6 najlepszych wtyczek do optymalizacji obrazu dla WordPress (w porównaniu)

najlepsze wtyczki do optymalizacji obrazu WordPress


Szukasz najlepszych wtyczek do optymalizacji obrazu dla swojej witryny? To jest dobry pomysł! Każda świetna witryna potrzebuje zdjęć, aby przyciągnąć uwagę odwiedzających. Bez względu na to, czy jesteś blogerem, witryną eCommerce, czy małą firmą, obrazy sprawiają, że Twoja witryna wygląda profesjonalnie. Ale jeśli masz dużo obrazów w swojej witrynie, potrzebujesz również wtyczek do optymalizacji obrazu, aby mieć pewność, że Twoja strona działa na najwyższych obrotach.

W tym artykule pokażemy najlepsze wtyczki do optymalizacji obrazu.

W skrócie: 6 najlepszych wtyczek do optymalizacji obrazu dla WordPress

PluginPriceActive Instalacje
Optymalizator obrazu ShortPixelOd 9,99 USD (abonament jednorazowy)100 000+
Automatyczna kompresja obrazuOd 29 $Niedostępne
SEO Friendly Images ProOd 20 $Niedostępne
reSmush.it Image OptimizerWolny40 000+
EWWW Image OptimizerWolny700 000+
Kompresuj JPEG & Obrazy PNGWolny100 000+

Dlaczego potrzebujesz wtyczek do optymalizacji obrazu na swojej stronie WordPress??

Obrazy w Twojej witrynie zwiększają atrakcyjność treści dla czytelników. Są obowiązkową pozycją w Twojej witrynie, jeśli chcesz, aby odwiedzający pozostali wystarczająco długo, aby zostać klientami. Ale obrazy są znacznie większe niż zwykły tekst. Ponieważ obrazy są znacznie większe, mogą spowolnić prędkość witryny w tempie ślimaka.

Posiadanie szybkiej strony internetowej jest ważne. Użytkownicy nie mają dzisiaj czasu ani cierpliwości, aby usiąść i czekać na załadowanie witryny. w rzeczywistości, 47 procent klientów oczekuje, że strona internetowa załaduje się w ciągu 2 sekund lub mniej. Jeśli więc Twoja witryna nie ładuje się wystarczająco szybko, użytkownicy opuszczą ją w poszukiwaniu innej osoby.

Ale co możesz zrobić, aby przyspieszyć witrynę, zachowując ważne zdjęcia? Właśnie tam wchodzą wtyczki do optymalizacji obrazu.

Aby poprawić szybkość witryny WordPress, musisz zoptymalizować swoje obrazy. Wtyczki do optymalizacji obrazu mogą automatycznie zoptymalizować Twoje zdjęcia, więc nie musisz nic wiedzieć o edycji zdjęć i kodzie. Nie musisz też martwić się o obniżenie jakości swoich zdjęć.

Optymalizacja zdjęć nie tylko pomaga przyspieszyć twoją stronę, ale także poprawia optymalizację Twojej wyszukiwarki (SEO).

Wszystkie te wtyczki do optymalizacji obrazu zoptymalizują zdjęcia w Twojej witrynie, dzięki czemu Twoja witryna WordPress jest szybsza, a użytkownicy łatwiej ją znajdują..

Przygotuj się, aby Twoja strona była błyskawiczna. Sprawdź naszą listę najlepszych wtyczek do optymalizacji obrazu dla WordPress.

1. Optymalizator obrazu Shortpixel

shortpixel-image-optimization-plugins

ShortPixel Image Optimizer to niesamowita wtyczka do optymalizacji obrazu WordPress. Wtyczka instaluje się bezpośrednio na pulpicie WordPress, gdzie można łatwo zarządzać procesem redukcji obrazu. Po zainstalowaniu wtyczki każdy nowy obraz przesłany do witryny zostanie automatycznie skompresowany. Możesz także użyć wtyczki ShortPixel, aby skompresować wszystkie obrazy uprzednio przesłane do Twojej witryny za pomocą jednego przycisku.

Dzięki tej potężnej wtyczce możesz kompresować obrazy JPEG, PNG, GIF (nieruchome lub animowane) oraz dokumenty PDF. Nie ma limitu rozmiaru pliku i możesz optymalizować miniatury oraz polecane obrazy.

Możesz użyć ShortPixel Image Optimizer za darmo i zoptymalizować do 300 zdjęć miesięcznie. Jeśli chcesz zoptymalizować ponad 300 zdjęć miesięcznie, możesz przejść na większy plan już od 4,99 USD.

Zacznij korzystać z ShortPixel już dziś!

2. Automatyczna kompresja obrazu & Masowa kompresja obrazu

automatyczna kompresja obrazu-wtyczka wordpress

Automatyczna kompresja obrazu & Masowa kompresja obrazów dla WordPress firmy wpslash to świetne narzędzie do optymalizacji i kompresji wszystkich twoich obrazów. Jest lekki i prosty w użyciu, dzięki czemu możesz szybko poprawić wydajność swojej witryny.

Ta wtyczka automatycznie kompresuje obrazy JPEG, PNG i GIF podczas ich przesyłania; lub możesz kompresować obrazy jednocześnie. Z automatyczną kompresją obrazu & Masowa kompresja obrazu Nie ma ograniczeń rozmiaru pliku ani liczby zdjęć, które można skompresować.

Automatyczna kompresja obrazu & Masowa kompresja obrazu kosztuje tylko 29 USD za zwykłą licencję i obejmuje przyszłe aktualizacje oraz 6 miesięcy wsparcia z wpslash.

Rozpocznij z automatyczną kompresją obrazu & Dzisiaj pełna kompresja obrazu!

3. SEO Friendly Images Pro

seo-friendly-images-pro-wordpress-plugin

SEO Friendly Images Pro dla WordPress firmy Pascal-Bajorat to kolejna przydatna wtyczka do optymalizacji obrazu dla Twojej witryny WordPress. Ta wtyczka nie kompresuje zdjęć, ale jest w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem dla obrazów przyjaznych SEO.

Obrazy przyjazne SEO dla WordPress automatycznie optymalizują wszystkie atrybuty alt i tytuł obrazów w twoich postach, stronach i wtyczkach stron trzecich. Atrybuty alt i title są ważne, aby poprawić ranking witryny w wynikach wyszukiwania. Ta potężna wtyczka może również zoptymalizować Twoje linki, automatycznie dodając atrybuty tytułu na podstawie jego zawartości. Kolejną ciekawą funkcją jest ich Lazy Loader, który zwiększa szybkość i wydajność witryny, opóźniając ładowanie zdjęć na długich stronach internetowych, których użytkownik nie zobaczy, dopóki nie przewinie.

Zwykła licencja na SEO Friendly Images Pro kosztuje tylko 20 USD, a dzięki temu otrzymujesz przyszłe aktualizacje i 6 miesięcy wsparcia, które pomogą Ci w razie problemów..

Zacznij już dziś od SEO Friendly Images Pro!

4. reSmush.it Image Optimizer

resmush-it-image-optimizer-plugins

reSmush.it Image Optimizer szybko staje się jedną z najpopularniejszych dostępnych wtyczek do optymalizacji obrazu. Ta wtyczka pozwala zoptymalizować obrazy podczas przesyłania, a także oferuje operację zbiorczą, aby zoptymalizować wszystkie wcześniej dodane obrazy za pomocą zaledwie 2 kliknięć.

Wtyczka reSmush.it akceptuje pliki JPEG, PNG, GIF, BMP i TIF, ale tylko do 5 MB. Możesz także wykluczyć niektóre zdjęcia ze zoptymalizowania na wypadek, gdybyś musiał dodać obraz do swojej witryny w pełnym rozmiarze.

Ogromnym plusem jest to, że reSmush.it jest całkowicie darmowy do pobrania i użytkowania.

Zacznij już dziś od Image Optimizer reSmush.it!

5. Optymalizator obrazu EWW

ewww-image-optimizer-wordpress-plugins

EWWW Image Optimizer to kolejna potężna wtyczka do optymalizacji obrazu dla Twojej witryny WordPress. Dzięki tej niesamowitej wtyczce możesz automatycznie optymalizować nowe obrazy podczas ich przesyłania, a także obrazy, które już przesłałeś na swoją stronę.

Ta wtyczka umożliwia konwersję zdjęć do najlepszego formatu pliku. Możesz także wybrać opcje kompresji idealnej lub wysokiej kompresji pikseli. W ten sposób jakość obrazu wygląda dokładnie tak samo dla użytkowników.

EWWW Image Optimizer nie ma ograniczeń prędkości i nieograniczonej wielkości plików. Zapewniają również bezpłatne kopie zapasowe obrazów do przechowywania oryginalnych zdjęć przez 30 dni.

Ich wtyczkę można pobrać bezpłatnie, ale jeśli potrzebujesz dodatkowych funkcji, możesz ją uaktualnić za pomocą jednego z ich planów API.

Rozpocznij korzystanie z EWWW Image Optimizer już dziś!

6. Kompresuj JPEG & Obrazy PNG

tiny-png-image-optimization-plugins

Kompresuj JPEG & Obrazy PNG autorstwa TinyPNG to kolejna świetna wtyczka WordPress do kompresji zdjęć i przyspieszenia działania witryny. Możesz automatycznie optymalizować nowe obrazy podczas przesyłania i łatwo optymalizować zbiorczo obrazy, które są już w Twojej witrynie.

Możesz ustawić maksymalną szerokość i / lub wysokość, aby automatycznie zmieniać rozmiar przesyłanych dużych obrazów. Nie ma ograniczeń rozmiaru pliku i możesz zachować metadane praw autorskich, datę utworzenia i lokalizację GPS na oryginalnych obrazach, jeśli potrzebujesz.

Kompresuj JPEG & Obrazy PNG można pobrać i używać bezpłatnie, ale tylko dla 100 zdjęć miesięcznie. Jeśli chcesz zoptymalizować więcej zdjęć każdego miesiąca, możesz uaktualnić swoje konto.

Rozpocznij z kompresowaniem JPEG & Obrazy PNG dzisiaj!

Mamy nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł o najlepszych wtyczkach do optymalizacji obrazu. Teraz możesz zoptymalizować zdjęcia i przyspieszyć działanie witryny. Nie tylko będziesz zadowolony z super szybkiej witryny, ale także odwiedzający Twoją stronę i klienci.

Jeśli jesteś fanem tego artykułu, sprawdź nasz post na temat 7 najlepszych porównywanych wtyczek galerii WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map