15 najlepszych wtyczek WordPress dla pasków bocznych i widżetów

Najlepsze wtyczki WordPress dla pasków bocznych i widżetów


Szukasz najlepszych wtyczek WordPress do pasków bocznych i widżetów?

Widżety paska bocznego pomagają zawrzeć w witrynie informacje, które w innym przypadku mogą nie pasować. Motywy WordPress są dostarczane z układami paska bocznego i niestandardowymi widżetami, które pozwalają wyświetlać informacje w witrynie. Aby uzyskać dodatkowe opcje widżetów, możesz użyć paska bocznego i wtyczki widżetów.

W tym artykule udostępnimy niektóre z najlepszych wtyczek WordPress dla pasków bocznych i widżetów.

Wybór najlepszych wtyczek WordPress dla pasków bocznych i widżetów

Oto kilka typowych przykładów pasków bocznych i widżetów WordPress, które możesz chcieć dodać do swojej witryny:

 • Natychmiastowa nawigacja: Menu nawigacyjne paska bocznego pomaga użytkownikom nawigować do ważnych stron w Twojej witrynie.
 • Formularz kontaktowy: Widżet formularza kontaktowego pozwala użytkownikom szybko się z Tobą połączyć. Możesz dodać ten widżet na pasku bocznym, stopce lub w dowolnym obszarze przygotowanym dla widżetów w swojej witrynie.
 • Konkurs i nagrody: Najlepszym sposobem na uruchomienie podarunku jest wyświetlenie go jako widgetu paska bocznego
 • Banery reklamowe: Możesz używać niestandardowych widżetów reklamowych do promowania niszowych marek i zarabiania pieniędzy w Internecie.
 • Mapy: Możesz znaleźć kilka wtyczek WordPress, aby dodać mapy do paska bocznego. Te mapy są przydatne, aby dać użytkownikom wyobrażenie o Twojej lokalizacji.
 • Opinie użytkowników: Referencje działają jako społeczny dowód, który buduje zaufanie wśród odbiorców

1. WPForms

WPForms

WPForms to najbardziej przyjazna dla początkującego wtyczka formularza kontaktowego WordPress, która zawiera niestandardowy widget formularza dla paska bocznego i innych obszarów widgetów.

Ta wtyczka zawiera również narzędzie do przeciągania i upuszczania formularzy oraz dodatek do szablonów formularzy, umożliwiający łatwe tworzenie dowolnego rodzaju formularzy. Pozwala osobno dostosować ustawienia widgetu do formularza.

Pobierz wtyczkę WPForms już dziś!

2. RafflePress

RafflePress

RafflePress to najlepsza wtyczka prezentów i konkursów WordPress, która oferuje niestandardowy widżet konkursowy dla paska bocznego, stopki i innych obszarów widżetów.

Pomaga zwiększyć ruch w witrynie i zachęcić użytkowników do poprawy pozycji strony. Bezproblemowo współpracuje z twórcami stron, aby dodawać prezenty do stron witryny.

Pobierz wtyczkę RafflePress już dziś!

3. Pakiet widżetów SiteOrigin

Pakiet widżetów SiteOrigin

Pakiet widżetów SiteOrigin to darmowa wtyczka WordPress do pasków bocznych i widżetów. Jest wyposażony w zestaw niestandardowych widżetów, które można dodać w obszarach widżetów witryny.

Najważniejsze widżety to widżet Mapy Google, widżet przycisku, widżet obrazu, widżet wezwania do działania, widżet tabeli cen i inne. Możesz także użyć narzędzi do przeciągania i upuszczania stron, aby używać widżetów na stronach docelowych.

Pobierz wtyczkę pakietu widgetów SiteOrigin już dziś!

4. Adsanity

Adsanity

Adsanity to wtyczka do zarządzania reklamami WordPress, która pozwala wyświetlać reklamy hostowane oraz sieciowe w wielu obszarach, w tym w obszarach widgetizowanych.

Wtyczka zapewnia również wgląd w skuteczność Twoich reklam, wyświetlając statystyki graficzne w panelu WordPress.

Pobierz wtyczkę Adsanity już dziś!

5. Monarcha

Monarcha

Monarch to wtyczka do udostępniania mediów społecznościowych WordPress od Elegant Themes. Wtyczka umożliwia wyświetlanie ikon udostępniania społecznościowego w wielu miejscach, w tym u góry i poniżej postu, ruchomego paska, obszaru widżetów paska bocznego i innych.

Ta wtyczka pozwala wybierać spośród ponad 20 sieci społecznościowych wyświetlanych w Twojej witrynie w obszarze widgetizowanym. Możesz wybrać orientację ikony i niestandardowe kolory.

Pobierz wtyczkę Monarch już dziś!

6. Smash Balloon Social Photo Feed

Smash Balloon

Smash Balloon Social Photo Feed to wtyczka WordPress do importowania kanałów z kanałów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Instagram itp. Posiada wiele opcji wyświetlania kanału społecznościowego w Twojej witrynie, w tym widget paska bocznego, shortcode i tagi szablonów.

Daje to pełną kontrolę nad prezentowaniem kanałów i pozwala dostosować je do motywu.

Pobierz wtyczkę Smash Balloon Social Photo Feed już dziś!

7. Paski boczne z uwzględnieniem zawartości

Paski boczne z uwzględnieniem zawartości

Paski boczne z uwzględnieniem zawartości to darmowa wtyczka obszaru widżetów WordPress. Umożliwia tworzenie niestandardowych pasków bocznych i obszarów widżetów w witrynie bez pisania kodu.

Wtyczka umożliwia osobne wybieranie pasków bocznych i widżetów dla postów. Jest łatwy w użyciu i działa z większością motywów i wtyczek WordPress.

Pobierz wtyczkę Content Aware Sidebars już dziś!

8. Niestandardowe paski boczne

Niestandardowe paski boczne

Niestandardowe paski boczne to darmowa wtyczka WordPress, która zastępuje wbudowane paski boczne i widżety niestandardowymi opcjami. Pomaga wyświetlać różne paski boczne na stronach i postach.

Z paskiem bocznym i menedżerem widżetów bezproblemowo integruje się z ustawieniami widgetów WordPress. Działa również świetnie z siecią wielostanowiskową WordPress.

Pobierz wtyczkę Custom Sidebars już dziś!

9. Maps Widget dla Google Maps

Widżety map dla Map Google

Widżet Mapy dla Map Google to wtyczka WordPress do dodawania Map Google do obszarów widżetów w witrynie. Pozwala dodać tytuł widżetu i adres, który chcesz wyświetlać na mapie.

Inne ustawienia widgetów obejmują niestandardowy rozmiar, poziom powiększenia, kolor pinezki, rozmiar pinezki, schematy kolorów mapy i inne.

Pobierz wtyczkę Maps Widget dla Google Maps już dziś!

10. Lepsze wyszukiwanie

Lepsze wyszukiwanie

Lepsze wyszukiwanie to wtyczka wyszukiwania WordPress z dodatkowymi opcjami konfiguracji, aby pokonać domyślną wyszukiwarkę. Wtyczka obsługuje edytor blogów Gutenberga, a także idealnie pasuje do obszaru widżetów paska bocznego.

Pokazuje więcej wyników, a także prezentuje wyniki wyszukiwania w reprezentatywny sposób. Dopasowuje częściowe wyszukiwane słowa, aby pokazać odpowiednie wyniki i uniknąć stron błędów.

Pobierz wtyczkę A Better Search już dziś!

11. Inteligentny widget autora

Inteligentny widget autora

Inteligentny widget autora to prosta wtyczka WordPress do wyświetlania szczegółów autora postu w widżecie. Oferuje elastyczne opcje prezentacji danych autora w widżecie.

Wtyczka automatycznie wykrywa autora posta na pojedynczych postach. Ma niestandardowy rozmiar awatara, aby wyświetlać zdjęcie profilowe autora i imię w widżecie. Możesz także połączyć nazwisko i obraz z archiwami postów autora.

Pobierz wtyczkę Smart Author Widget już dziś!

12. Widget Referencje

Widżet referencji

Widżet referencji to darmowa wtyczka WordPress do wyświetlania opinii użytkowników na pasku bocznym i obszarach widżetów. Pozwala na dodanie losowego suwaka lub ręczne wystawienie referencji.

Wtyczka ma wiele opcji wyświetlania. Oferuje także przejścia karuzelowe, przejścia i przesuwanie slajdów, aby pięknie zaprezentować twoje referencje.

Pobierz wtyczkę Widżet referencji już dziś!

13. Kontekstowe posty powiązane

Kontekstowe powiązane posty

Kontekstowe powiązane posty to potężna wtyczka do wyświetlania powiązanych artykułów na pasku bocznym i we wpisach. Inteligentnie wybiera losowe posty na podstawie tytułu i treści Twojego artykułu.

Obsługuje także miniatury, niestandardowe style CSS i typy postów. Wtyczka ma niestandardowy widżet i skrót do wyświetlania powiązanych postów na pasku bocznym, stopce lub w dowolnym obszarze widżetów.

Pobierz wtyczkę Kontekstowe powiązane posty już dziś!

14. Formidable Forms

budzący grozę przegląd formularzy

Formidable Forms jest popularną wtyczką konstruktora formularzy WordPress, która pozwala dodawać formularze na pasku bocznym. Dzięki tej wtyczce możesz tworzyć piękne i zaawansowane formularze oraz dodawać je w dowolnym miejscu, w którym obsługiwany jest widżet. Możesz także dodać go do swoich postów i stron.

Formidable Forms zawiera wiele zaawansowanych funkcji, takich jak obliczenia, które pozwalają z łatwością tworzyć złożone formularze.

Pobierz wtyczkę Formidable Forms już dziś!

15. Opcje widżetów

Opcje widżetów

Opcje widżetów to wtyczka kontrolna widgetów WordPress. Jest to kompleksowe rozwiązanie do przejęcia kontroli nad widżetami WordPress. Wtyczka umożliwia także dostosowanie widżetów pod względem widoczności stron, widoczności urządzeń, niestandardowego wyrównania i innych.

Możesz także wyświetlać / ukrywać widżety w określonym dniu lub zakresie dat. Dzięki niestandardowym opcjom stylizacji możesz szybko zwrócić większą uwagę użytkowników na proste widżety.

Pobierz wtyczkę Opcje widżetu już dziś!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki WordPress dla pasków bocznych i widżetów. Możesz także sprawdzić nasz przewodnik po najlepszych wtyczkach do map Google.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map