25 wtyczek WordPress dla firmowych stron internetowych (wybór eksperta)

musi mieć wtyczki WordPress do witryn biznesowych


Chcesz dodać odpowiednie wtyczki WordPress do swojego zestawu narzędzi? Opracowanie listy niezbędnych wtyczek WordPress do witryny firmy zajmuje dużo czasu i wysiłku.

Sprawdziliśmy już najpopularniejsze i musimy mieć wtyczki WordPress do stron internetowych w dowolnej niszy. W tym artykule pokażemy Ci niezbędne wtyczki WordPress do witryn firmowych.

1. WPForms

WPForms

Formularze kontaktowe są niezbędne dla biznesowej witryny WordPress. Umożliwiają one łączenie się z użytkownikami witryny, odbieranie ich wiadomości, informacji zwrotnych, zapytań itp.

Za pomocą WPForms to najlepszy sposób na tworzenie formularzy kontaktowych w Twojej witrynie.

WPForms zawiera potężne narzędzie do przeciągania i upuszczania formularzy, które umożliwia łatwe tworzenie formularzy WordPress na stronie internetowej. Wtyczka pozwala tworzyć wszelkiego rodzaju formularze, w tym formularze ankiet, formularze darowizn, formularze subskrypcji e-mail, formularze zamówień itp. Ponadto zawiera pakiet wstępnie zaprojektowanych szablonów formularzy, które pozwalają szybko tworzyć profesjonalne formularze.

Chciałbyś również sprawdzić porównania między,

  • WPForms vs TypeForm
  • WPForms vs FormStack

Przeczytaj pełną recenzję WPForms.

2. MonsterInsights

MonsterInsights

Ważne jest, aby wiedzieć, w jaki sposób ludzie znajdują witrynę firmy i korzystają z niej, aby osiągnąć cele biznesowe. Google Analytics to bez wątpienia najlepsza i najbardziej niezawodna usługa do gromadzenia danych o odbiorcach i ogólnej wydajności witryny.

Z MonsterInsights, najlepsza wtyczka Google Analytics, możesz łatwo połączyć witrynę swojej firmy z Google Analytics.

Wtyczka MonsterInsights umożliwia łatwe połączenie witryny z Google Analytics w ciągu zaledwie kilku minut. Pozwala zobaczyć przydatne informacje o użytkownikach w zupełnie nowy sposób. Zapewnia kompleksowe raporty interakcji użytkownika, w tym transakcje e-commerce, formularze itp. Możesz śledzić wszystko, w tym kliknięcia przez ludzi, produkty, które kupują, którzy zwiększają sprzedaż, a tym samym możesz tworzyć świadome strategie i szybciej rozwijaj swój biznes.

Przeczytaj pełną recenzję MonsterInsights.

3. OptinMonster

OptinMonster

Zbudowanie listy e-mail jest niezbędne do rozwoju udanego biznesu online.

Dzięki narzędziu do generowania potencjalnych klientów OptinMonster, możesz przekształcić witrynę firmy w maszynę do generowania potencjalnych klientów. Pomaga tworzyć i wyświetlać piękne formularze optin na stronie WordPress i dodawać kolejnych subskrybentów do listy.

Związane z: Jak SZYBKO powiększać listę e-mailową.

OptinMonster jest dostarczany z szeroką gamą oszałamiająco gotowych szablonów, dzięki którym możesz szybko tworzyć formularze optin. Oferuje zaawansowane kierowanie na poziomie strony, niestandardowe reguły wyświetlania, testowanie A / B i wiele innych, aby tworzyć skuteczne opcje. Z rewolucyjnym technologia zamiaru wyjścia, możesz nawet zamienić porzucających gości w klientów.

Przeczytaj pełną recenzję OptinMonster.

4. Yoast SEO

Yoast SEO

Optymalizacja wyszukiwarek (SEO) ma kluczowe znaczenie dla kierowania ukierunkowanego ruchu z wyszukiwarek. Yoast SEO jest najlepszą dostępną wtyczką SEO WordPress.

Yoast SEO zmusza Cię do wybrania słowa kluczowego podczas publikowania treści, a następnie upewnia się, że używasz go odpowiednio na tej stronie. W ten sposób możesz upewnić się, że skupiasz się na właściwych słowach kluczowych, które kierują użytkowników, którzy mogą zostać przekształceni w potencjalnych klientów.

Sprawdź także: Najlepsze wtyczki SEO WordPress do zwiększenia ruchu na stronie

Zawiera również fragment kodu SEO, który optymalizuje strony i ustawienia, aby cała witryna była przyjazna dla SEO. Ponadto zawiera mapy witryn XML, bułkę tartą, kontrolę robotów, słowa kluczowe z wieloma fokusami, automatyczne łącza wewnętrzne i więcej.

Przeczytaj pełną recenzję Yoast SEO.

5. Stały kontakt

Stały kontakt

Constant Contact to jedna z najlepszych obecnie dostępnych usług e-mail marketingu. Pomaga tworzyć i wysyłać wysoce efektywne wiadomości e-mail do subskrybentów oraz generować więcej konwersji. Działa dobrze z wtyczkami wiodącej generacji, takimi jak OptinMonster i WPforms.

Constant Contact oferuje pakiet pięknie zaprojektowanych szablonów e-mail do rozpoczęcia kampanii e-mail marketingowej. Możesz dalej dostosowywać szablony i tworzyć jeszcze piękniejsze e-maile.

Wsparcie oferowane przez zespół Constant Contact jest imponujące. Możesz uzyskać wsparcie 24/7 przez czat na żywo, e-mail i fora. Sprawdź także alternatywne opcje stałego kontaktu, aby uzyskać więcej opcji.

6. BackupBuddy

Pełny przegląd BackupBuddy

Regularne tworzenie kopii zapasowych plików i baz danych WordPress jest bardzo ważne. Kopia zapasowa chroni Cię przed utratą całej bazy danych i plików witryny z powodu awarii sprzętu, ataków DDoS, kradzieży danych itp..

BackupBuddy to najlepsza wtyczka do tworzenia kopii zapasowych dla WordPress, ponieważ pozwala łatwo konfigurować pełne kopie zapasowe, planować automatyczne kopie zapasowe, przechowywać kopie zapasowe w chmurze, przywracać i migrować strony internetowe. Ponadto umożliwia szybkie skanowanie złośliwego oprogramowania i unikanie problemów z bezpieczeństwem w Twojej witrynie.

Przeczytaj pełną recenzję BackupBuddy.

7. W3 Total Cache

W3 Total Cache

Szybkość to kolejny istotny aspekt, który wymaga Twojej uwagi. Prawie połowa odwiedzających witrynę oczekuje, że witryna załaduje się w ciągu 2 sekund lub mniej. Co gorsza, większość porzuci Twoją witrynę, jeśli nie załaduje się w ciągu 3 sekund.

Korzystanie z wtyczki pamięci podręcznej jest jednym z najlepszych sposobów na przyspieszenie witryny. Wtyczka pamięci podręcznej poprawia wydajność WordPress, generując pliki statyczne z dynamicznej witryny WordPress.

W3 Total Cache to najpopularniejsza i najlepsza wtyczka buforowania WordPress. Integruje się również z sieciami dostarczania treści (CDN) i zwiększa szybkość witryny.

Przeczytaj pełną recenzję W3 Total Cache.

8. Sucuri

Sucuri

Sucuri Inc to renomowana, rozpoznawalna na całym świecie firma, która oferuje oprogramowanie i usługi bezpieczeństwa stron internetowych dla firm każdej wielkości na całym świecie.

Sucuri chroni Cię przed włamaniami do witryny i atakami DDoS dzięki swoim solidnym środkom bezpieczeństwa. Cały czas monitoruje witrynę pod kątem zagrożeń bezpieczeństwa, powiadamia o alertach bezpieczeństwa i usuwa złośliwe oprogramowanie.

Zapora internetowa Sucuri to odwrotne proxy, które filtruje cały ruch przez jeden z różnych punktów obecności (POP) na całym świecie.

Przeczytaj pełną recenzję Sucuri.

9. MemberPress

MemberPress to kompletna wtyczka członkostwa WordPress, która zawiera wszystkie funkcje potrzebne do stworzenia potężnej witryny członkowskiej. Dzięki MemberPress możesz ograniczyć dostęp do określonych stron, postów, niestandardowych typów postów lub dowolnych istniejących plików od zwykłych gości.

Wtyczka MemberPress umożliwia tworzenie wielu poziomów członkostwa w zaledwie kilka sekund. Posiada zaawansowane opcje blokowania zawartości, dzięki czemu można łatwo zablokować zawartość w dowolnym miejscu.

10. Bohater CSS

CSSHero

Projektowanie witryny jest jedną z ważnych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, budując obecność firmy w Internecie. Jeśli nie jesteś ekspertem od projektowania, samodzielne dostosowanie motywu WordPress będzie prawie niemożliwe. Właśnie tam pojawia się CSS Hero.

CSS Hero to dodatkowa wtyczka WordPress, która pozwala na dostosowanie CSS dowolnego motywu WordPress, bezpośrednio z interfejsu użytkownika, za pomocą podglądu na żywo.

Pozwala łatwo wrócić do wprowadzonych zmian i cofnąć je. Możesz także przeglądać różne stany, aby zobaczyć, który bardziej Ci się podoba, a następnie go aktywować. Zapewnia pełną kontrolę nad typografią witryny, zarządzaniem kolorami i nie tylko.

Przeczytaj pełną recenzję CSS Hero.

11. LiveChat

LiveChat Inc

LiveChat Inc to najlepsze narzędzie do czatu na żywo, które pozwala łatwo dodać pole czatu w witrynie firmy. Dodając okno czatu na żywo, możesz kontaktować się z odwiedzającymi Twoją stronę w czasie rzeczywistym.

Pomaga w udzielaniu natychmiastowych odpowiedzi na ważne pytania użytkowników, które uniemożliwiają im podjęcie pożądanych działań, takich jak zakup produktów. Zapewnia również kompleksowe raporty o tym, jak angażujące jest twoje pole czatu w Twojej witrynie, dzięki czemu możesz znaleźć optymalne miejsce dla tego czatu.

12. Wstaw nagłówki i stopki

Wstaw nagłówek i stopkę

Szukasz prostej wtyczki, która pomoże Ci wstawić kod do nagłówków i stopek? Dzięki wtyczce Wstaw nagłówki i stopki możesz łatwo wstawiać kod, taki jak śledzenie Google Analytics, meta weryfikacja, niestandardowy CSS itp. W nagłówku lub stopce witryny.

Bez wtyczki musiałbyś ręcznie edytować pliki motywów header.php i footer.php. Korzystając z wtyczki, możesz zachować kod śledzenia nawet po zmianie motywu WordPress.

Przeczytaj pełną recenzję Wstaw nagłówki i stopki.

13. Galeria Envira

Galeria Envira

Elastyczna galeria zdjęć może być kolejną funkcją, której możesz potrzebować w witrynie firmy, ponieważ pomaga ona pięknie zaprezentować swoje portfolio online.

Aby dodać i wyświetlić galerię zdjęć w witrynie WordPress, możesz użyć wtyczki Envira Gallery. To najlepsza dostępna wtyczka galerii WordPress.

Wtyczka Envira Gallery oferuje prosty i intuicyjny kreator przeciągania i upuszczania do tworzenia galerii zdjęć. Ponadto możesz tworzyć albumy, otwierać obrazy w wyskakujących oknach lightbox i wyświetlać je w dowolnym miejscu na swojej stronie.

Przeczytaj pełną recenzję Galerii Envira.

14. Spragniony partnerzy

Spragnieni partnerzy

Marketing partnerski jest jednym z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie. Dzięki marketingowi afiliacyjnemu wybierasz produkty, które lubisz, promujesz je online i zarabiasz prowizje, gdy ktoś kupuje produkty za pośrednictwem linków polecających.

ThirstyAffiliates to niezbędna wtyczka WordPress, jeśli promujesz produkty stowarzyszone w swojej witrynie.

ThirstyAffiliates zapewnia prosty i przyjazny dla początkujących interfejs do dodawania linków partnerskich na desce rozdzielczej WordPress. Wtyczka pozwala ukryć długie i skomplikowane linki partnerskie w krótkie, ładne adresy URL.

Przeczytaj pełną recenzję ThirstyAffiliates.

15. LearnDash

LearnDash

Jeśli chcesz zbudować stronę internetową, która pozwala sprzedawać kursy online w celu zarabiania pieniędzy, możesz rzucić okiem na niektóre z najlepszych wtyczek LMS.

Za pomocą wtyczki WordPress LMS możesz stworzyć uczniom wciągające wrażenia edukacyjne za pomocą różnych metod grywalizacji, a nie tylko przekonać ich do członkostwa i rozpoczęcia nauki.

Chociaż dostępnych jest kilka wtyczek LMS dla WordPress, zalecamy LearnDash do sprzedaży kursów online. LearnDash pozwala tworzyć i sprzedawać członkostwa, subskrypcje kursów, licencje na kursy itp.

Jest to przyjazna dla początkujących wtyczka, która umożliwia skonfigurowanie internetowej witryny edukacyjnej bez żadnych umiejętności kodowania.

16. Wspólne liczby

Wtyczka Shared Counts

Integracja z mediami społecznościowymi jest istotną funkcją witryny internetowej firmy. Media społecznościowe mają ogromną liczbę użytkowników Internetu, a liczba użytkowników stale rośnie. Aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców mediów społecznościowych, musisz mieć integrację mediów społecznościowych na swojej stronie.

Wspólne liczby to jedna z najlepszych wtyczek, która pomaga zintegrować platformy mediów społecznościowych z witryną WordPress. Wtyczka umożliwia dodawanie udostępniania społecznościowego i wyświetlanie liczby udostępnień na stronach i postach WordPress. Używa interfejsu API SharedCount.com do wyświetlania liczby udziałów.

Wtyczka obsługuje wszystkie główne sieci społecznościowe, w tym Facebook, Twitter, LinkedIn, Stumbleupon i inne.

17. Soliloquy

Zdobądź Soliloquy teraz

Suwaki są powszechnie używane w większości witryn firmowych do prezentowania ważnych obrazów i wiadomości. Gdyby nie byli w stanie wywrzeć wrażenia, webmasterzy nie używaliby ich tak często.

Jeśli chcesz tworzyć responsywne suwaki w swojej witrynie biznesowej, Soliloquy jest właściwym narzędziem dla Ciebie. Umożliwia łatwe i szybkie tworzenie oszałamiających suwaków dla witryny firmy.

W przeciwieństwie do innych wtyczek z suwakiem na rynku, wtyczka Soliloquy jest wolna od rozdętych funkcji i skomplikowanych opcji. Ma łatwe w użyciu kreatory przeciągania i upuszczania do tworzenia suwaków. Ponadto ma pakiet gotowych szablonów do dostosowania suwaków WordPress.

Przeczytaj pełną recenzję Soliloquy.

18. AdSanity

Adsanity-wordpress-plugin

Reklama to jeden z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w witrynie firmy. Aby zarabiać na swojej witrynie za pomocą reklam, możesz użyć sieci innej firmy, takiej jak Google AdSense, lub sprzedawać reklamy bezpośrednie.

Bez względu na to, jakich reklam używasz do zarabiania na swojej witrynie, potrzebujesz wtyczki do zarządzania reklamami, takiej jak AdSanity.

AdSanity to kompletna wtyczka do zarządzania reklamami dla WordPress, która umożliwia umieszczanie reklam i łatwe zarządzanie nimi w witrynie firmy. Pozwala zobaczyć statystyki wyświetleń i kliknięć reklam. Wtyczka ma wiele widżetów, aby ułatwić zarządzanie reklamami.

Przeczytaj pełną recenzję AdSanity.

19. WooCommerce

WooCommerce

Czy chcesz zintegrować witrynę sklepu eCommerce z witryną firmy? Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedawać w swojej witrynie towary cyfrowe lub fizyczne, zalecamy korzystanie z WooCommerce. Jest to oficjalna wtyczka eCommerce do WordPress.

Możesz pobrać podstawową wtyczkę za darmo. Można jednak znaleźć mnóstwo rozszerzeń premium do dodawania ulepszonych funkcji na swojej stronie.

Nie przegap naszego eksperckiego wyboru najlepszej wtyczki z nagrodami WordPress.

Przeczytaj pełną recenzję WooCommerce.

20. TablePress

Tabele są używane do różnych celów w witrynach biznesowych. Możesz wyświetlać porównania produktów, plany i ceny, funkcje produktu i więcej na tabelach. Możesz kompleksowo prezentować złożone, ogromne ilości informacji, korzystając z tabel.

Jak więc tworzysz tabele? Używanie kodów do tworzenia tabel może być żmudne, zwłaszcza jeśli nie jesteś programistą. Zamiast tego możesz użyć wtyczki podobnej do TablePress.

TablePress pozwala łatwo tworzyć piękne tabele bez pisania kodu. Przede wszystkim oszczędza czas, ponieważ stanowi prostą platformę do budowania tabel.

Przeczytaj pełną recenzję TablePress.

21. BirchPress

prasa do brzozy

Jeśli prowadzisz działalność związaną z usługami, możesz wymagać funkcji rezerwacji online na swojej stronie internetowej. Dzięki formularzowi rezerwacji online możesz zezwolić użytkownikom swojej witryny na rezerwację terminów swoich usług online. Ta funkcja sprawia, że ​​Twoja firma jest bardziej przyjazna dla użytkownika.

Zalecamy wtyczkę BirchPress do dodawania formularzy spotkań na stronie WordPress.

Związane z: Najlepsze biznesowe usługi telefoniczne dla WordPress (idealne dla dużych i małych stron internetowych)

BirchPress to najlepsza wtyczka do rezerwacji WordPress na rynku. Umożliwia tworzenie formularzy rezerwacji, planowanie rezerwacji i akceptowanie płatności online. Ma prosty interfejs budowania formularzy, dzięki czemu każdy może z łatwością korzystać z tej wtyczki.

22. SeedProd już wkrótce

SeedProd

Czy chcesz skonfigurować wkrótce stronę w swojej witrynie biznesowej? Za pomocą strony, która wkrótce będzie dostępna, możesz poinformować ludzi, że Twoja witryna wkrótce będzie dostępna.

Wtyczka SeedProd już wkrótce Strona jest najlepszym narzędziem do tworzenia trybu konserwacji i wkrótce stron.

Wtyczka zawiera minutnik, udostępnianie społecznościowe, śledzenie poleceń i wiele innych. Jest to w pełni responsywna i przyjazna dla początkujących wtyczka.

Sprawdź także nasz wybór ekspertów wtyczek WordPress już wkrótce.

23. WP Mail SMTP

WP Mail SMTP

Jeśli masz problemy z dostarczaniem strony internetowej WordPress, jest to narzędzie dla Ciebie. WP Mail SMTP jest powszechnie używaną wtyczką WordPress, która rozwiązuje problemy z dostarczaniem wiadomości e-mail, konfigurując funkcję PHP wp_mail () pod kątem korzystania z odpowiedniego dostawcy SMTP.

WP Mail SMTP jest obsługiwany przez tych samych ludzi, którzy stoją za najbardziej przyjazną dla początkujących wtyczką formularzy kontaktowych – WPForms. Dzięki WP Mail SMTP możesz łatwo rozwiązać problemy z dostarczalnością i rozpocząć wysyłanie wiadomości e-mail za pośrednictwem konta Gmail.

Przeczytaj pełną recenzję SMTP WP Mail.

24. Bezpieczeństwo iThemes

Bezpieczeństwo IThemes

Jeśli szukasz uniwersalnej wtyczki bezpieczeństwa do WordPress, to iThemes Security to ta, której możesz zaufać. Wtyczka iThemes Security, stworzona przez ekspertów ds. Bezpieczeństwa WordPress, zapewnia dodatkową warstwę ochrony stron internetowych WordPress.

Wtyczka zapobiega włamaniom do WordPress, naruszeniom bezpieczeństwa, złośliwemu oprogramowaniu i nie tylko, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojej stronie. Zawiera wykrywanie zmian plików, wykrywanie 404, ukrywanie loginu i administratora, blokowanie złych użytkowników, silne wymuszanie hasła itp. Wtyczka wysyła powiadomienia e-mail, gdy mają miejsce ważne działania bezpieczeństwa.

Przeczytaj pełny przegląd iThemes Security.

25. Kreator map Google

Maps-Builder-Pro-Plugin

Jeśli masz fizyczny adres firmy, możesz udostępnić swoją lokalizację docelowym odbiorcom. Udostępniając swoją lokalizację, możesz ułatwić klientom znalezienie Twojej firmy.

Aby dodać mapy Google do swojej witryny, możesz użyć wtyczki Google Maps Builder.

Wtyczka umożliwia tworzenie wielu map z wieloma znacznikami lokalizacji na każdej mapie. Możesz tworzyć tytuły i opisy dla każdego znacznika lokalizacji, a także dostosowywać wygląd znacznika za pomocą różnych kolorów, liter i ikon.

Przeczytaj pełną recenzję Kreatora map Google.

Sprawdź także nasz artykuł na temat najlepszych książek WordPress, w tym książek na stronach internetowych WordPress dla biznesu.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki WordPress dla Twojej witryny biznesowej. Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z WordPress, możesz chcieć dowiedzieć się, jak utworzyć witrynę internetową WordPress i jak zainstalować wtyczkę WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map