19 najlepszych wtyczek WordPress dla fotografów w 2020 roku

najlepsze wtyczki WordPress dla fotografów


Szukasz sposobu, aby pięknie zaprezentować swoje zdjęcia na swojej stronie? Jeśli używasz WordPress, istnieje wiele wtyczek, które pomagają dodawać zdjęcia i wyświetlać je online.

W tym artykule wybraliśmy 19 najlepszych wtyczek WordPress dla fotografów, aby pomóc Ci łatwo znaleźć odpowiednią wtyczkę dla Twojej witryny.

Stworzyliśmy również listę popularnych i najlepszych wtyczek WordPress, które są przydatne na każdej stronie internetowej. Powinieneś je również sprawdzić.

1. Galeria Envira

envira-gallery-wordpress-plugin

Envira Gallery to najlepsza wtyczka galerii WordPress dostępna na rynku. Wtyczka umożliwia błyskawiczne tworzenie w pełni responsywnych galerii obrazów, galerii wideo i albumów ze zdjęciami. Ma prosty i łatwy w użyciu interfejs przeciągnij i upuść, dzięki czemu możesz łatwo tworzyć galerie bez użycia kodu.

Galeria Envira oferuje pakiet pięknych gotowych szablonów galerii, które pomogą Ci błyskawicznie dostosować wygląd twojej galerii. Po utworzeniu galerii zdjęć możesz organizować je w albumy, sortować według tagów, a także dodawać zdjęcia na okładkę.

Inną wielką cechą Galerii Envira jest głębokie linkowanie i paginacja, dzięki której Twoje galerie są bardzo przyjazne SEO. Galeria Envira to idealna wtyczka do prezentacji zdjęć.

2. Soliloquy

soliloquy-wordpress-slider-plugin

Suwaki pozwalają wspaniale prezentować swoje zdjęcia na swojej stronie internetowej. Niezależnie od tego, czy dodajesz suwaki o pełnej szerokości, czy małe, możesz dodawać piękne animacje i elegancko wyświetlać zdjęcia. A Soliloquy jest najlepszym narzędziem do tego zadania.

To najlepsza suwakowa wtyczka WordPress na rynku. Pozwala tworzyć w pełni responsywne i dostosowane do urządzeń mobilnych suwaki, które świetnie wyglądają na wszystkich typach ekranów i urządzeń. Dzięki Soliloquy możesz użyć prostego kreatora przeciągnij i upuść, aby stworzyć piękne suwaki obrazu i wideo za pomocą kilku kliknięć.

Zawiera mnóstwo funkcji, w tym szablony suwaków, suwaki dynamiczne, suwaki produktów, pełny ekran lightbox, możliwości importowania z Flickr, Instagram i wiele innych. To świetna wtyczka dla zapalonych fotografów, którzy mogą zaprezentować swoje prace szerszej publiczności.

3. Fotografia WooCommerce

Woocommerce-Photography-Plugin-for-Photographers

WooCommerce Photography to kolejna wtyczka do zdjęć WordPress przeznaczona dla profesjonalnych fotografów. Jest to rozszerzenie wtyczki WooCommerce, więc musisz mieć podstawową wtyczkę WooCommerce w swojej witrynie. Następnie możesz łatwo zainstalować to rozszerzenie i zacząć dodawać zdjęcia w swojej witrynie na sprzedaż.

WooCommerce Photography pomaga w codziennym zarządzaniu i sprzedaży zdjęć na imprezy lub jako dzieła sztuki. Dzięki wtyczce możesz łatwo przesyłać zdjęcia, konfigurować zdjęcia na sprzedaż i pozwolić użytkownikom na ich łatwe kupowanie zgodnie z ich potrzebami.

Za pomocą tej wtyczki możesz tworzyć w pełni responsywne sklepy fotograficzne, które dobrze dostosowują się do każdego rodzaju ekranu, w tym komputerów stacjonarnych, laptopów i telefonów komórkowych. Krótko mówiąc, jest to świetna wtyczka eCommerce do fotografii, która pomaga zarówno fotografom, jak i klientom.

4. Sprzedaj media

sell-media-plugin-for-photo

Sell ​​Media to kolejna świetna wtyczka do fotografii eCommerce dla WordPress. Pomaga sprzedawać zdjęcia, filmy i przedruki indywidualnie lub w ramach abonamentu. Do sprzedaży i wysyłki odbitek fotograficznych możesz użyć ich rozszerzenia Reprints, które oferuje wszystkie funkcje potrzebne do wysyłki.

Za pomocą wtyczki Sell Media możesz w kilka minut stworzyć wspaniałe galerie zdjęć dla klientów, wydarzeń lub powiązanych tematów. Możesz importować obrazy z Lightroom lub Aperture i usprawnić proces roboczy. Możesz także przesyłać zdjęcia zbiorczo za pomocą funkcji przeciągnij i upuść, a także edytować zbiorczo.

Poza tym możesz zabezpieczyć hasłem nasze galerie zdjęć, tworzyć grupy cenowe i kody rabatowe za pomocą wtyczki Sell Media.

5. Optymalizator obrazu EWWW

EWWW Image Optimizer

Szybkość ma kluczowe znaczenie dla SEO Twojej witryny, a także dla wygody użytkownika. Jeśli dodałeś do swojej witryny wiele dużych plików graficznych, może to spowolnić Twoją witrynę, co z kolei może zaszkodzić SEO Twojej witrynie i poprawie komfortu użytkowania. Musisz upewnić się, że wszystkie twoje obrazy są zoptymalizowane.

To tam gdzie EWWW Image Optimizer przydaje się. To świetna wtyczka do optymalizacji obrazu dla WordPress. Wtyczka automatycznie optymalizuje przesyłanie nowego obrazu i zapewnia, że ​​obrazy mają minimalny rozmiar i najlepszą jakość wizualną. Możesz także zoptymalizować wszystkie dodane obrazy i przekonwertować je na najlepszy format pliku.

Korzystając z EWWW Image Optimizer, możesz wybrać opcje doskonałej kompresji pikseli lub wysokiej kompresji, które są wizualnie bezstratne. Przede wszystkim obsługuje obrazy przesłane i utworzone przez dowolną wtyczkę.

6. WPForms

WPForms

Formularze kontaktowe są niezbędne dla wszystkich typów stron internetowych, w tym stron fotograficznych. Dzięki formularzowi kontaktowemu możesz dać swoim użytkownikom bezproblemowy sposób, aby się z Tobą skontaktować i wyrazić swoją opinię. WPForms zapewnia najlepsze rozwiązanie do dodawania formularzy kontaktowych w Twojej witrynie.

To najlepsza i najbardziej przyjazna dla użytkownika wtyczka formularza kontaktowego na rynku. Wyposażony jest w intuicyjny interfejs kreatora formularzy typu przeciągnij i upuść oraz wiele przydatnych pól formularzy do łatwego i szybkiego tworzenia formularzy. Nie wspominając o tym, że zawiera gotowy formularz próbny na początek pierwszego formularza. W większości przypadków przykładowy formularz działa dobrze dla Twoich potrzeb, więc możesz go po prostu zapisać i użyć.

Za pomocą WPForms możesz utworzyć prosty formularz kontaktowy lub zaawansowane formularze, takie jak formularze zamówień, formularze płatności i formularze subskrypcji. Po utworzeniu formularzy możesz łatwo dodawać je do swojej witryny. Wtyczka zapewnia Dodaj formularz przycisk w edytorze postów, dzięki czemu można łatwo osadzić formularz na postach i stronach.

7. MonsterInsights

monsterinsights-plugin-wordpress

Analityka internetowa jest bardzo ważna przy tworzeniu świadomych strategii biznesowych i rozszerzaniu działalności firmy. Dzięki szczegółowym danym i metryk na temat odwiedzających / klientów Twojej witryny i ich zachowań w Twojej witrynie możesz podejmować świadome decyzje marketingowe dotyczące swojej witryny.

W WordPress, MonsterInsights ułatwia śledzenie całego ruchu w witrynie i gromadzenie przydatnych danych w celu ulepszenia witryny. To najlepsza wtyczka WordPress Google Analytics, której można użyć do śledzenia wszystkich ważnych informacji o użytkownikach i ich interakcjach z witryną fotograficzną. Możesz dowiedzieć się, skąd pochodzą Twoi użytkownicy, co lubią, które strony odwiedzają najczęściej, jakie linki klikają itp.

Ponadto możesz łatwo śledzić pobieranie zdjęć i sprzedaż. Używając Dodatek eCommerce, możesz uzyskać pełne dane o dokonanej sprzedaży, całkowitych zebranych przychodach, współczynnikach konwersji, najlepszych produktach i wielu innych.

8. BirchPress

birchpress-wordpress-plugin

BirchPress to najlepsza wtyczka do rezerwacji spotkań WordPress. Pomaga w tworzeniu formularzy rezerwacji i łatwym dodawaniu ich na stronie WordPress. Za pomocą formularza rezerwacji możesz zezwolić użytkownikom na sprawdzanie twojej dostępności i rezerwowanie terminów lub dokonywanie rezerwacji online.

Jeśli jesteś profesjonalnym fotografem, możesz użyć tej wtyczki do wyświetlania codziennego harmonogramu online, aby Twoi klienci mogli rezerwować terminy na idealny czas. Formularze rezerwacyjne zwiększają Twoje szanse na uzyskanie bardziej płatnych projektów.

BirchPress oferuje mnóstwo niesamowitych funkcji, takich jak synchronizacja kalendarza z kalendarzem Google, a także możliwość importowania spotkań, powiadomień e-mail, przypomnień o zarezerwowaniu spotkania oraz opcji akceptowania płatności.

9. OptinMonster

optinmonster-wordpress-plugin

OptinMosnter jest doskonałym narzędziem marketingowym dla wszelkiego rodzaju witryn biznesowych. Jest to najlepsza wtyczka do generowania potencjalnych klientów WordPress, która pomaga szybciej rozwijać listę e-mail i usprawnia strategie marketingowe e-mail. Korzystając z OptinMonster, możesz tworzyć szybko przekształcające się formularze optin i wyświetlać je strategicznie na swojej stronie, aby zebrać więcej potencjalnych klientów.

Wtyczka jest dostarczana z pakietem pięknie zaprojektowanych szablonów formularzy optin, których można użyć do szybkiego tworzenia formularzy. Możesz skonfigurować wysokoprzetwarzające optiny, takie jak Technologia Exit-Intent® i przekształcić porzucających gości w subskrybentów. Ponadto umożliwia tworzenie wielu rodzajów formularzy, takich jak wyskakujące okna lightbox, pływające paski, pełnoekranowe maty powitalne, Retargeting OnSite, itp.

Po utworzeniu rozszerzonej listy e-mail możesz wysyłać atrakcyjne wiadomości e-mail do członków tej listy i zwiększyć sprzedaż zdjęć.

10. Wordfence

wordfence

W przypadku każdego rodzaju witryny bezpieczeństwo stanowi poważny problem. O ile nie zapewnisz swojej witrynie bezpieczeństwa przed hakerami i spamerskimi botami, możesz w każdej chwili ponieść awarię witryny lub utratę ważnych danych. Teraz, aby uchronić Cię przed katastrofą spowodowaną atakiem bezpieczeństwa, dostępna jest wtyczka: Wordfence.

Wordfence to potężna wtyczka bezpieczeństwa WordPress do ochrony zapory ogniowej i skanowania w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. Zapora sieciowa identyfikuje i blokuje cały złośliwy ruch i chroni twoją witrynę przed zainfekowaniem. Skaner szkodliwego oprogramowania sprawdza podstawowe pliki, motywy i wtyczki WordPress pod kątem złośliwego oprogramowania, złych adresów URL, spamu SEO, zastrzyków kodu itp. I natychmiast powiadamia o zagrożeniu, jeśli je wykryje.

Ponadto oferuje ochronę przed atakami typu brute force, filtr spamu w komentarzach, blokowanie atakujących według adresu IP, nazwy hosta, agenta użytkownika lub kraju.

Zapoznaj się również z naszym przewodnikiem na temat najwyższych zabezpieczeń WordPress.

11. Łatwe cyfrowe pobieranie

łatwe cyfrowe pobieranie

Easy Digital Downloads to potężna wtyczka eCommerce do WordPress, która pomaga sprzedawać produkty cyfrowe. Możesz użyć tej wtyczki do sprzedaży wszystkich rodzajów produktów cyfrowych, takich jak obrazy, dzieła sztuki, książki elektroniczne i wtyczki WordPress. Zapewnia zaawansowane funkcje ułatwiające obsługę sklepu z produktami cyfrowymi.

Korzystając z Easy Digital Downloads, możesz pozwolić swoim klientom na zakup wielu plików do pobrania jednocześnie za pomocą systemu koszyków. Ponadto możesz ustawić stawkę podatku, skonfigurować kody rabatowe, utworzyć bazę danych klientów i śledzić wszystkie transakcje płatnicze.

Wtyczka jest bardzo przydatna dla fotografów, ponieważ pomaga im z łatwością sprzedawać swoje zdjęcia.

Czytaj więcej:Najlepsze wtyczki e-commerce WordPress na rok 2020.

12. W3 Total Cache

W3 Total Cache

Jeśli chodzi o szybkość WordPressa, buforowanie jest wiodącym rozwiązaniem. Buforowanie może pomóc poprawić szybkość ładowania strony i ogólną wydajność witryny, a także SEO. Jako wtyczka buforująca, W3 Total Cache oferuje zestaw zaawansowanych funkcji, które przyspieszą twoją stronę internetową z fotografiami.

W3 Total Cache to najszybsza i najlepsza wtyczka buforowania i wydajności WordPress. Wtyczka pomaga skrócić czas ładowania witryny, buforując każdy aspekt witryny, w tym strony, posty, JavaScript, CSS, kanały itp. W pamięci, na dysku lub w CDN.

Ponadto zapewnia przejrzyste zarządzanie siecią dostarczania treści (CDN) z biblioteką multimediów, plikami motywów i podstawowymi plikami WordPress w celu zwiększenia wydajności serwera. Jest to niezbędna wtyczka do witryny fotograficznej, ponieważ obrazy często spowalniają WordPress.

13. BJ Lazy Load

BJ-lazy-load-wordpress-plugin

Ustawienie opóźnionego ładowania obrazów w WordPressie może znacznie poprawić szybkość ładowania strony. Gdy włączysz leniwe ładowanie, witryna będzie ładować obrazy tylko wtedy, gdy użytkownik przewinie w dół do określonego obrazu. W ten sposób oszczędza przepustowość i przyspiesza twoją stronę.

BJ Leniwy ładunek wtyczka pomaga dodać leniwą funkcję ładowania do strony z fotografiami. Zastępuje wszystkie obrazy postów, miniatury, obrazy Gravatar i iframe zawartości symbolem zastępczym i ładuje się tylko wtedy, gdy użytkownik przewinie w dół do określonej lokalizacji obrazu. Leniwie ładuje również filmy z YouTube, Vimeo itp.

Ponieważ dodasz wiele zdjęć do swojej witryny z fotografiami, ta wtyczka jest niezbędną wtyczką, aby poprawić szybkość witryny.

14. CDN Enabler

cdn-enabler-wordpress-plugin

CDN oznacza Content Delivery Network. Jest to sieć serwerów rozmieszczonych na całym świecie, które dostarczają buforowane treści statyczne odwiedzającym Twoją witrynę z najbliższej lokalizacji serwera CDN. Ponieważ CDN obsługuje zawartość statyczną z najbliższego serwera, twoja strona ładuje się szybciej niż normalnie, gdybyś ładował ją tylko z hosta.

Aby połączyć zawartość witryny z dostawcą CDN, możesz użyć wtyczki CDN Enabler. Pomaga w łatwej integracji CDN z witryną WordPress.

Wtyczka została opracowana przez dostawcę KeyCDN, więc integruje się z nią. Jeśli używasz innych dostawców CDN, takich jak MaxCDN, Rackspace, Amazon itp., Możesz użyć modułu CDN W3 Total Cache.

15. Regeneruj miniatury

regenerate-thumbnails-wordpress-plugin

Regeneruj miniatury to bardzo przydatna wtyczka dla fotografów. Umożliwia ponowne wygenerowanie wszystkich rozmiarów miniatur dla jednego lub więcej obrazów w bibliotece multimediów. To automatyzuje proces ponownego generowania miniaturek z poprzednich przesłanych plików w nowym rozmiarze.

Jest to przydatne, jeśli zmieniłeś wymiary istniejącego rozmiaru miniatury w ustawieniach multimediów. Następnie za pomocą tej wtyczki możesz zregenerować stare miniatury w nowych wymiarach i pozbyć się problemów z „zdjęciami niedostępnymi”. Jest to przydatne, gdy zmieniasz witrynę na nowy motyw, który używa miniatur o innym rozmiarze.

Regeneruj miniatury upraszcza proces regeneracji miniatur, więc jest to bardzo przydatna wtyczka dla dynamicznych fotografów, którzy uwielbiają zmieniać wygląd swojej witryny.

16. Widżet obrazu

image-widget-wordpress-plugin

Jeśli chcesz dodać zdjęcia na paskach bocznych witryny lub w dowolnym obszarze przygotowanym dla widgetów, Widget obrazu jest odpowiednią wtyczką dla Ciebie. Image Widget to prosta wtyczka WordPress, która pozwala dodawać obrazy do paska bocznego za pomocą widgetu.

Możesz z łatwością przeciągnąć i upuścić widżet obrazu do dowolnego paska bocznego lub obszaru gotowego dla widżetu, a także zmienić kolejność zgodnie z życzeniem, przeciągając i upuszczając. Następnie możesz wybrać obraz z biblioteki multimediów WordPress lub załadować go z komputera i zapisać. To wszystko, co musisz zrobić, aby dodać obraz na pasku bocznym.

Wtyczka używa natywnego menedżera multimediów WordPress do dodawania widżetów graficznych do Twojej witryny.

17. Bezsenność

wtyczka imsanity-wordpress

Bezmyślność to darmowa wtyczka WordPress do automatycznego zmniejszania rozmiarów zdjęć. Możesz skonfigurować wtyczkę z maksymalną szerokością, wysokością i jakością do przesyłania zdjęć w swojej witrynie. Tak więc, jeśli współtwórca załaduje obraz większy niż zdefiniowany rozmiar, automatycznie zmienia rozmiar do skonfigurowanego rozmiaru i zastępuje oryginalny obraz.

Ponadto umożliwia masową zmianę rozmiaru w celu selektywnej zmiany rozmiaru wcześniej przesłanych obrazów w celu zwolnienia miejsca na dysku.

Używając lekkich obrazów w witrynie, możesz zaoszczędzić przepustowość witryny, a także znacznie poprawić szybkość ładowania witryny. To bardzo przydatna wtyczka dla fotografów.

18. WordPress SEO firmy Yoast

Yoast SEO

SEO jest ważne dla wszystkich typów witryn, aby uzyskać większy ruch organiczny i lojalnych klientów. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność wyszukiwarek, bardzo ważna jest lepsza pozycja na stronach wyników wyszukiwania.

Yoast SEO to najlepsza wtyczka SEO WordPress dostępna na rynku. Pomaga zoptymalizować witrynę z fotografiami w celu lepszego pozycjonowania w wynikach wyszukiwania. Pozwala zoptymalizować strony, dodając metatagi, fokus słowa kluczowe, mapę witryny, metadane społecznościowe i wiele więcej.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, oto nasza kompletna recenzja SEO Yoast.

19. Przycisk Pin It Pinterest

pinterest-pin-it-button-wordpress-plugin

Pinterest jest jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych i doskonałym miejscem do udostępniania zdjęć. Umożliwiając odwiedzającym witrynę przypięcie zdjęć, możesz ułatwić udostępnianie zdjęć szerszej publiczności i zwiększyć ruch społecznościowy w Twojej witrynie.

Pinterest Pin It Buttton wtyczka pomaga dodawać Przypiąć przyciski na zdjęciach Twojej witryny, aby użytkownicy mogli przypiąć je do swoich kont na Pinterest. Możesz pokazać przycisk Przypnij po najechaniu myszą obrazka, w postach i na stronach.

Możesz dostosować ustawienia przycisku Przypnij, jak chcesz z pulpitu nawigacyjnego WordPress. Wtyczka jest bardzo przydatna dla fotografów, ponieważ pomaga łączyć zdjęcia z większej grupy odbiorców za pomocą Pinteresta.

Nie przegap tego przewodnika, jak stworzyć udany prezent w swojej witrynie fotograficznej, aby zwiększyć liczbę obserwujących.

To wszystko. Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki WordPress dla fotografów. Możesz także sprawdzić naszą listę najlepszych wtyczek ankiet WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map