7 najlepszych wtyczek ankiet WordPress, które zwiększają zaangażowanie w witrynie

Najlepsze wtyczki ankiet WordPress


Czy chcesz, aby najlepsza wtyczka ankiety dodawała ankiety online w WordPress? Ankiety i ankiety przyciągają więcej użytkowników i angażują ich dłużej w witrynie. Zaangażowanie użytkowników jest również dobre dla rankingów Twojej witryny w wyszukiwarkach.

W tym artykule wybraliśmy dla Ciebie najlepsze wtyczki ankiety WordPress.

Jak znaleźć najlepszą wtyczkę ankiety WordPress

WordPress ma wiele darmowych i płatnych wtyczek ankiet, których możesz użyć do tworzenia ankiet i ankiet w swojej witrynie. Szukając wtyczki ankiety WordPress, upewnij się, że można ją łatwo zainstalować i używać. Poza tym powinien być elastyczny z opcjami wyświetlania, aby można było dodawać ankietę na stronach WordPress, postach i obszarach widżetów.

Oto kilka szybkich funkcji, które powinieneś zajrzeć do wtyczki ankiety WordPress przed wybraniem jej dla swojej witryny:

 • Powinien mieć funkcje projektowania i stylowania, aby tworzyć interaktywne ankiety.
 • Upewnij się, że ankiety powinny się ładować szybko i nie powinny wpływać na wydajność Twojej witryny.
 • Powinien oferować wiele opcji wyświetlania wyników ankiety i ankiety, takich jak wykresy, wykresy itp.
 • Wtyczka ankiety powinna umożliwiać wyświetlanie wyników na wielu stronach lub w dowolnym miejscu.

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na nasze porównanie najlepszych wtyczek ankiet WordPress.

1. WPForms

WPForms

WPForms to najlepsza wtyczka formularza kontaktowego WordPress na świecie. Oferuje szablony formularzy premium do tworzenia formularzy kontaktowych, formularzy rejestracyjnych online, ankiet i ankiet w WordPress. WPForms ma dodatek premium do ankiet i ankiet. Ich ankiety online są wysoce konfigurowalne i elastyczne, co oznacza, że ​​możesz łatwo utworzyć ankietę według własnego wyboru.

WPForms ma niesamowity konstruktor formularzy, który pozwala szybko tworzyć ankiety online za pomocą funkcji przeciągnij i upuść. Możesz także dodawać zdjęcia jako opcję ankiety dla użytkowników.

Możesz wyświetlać ankiety online na stronach WordPress, postach, pasku bocznym i innych obszarach gotowych dla widgetów. Ich ankiety nie powinny mieć wpływu na szybkość i wydajność Twojej witryny.

Pozwala pięknie wyświetlać wyniki ankiety na wykresach i wykresach. WPForms daje dostęp do osadzania wyników ankiety w dowolnym miejscu na stronie WordPress. Możesz także wyeksportować wyniki ankiety i użyć ich w prezentacjach PowerPoint, Arkuszach Excel i innych. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z tym przewodnikiem na temat tworzenia interaktywnej ankiety za pomocą WPForm.

Związane z: Jak utworzyć formularz stylu Typeform w WordPress (samouczek krok po kroku)

2. Ankiety i oceny PollDaddy

Ankiety i oceny PollDaddy

PollDaddy to jedna z najpopularniejszych wtyczek ankiet WordPress na rynku. Zawiera elastyczne opcje dodawania ankiet i zarządzania nimi w WordPress. PollDaddy jest łatwy w instalacji i oferuje funkcje premium do ankiet online.

Najważniejsze funkcje to ankieta wielokrotnego wyboru, interaktywne projekty ankiet, opcja zamknięcia daty w ankietach, pokazywania / ukrywania wyników i wiele innych. Jak każda inna potężna wtyczka ankiety online, możesz wyświetlać wyniki ankiety w dowolnym miejscu na swojej stronie, a także w innych
Witryny WordPress.

PollDaddy to darmowa wtyczka WordPress i obsługuje podstawowe filtry IP, aby uniemożliwić użytkownikom wypełnianie wielu odpowiedzi.

3. Responsive Ankieta

Responsywna ankieta

Responsywna ankieta to wtyczka ankiety online, której można używać do dodawania prostych i pięknych ankiet w WordPress. Umożliwia tworzenie wielu ankiet i wyświetlanie ich na tej samej stronie.

Możesz także dodawać ankiety wielokrotnego wyboru, wybory obrazów z tekstem, pięknie wyświetlać wyniki, dodawać datę rozpoczęcia / zakończenia ankiet i dostosowywać projekty ankiet.

Oferują bezpłatną i płatną wersję. Darmowa wtyczka Responsive Poll ma ograniczone funkcje. Aby odblokować wszystkie opcje, musisz uaktualnić do planu premium.

4. Ankiety WP

Ankiety WP

WP-Polls to darmowa wtyczka ankiet WordPress odpowiednia do dodawania ankiet online na stronach internetowych, postach, pasku bocznym i innych obszarach widżetów. Łatwo jest skonfigurować i używać go na pulpicie WordPress.

Umożliwia dodawanie ankiet wielokrotnego wyboru i szybkie wyświetlanie wyników na tej samej stronie. Możesz dodać niestandardowy styl CSS, aby zmienić motyw i wygląd ankiet WordPress.

5. Ankieta demokracji

Ankieta na temat demokracji

Jak sama nazwa wskazuje, Ankieta Demokracji to prosta i nowoczesna wtyczka ankiety WordPress, która pozwala użytkownikom dodawać własne wybory w ankiecie. Możesz tworzyć ankiety jedno- i wielokrotnego wyboru, ustawić datę zakończenia ankiety, wybierać spośród wielu szablonów projektów ankiet i wiele więcej.

Jest to wysoce konfigurowalna wtyczka ankiety i pozwala ograniczyć ankietę tylko do zarejestrowanych użytkowników. Ankieta Demokracji pozwala tworzyć losowe ankiety i wyświetlać je użytkownikom na wielu stronach.

Działa świetnie ze wszystkimi popularnymi wtyczkami pamięci podręcznej, takimi jak W3 Total Cache, WP Super Cache, WordFence, Quick Cache i więcej, aby szybciej działać na Twojej stronie.

6. Ankieta YOP

Ankieta Yop

Ankieta YOP to kolejna darmowa wtyczka ankiety WordPress, której można łatwo używać do tworzenia ankiet i ankiet online. Jest bardzo elastyczny i łatwy w konfiguracji w WordPress.

Pozwala dodawać ankiety wielokrotnego wyboru, planować ankiety, wyświetlać ankiety online na różnych stronach, wyświetlać wyniki w procentach, resetować ankietę w dowolnym momencie i dodawać limit wyświetlania ankiet tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Możesz także zablokować użytkowników spamu za pomocą adresów IP i nazwy użytkownika.

Oferują różne opcje wyświetlania wyników ankiety. Jeśli chcesz wyświetlić użytkownikom wyniki poprzedniej ankiety, ankieta YOP jest dla Ciebie idealnym wyborem.

7. Sonda opinii, ankieta, quiz

Quiz ankietowy na portalu OpinionStage

Ankieta OpinionStage to interaktywna wtyczka ankiety. Pobranie i instalacja na stronie WordPress jest bezpłatne. Za pomocą wbudowanych szablonów możesz łatwo tworzyć ankiety online, ankiety, quizy, formularze itp.

Jest wyposażony w przyciski społecznościowe obok sondaży, aby udostępniać je na platformach mediów społecznościowych. Możesz dodać ankietę na swoich stronach WordPress, postach, pasku bocznym, stopce i innych obszarach gotowych dla widgetów.

Jeśli chcesz stworzyć wizualnie interaktywną ankietę w WordPress, wówczas ankieta OpinionStage jest dla Ciebie idealnym wyborem. Oferują wiele opcji kolorów i wzorów, aby upiększyć wygląd Twojej ankiety online.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki ankiety WordPress. Powinieneś również zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat najlepszych wtyczek ankiet WordPress, aby zebrać opinie użytkowników.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map