12 najlepszych wtyczek WordPress dla partnerów marketingowych (2020)


Czy jesteś marketingowcem stowarzyszonym, który chce generować większe przychody ze swojej witryny? Marketing partnerski jest jednym z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. Dzięki odpowiedniemu zestawowi wtyczek możesz gwałtownie zwiększyć przychody partnerów z Twojej witryny.

W tym artykule udostępnimy jedne z najlepszych wtyczek WordPress dla partnerów marketingowych.

Stworzyliśmy również listę najlepszych wtyczek WordPress, których każda strona internetowa potrzebuje do maksymalizacji funkcji. Powinieneś je również sprawdzić.

Wybór wtyczek marketingowych Affiliate WordPress dla Twojej witryny

Marketing partnerski jest jednym z najbardziej niezawodnych sposobów zarabiać przez internet. Dzięki marketingowi afiliacyjnemu wybierasz produkty, które lubisz, promujesz je online i zarabiasz prowizje, gdy ktoś kupi te produkty za pomocą linku polecającego.

Posiadanie odpowiedniego zestawu wtyczek w przyborniku ułatwia marketing afiliacyjny, a także pomaga zarobić więcej przychodów z witryny.

W tym poście znajdziesz wtyczki dla…

 • Organizowanie i maskowanie linków partnerskich.
 • Oprogramowanie do zarządzania oddziałami dla sprzedawców.
 • Wyskakujące rozwiązanie do wyświetlania linków partnerskich we właściwym czasie dla właściwych użytkowników.
 • Rozwiązanie analityczne do śledzenia kliknięć linków partnerskich.
 • I więcej…

1. Ładne linki

ładne linki

Pretty Links to kolejna wtyczka, która umożliwia łatwe maskowanie linków partnerskich, które promujesz na swojej stronie. Pozwala nawet łatwo skonfigurować przekierowanie po stronie serwera, w tym stałe przekierowania 301 i tymczasowe przekierowania 302/307.

Ponadto Pretty Links pomaga również automatycznie tworzyć krótkie linki do swoich postów i stron oraz udostępniać je na Twitterze za pomocą dostosowywanej wiadomości.

Zacznij korzystać z Pretty Links już dziś!

2. Spragnieni partnerzy

spragnieni

ThirstyAffiliates to obowiązkowa wtyczka dla marketingowców stowarzyszonych, która pozwala łatwo uporządkować wszystkie linki partnerskie w jednym miejscu. Dzięki ThirstyAffiliates znalezienie i zastąpienie linków partnerskich nie będzie kłopotliwe.

Na przykład za każdym razem, gdy chcesz zmienić link partnerski, nie musisz wnikać głębiej w witrynę i ręcznie zmieniać tych adresów URL. Zamiast tego po prostu robisz to w panelu ThirstyAffiliates, który automatycznie zmienia wszystkie opublikowane adresy URL.

Pozwala także zamaskować brzydkie długie adresy URL w krótsze, ładnie wyglądające linki. Inną fajną rzeczą w ThirstyAffiliates jest to, że może on automatycznie zamieniać każde słowo kluczowe na link partnerski, co pozwala zarabiać więcej z Twojej witryny.

Zacznij korzystać z ThirstyAffiliates już dziś!

3. AffiliateWP

panel kontrolny wp

Affiliate WP to najlepsza wtyczka do zarządzania partnerami dla WordPress. Jest rozwijany przez tych samych ludzi, którzy stoją za znaną wtyczką Easy Digital Downloads, która jest wymieniona jako jedna z naszych najlepszych wtyczek WordPress eCommerce.

Jeśli sprzedajesz produkt na swojej stronie WordPress i chcesz stworzyć pełnoprawny program partnerski z własnym hostingiem, wówczas AffiliateWP jest najlepszym wyborem dla Ciebie. Program AffiliateWP jest łatwy w konfiguracji, zapewnia płynną integrację z zakupami produktów eCommerce, dokładnie śledzi sprzedaż partnerów i wiele więcej.

Zacznij korzystać z WP Affiliate już dziś!

4. OptinMonster

optinmonster

OptinMonster to najlepsza generacja wyskakujących leadów i WordPress dla Twojej witryny stowarzyszonej.

Dzięki OptinMonster możesz wyświetlać spersonalizowaną kampanię wyskakującą na podstawie zachowań poszczególnych użytkowników, co zwiększa prawdopodobieństwo konwersji wiadomości. Na przykład na stronie przeglądu produktu możesz wyświetlić wyskakujące okienko z linkiem partnerskim promującym ten sam produkt.

Poniżej znajduje się kilka powodów, dla których OptinMonster jest niezbędnym rozwiązaniem dla Twojej witryny stowarzyszonej:

 • Wzrost przychodów: Wyskakujące okienka wywoływane na podstawie zachowań poszczególnych użytkowników częściej zwiększają liczbę kliknięć i generują przychody.
 • Mniej irytacji: W przeciwieństwie do innych miernych rozwiązań wyskakujących, OptinMonster oferuje mnóstwo opcji kierowania, dzięki czemu możesz wyświetlać odpowiednie kampanie właściwym użytkownikom we właściwym czasie bez denerwowania zwykłych użytkowników.
 • Bezproblemowa integracja z biuletynem e-mail: OptinMonster oferuje płynną integrację z twoją ulubioną usługą e-mail marketingu, więc możesz to zrobić powiększ swoją listę e-mail jednocześnie zwiększając przychody partnera.

Zacznij korzystać z OptinMonster już dziś!

5. WPForms

wpforms

WPForms jest jedną z najlepszych wtyczek formularzy kontaktowych dla WordPress i pozwala na łatwe tworzenie formularzy kontaktowych na stronie partnerskiej.

Potencjalni klienci częściej kupują produkt polecany przez osoby, które znają. Dysponując formularzem kontaktowym w swojej witrynie, ułatwiasz odwiedzającym kontakt z Tobą. WPForms pozwalają również na łatwą integrację formularza z najlepszymi usługami e-mail marketingu, dzięki czemu możesz budować połączenia z odwiedzającymi.

Budując połączenie z użytkownikami, możesz polecać produkty i przekonać ich do dokonania zakupu.

Zacznij korzystać z WPForm już dziś!

Chcesz zamiast tego zacząć od wersji bezpłatnej? Próbować WPForms Lite.

6. AdSanity

adsanity

AdSanity zapewnia łatwy sposób wstawiania banerów stowarzyszonych w postach lub widżetach paska bocznego. Możesz zarządzać kampaniami afiliacyjnymi i reklamami w panelu administracyjnym WordPress.

Główną zaletą korzystania z AdSanity jest to, że możesz wyświetlać banery partnerskie tylko w określonym czasie na swojej stronie. Dzięki raportowi skuteczności możesz łatwo śledzić skuteczność każdego banera publikowanego w witrynie.

Zacznij korzystać z AdSanity już dziś!

7. EasyAzon

easyazon

EasyAzon ułatwia promowanie produktów Amazon na stronie WordPress. Dzięki Easy Azon możesz znaleźć odpowiednie produkty Amazon bezpośrednio z pulpitu WordPress bez konieczności ręcznego wyszukiwania produktów z Amazon.com i tworzenia linków partnerskich.

Niektóre funkcje wtyczki Easy Azon to:

 • Zautomatyzowane maskowanie linków partnerskich
 • Wstaw linki partnerskie obrazu
 • Dodaj przyciski Kup Amazon.com.
 • I dużo więcej…

Zacznij korzystać z EasyAzon już dziś!

8. MonsterInsights

monsterinsights

MonsterInsights to najlepsza wtyczka Google Analytics do WordPress, ale umożliwia także łatwe śledzenie linków partnerskich w Twojej witrynie.

Po włączeniu śledzenia linków partnerskich uzyskasz w Google Analytics informacje oparte na danych, które pomogą Ci wygenerować większy przychód z witryny partnerskiej.

 • Możesz zidentyfikować strony o najwyższych zarobkach w swojej witrynie.
 • Poznaj najbardziej dochodowe źródła ruchu
 • Zdobądź pomysły na treści dla swojego bloga, które są nastawione na zarabianie większych przychodów partnerów.

Dzięki MonsterInsights możesz również śledzić zarobki AdSense, transakcje e-commerce i śledzenie pobierania na koncie Google Analytics.

Zacznij korzystać z MonsterInsights już dziś!

Chcesz zamiast tego zacząć od wersji bezpłatnej? Próbować MonsterInsights Lite.

9. Produkt Amazon we wtyczce Post

Produkt amazon we wtyczce postu

Produkt Amazon we wtyczce Post umożliwia szybkie dodawanie sformatowanego produktu Amazon do postu na blogu. Aby dodać produkt Amazon do swojego posta, musisz mieć konto partnerskie Amazon i klucze interfejsu API reklamowania produktu Amazon.

Po skonfigurowaniu kluczy możesz łatwo dodawać produkty Amazon do swoich postów na blogu.

Już dziś zacznij korzystać z produktu Amazon we wtyczce Post!

10. WP RSS Aggregator

wp rss agregator

WP RSS Aggregator umożliwia wygodne pobieranie treści z sieci afiliacyjnych na twoją stronę WordPress. Na przykład sprzedawcy detaliczni, tacy jak Amazon, umożliwiają tworzenie plików danych produktów za pomocą identyfikatora partnera.

Dzięki WP RSS Aggregator możesz konfigurować strony produktów, importując kanały, a nawet z łatwością tworząc autoblogi. W ten sposób możesz automatycznie pobierać produkty jako posty na swoim blogu WordPress. Ponadto zawsze jest aktualizowany o najnowsze zmiany.

Zacznij korzystać z agregatora WP RSS już dziś!

11. Yoast SEO

yoast seo

Yoast SEO jest jedną z najlepszych wtyczek SEO WordPress i pomoże Ci przyciągnąć odpowiedni ruch do Twojej witryny partnerskiej.

Yoast SEO zajmuje się techniczną optymalizacją SEO, której potrzebujesz do swojej witryny. Zmusza Cię do wybrania słowa kluczowego podczas publikowania treści, a następnie upewnia się, że używasz go odpowiednio na tej stronie.

Yoast SEO to najpopularniejsza wtyczka SEO WordPress i MUSI MIEĆ dla każdej witryny.

Zacznij korzystać z Yoast SEO już dziś!

12. Pole wyboru Rel Nofollow

pole wyboru rel nofollow

Rel Nofollow Checkbox dodaje opcję checkbox w wyskakującym okienku wstawiania / edycji łącza, która pozwala łatwo dodać atrybut nofollow do twoich łączy. Dodając atrybut nofollow do linków partnerskich, informujesz wyszukiwarki, aby nie przesyłały soku do linków do tych linków.

Oznacza to, że możesz promować swoje produkty stowarzyszone bez obawy, że zostaniesz ukarany w Google.

Zacznij korzystać z pola wyboru Rel Nofollow już dziś!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki WordPress dla partnerów marketingowych. Uważamy, że wszystkie powyższe wtyczki są niezbędne i niezbędne dla partnerów marketingowych korzystających z WordPress.

Sprawdź także: wtyczki Top Donation

Zwiększenie ukierunkowanego ruchu ma zasadnicze znaczenie dla zwiększenia przychodów partnera. Sprawdź najlepsze narzędzia SEO, aby szybko zwiększyć ruch w witrynie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map