15 najlepszych wtyczek wyszukiwania WordPress w celu usprawnienia wyszukiwania na miejscu

Najlepsze wtyczki wyszukiwania WordPress


Szukasz najlepszych wtyczek wyszukiwania WordPress?

Wbudowana funkcja wyszukiwania w WordPress ma wiele ograniczeń. Dzięki odpowiedniej wtyczce wyszukiwania WordPress możesz usprawnić wyszukiwanie w witrynie na swojej stronie.

W tym artykule podzielimy się z najlepszymi wtyczkami wyszukiwania WordPress dostępnymi na rynku.

1. SearchWP

SearchWP

SearchWP to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych wtyczek wyszukiwania WordPress. Identyfikuje pliki, które domyślna wyszukiwarka WordPress ignoruje, takie jak dokumenty, szczegóły produktu eCommerce, warunki taksonomii, pola niestandardowe itp. Wtyczka pozwala szybko i łatwo skonfigurować wyszukiwarkę w witrynie.

Możesz monitorować informacje o odwiedzających, aby poprawić swoje treści i zwiększyć zaangażowanie użytkowników w WordPress. Ta wtyczka korzysta z istniejących formularzy wyszukiwania i szablonu strony wyników, aby zapewnić zgodność z motywem WordPress.

2. Wyszukiwanie pełnotekstowe

Wyszukiwanie pełnotekstowe

Wyszukiwanie pełnotekstowe to zaawansowana wtyczka wyszukiwania WordPress, która umożliwia użytkownikom wyszukiwanie załączników, plików PDF, dokumentów i innych formatów plików w witrynie. Uzupełnia wbudowaną funkcję wyszukiwania WordPressa, zamiast go na nowo definiować. Jeśli szukasz wtyczki do wyszukiwania zgodnej ze standardami WordPress, możesz spróbować.

Dzięki darmowej wersji masz tylko podstawowe funkcje. Wyszukiwanie załączników jest oferowane w wersji pro wtyczki.

3. Wyszukiwanie Swiftype

Swiftype

Swiftype Search to lekka i szybka wtyczka wyszukiwania, którą można łatwo zintegrować z witryną WordPress. Zastępuje domyślny system wyszukiwania WordPress i umożliwia jego pełną personalizację. Możesz zmienić styl pola wyszukiwania, dodawać kolory itp.

Pokazuje szczegółowe informacje na temat wyszukiwania w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można zobaczyć, jakie treści są zainteresowani Twoimi użytkownikami. Wtyczka obsługuje ponad 13 popularnych języków, dzięki czemu jest dostępna dla odbiorców ze wszystkich regionów na świecie.

4. Lepsze wyszukiwanie

Lepsze wyszukiwanie

A Better Search to darmowa wtyczka WordPress, która zastępuje istniejącą wyszukiwarkę WordPress bogatym w funkcje rozwiązaniem wyszukiwania. Za pomocą tej wtyczki możesz kontrolować szablon formularza wyszukiwania, szablon strony wyników oraz w pełni dostosowywać pole wyszukiwania do swoich potrzeb.

Ta wtyczka wyświetla odpowiednie wyniki wyszukiwania, dopasowuje częściowe słowa, wyróżnia hasła, wyszukiwane frazy i komentarze. Obsługuje wielostronną sieć bbPress i WordPress.

5. Ajax Search Lite

Ajax Search Lite

Ajax Search Lite to darmowa wtyczka do wyszukiwania WordPress. Zawiera on autouzupełnianie Google i sugestie dotyczące słów kluczowych, aby ułatwić użytkownikom wyszukiwanie w witrynie WordPress. Możesz łatwo dodać pole wyszukiwania do paska bocznego jako widget lub do swoich postów jako shortcode.

Zawiera 8 wbudowanych szablonów, korekty kolorów, animacje zasilane przez ajax, mnóstwo ustawień zaplecza i wiele innych. Ta wtyczka buforuje obrazy w celu zwiększenia wydajności. Jest kompatybilny z WPML i Qtranslate.

6. Wyszukiwanie kości słoniowej

Wyszukiwanie kości słoniowej

Ivory Search to prosta i darmowa wtyczka wyszukiwania WordPress, która poprawia podstawową funkcję wyszukiwania WordPress. Umożliwia tworzenie nowych formularzy wyszukiwania w Twojej witrynie. Możesz również dostosować każdy formularz wyszukiwania osobno. Łatwo jest wyświetlić pole wyszukiwania w nagłówku, stopce, pasku bocznym, obszarach gotowych dla widżetów, postach itp. Za pomocą krótkiego kodu.

Ta wtyczka może ukryć określoną zawartość w wynikach wyszukiwania. W pełni obsługuje WooCommerce i WPML do wyszukiwania wielojęzycznego.

7. ACF: lepsze wyszukiwanie

ACF Lepsze wyszukiwanie

ACF Better Search to wtyczka wyszukiwania WordPress, która współpracuje z domyślnym systemem wyszukiwania WordPress w celu poprawy wyników wyszukiwania. Umożliwia wyszukiwanie pełnych fraz zamiast pojedynczych haseł. Wyniki wyszukiwania są dokładniejsze dla wyrażeń, a także natychmiast wyświetlają wyniki.

8. Zaznacz wyszukiwane hasła

Zaznacz wyszukiwane hasła

Jak sama nazwa wskazuje, ta wtyczka podkreśla wyszukiwane hasła w witrynie WordPress. Jest to darmowa i nowoczesna wtyczka WordPress, która szybko pokazuje wyróżnione hasła w wynikach wyszukiwania. Podkreśla nie tylko tytuł strony lub post w wynikach wyszukiwania, ale także terminy w części treści.

Ma łagodne podświetlanie rozróżniające znaki i małe litery. Wtyczka jest kompatybilna z WP Super Cache dla lepszej i szybszej wydajności.

9. Wyszukaj na miejscu

Szukaj na miejscu

Search in Place to wyszukiwarka WordPress działająca w czasie rzeczywistym. Po wprowadzeniu wyszukiwanego terminu zaczyna się wyświetlać wyniki. Można go w pełni dostosować do kolorów i czcionek pola wyszukiwania. Możesz użyć skrótu, aby wyświetlić pole wyszukiwania w nagłówku, stopce i obszarach widgetizowanych.

Jest w pełni kompatybilny z narzędziami do tworzenia stron typu przeciągnij i upuść, takimi jak Elementor, SiteOrigin itp., Aby dodać pole wyszukiwania w dowolnym miejscu w witrynie. Zawiera także etykiety na stronie wyników wyszukiwania.

10. YITH WooCommerce Ajax Search

YITH Ajax WooCommerce Search

YITH WooCommerce Ajax Search to zaawansowana wtyczka wyszukiwania WordPress, która współpracuje ze sklepami WooCommerce w celu wyszukiwania produktów i wyświetlania wyników w czasie rzeczywistym. Jest to krótki kod i widżet do wyświetlania pola wyszukiwania w nagłówku, stopce i pasku bocznym.

Pokazuje obszerne wyniki wyszukiwania z twoich stron, wpisów, kategorii, treści produktów itp. Pokazuje również ceny produktów na liście sugestii. Sprawdź także najlepsze firmy hostingowe WooCommerce.

11. Pole wyszukiwania Booking.com

Pole wyszukiwania Booking.com

Jeśli szukasz konkretnej wtyczki, aby dodać oficjalne pole wyszukiwania Booking.com do swojej witryny, ta wtyczka jest dla Ciebie idealna. Pozwala Ci zostać partnerem strony Booking.com i łatwo dodawać hotele z miejscami docelowymi. Możesz mieć wstępnie wypełnione miejsca docelowe dla różnych stron i postów.

Ta wtyczka oferuje świetne opcje dostosowywania w zapleczu, które obejmują kolory, tekst i rozmiar pola wyszukiwania. Możesz użyć jego widgetu, aby dodać pole wyszukiwania do paska bocznego lub stopki.

12. Szukaj według kategorii

Kategoria mądre wyszukiwanie

Szukaj według kategorii to darmowa wtyczka WordPress, która dodaje niestandardowy widget do Twojej witryny. Za pomocą tej wtyczki możesz łatwo dodawać wyszukiwania oparte na kategoriach dla użytkowników. Możesz również wykluczyć określone kategorie z wyników wyszukiwania, aby kontrolować swoją wyszukiwarkę. Jest to idealna wtyczka dla blogerów z setkami artykułów.

13. Wyszukaj na żywo

Szukaj na żywo

Search Live to kolejna darmowa wtyczka do stron WordPress. Dodaje skuteczne zintegrowane wyszukiwanie na żywo z natychmiastowymi wynikami dla odwiedzających. Jest prosty i łatwy do skonfigurowania za pomocą krótkiego kodu. Możesz także użyć widżetu, aby dodać pole wyszukiwania do obszarów gotowych dla widżetu. Pozwala także kontrolować wyniki wyszukiwania dla każdego formularza wyszukiwania.

14. SearchIQ

SearchIQ

SearchIQ to inteligentne rozwiązanie wyszukiwania dla WordPress. Pokazuje natychmiastowe wyniki wyszukiwania z funkcją autouzupełniania. Posiada analizy w czasie rzeczywistym, które pozwalają zrozumieć zachowanie użytkowników i ulepszyć strategię treści Twojej witryny. Ta wtyczka zapewnia, że ​​wszystkie twoje dokumenty i inne formaty plików będą dostępne do wyszukiwania. Optymalizuje również wyniki, aby uszeregować pod względem ważności odpowiednie treści.

15. Zaprezentuj wyszukiwanie nieruchomości IDX

Wyszukiwanie nieruchomości IDX

Prezentacja wyszukiwania nieruchomości IDX to darmowa wtyczka wyszukiwania WordPress dla witryn z nieruchomościami, brokerów i użytkowników poszukujących nieruchomości. Pomaga agentom nieruchomości w pozyskiwaniu większej liczby potencjalnych klientów. Integruje się z wyszukiwaniem opartym na mapie, aby przenieść lokalne rozwiązanie wyszukiwania na wyższy poziom. Wtyczka IDX Real Estate Search działa jako pomost między kupującym a sprzedającym.

Jest widżetem i skrótem do wyświetlania pola wyszukiwania na stronach, postach i obszarach widżetów. Możesz łatwo dostosować pole wyszukiwania, aby dopasowało je do motywu WordPress.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki wyszukiwania WordPress, które przyspieszą wyszukiwanie w Twojej witrynie. Możesz także sprawdzić nasz wybór najlepszych wtyczek, które wkrótce będą dostępne, i wtyczkę WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me