7 najlepszych wtyczek do automatycznego blogowania WordPress do autopilota Twojego bloga

Najlepsze wtyczki Autoblogowania WordPress


Szukasz najlepszych wtyczek do autoplogowania WordPress? Założenie bloga jest łatwe, ale wiele osób ma trudności z regularnym tworzeniem treści na swoim blogu.

Wtyczki autoblogowania WordPress umożliwiają selekcjonowanie treści z innych źródeł i wyświetlanie ich na blogu. Możesz także redagować i zamieszczać nowe artykuły.

W tym artykule udostępnimy jedne z najlepszych wtyczek do automatycznego rejestrowania WordPress, aby automatycznie sterować Twoim blogiem.

Dlaczego WordPress Autoblogging Plugins?

Prowadzenie bloga i codzienne dodawanie nowych treści nie jest łatwym zadaniem. Dzięki wtyczce do automatycznego rejestrowania WordPress możesz automatycznie pilotować swojego bloga i regularnie publikować nowe treści.

Wtyczka do automatycznego rejestrowania WordPress importuje zawartość z różnych kanałów RSS do Twojej witryny WordPress. Niektóre wtyczki nawet zmieniają sformułowania treści WordPress i zapewniają, że nie masz zduplikowanych treści.

Istnieją setki darmowych i premium wtyczek WordPress do automatycznego logowania. Ale zanim zagłębisz się i wybierzesz wtyczkę do swojego bloga, pamiętaj, że automatyczne rejestrowanie nie jest dla wszystkich. Chociaż wtyczka do autoblogowania ułatwia publikowanie regularnych artykułów na blogu, zamiast po prostu kopiować artykuły, w twoim najlepszym interesie jest zmiana wyselekcjonowanych treści w taki sposób, aby Twoja strona nie została ukarana za powielanie treści.

Oto kilka zalecanych praktyk, których należy przestrzegać, jeśli używasz wtyczki do automatycznego logowania.

 • Polecaj tylko fragmenty zamiast całego artykułu.
 • Dodaj dwukrotnie więcej oryginalnej treści niż pozyskane źródło.
 • Dodaj komentarz pomiędzy zebranymi treściami.

1. Feedzy RSS

Feedzy RSS

Feedzy RSS to popularna wtyczka do autoplogowania WordPress. Umożliwia wyświetlanie treści z nieograniczonej liczby kanałów RSS w Twojej witrynie. Feedzy RSS integruje się z WordAI i SpinnerCheif, aby przeformułować zaimportowane artykuły, dzięki czemu zawsze możesz automatycznie dodawać nowe treści do swojego bloga.

Obsługuje złożone media, w tym odtwarzanie audio i filmy z YouTube. Możesz również umieścić na czarnej liście słów kluczowych, aby w pełni kontrolować to, co chcesz wyświetlać na blogu WordPress.

2. WP RSS Aggregator

WP RSS Aggregator

WP RSS Aggregator jest darmową i popularną wtyczką do automatycznego logowania WordPress. Umożliwia importowanie, scalanie i wyświetlanie kanałów RSS z wielu zasobów. Importuje również kanały Atom i wyświetla je na blogu WordPress. Agregator RSS RSS ma niestandardowe szablony z opcjami stylizacji dla kanałów.

Obsługuje skróty i bloki do wyświetlania kanałów na temat postów, stron i niestandardowych typów postów. Pozwala importować treści z nieograniczonej liczby stron internetowych, a nawet zarządzać wszystkimi źródłami z pulpitu WordPress…

3. Moduł pobierania kanałów RSS

Catcher Feed RSS

Catcher Feed RSS jest łatwą w użyciu wtyczką do automatycznego logowania WordPress. Jest wyposażony w łatwy w obsłudze interfejs, który pozwala zarządzać treściami importowanymi z innych stron internetowych. Możesz podzielić treści na kategorie i zaplanować je w oparciu o preferowany interwał.

Importuje również obrazy za pomocą kanałów RSS za pomocą funkcji WordPress.

4. CyberSEO

CyberSEO

CyberSEO jest zaawansowaną wtyczką do automatycznego rejestrowania i tworzenia treści WordPress. Importuje kanały RSS i Atom, aby wyświetlać artykuły na blogu. Tłumaczy treści z ponad 100 języków za pomocą Tłumacza Google i Tłumacza Yandex, aby publikować w Twoim języku.

Dzięki Spinnerom firm trzecich możesz przeformułować treść z zewnątrz, aby upewnić się, że nie jest plagiatem. Osadza także treści multimedialne, w tym obrazy i filmy.

Czytaj więcej: Najlepsza wtyczka WordPress Translator.

5. WP Robot

WP Robot

WP Robot jest wysokiej jakości wtyczką do automatycznego logowania WordPress. Agreguje kanały RSS z odpowiednich zasobów i publikuje regularne treści na blogu. Pozwala dostosować artykuły źródłowe i działa dobrze ze wszystkimi najlepszymi motywami WordPress.

Obsługuje 30 źródeł treści, w tym Amazon, eBay, YouTube, Vimeo, Flickr itp. W celu importowania treści. Możesz także wybierać produkty eCommerce i sprzedawać je w swoim sklepie internetowym. Posiada narzędzia do tłumaczenia, redagowania treści i innych. WP Robot wkrapla zawartość na blogu, a nawet pozwala publikować artykuły zbiorcze jednym kliknięciem ręcznie.

6. Rury WP

Rury WP

Rury WP to potężna i darmowa wtyczka do automatycznego logowania WordPress. Jest idealny do importowania wiadomości z wielu zasobów i kanałów RSS, a nawet importowania produktów WooCommerce.

WP Pipes pozwala zbudować potok treści do opublikowania na blogu. Publikuje artykuły i produkty WooCommerce na twoich stronach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Pinterest i więcej automatycznie.

7. RSSImport

RSSImport

RSSImport jest prostą wtyczką do automatycznego rejestrowania WordPress, która importuje kanały RSS i wyświetla zawartość na blogu. Obsługuje widżety i skróty do publikowania artykułów.

Możesz także użyć kodów szablonów, aby dodać artykuły do ​​swoich stron.

To wszystko.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepszą wtyczkę do autoplogowania WordPress, aby automatycznie prowadzić bloga WordPress. Możesz także zapoznać się z naszym artykułem na temat najlepszych wtyczek WordPress do treści generowanych przez użytkowników.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map