18 Jetpack Alternatywy dla uzyskania funkcji bez wzdęć

Najlepsze alternatywy dla wtyczki WordPress Jetpack


Czy chcesz poznać najlepsze alternatywy dla zamiany wtyczki Jetpack w WordPress? Być może wiesz, że Jetpack oferuje wiele funkcji, dlatego jest tak popularny wśród użytkowników. Ale czasem potrzebujesz większej elastyczności i funkcji swojej witryny, które nie są dostępne w Jetpack.

W tym artykule podzielimy się najlepszymi alternatywami dla wtyczki JetPress WordPress.

Dlaczego potrzebujesz alternatywy Jetpack?

Jetpack to najpopularniejsza wtyczka WordPress, która oferuje różne funkcje i opcje w ramach jednej instalacji. Możesz po prostu włączyć lub wyłączyć funkcje zgodnie z wymaganiami witryny.

Jednak Jetpack nie zawsze będzie kompletnym rozwiązaniem dla Twojej witryny. Konieczne może być dodanie większej liczby funkcji, dlatego konieczne będzie sprawdzenie alternatywnych wtyczek WordPress.

Te wtyczki WordPress innych firm oferują więcej opcji, które nie są dostępne w Jetpack.

Zanim zaczniemy, rzućmy okiem na zalety i wady korzystania z Jetpack, aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego potrzebujesz alternatywnych wtyczek.

Zalety Jetpack:

 • Uzyskaj wszystkie potrzebne funkcje w ramach jednej wtyczki i jest łatwy do skonfigurowania.
 • Jetpack należy do Automattic, tej samej firmy, która stoi za WordPress.com, dlatego wtyczka jest w pełni zoptymalizowana i zapewnia natychmiastową wydajność.
 • Jego interfejs jest prosty i łatwy w zarządzaniu funkcjami.

Wady Jetpack:

 • Aby zainstalować Jetpack na swojej stronie, potrzebujesz konta WordPress.com.
 • Chociaż wtyczka Jetpack jest bezpłatna, ma płatne rozszerzenia, które mogą być bardzo kosztowne.
 • Ma ograniczenia w funkcjonalności e-maili, co jest podstawową potrzebą dla wszystkich właścicieli witryn.
 • Korzystając z Jetpack, jesteś związany z 1 wtyczką i trudno będzie szybko dodać więcej funkcji do swojej witryny.

Teraz, gdy znasz zalety i wady, spójrzmy na najlepsze alternatywy dla wtyczki WordPress Jetpack.

1. WPForms

WPForms

WPForms to najlepsza wtyczka formularzy kontaktowych WordPress. Może łatwo zastąpić funkcjonalność formularza zwrotnego Jetpack. WPForms ma zarówno wersję darmową, jak i premium.

Wtyczka WPForms zawiera konstruktor formularzy i wiele wbudowanych szablonów, aby szybko utworzyć dowolną potrzebną formę. Możesz przeciągać i upuszczać funkcje w kreatorze WPForm, aby utworzyć formularz kontaktowy i dodać go do postów / stron WordPress za pomocą krótkiego kodu lub przycisku Dodaj formularz w edytorze tekstu.

Wersja premium oferuje więcej szablonów formularzy i zaawansowane funkcje, aby zwiększyć wygodę korzystania z formularza kontaktowego dla użytkowników.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights to najlepsze rozwiązanie Google Analytics dla Twojej witryny WordPress. Jest to alternatywa dla modułu statystyk Jetpack. Problem polega na tym, że moduł statystyk Jetpack nie ma nigdzie blisko funkcji oferowanych przez Google Analytics.

MonsterInsights, z drugiej strony pozwala wykorzystać potężne możliwości Google Analytics, najbardziej kompleksowego rozwiązania Analytics na rynku. Oferuje doskonałe narzędzia do raportowania w celu monitorowania ruchu w witrynie i innych przydatnych statystyk dotyczących użytkowników.

To popularna wtyczka z ponad milionem aktywnych instalacji w WordPress. MonsterInsights ma plany premium, aby dodać więcej narzędzi i opcji do pulpitu nawigacyjnego Google Analytics.

Dowiedz się, jak dodać Google Analytics na pulpicie WordPress.

3. Galeria Envira

Galeria Envira

Envira Gallery to jedna z najlepszych wtyczek galerii WordPress. Zastępuje responsywną funkcję galerii Jetpack. Envira może służyć do dodawania spersonalizowanych, pięknych galerii zdjęć z wyskakującymi okienkami lightbox na stronie WordPress.

Domyślnie WordPress ma również opcję galerii obrazów w opcjach biblioteki multimediów. To bardzo podstawowa galeria z ograniczoną funkcjonalnością. Galeria Envira pozwala dodawać kompleksowo szczegółowe galerie obrazów w WordPress.

4. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus jest jedną z najlepszych wtyczek do tworzenia kopii zapasowych WordPress w branży. Jest to alternatywa dla funkcji tworzenia kopii zapasowych Jetpack. Jetpack ma płatne rozszerzenie, aby dodać funkcję automatycznego tworzenia kopii zapasowych w WordPress. Możesz jednak łatwo tworzyć kopie zapasowe swojej witryny WordPress za pomocą UpdraftPlus.

Pozwala także zaplanować automatyczne tworzenie kopii zapasowych, aby zaoszczędzić czas. UpdraftPlus ma wiele lokalizacji przechowywania, takich jak Dysk Google, Dropbox itp., Aby zapisać kopie zapasowe witryny. Możesz zarządzać, gdzie chcesz przechowywać kopię zapasową, a ona automatycznie utworzy kopie zapasowe całej witryny.

Możesz także łatwo przywracać kopie zapasowe w WordPress za pomocą UpdraftPlus.

5. Sucuri Scanner

Sucuri

Sucuri Scanner to potężna wtyczka bezpieczeństwa WordPress. Może łatwo wymienić skaner Jetpack. Musisz użyć planów premium do skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania w Jetpack. Jednak skaner Sucuri oferuje bezpłatne skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, monitorowanie czarnej listy, zabezpieczenia po hakowaniu, zabezpieczenia hartowania, kontrole przesyłania plików i kontrole integralności plików.

Ponadto Sucuri Scanner ma zaporę WordPress, która blokuje wszelkie podejrzane działania i tworzy warstwy chroniące twoją stronę przed hakerami. To najmocniejsze dostępne rozwiązanie zabezpieczające WordPress.

6. AdSanity

AdSanity

AdSanity umożliwia zarządzanie reklamami w witrynie bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego WordPress. Pozwala tworzyć własne reklamy i wyświetlać je w WordPress. AdSanity to alternatywa dla reklam Jetpack firmy WordAds.

Jetpack Ads ma ograniczone podejście, gdy integruje inne usługi stron trzecich. Jednak Adsanity działa świetnie ze wszystkimi usługami reklamowymi, takimi jak Google Adsense, do tworzenia i zarządzania reklamami w WordPress.

Jest to przyjazne dla użytkownika rozwiązanie reklamowe, które można łatwo skonfigurować w witrynie WordPress.

7. Yoast SEO

Yoast SEO

Yoast SEO to popularna wtyczka SEO WordPress. To doskonała alternatywa dla funkcji SEO Jetpack. Jeśli używasz SEO Jetpack w WordPress, będziesz potrzebować ich profesjonalnego planu, aby uzyskać dostęp do wszystkich jego funkcji, co jest drogie.

Podstawowy SEO Jetpack jest ograniczony pod względem opcji i funkcji. Możesz jednak użyć bezpłatnej wtyczki Yoast SEO do rozbudowanych narzędzi, takich jak mapy witryn XML, integracje społecznościowe obrazów, meta informacje, alerty SEO i inne.

Powinieneś sprawdzić ten przewodnik na jak poprawnie skonfigurować Yoast SEO w WordPress jeśli chcesz zacząć korzystać z tej wtyczki.

8. Akismet

Akismet

Akismet jest wysyłany za darmo przy każdej instalacji WordPress i jest to najlepsza wtyczka do filtrowania spamu dla Twojej witryny. Musisz jednak kupić pakiet premium w Jetpack za podstawową filtrację spamu. Akismet może być używany jako zamiennik funkcji blokowania spamu Jetpack.

Inne godne uwagi funkcje Akismet obejmują automatyczne filtrowanie wszystkich komentarzy, redukcję spamu i inne. Oszczędza czas dzięki zaawansowanym i zaawansowanym funkcjom filtrowania spamu, dzięki czemu będziesz mieć mniej komentarzy do przejrzenia i opublikowania w WordPress.

9. Jeszcze inna wtyczka powiązanych postów

Jeszcze inna wtyczka powiązanych postów

WordPress jest powszechnie używany do blogowania, dlatego ważne jest, aby mieć funkcję pokrewnych postów. Yet Another Related Posts to wtyczka WordPress, która pięknie prezentuje powiązane posty. Może łatwo zastąpić funkcjonalność powiązanych postów Jetpack.

Wtyczka jest wysoce konfigurowalna i obsługuje niestandardowe typy postów po wyjęciu z pudełka. Daje ci pełną kontrolę nad tym, gdzie chcesz dodać powiązane posty. Umożliwia także dodawanie powiązanych postów do kanału RSS bloga WordPress.

10. WP na bufor

WP na bufor

WP to Buffer to najlepsza wtyczka do planowania postów WordPress, ponieważ łatwo łączy twojego bloga z aplikacją Buffer. Aplikacja bufora umożliwia automatyczne planowanie i udostępnianie postów na kanałach mediów społecznościowych. Jetpack oferuje funkcję reklamową o podobnej funkcjonalności, ale WP to Buffer jest bardziej elastyczny w przypadku platform mediów społecznościowych.

Możesz zaoszczędzić czas, automatycznie publikując blogi w profilach mediów społecznościowych. WP to Buffer jest łatwy w konfiguracji i daje pełną kontrolę nad tym, które posty chcesz udostępniać w swoich profilach społecznościowych.

11. De: Komentarze

DeComments

De: Komentarze to potężna wtyczka WordPress służąca do angażowania odwiedzających w komentarze. Dodaje funkcje w obszarze komentarzy WordPress i czyni go platformą społecznościową dla użytkowników. Możesz dodawać oceny komentarzy, udostępniać komentarze w profilach społecznościowych, logować się za pomocą profili w mediach społecznościowych, dawać odznaki użytkownikom i wiele więcej.

Jest to wtyczka premium, ale warta każdego grosza. Użytkownicy mogą angażować się w komentarze i spędzać więcej czasu w witrynie, co poprawia ranking SEO.

12. Pingdom

Pingdom

Jetpack oferuje narzędzie do monitorowania witryny, które ostrzega o awarii lub ponownym uruchomieniu witryny. Pingdom jest jednak bardziej zaawansowanym narzędziem o podobnej funkcjonalności.

Możesz założyć konto i zintegrować 1 stronę w Pingdom. Wysyła Ci powiadomienia e-mail o stanie Twojej witryny. Wyświetla również historię czasu działania na pulpicie nawigacyjnym konta Pingdom.

13. WordPress Infinite Scroll

WordPress Infinite Scroll

WordPress Infinite Scroll to świetna opcja do ładowania zawartości tylko wtedy, gdy użytkownicy przewijają twoją stronę. Może być stosowany jako alternatywa dla funkcji przewijania Jetpack.

Fragment kodu musi zostać dodany do motywu i jesteś gotowy z nieskończonym przewijaniem. Możesz albo ładować posty WordPress automatycznie, gdy użytkownicy przewijają stronę w dół, albo dodawać przycisk „ładuj więcej postów” podczas przewijania.

14. Wspólne liczby

Wspólne liczby

Shared Counts to wtyczka licznika akcji społecznościowych dla Twojej witryny WordPress. Oblicza całkowitą liczbę udostępnień postów w kanałach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, LinkedIn i Stumbleupon.

Zawiera style przycisków, układy liczników akcji, liczniki akcji ogółem i wiele więcej. Ustawienia niestandardowe pozwalają ustawić kolejność wyświetlania przycisków udostępniania społecznościowego. Po zapisaniu ustawień automatycznie doda przyciski społecznościowe do wszystkich stron i postów WordPress.

15. MailChimp

MailChimp

MailChimp jest jedną z najlepszych usług e-mail marketingu w branży. Można go wykorzystać, aby dotrzeć do maksymalnej liczby osób w Twojej niszy. Może łatwo zastąpić funkcję subskrypcji e-mail Jetpack. Jetpack ma bardzo ograniczoną funkcjonalność do e-mail marketingu.

MailChimp zapewnia jednak pełny dostęp do listy subskrypcji i umożliwia wysyłanie codziennych, tygodniowych lub miesięcznych wiadomości e-mail do subskrybentów. Możesz filtrować subskrybentów na listy i wysyłać niestandardowe wiadomości e-mail za pomocą MailChimp. Chcesz również sprawdzić alternatywy MailChimp.

Jest to usługa premium z nieograniczoną liczbą e-maili, które można wysłać do wszystkich subskrybentów. Ich bezpłatna wersja umożliwia zarządzanie do 2000 subskrybentów i wysyłanie 12 000 e-maili / miesiąc.

Zapoznaj się również z naszym przewodnikiem na temat skutecznych wskazówek, aby uzyskać więcej subskrybentów poczty e-mail.

16. Cloudflare

Cloudflare

Usługa CDN może poprawić szybkość Twojej witryny i wyróżnić ją. Cloudflare to najpopularniejsza usługa CDN na świecie, oferująca funkcje premium i ochronę przed atakami DDoS.

Może być stosowany jako alternatywa dla 2 ważnych funkcji Jetpack, w tym ich CDN i ochrony przed atakiem siłowym. Jetpack ma ograniczone funkcje w swojej funkcjonalności CDN. Jednak Cloudflare ma najlepszą usługę i obsługuje statyczną zawartość za pośrednictwem globalnej sieci CDN.

17. Leniwe obciążenie

Leniwy ładunek

Lazy Load to świetna funkcja do przyspieszenia Twojej witryny. Możesz użyć wtyczki BJ Lazy Load w WordPress, aby zastosować leniwe ładowanie treści, zdjęć, miniaturek postów, gravatarów i innych. Może łatwo zastąpić moduł leniwych obrazów Jetpack, który ogranicza Cię tylko do obrazów.

Możesz także dodać zastępcze miniatury dla oryginalnych obrazów. BJ Lazy Load pozwala zregenerować miniatury i zmniejszyć rozmiary plików, aby ładować obrazy szybciej niż kiedykolwiek.

18. Menedżer łatwych aktualizacji

Menedżer łatwych aktualizacji

Jetpack ma funkcję automatycznej aktualizacji wtyczek, która umożliwia aktualizację wtyczek WordPress. Menedżer łatwych aktualizacji jest alternatywą dla tej funkcji i umożliwia aktualizację rdzenia, motywu i wtyczek WordPress.

Jest to wysoce konfigurowalna wtyczka i oferuje dużą elastyczność zarządzania aktualizacjami WordPress. Możesz także skonfigurować ręczne i automatyczne aktualizacje motywu i wtyczek WordPress.

Nie przegap tego artykułu na temat Gramatyka kontra Hemingway kontra Jetpack.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze alternatywy dla wtyczki WordPress Jetpack. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat najlepszych wtyczek ankiet WordPress, aby zebrać opinie użytkowników.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map