduszy. Ta wtyczka jest wyposażona w wiele przydatnych funkcji na stronie internetowej pozyskiwania funduszy.

Obsługuje różne platformy płatnicze, takie jak Paypal, Stripe i AuthorizeNet. Wtyczka oferuje również elastyczność potrzebną do prowadzenia witryny z darowiznami.

Wtyczka jest również wyposażona w niestandardowy widget przycisku darowizny. Już z tej wtyczki możesz wysłać wiadomość e-mail z podziękowaniami do swoich darczyńców jako wyraz uznania za pomocą oprogramowania do e-mail marketingu.

Oto niektóre wtyczki darowizn, których możesz użyć w swojej witrynie. Jeśli chcesz utworzyć formularz darowizny na swojej stronie, oto jak możesz go utworzyć.

Możesz także sprawdzić nasz post na temat najlepszych motywów WordPress dla witryn non-profit i charytatywnych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me