18 najlepszych wtyczek komentarzy WordPress do zwiększenia zaangażowania

najlepsze wtyczki komentarzy WordPress


Szukasz najlepszych wtyczek do komentarzy WordPress na swojej stronie? Utworzenie aktywnej sekcji komentarzy na blogu WordPress jest ważne dla budowania silnych relacji z czytelnikami i zwiększania ruchu na Twojej stronie. W sekcji komentarzy, która tętni rozmowami, Twój blog będzie miejscem, do którego użytkownicy będą chcieli wracać raz po raz. Jednak generowanie cennych komentarzy na blogu może być trudne.

Dlatego w tym artykule podzielimy się z tobą 18 najlepszymi wtyczkami komentarzy WordPress, aby pomóc Ci generować więcej komentarzy, zarządzać nimi i rozwijać bloga. Wskakujmy!

1.De:comments

decomments-best-wordpress-comment-plugins

De: comments to najpotężniejsza wtyczka WordPress do komentowania. Ta wtyczka premium oferuje szereg narzędzi, które pomogą Ci zwiększyć zaangażowanie na swoim blogu.

Możesz całkowicie odnowić sekcję komentarzy i pozwolić swoim czytelnikom robić różne rzeczy, takie jak głosowanie na komentarze, aby je polubić i nie lubić, skorzystać z funkcji logowania społecznościowego i zalogować się na istniejących kontach, udostępniać komentarze w mediach społecznościowych i więcej. Użytkownicy mogą nawet dodawać zdjęcia, pliki GIF, filmy wideo, tweety i inne do swoich komentarzy.

Jedną z ich wyróżniających się cech jest System Odznak, który nagradza i zachęca najbardziej aktywnych użytkowników, dodając grywalizację do procesu komentowania. Wszystko to pomaga zamienić sekcję komentarzy w bardziej rozrywkowe miejsce.

Zacznij od De: komentarze już dziś!

2. Akismet

akismet-best-wordpress-comment-plugins

Akismet to jedna z najczęściej używanych wtyczek komentarzy WordPress na rynku. Ta wtyczka będzie filtrować komentarze spamu, aby Twoja witryna mogła zachować wiarygodność.

Zamiast marnować czas na moderowanie komentarzy botów i usuwanie komentarzy zawierających linki do podejrzanych stron, ta wtyczka robi to wszystko za Ciebie. Już nigdy nie będziesz musiał poradzić sobie z irytującymi komentarzami do spamu – co sprawia, że ​​Akismet to pozycja obowiązkowa w sekcji komentarzy.

Możesz uzyskać osobisty plan Akismet za darmo, który jest świetny dla blogerów i prywatnych stron internetowych. Ale jeśli prowadzisz komercyjną witrynę internetową, musisz uaktualnić ją do planu Plus za 5 USD miesięcznie za witrynę.

Chcesz więcej informacji o Akismet? Sprawdź naszą pełną recenzję Akismet.

Rozpocznij pracę z Akismet już dziś!

3. Komentarze Jetpack

jetpack-comments-wordpress-comment-plugins

Komentarze do Jetpack to świetna wtyczka WordPress, która ułatwia czytelnikom komentowanie Twojego bloga. Wtyczka Komentarze Jetpack zastępuje domyślną sekcję komentarzy nowym systemem komentarzy, który ma integrację logowania do mediów społecznościowych.

Zamiast zakładać zupełnie nowe konto, aby komentować na swoim blogu, użytkownicy mogą zalogować się przy użyciu istniejącego konta WordPress, Facebook lub Twitter. Odwiedzający mają również możliwość pozostawienia komentarza jako gościa lub skorzystania z nazwy użytkownika sieci społecznościowej.

Ten elegancki, łatwy w użyciu system komentarzy jest prosty w instalacji, a ponadto możesz dostosować schemat kolorów do swojej marki.

Aby uzyskać bardziej szczegółową recenzję Jetpack, sprawdź naszą pełną recenzję JetPack.

Zacznij korzystać z komentarzy Jetpack już dziś!

4. Rozwijaj się Komentarze

thrive-comments-comment-plugin

Komentarze komentarzy to kolejna opcja, którą uważamy za jedną z najlepszych wtyczek komentarzy WordPress. Ta potężna wtyczka zbiera wszystkie najbardziej uzależniające elementy mediów społecznościowych i forów społecznościowych i dodaje je do komentarzy WordPress.

Twoi odwiedzający mają satysfakcję, widząc, że inni użytkownicy „lubią” swoje komentarze i zdobywają odznaki za osiągnięcia, komentując. Wtyczka zawiera również funkcje, które pozwalają użytkownikom czuć się zweryfikowanym poprzez otrzymanie „głosów pozytywnych” i wyróżnienie ich komentarzy.

Dzięki komentarzom Thrive zyskujesz także obszerne raporty na temat aktywności odwiedzających w czasie. Możesz zobaczyć statystyki dotyczące najbardziej aktywnych komentujących, dowiedzieć się, które z Twoich postów są najpopularniejsze do komentowania, a także śledzić postępy zaangażowania.

Zacznij od Thrive Komentarze już dziś!

5. WordPress Komentarz Ocena Wtyczka

wtyczka wordpress-comment-rating-plugin
Wtyczka do oceniania komentarzy WordPress to prosta i łatwa w użyciu wtyczka, która pozwala użytkownikom oceniać komentarze w poście. Wtyczka może także sortować komentarze według najpopularniejszych.

Użytkownicy będą zachęcani do większego zaangażowania w sekcję komentarzy, gdy ich komentarze otrzymają świetne oceny i awansują na szczyt listy.

Możesz kupić zwykłą licencję na wtyczkę WordPress Comment Rating za jedyne 22 USD, która jest dostarczana z przyszłymi aktualizacjami i 6-miesięcznym wsparciem od wpbuddy.

Rozpocznij pracę z WordPress Komentarz Ocena Wtyczka już dziś!

6. System komentarzy Disqus

disqus-comment-system-wordpress-plugin
System komentarzy Disqus jest jednym z najpopularniejszych systemów komentowania stron WordPress. Za pomocą systemu komentarzy Disqus możesz zastąpić domyślną sekcję komentarzy WordPress ich. Ich interaktywna sekcja komentarzy pomoże ci zwiększyć zaangażowanie, zacieśnić relacje z odwiedzającymi i zatrzymać czytelników. A ich instalacja jednym kliknięciem płynnie integruje się z WordPress, co oznacza, że ​​nie musisz nic wiedzieć o kodzie.

Dzięki Disqus możesz sprowadzać użytkowników z powrotem do swojej witryny za pomocą powiadomień e-mail i przeglądarki, użytkownicy mogą głosować na komentarze, a także dodawać zabawne elementy do swoich komentarzy, takie jak zdjęcia, filmy, wzmianki i więcej.

Użytkownicy otrzymują również elastyczne opcje logowania społecznościowego, a dyskusje można sortować według najstarszych, najnowszych i najlepszych komentarzy.

Zacznij korzystać z systemu komentarzy Disqus już dziś!

7. Wyłącz komentarze

wyłącz-komentarze-wordpress-plugin
Podczas dane pokazują, że powinieneś zezwalać na komentarze na swoim blogu, czasami możesz chcieć wyłączyć komentarze do swoich postów WordPress. Możesz to łatwo zrobić za pomocą wtyczki Disable Comments.

Ta bezpłatna wtyczka pozwala administratorom WordPress na wyłączanie komentarzy na temat każdego typu postu Posty na blogu, strony i załączniki. Jeśli chcesz wyłączyć komentarze do poszczególnych postów, możesz lub możesz wyłączyć komentarze w całej witrynie WordPress.

Zacznij od wyłączenia komentarzy już dziś!

8. CommentLuv

comment-luv-wordpress-comments-plugin
CommentLuv to kolejna wtyczka komentarzy WordPress, która zawiera różne funkcje sekcji komentarzy, aby zwiększyć ruch na Twojej stronie i zwiększyć zaangażowanie.

Za pomocą CommentLuv użytkownicy mogą dodawać swoje linki na Twitterze do swoich komentarzy, dodawać słowa kluczowe, a także dodawać widżet najlepszych komentujących. Wtyczka zwalcza także komentarze spamowe, a czytelnicy mają możliwość zarejestrowania się w Twojej witrynie, aby odblokować zaawansowane funkcje CommentLuv, takie jak linki dofollow i więcej.

Zacznij korzystać z CommentLuv już dziś!

9. Wtyczki Facebooka, komentarze & Dialogi dla WordPress

facebook-plugin-best-wordpress-comment-plugins
Wtyczki Facebooka, komentarze & Dialogi dla WordPressa to wtyczka do komentarzy, która pozwala zintegrować wiele funkcji Facebooka z sekcją komentarzy na twojej stronie.

Oferują 11 różnych wtyczek Facebooka, które można dodać do witryny za pomocą tylko 1 wiersza kodu. Wtyczki Facebooka obejmują: komentarze na Facebooku, takie jak przycisk, przycisk udostępniania, przycisk wysyłania i inne.

Dzięki temu komentarzowi i wtyczce mediów społecznościowych użytkownicy Twojej witryny, którzy również korzystają z Facebooka, będą mieli wszystko, czego potrzebują do interakcji z Twoimi postami w jednym miejscu.

Rozpocznij korzystanie z wtyczek Facebooka, komentarzy & Dialogi dla WordPress dzisiaj!

10. WpDevArt Komentarze na Facebooku

wpdevart-best-comment-plugins-wordpress
WpDevArt Komentarze na Facebooku to kolejna świetna wtyczka do integracji Facebooka z sekcją komentarzy na WordPress. Wtyczka Komentarze do Facebooka WpDevArt to narzędzie, które pozwala wyświetlać komentarze z Facebooka osobom odwiedzającym Twoją witrynę.

Ta przyjazna dla użytkownika wtyczka jest dostępna za darmo. Możesz uaktualnić do wersji pro, aby uzyskać dostęp do funkcji, takich jak możliwość wyboru schematu kolorów, ustawienia koloru tła i 39 niesamowitych efektów animacji.

Zacznij korzystać z WpDevArt Komentarze na Facebooku Dzisiaj!

11. Komentarz zatwierdzony

plugin zatwierdzony do komentowania
Komentarz zatwierdzony to prosta wtyczka WordPress, która wyśle ​​dostosowane powiadomienie do użytkownika, który zostawił komentarz w Twojej witrynie po tym, jak komentarz zostanie zatwierdzony przez Ciebie.

Wtyczkę można pobrać bezpłatnie i jest to świetny sposób na zachęcenie użytkowników do powrotu do Twojej witryny.

Zacznij od komentarza zatwierdzonego dzisiaj!

12. Subskrybuj komentarze Przeładowano

subscribe-to-comments-reloaded-plugin
Subskrybuj Komentarze Reloaded to kolejna popularna wtyczka WordPress, która zachęca użytkowników do powrotu na twoją stronę.

Ta wtyczka umożliwia użytkownikom rejestrację w celu otrzymywania powiadomień e-mail za każdym razem, gdy użytkownik odpowie lub skomentuje post, który już skomentował.

Subskrybuj komentarze Przeładowane zawiera również menedżera subskrypcji, za pomocą którego komentatorzy mogą anulować subskrypcję niektórych postów lub zawiesić wszystkie powiadomienia, gdy nie chcą już być aktualizowane w rozmowach.

Rozpocznij z Subskrybuj komentarze Przeładowano dzisiaj!

13. Yoast Comment Hacks

yoast-comment-hacks-plugins
Być może już znasz Yoast SEO, jedną z najpopularniejszych wtyczek SEO. Ale Yoast ma kolejną niesamowitą wtyczkę do komentarzy o nazwie Yoast Comment Hacks.

Yoast Comment Hacks dodaje małe hacki do domyślnej sekcji komentarzy WordPress, aby ułatwić zarządzanie. Na przykład dodaje czystsze powiadomienia e-mail z komentarzem. Dodaje również przycisk na pasku narzędzi WordPress, aby wysłać e-mailem do wszystkich komentujących twój post na raz.

Kolejną niesamowitą funkcją jest możliwość przekierowania komentujących po raz pierwszy na stronę z podziękowaniami, która zachęca ich do zarejestrowania się na liście e-mail.

Zacznij korzystać z Yoast Comment Hacks już dziś!

14. Prosta edycja komentarzy

prosta-edycja-edycja-wtyczki wordpress
Wtyczka do prostego edytowania komentarzy dla WordPress to narzędzie, które pozwala anonimowym użytkownikom edytować i / lub usuwać swoje komentarze do 5 minut.

Użytkownicy mogą spędzać więcej czasu pozostawiając Ci przemyślany komentarz z możliwością edycji i usuwania.

Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować wtyczkę, a resztę zrobisz za Ciebie.

Zacznij od prostej edycji komentarzy już dziś!

15. Brak komentarza do strony

wtyczka no-page-comment-wordpress-comment-plugin
No Page Comment to świetna wtyczka WordPress, która daje pełną kontrolę nad sekcją komentarzy. Ta wtyczka pozwala wybrać, czy komentarze są domyślnie włączone lub wyłączone dla wszystkich nowych postów, stron i niestandardowych typów postów. Jednocześnie masz również możliwość indywidualnego włączania komentarzy do postów lub stron.

Możesz także szybko wyłączyć wszystkie komentarze dla określonego typu posta.

Zacznij już dziś bez komentarza na stronie!

16. Komentarze – wpDiscuz

wpdiscuz-best-wordpress-comment-plugins
Wtyczka wpDiscuz dla WordPress to kolejna wtyczka, która jest wyposażona w funkcje, dzięki którym sekcja komentarzy jest przyjemniejsza dla czytelników.

Za pomocą wpDiscuz możesz dodać interaktywne pole komentarza do postów i innych typów treści. Uzyskujesz również dostęp do przycisków powiadomień, które zapewniają bieżące aktualizacje nowych komentarzy. Inne funkcje obejmują pełną integrację z wtyczkami do logowania do sieci społecznościowych, przycisk „Załaduj więcej komentarzy” i wiele innych.

Ta potężna wtyczka komentarzy WordPress twierdzi również, że zapewnia najszybsze komentowanie dzięki ulepszonemu rdzeniu.

Zacznij od komentarzy – wpDiscuz Today!

17. Odpowiedzialny

plugins-best-wordpress-comment-plugins
Odpowiedzialne przez Postmatic to wtyczka WordPress, która przenosi subskrypcję komentarzy na inny poziom.

Użytkownicy mogą się zarejestrować, aby otrzymywać powiadomienia e-mail za każdym razem, gdy ktoś komentuje Twoje posty na blogu. Ale dzięki uczeniu maszynowemu Odpowiedzialnego nikt nie będzie zirytowany otrzymywaniem zbyt wielu wiadomości e-mail. Odpowiednie stawki komentują trafności i wysyłają najlepsze subskrybentów. Jeśli użytkownicy chcą odpowiedzieć na komentarz, wystarczy odpowiedzieć na wiadomość e-mail.

Wtyczkę można pobrać bezpłatnie, ale jeśli chcesz mieć funkcje premium, takie jak możliwość odpowiadania na komentarze bezpośrednio ze skrzynki odbiorczej, kosztuje 2,99 USD miesięcznie.

Zacznij od Odpowiedzialnego już dziś!

18. Komentarze głosowe & Recenzje – Heyoya

komentarze głosowe-recenzje-hejoya
Komentarze głosowe & Recenzje autorstwa Heyoya to niesamowita wtyczka WordPress, która umożliwia użytkownikom komentowanie głosowe postów. Ten zabawny i wyjątkowy sposób interakcji to świetny sposób na dłuższą rozrywkę użytkownikom witryny.

Możesz go zainstalować, kopiując i wklejając tylko 1 linię kodu i możesz używać wtyczki w ponad 20 różnych językach. Jest również wyposażony w Heyoya Mobile, dzięki czemu możesz nagrywać i śledzić komentarze głosowe w podróży.

Dzięki komentarzom głosowym możesz prowadzić bardziej osobiste rozmowy z czytelnikami i zapewnić wrażenia, których nie uzyskają w innych witrynach.

Zacznij od komentarzy głosowych & Recenzje – Heyoya Today!

Mamy nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł na temat 18 najlepszych wtyczek do komentarzy WordPress. Teraz masz mnóstwo świetnych narzędzi do zwiększenia aktywności w sekcji komentarzy i zarządzania wszystkimi nowymi komentarzami, które otrzymasz.

Jeśli podobał Ci się ten post, sprawdź nasz artykuł na temat 30 sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map