12 najlepszych wtyczek WordPress Slider na 2020 r. (W porównaniu)

best-slider-plugins


Czy chcesz dodać piękny suwak do swojej witryny WordPress? Po utworzeniu za pomocą odpowiedniego narzędzia suwaki WordPress mogą sprawić, że Twoja witryna będzie bardziej wciągająca, interaktywna i przyjemniejsza. Ale wybór idealnej wtyczki może wydawać się trudny, ponieważ na rynku jest tak wiele różnych wtyczek z suwakami. Dlatego wybraliśmy dla Ciebie jedne z najlepszych.

W tym artykule udostępnimy najlepsze wtyczki suwaków WordPress na rok 2019.

Jak wybrać odpowiednią wtyczkę suwaka WordPress

Dodając suwaki, możesz sprawić, że Twoja strona będzie bardziej przyciągająca wzrok, ale czasami mogą Cię zawieść z obniżoną prędkością i innymi problemami. Musisz być bardzo ostrożny przy wyborze wtyczki suwaka.

Nie przegap naszego pełnego artykułu na temat najlepszych wtyczek WordPress, których musisz używać w swojej witrynie.

Zasadniczo we wtyczce z suwakiem musisz szukać 3 rzeczy:

Najpierw upewnij się, że wtyczka suwaka jest w pełni czuły. Szybkość reakcji to podstawowa funkcja, którą powinna zachować każda witryna, ponieważ coraz więcej osób korzysta z niewielkich urządzeń przenośnych do przeglądania Internetu. Jeśli twoje suwaki nie mieszczą się dobrze na takich urządzeniach, wiele stracisz.

Drugi to łatwość użycia. Kilka wtyczek jest dostępnych na rynku, ale tylko kilka oferuje przyjazne dla użytkownika interfejsy. Nigdy nie wybieraj skomplikowanej wtyczki, ponieważ stracisz wiele ważnych rzeczy, a jedynie nauczysz się korzystać z wtyczki z suwakiem.

Po trzecie i prawdopodobnie najważniejsza jest prędkość. Często zgłaszane jest, że wtyczki suwakowe spowalniają witryny i wydłużają czas ładowania stron. Jeśli suwak spowalnia witrynę, korzystanie z tej wtyczki nie ma sensu. Ponieważ szybkość witryny jest bardzo ważna dla SEO, doświadczenia użytkownika i ogólnego rozwoju firmy.

Musisz wybrać przynajmniej te 3 rzeczy (czas reakcji, łatwość użycia i szybkość) przy wyborze wtyczki suwaka.

Teraz przejdźmy do 11 najpopularniejszych wtyczek dla WordPressa.

1. Soliloquy

soliloquy-wordpress-slider-plugin

Soliloquy to najlepiej reagująca wtyczka suwaka WordPress dostępna na rynku. Kiedy przetestowaliśmy wtyczkę ze wszystkimi 3 wymienionymi powyżej wymaganiami, działała doskonale na wszystkich z nich. Jest w pełni responsywny, łatwy w użyciu i lekki. Stworzony przez zespół ekspertów WordPress przy użyciu wysokiej jakości kodowania i najlepszej technologii, oferuje najlepsze funkcje do tworzenia pięknych suwaków.

Soliloquy jest wyposażony w prosty i przyjazny interfejs, który ułatwia tworzenie suwaków. Dobrze integruje się z interfejsem WordPress i pozwala korzystać z obrazów z biblioteki multimediów. Możesz łatwo dodawać obrazy, konfigurować ustawienia suwaka i publikować je.

Po utworzeniu suwaka możesz go łatwo osadzić na swoich stronach i postach z poziomu Dodaj suwak przycisk nad edytorem postów. Możesz też dodać suwak w różnych częściach witryny, używając skrótu, widżetu lub tagu szablonu.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Soliloquy.

2. Inteligentny suwak 3

recenzja inteligentnego suwaka 3

Smart Slider 3 to jedna z najpotężniejszych wtyczek suwaków dla WordPress. Ta wtyczka suwaka WordPress ma darmową wersję, która oferuje w pełni responsywne, zoptymalizowane pod kątem SEO suwaki dla dowolnych motywów WordPress. Darmowa wersja zawiera również dynamiczny suwak postów, który pozwala wyróżnić ostatnie posty lub polecane posty.

Dzięki profesjonalnej wersji wtyczki możesz edytować slajdy tak samo, jak w przypadku kreatorów stron. Jego łatwe w użyciu funkcje przeciągnij i upuść pozwalają łatwo zbudować suwak tak, jak chcesz. Jest również wyposażony w 6 unikalnych warstw do budowy wysoce dostosowanego suwaka WordPress.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Smart Slider 3.

3. Slider Revolution

przegląd rewolucji suwakowej

Slider Revolution to najlepiej sprzedająca się wtyczka do suwaków WordPress na rynku CodeCanyon. Jest wyposażony w potężny edytor wizualny, za pomocą którego można łatwo tworzyć i dostosowywać suwaki w WordPress.

Wtyczka jest w pełni responsywna, dzięki czemu suwaki będą wyglądać świetnie na każdym urządzeniu, w tym na komputerach stacjonarnych, notebookach, tabletach i smartfonach. Kolejną interesującą funkcją jest prawdziwy suwak obsługi multimediów, co oznacza, że ​​możesz używać obrazów, filmów, kanałów społecznościowych, a także postów WordPress i postów niestandardowych.

Chociaż oferuje potężne funkcje i funkcje, które pomagają tworzyć świetne suwaki, brakuje niektórych aspektów przyjazności dla użytkownika. Na przykład musisz przejść do listy suwaków, aby znaleźć kod do dodania suwaka, a Soliloquy ułatwia to z Dodaj suwak przycisk w edytorze postów. Ponadto jego interfejs wygląda inaczej niż reszta interfejsu użytkownika WordPress, więc początkującym może początkowo być trochę trudny.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Slider Revolution.

4. LayerSlider

layerlider-wordpress-plugin

LayerSlider to kolejna popularna wtyczka na rynku CodeCanyon. Jest to zaawansowana wtyczka z wieloma zaawansowanymi opcjami, które pozwalają tworzyć suwaki, galerie zdjęć z efektami, animowane strony docelowe, bloki stron, a nawet pełną stronę internetową.

Podobnie jak Slider Revolution, LayerSlider ma również własny interfejs przeciągania i upuszczania do budowania suwaków. Więc kiedy zaczynasz z tym, być może będziesz musiał poświęcić kilka dni na naukę jego interfejsu.

Siłą wtyczki jest to, że pozwala ona dodawać różnorodne przejścia i animacje w suwakach. Możesz użyć ponad 200 predefiniowanych przejść slajdów, paralaksy i różnych animacji. Ponadto możesz znaleźć wiele szablonów suwaków premium, których możesz użyć do własnych potrzeb, profesjonalnych witryn biznesowych, prezentacji swojej pracy twórczej itp..

Przeczytaj naszą pełną recenzję LayerSlider.

5. RoyalSlider

royalslider-wordpress-plugin

RoyalSlider to kolejna najlepiej sprzedająca się wtyczka do suwaków na rynku CodeCanyon, ale ma mniej opcji dostosowywania, przejść i efektów animacji w porównaniu z dwoma powyższymi wtyczkami CodeCanyon. Ma jednak wszystkie standardowe funkcje potrzebne do tworzenia suwaków dla stron WordPress.

RoyalSlider koncentruje się na intuicyjnym interfejsie i lepszej wydajności. Pozwala tworzyć przyjazne i dotykowe suwaki ułatwiające nawigację. Ma opcję leniwego ładowania, która pomaga poprawić szybkość strony. Dodatkowo jest zoptymalizowany pod kątem SEO.

Dzięki RoyalSlider możesz łatwo zintegrować swoje zdjęcia z Instagrama i Flickr z suwakami WordPress. Obsługuje także filmy z YouTube i Vimeo w celu tworzenia bardziej wciągających suwaków.

6. Suwak autorstwa WD

slider-by-wd-plugin

Slider firmy WD to darmowa wtyczka WordPress premium do tworzenia responsywnych suwaków. Wtyczka pozwala tworzyć szybkie ładowanie i przyjazne dla SEO suwaki, które możesz z łatwością dodawać do postów w witrynie, stron, nagłówków motywów, pasków bocznych i innych lokalizacji.

Możesz dodać suwaki obrazu i wideo z różnymi efektami przejścia, a bardziej zaawansowane funkcje nie są dostępne w wersji darmowej. Taśmy filmowe, karuzela i efekty paralaksy są dostępne tylko w wersji płatnej. Poza tym możesz tworzyć wielofunkcyjne suwaki z warstwami tekstu, obrazu, wideo, hotspotu i przycisków mediów społecznościowych za pomocą płatnej wersji wtyczki.

Slider przez wtyczkę WD obsługuje również sterowanie przesuwaniem urządzeń z ekranem dotykowym i to jest jedna z jego zalet. Jednak opcje osadzania suwaka nie są tak przyjazne jak Soliloquy. Musisz skopiować i wkleić krótki kod suwaka, aby osadzić suwak we wpisach i stronach, a Soliloquy pozwala dodawać bezpośrednio z edytora postów z Dodaj suwak przycisk.

7. Suwak WonderPlugin WordPress

wonderplugin-wordpress-slider

WonderPlugin WordPress Slider to prosta i responsywna wtyczka suwaka WordPress. Jest dostępny zarówno w wersji darmowej, jak i premium. Jeśli wybierzesz wersję bezpłatną, doda znak wodny, który prowadzi do strony głównej wtyczki.

WonderPlugin WordPress Slider obsługuje obrazy, filmy z YouTube, Vimeo, MP4 i WebM, a także posty WordPress. Możesz tworzyć zarówno poziomy, jak i pionowy pokaz slajdów z miniaturami i łatwo osadzać je na swojej stronie.

Co więcej, ma oszałamiające efekty przejścia, takie jak wbudowany efekt lightbox, aby stworzyć atrakcyjne suwaki. Co najważniejsze, ma interfejs użytkownika w stylu kreatora, który pomaga krok po kroku zrobić suwak.

8. Gładki suwak

smooth-slider-wordpress-plu

The Gładki suwak Wtyczka pomaga tworzyć płynne i przyjemne suwaki i karuzele dla stron WordPress. Jest specjalnie zaprojektowany dla WordPress CMS, dzięki czemu oferuje naprawdę prosty i przyjazny interfejs dla użytkowników WordPress.

Wtyczka pomaga budować różne suwaki, takie jak suwaki post, suwaki obrazu i suwaki wideo. Możesz po prostu użyć obrazów w galerii multimediów WordPress i zbudować suwaki obrazu. Aby Twoje suwaki wyglądały wyjątkowo, pozwala dostosować typografię, szybkość przejścia, efekt, kolor tła, wysokość suwaka, szerokość itp..

Po utworzeniu suwaków możesz dodać je do swojej witryny za pomocą kodu shortcode, widgetu lub szablonu. Możesz także eksportować suwaki z kompletnymi ustawieniami do innych stron.

9. Suwak główny

master-slider-plugin

Master Slider to piękna wtyczka do suwaków dotykowych WordPress, która obsługuje nawigację dotykową za pomocą czystego gestu machnięcia. Jest w pełni responsywny i przyjazny dla urządzeń mobilnych, dobrze dostosowuje się do wszystkich urządzeń i ekranów.

To niesamowity suwak warstw, który ma możliwość przekształcania dowolnej zawartości HTML (takiej jak tekst i obrazy) w warstwy. Obsługuje obrazy, filmy, posty WordPress, produkty WooCommerce, albumy na Facebooku i galerie Flickr. Przede wszystkim zapewnia ponad 90 gotowych suwaków, których można używać w witrynie.

Wtyczka ma wbudowany Visual Composer, więc budowanie suwaków jest proste przy użyciu edytora frontendu przeciągnij i upuść.

10. MetaSlider

wtyczka metaslider-wordpress

MetaSlider to prosta, ale potężna wtyczka do suwaków WordPress, która umożliwia błyskawiczne tworzenie w pełni responsywnych pokazów slajdów. Zawiera mnóstwo zaawansowanych funkcji, takich jak obsługa wideo, nawigacja miniatur, slajdy postów, animowane slajdy warstw itp.

Wtyczka łączy w sobie moc 4 wtyczek: Flex Slider, Nivo Slider, Responsive Slides i Coin Slider. Możesz więc wybrać i wykorzystać wszystkie ich funkcje w 1 wtyczce. Ponadto jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi wtyczkami i motywami WordPress.

MetaSlider jest dostępny zarówno w wersji darmowej, jak i premium, więc możesz najpierw wypróbować jego darmową wersję, aby sprawdzić jej użyteczność.

11. Zjeżdżalnie meteorytowe

meteor-slides-plugin

Zjeżdżalnie Meteor to darmowa wtyczka do WordPressa, którą można pobrać z oficjalnego repozytorium wtyczek WordPress i używać na dowolnej liczbie stron internetowych. Pomaga tworzyć proste pokazy slajdów w WordPress.

Meteor Slides to przyjazna dla urządzeń mobilnych wtyczka, która skaluje się w celu dopasowania do dowolnego urządzenia i obsługuje nawigację dotykową na telefony komórkowe i tablety. Aby osadzić suwaki w swojej witrynie, musisz użyć skrótu, tagu szablonu lub widżetu.

W porównaniu z innymi wtyczkami z tej listy brakuje kilku opcji i funkcjonalności. Nie można dodawać filmów do suwaków. Można go jednak użyć do prostych pokazów slajdów.

12. FlexSlider

Wtyczka FlexSlider-wordpress

FlexSlider to kolejna darmowa wtyczka do tworzenia suwaków WordPress. Wtyczka umożliwia łatwe tworzenie w pełni responsywnych suwaków jQuery.

Za pomocą tej wtyczki można dodawać zarówno poziome, jak i pionowe slajdy oraz przenikać do nich animacje. Obsługuje wszystkie główne przeglądarki, nawigację dotykową i jest zgodny z najnowszą wersją jQuery.

Wtyczka jest prostym zestawem suwaków jQuery, którego można używać do prostych suwaków.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki do suwaków WordPress. Warto również zapoznać się z naszym przewodnikiem po najlepszych wtyczkach WordPress galerii zdjęć.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map