17 wtyczek Best Form dla WordPress w 2020 r. (Większość jest bezpłatna!)

najlepsze wtyczki formularza kontaktowego w porównaniu


Czy masz dość korzystania z błędnych formularzy kontaktowych WordPress na swojej stronie??

Łatwo jest zostać przytłoczonym tysiącami wtyczek formularzy kontaktowych w repozytorium WordPress. Ponieważ każda wtyczka ma swoje zalety i wady, znalezienie odpowiedniego dla Twoich potrzeb może być trudne.

Jeśli zastanawiasz się, którą wtyczkę WordPress powinieneś wybrać dla swojej witryny, to dobrze trafiłeś. W tym przewodniku porównamy najlepsze wtyczki formularzy kontaktowych WordPress, abyś mógł znaleźć odpowiedni, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom.

Czy WordPress ma wbudowany formularz kontaktowy?

Nie! WordPress nie ma wbudowanego formularza kontaktowego. Aby zbudować formularz, musisz zainstalować wtyczkę WordPress.

Każda witryna WordPress potrzebuje wtyczki formularza WordPress, niezależnie od jej niszy.

Korzystanie z formularzy WordPress ułatwia odwiedzającym Twoją witrynę skontaktowanie się z Tobą. Możesz zintegrować swoje formularze kontaktowe WordPress z usługami stron trzecich w zakresie e-maili, płatności i innych wymagań.

Wybór najlepszej wtyczki dla WordPress

Nie wszystkie wtyczki formularzy kontaktowych są sobie równe. Ponieważ każda wtyczka ma swoje zalety i wady, musisz zrozumieć, która wtyczka jest najlepsza dla Twoich potrzeb.

Na przykład wydawca może potrzebować wtyczki, która umożliwia bezproblemową integrację z ulubionym narzędziem marketingu e-mailowego, takim jak MailChimp, Constant Contact, Drip itp. Jednak eCommerce może potrzebować utworzyć niestandardowe formularze rejestracyjne, formularze logowania i formularze płatności. Z drugiej strony organizacja non-profit będzie musiała utworzyć niestandardowe formularze darowizn, aby zebrać fundusze online.

Oto, czego potrzebujesz, aby spojrzeć na wtyczkę formularza kontaktowego.

 • funkcje: Dobra wtyczka formularza kontaktowego WordPress umożliwia tworzenie wszelkiego rodzaju formularzy online, takich jak formularze kontaktowe, formularze płatności, formularze rejestracyjne użytkownika, formularze subskrypcji itp..
 • Łatwość użycia: Intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia tworzenie formularzy internetowych, nawet jeśli nie znasz się na technologii. Im niższa krzywa uczenia się, tym lepiej.
 • Przyjazny dla urządzeń mobilnych: Wszystkie tworzone przez Ciebie formularze muszą być w 100% responsywne i działać świetnie na wszystkich urządzeniach, w przeciwnym razie będziesz w tyle.
 • cennik: Przed wypróbowaniem wtyczki należy zastanowić się, czy w dłuższej perspektywie jest to warte inwestycji.
 • Dokumentacja: Najlepiej, aby dokumentacja była wystarczająco obszerna, aby łatwo przeprowadzić użytkownika przez różne funkcje wtyczki.
 • Wsparcie: Musisz także wybrać wtyczkę opracowaną przez zespół o dobrej reputacji i znaną z doskonałej obsługi klienta.

Najlepsze wtyczki dla WordPress

Oto krótkie podsumowanie najlepszych wtyczek do WordPress.

PluginRatingPriceActive Instalacje
1. WPFormsBest Form Plugin dla WordPressod 39,5 USD roczniePonad 2 miliony
2. FormidableZaawansowana wtyczka WordPress Formod 49 $ rocznie200 000+
3. Formy ninjaNajlepsze dodatki do formularzy WordPressod 29 $ roczniePonad 1 milion
4. FormstackNajłatwiejszy internetowy kreator formularzyod 19 $ / miesiącNiedostępne
5. Formularz kontaktowy 7Popularny formularz kontaktowyWolnyPonad 5 milionów
6. Formy kalderyDarmowy formularz kontaktowyWolny200 000+
7. WufooDarmowy internetowy kreator formularzyWolnyNiedostępne

1. WPForms

wpforms

WPForms to najbardziej przyjazna dla początkujących wtyczka formularza kontaktowego dla WordPress. Dzięki potężnemu konstruktorowi przeciągania i upuszczania możesz tworzyć piękne formularze WordPress w ciągu zaledwie kilku minut bez dotykania jednego wiersza kodu.

WPForms ułatwia tworzenie złożonych formularzy online, w tym formularzy zamówień, formularzy ankiet, formularzy darowizn, formularzy subskrypcji e-mail, formularzy zabezpieczonych z ochroną hasłem itp. Nawet jeśli jesteś absolutnym początkującym, będziesz w stanie wskoczyć od razu.

Każda tworzona forma będzie w 100% przyjazna dla urządzeń mobilnych, co oznacza, że ​​będzie wyglądać świetnie na dowolnym urządzeniu (komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie). Zawiera także dziesiątki gotowych szablonów formularzy, które doskonale dostosowują się do przepływu pracy i pozwalają zaoszczędzić więcej czasu.

Inną godną uwagi funkcją jest przesyłanie formularza bez odświeżania strony.

wpforms-drag-and-drop-builder

Sprawdź te porównania między sobą,

 • WPForms vs TypeForm
 • WPForms vs FormStack

Jeśli szukasz wtyczki formularza WordPress, która jest łatwa w użyciu i ma wszystkie potrzebne zaawansowane funkcje, nie szukaj dalej niż WPForms. Zaufało temu ponad 1 milion stron internetowych!

Wersja darmowa / Lite: Tak

Ceny premium: 39 USD – 499 USD

Zacznij korzystać z WPForms Pro już dziś.

Chcesz zamiast tego zacząć od wersji bezpłatnej? Próbować WPForms Lite.

Premia: Użytkownicy IsItWP otrzymują 10% zniżki na WPForms. Wystarczy skorzystać z naszego kuponu WPForms: SAVE10

2. Formidable

groźne formy

Formidable to zaawansowana wtyczka formularzy WordPress, która pozwala z łatwością budować złożone formularze WordPress. Formidable umożliwia nie tylko zbieranie danych od użytkowników, ale także wyświetlanie zgłoszeń w interfejsie witryny.

Dzięki Formidable możesz zbierać, wyświetlać, edytować i filtrować dane przesłane przez użytkownika bez żadnych dodatkowych wtyczek.

Podczas gdy możesz tworzyć podstawowe formularze kontaktowe WordPress za pomocą Formidable, przeciętny użytkownik może uznać to za rozdęte rozwiązanie ze zbyt wieloma niechcianymi funkcjami. Nie jest przyjazny dla początkujących.

Podobnie jak Formy Ninja, Formidable również sprzedaje dodatki osobno. Może być idealny dla małych stron internetowych, ale staje się drogi w miarę rozwoju.

potężny konstruktor formularzy

Jeśli jesteś profesjonalnym programistą WordPress i chcesz budować złożone formularze, powinieneś wypróbować Formidable. Posiada mnóstwo zaawansowanych funkcji do tworzenia skomplikowanych formularzy dla Twojej witryny lub aplikacji internetowych opartych na danych.

Wersja darmowa / Lite: Tak

Ceny premium: 49–399 USD

Zacznij korzystać z Formidable Forms już dziś.

3. Formy ninja

formy ninja

Ninja Forms to kolejna wtyczka formularza kontaktowego WordPress, która pozwala z łatwością budować formularze kontaktowe WordPress. Wtyczka została zbudowana przez WPNinja, zespół programistów WordPress, który stworzył kilka dobrze znanych wtyczek WordPress.

Podstawowa wtyczka jest całkowicie darmowa. Możesz zwiększyć funkcjonalność Ninja Forms, instalując dodatki premium w razie potrzeby. Wtyczka zawiera setki funkcji i zaczepów, dzięki czemu programiści mogą ją łatwo wzbogacić o niestandardowe funkcje.

create-form-ninjaforms

Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnej wtyczki formularza kontaktowego na swojej stronie i ulepszyć funkcje, kupując niezbędne dodatki, to Ninja Forms jest idealnym rozwiązaniem.

Na początku kupowanie dodatków może wydawać się przydatną strategią, ponieważ musisz płacić tylko za to, czego potrzebujesz. Jednak w miarę wzrostu twoich potrzeb, Formy Ninja staną się droższe niż inne wtyczki z tej listy.

Wersja darmowa / Lite: Tak

Indywidualne wyceny dodatków: 29 USD – 129 USD każdy

Ceny planów premium: 99 USD – 499 USD

Zacznij korzystać z Ninja Forms Pro już dziś.

4. Formstack

formstack

Formstack to zaawansowany kreator formularzy dla WordPress, który pozwala tworzyć fantastyczne formularze online w kilka sekund dzięki interfejsowi przeciągania i upuszczania. Integruje się również z mnóstwem aplikacji innych firm. Możesz pobrać bezpłatną wtyczkę integracji z repozytorium WordPress, aby osadzić formularz internetowy Formstack w swoich postach, stronach lub pasku bocznym.

formstack-builder

Interfejs użytkownika Formstack jest czystszy i nowocześniejszy niż interfejs Wufoo, dzięki czemu budowanie formularzy jest przyjemne i łatwe. Formstack nie jest jednak zbudowany specjalnie dla witryn WordPress, więc znajdziesz wiele ograniczeń w tworzeniu nowych formularzy.

Formstack nie oferuje bezpłatnego abonamentu, ale możesz wypróbować go za darmo przez 14 dni.

Bezpłatny plan: Nie

cennik: 19 USD – 249 USD

Zacznij korzystać z Formstack już dziś.

5. Formularz kontaktowy 7

formularz kontaktowy 7

Bez wątpienia Contact Form 7 to najpopularniejsza wtyczka do WordPress na rynku. Biorąc pod uwagę, że formularz kontaktowy 7 istnieje już od ponad dekady, nic dziwnego, że ta wtyczka ma ponad 5 milionów aktywnych instalacji.

Formularz kontaktowy 7

Jeśli chcesz utworzyć proste formularze kontaktowe na swojej stronie, to Formularz kontaktowy 7 jest właściwym wyborem. Możesz również znaleźć kilka darmowych i premium dodatków innych firm, które świetnie współpracują z tą wtyczką.

Interfejs użytkownika wcale nie jest łatwy w użyciu i wymaga znajomości podstawowych tagów HTML, aby utworzyć formularz kontaktowy.

Wersja darmowa / Lite: Tak

Brak wersji premium

Zacznij korzystać z formularza kontaktowego 7 już dziś.

6. Formy kaldery

formy kaldery

Caldera Forms to wtyczka do tworzenia formularzy, która pomaga szybko budować złożone formularze. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika oraz edytorowi „przeciągnij i upuść” możesz błyskawicznie tworzyć responsywne formularze dla swojej witryny. Ta wtyczka konstruktora formularzy jest również dostarczana z wieloma szablonami, aby jeszcze szybciej konfigurować formularze.

Caldera Forms twierdzi, że ma więcej darmowych funkcji niż jakakolwiek inna wtyczka konstruktora formularzy WordPress. Te bezpłatne funkcje obejmują logikę warunkową, formularze wieloczęściowe, pola obliczeniowe, przesyłanie plików i układy kolumn od razu po wyjęciu z pudełka. W ich bezpłatnej wersji będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby utworzyć prosty, ale skuteczny formularz kontaktowy. Możesz użyć zewnętrznych usług captcha, aby dodać filtrowanie spamu.

Wersja darmowa / Lite: Tak

Indywidualne wyceny dodatków: 164,89 USD – 549,89 USD każdy

Ceny planów premium: 14,99 USD – 549,89 USD

Zacznij korzystać z formularzy Caldera już dziś

7. Wufoo

wufoo

Wufoo to niezależny od platformy konstruktor formularzy, który umożliwia publikowanie formularzy na dowolnej stronie internetowej, w tym na stronach WordPress. Wufoo oferuje bezpłatny plan, który umożliwia utworzenie pięciu formularzy internetowych, ale zostaną one dezaktywowane, gdy przekroczą 100 wpisów miesięcznie.

Za pomocą ich konstruktora formularzy możesz szybko i łatwo uruchomić formularze online. Możesz zintegrować formularz kontaktowy z wieloma świetnymi narzędziami online, z których już korzystasz i które kochasz.

porównanie wufoo

Wufoo oferuje więcej integracji niż jakikolwiek inny twórca formularzy WordPress. Nie może jednak utworzyć formularza logowania ani formularza rejestracji użytkownika w Twojej witrynie.

Bezpłatny plan: Dostępny

Ceny premium: 19 USD – 99 USD

Zacznij korzystać z Wufoo już dziś.

8. WP Mail SMTP

WP Mail SMTP

WP Mail SMTP to najpopularniejsza funkcja dostarczania wiadomości e-mail i wtyczka SMTP WordPress. Jest zbudowany przez ten sam zespół ekspertów, który stoi za WPForms. Ta wtyczka jest idealna do rozwiązania wszystkich problemów z dostarczaniem wiadomości e-mail i prowadzenia dziennika wszystkich wiadomości e-mail wysyłanych z witryny WordPress.

Musi być używany w połączeniu z konstruktorem formularzy kontaktowych, aby natychmiast wysyłać e-maile. Możesz połączyć WP Mail SMTP z dowolnym bezpiecznym dostawcą SMTP w ramach swojego budżetu. Pomija filtry antyspamowe i upewnia się, że e-maile trafiają do skrzynki odbiorczej.

WP Mail SMTP

Wersja darmowa / Lite: tak

Plany premium: 49 USD – 99 USD

Zacznij korzystać z WP Mail SMTP już dziś.

9. Formularze Jetpack

Formularze Jetpack

Jetpack to potężna wtyczka stworzona dla stron WordPress. Posiada kilka niesamowitych funkcjonalności, w tym formularze kontaktowe dla WordPress. Możesz tworzyć wiele formularzy i wyświetlać je w różnych częściach swojej witryny. Wykorzystuje ogólne ustawienia WordPress, takie jak e-mail, aby wysyłać powiadomienia po przesłaniu formularza przez użytkowników. Możesz także skonfigurować niestandardowy adres e-mail, aby otrzymywać powiadomienia.

Posiada edytor przeciągnij i upuść, aby dodawać, edytować i zmieniać kolejność pól formularza. Inne ważne funkcje to usługa filtrowania spamu, powiadomienia na pulpicie nawigacyjnym itp.

Wersja darmowa / Lite: Bezpłatnie z wtyczką Jetpack.

Plany premium: 3,50 USD – 29 USD miesięcznie

Zacznij korzystać z formularzy Jetpack już dziś.

10. Visual Form Builder

Visual Form Builder

Visual Form Builder to darmowa wtyczka WordPress do tworzenia wszelkiego rodzaju formularzy. Pozwala dodawać pola formularza jednym kliknięciem. Możesz użyć edytora przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność pól. Przechowuje wpisy formularzy w bazie danych WordPress automatycznie. Możesz także zarządzać wpisami formularza na pulpicie WordPress i eksportować je do pliku CSV.

Oferuje system antyspamowy do filtrowania przesyłanych formularzy. Możesz w pełni dostosować wiadomości potwierdzające i wysyłać formularze na wiele adresów e-mail. Obsługuje shortcode, aby wyświetlić formularz w dowolnym miejscu na stronie WordPress.

Wersja darmowa / Lite: tak

Ceny premium: 29 USD – 199 USD

Zacznij korzystać z Visual Form Builder już dziś.

11. Listonosz SMTP

Listonosz SMTP

Postman SMTP to kolejna wtyczka SMTP do poczty WordPress. Zapewnia dostarczenie wiadomości e-mail wysłanej z formularzy WordPress i strony internetowej. To może nie być wtyczka formularza kontaktowego, ale możesz jej użyć jako narzędzia do płynnego wysyłania powiadomień e-mail. Postman SMTP ma łatwy kreator konfiguracji i zaawansowane ustawienia konfiguracji.

Umożliwia rejestrowanie i ponowne wysyłanie wszystkich wiadomości e-mail z dokładną przyczyną nieudanych wiadomości e-mail. Obsługuje wymuszonych odbiorców (cc, bcc, to) i niestandardowe nagłówki wiadomości e-mail. Możesz zintegrować SMTP Postmana z popularnymi usługami e-mail marketingu obsługiwanymi przez wtyczkę formularza kontaktowego (MailChimp lub Mailgun).

Wersja darmowa / Lite: tak

Plany premium: Niedostępne

Zacznij korzystać z Postman SMTP już dziś.

12. Bank poczty WP

WP Mail Bank

WP Mail Bank to darmowa wtyczka SMTP WordPress, która skutecznie dostarcza wiadomości e-mail. Obsługuje wiele usług e-mail, w tym Gmail, Yahoo, Mailgun, SendGrid itp. Wtyczka jest idealna do łączenia się z formularzami kontaktowymi i wysyłania wiadomości e-mail bezpośrednio do skrzynki odbiorczej użytkowników.

Jest wyposażony w rejestrator wiadomości e-mail, który zapewnia informacje o wszystkich wiadomościach e-mail. Możesz także podjąć działania dotyczące niedostarczonych wiadomości e-mail, aby je usunąć lub wysłać ponownie. Działa świetnie z siecią multisite WordPress.

Wersja darmowa / Lite: tak

Plany premium: 29,99 € – 99,99 € rocznie

Zacznij korzystać z WP Mail Bank już dziś.

13. Gmail SMTP

Gmail SMTP

Gmail SMTP to potężna wtyczka SMTP WordPress do wysyłania wiadomości e-mail za pomocą konta Gmail. Ma wysoce bezpieczny serwer SMTP, aby upewnić się, że e-maile powinny ominąć filtry i nigdy nie zostaną zablokowane. Oznacza to również inne środki bezpieczeństwa, takie jak protokół OAuth 2.0 w celu autoryzacji dostępu do interfejsu API Gmaila, co oznacza, że ​​nie trzeba wprowadzać nazwy użytkownika ani hasła.

Ma prostą konfigurację. Powinieneś utworzyć konto w Google Apps for Work, aby korzystać z serwerów Gmail SMTP i wysyłać nieograniczoną liczbę e-maili bez żadnych problemów. Ta wtyczka jest idealna do łączenia się z formularzami kontaktowymi w WordPress.

Wersja darmowa / Lite: tak

Plany premium: Niedostępne

Zacznij korzystać z Gmaila SMTP już dziś.

14. Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy to darmowa wtyczka formularza kontaktowego WordPress. Zawiera wiele gotowych szablonów formularzy i motywów. Łączy się z motywem WordPress w taki sposób, że możesz łatwo dostosować CSS, aby osiągnąć swoje cele projektowe dla formularza kontaktowego.

Możesz użyć tej wtyczki do tworzenia innych rodzajów formularzy, takich jak formularz opinii, formularz ankiety itp. Inne ważne funkcje to filtry antyspamowe, integracja z Mapami Google, kilka pól formularzy i więcej.

Szablon konstruktora formularzy kontaktowych

Umożliwia zmianę układu pól formularza za pomocą prostych przycisków. Możesz także edytować i oznaczać pola, aby były widoczne dla użytkowników.

Wersja darmowa / Lite: tak

Plany premium: 15 USD – 99 USD

Zacznij korzystać z Kreatora formularzy kontaktowych już dziś.

15. Form Maker

Form Maker

Form Maker to doskonała wtyczka konstruktora formularzy kontaktowych WordPress. Zawiera narzędzie do przeciągania i upuszczania formularzy, umożliwiające szybkie projektowanie złożonych formularzy. Jest wyposażony w dziesiątki typów pól formularzy, dzięki którym możesz stworzyć formę, której potrzebujesz. Najlepsze w Form Maker jest to, że pozwala on wyświetlać formularz jako wyskakujące okienka, górne paski i pola przewijania. Możesz także osadzić formularz na swoich stronach i postach.

Ma gotowe szablony formularzy do konfiguracji formularzy za pomocą kilku kliknięć. Kreator formularzy umożliwia ustawienie automatycznych niestandardowych odpowiedzi dla użytkowników, którzy wypełnili formularz.

Przykład wyskakującego okienka Form Maker

Oferuje także dostosowywane motywy, które zmieniają wygląd formularzy. Do dalszego stylizacji możesz użyć edytora CSS, który jest wbudowany we wtyczkę.

Wersja darmowa / Lite: tak

Ceny premium: 45 USD – 100 USD

Zacznij korzystać z Kreatora formularzy już dziś.

16. weForms

weForms

weForms jest darmową wtyczką konstruktora formularzy kontaktowych typu „przeciągnij i upuść”. Pozwala tworzyć nieograniczoną liczbę formularzy i wyświetlać je w dowolnym miejscu na stronie. Możesz także wyświetlić podgląd formularza przed jego opublikowaniem, aby zobaczyć, jak będzie wyglądał dla użytkowników.

Zawiera predefiniowane niestandardowe szablony formularzy, aby szybko ustawić formularz kontaktowy. Oferuje funkcję wygaśnięcia formularza, aby unieważnić formularz po określonej dacie. weForms ma potężną integrację z rozwiązaniami e-mail i innymi usługami stron trzecich.

podgląd weForms

Możesz także tworzyć formularze płatności i integrować PayPal lub Stripe, aby akceptować płatności online. Wtyczka jest idealna dla każdej witryny lub sklepu eCommerce.

Wersja darmowa / Lite: tak

Ceny premium: 39 USD – 399 USD

Zacznij korzystać z weForms już dziś.

17. HappyForms

HappyForms

HappyForms to prosta i darmowa wtyczka do formularza kontaktowego WordPress. Oferuje kreator formularzy kontaktowych typu „przeciągnij i upuść” oraz obsługuje Gutenberg. Możesz łatwo dodawać formularze do stron, wpisów, plików szablonów i widżetów. Umożliwia także dodawanie wielu formularzy na tej samej stronie.

Najlepszą częścią HappyForms jest to, że umożliwia tworzenie formularzy wielokolumnowych jednym kliknięciem. Możesz zdefiniować niestandardową wiadomość przy wysyłaniu formularza, a także przekierowywać użytkowników do dowolnej strony internetowej. Wykorzystuje HoneyPot i Google ReCaptcha do filtrowania spamu.

Podgląd HappyForms

Możesz także utworzyć formularze konwersacji i zobaczyć podgląd na żywo przed dodaniem go do swojej witryny. Ma szybkie opcje dostosowywania i kilka rodzajów pól formularzy.

Wersja darmowa / Lite: tak

Abonament premium: 79 USD

Zacznij korzystać z HappyForm już dziś.

Jaka jest najlepsza wtyczka do WordPressa?

Teraz, gdy przyjrzeliśmy się różnym rozwiązaniom do tworzenia formularzy dla WordPress, nadszedł czas, aby określić, które z nich jest odpowiednie dla twoich potrzeb.

Jeśli szukasz intuicyjnej wtyczki ze wszystkimi ważnymi funkcjami, których kiedykolwiek będziesz potrzebować, skorzystaj WPForms. Jest to najłatwiejsza wtyczka do tworzenia formularzy dla WordPress, a także ma jedną z najwyższych ocen użytkowników.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci wybrać najlepszą wtyczkę do WordPress.

Możesz także sprawdzić, jak utworzyć formularz stylu Typeform w WordPress i najlepsze rozwiązania analityczne WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map