7 najlepszych wtyczek do recenzji WordPress w celu zwiększenia przychodów online

najlepsze wtyczki do przeglądu WordPress


Szukasz najlepszych wtyczek do recenzji produktów dla WordPress? To świetny pomysł! Jeśli prowadzisz witrynę z recenzjami, potrzebujesz idealnej wtyczki, która pomoże Ci w dodawaniu ocen, łączeniu podmiotów stowarzyszonych, wyświetlaniu fragmentów i generowaniu ciekawych wpisów dla odwiedzających.

W tym artykule przedstawiamy najlepsze wtyczki do sprawdzania produktów.

Dlaczego warto korzystać z wtyczki do przeglądu produktu?

Od recenzji oczekuje się pewnej liczby oszałamiających czytelników. Chcą gwiazd, fragmentów, linków i fantazyjnych tabel porównawczych.

Niestety nie możesz tego dostarczyć za pomocą edytora postów WordPress. Twoja treść może być świetna, ale nie będzie w niej czynnika „wow”, którego oczekują czytelnicy od profesjonalnej recenzji.

Dobrą wiadomością jest to, że dzięki najlepszym wtyczkom do recenzji WordPress możesz dać swoim odbiorcom dokładnie to, czego pragną. Najlepszy ze wszystkich? Jako recenzent będzie ci łatwo.

Odpowiednia wtyczka sprawia, że ​​Twoje recenzje stają się bardziej profesjonalne. Po prostu napisz recenzję, oblicz swoje wyniki i dodaj je do odpowiednich sekcji w edytorze wtyczki.

Aby ułatwić wybór odpowiedniej wtyczki, przygotowaliśmy listę najlepszych wtyczek do recenzji WordPress. Sprawdź to poniżej.

1. Przegląd produktu WP

Wtyczka przeglądu produktu WP

Jeśli dodajesz wiele recenzji do tej samej strony, spodoba ci się funkcja skrótów WP Product Review. Możesz ustawić swoje skróty, aby dodawać pola recenzji w dowolnym miejscu postów i stron.

Tabele przeglądu można również całkowicie dostosować. Zmień obramowania, szerokość, kolory i ikony oceny, aby idealnie pasowały do ​​Twojej marki. Do wyboru jest ponad 10 różnych ikon oceny, w tym gwiazdki i serca, dzięki czemu możesz naprawdę dobrze się bawić.

Dostępne są również szczegółowe tabele porównawcze. Jak również możliwość importowania informacji o produkcie bezpośrednio z Amazon.

Rozpocznij z WP Product Review już dziś!

2. WP Review Pro

WP Review Pro

Dzięki 16 gotowym szablonom, w pełni konfigurowalnym, WP Review Pro sprawia, że ​​publikowanie recenzji jest dziecinnie proste.

Wybierz preferowane fragmenty, pożądany system oceniania, a nawet zaprezentuj opinie czytelników dzięki tej wszechstronnej wtyczce. Działa idealnie z niemal każdym dostępnym motywem.

WP Review Pro oferuje także prawie nieskończoną liczbę integracji. Zintegruj swoją wtyczkę z recenzjami Google, Yelp i Facebook. Możesz także zintegrować go z WooCommerce, jeśli prowadzisz witrynę eCommerce.

Ta wtyczka jest przyjazna dla urządzeń mobilnych, zoptymalizowana pod kątem szybkości, gotowa do tłumaczenia i oferuje mnóstwo niestandardowych widżetów.

Rozpocznij pracę z WP Review Pro już dziś!

3. Taqyeem

Taqyeem

Taqyeem współpracuje ze stronami, postami, a nawet niestandardowymi typami postów. Jest niezwykle łatwy w użyciu i ma mnóstwo opcji dostosowywania, aby utrzymać markę na miejscu.

Ta wtyczka jest gotowa do przetłumaczenia i zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Istnieje nawet obsługa RTL.

Wybieraj spośród nieograniczonej liczby kolorów, ponad 500 czcionek i wielu ikon oceniania recenzji.

Zacznij korzystać z Taqyeem już dziś!

4. Recenzent

Wtyczka WordPress recenzenta

Szybko i łatwo dodawaj tabele porównawcze i recenzje do stron, postów i niestandardowych typów postów dzięki wtyczce recenzenta.

Po prostu stwórz szablon, który Ci się podoba i zacznij sprawdzać. Chcesz też, aby użytkownicy dodawali recenzje? Nie ma problemu. Odwiedzający mogą korzystać z utworzonego szablonu lub pól i dodawać własne przemyślenia do Twojej witryny. Przesyłanie zdjęć jest również opcją dla recenzentów gości.

Każdy utworzony szablon jest dostosowany do urządzeń mobilnych i dostosowuje się do dowolnego urządzenia.

Zacznij już dziś od recenzenta!

5. Yelp Reviews Pro

Recenzje Yelp Pro

Stworzona przez Ninja Team siła Ninja Forms, Yelp Reviews Pro integruje się z Yelp, aby wyświetlać twoje recenzje, profil i oferty. Jest niezwykle prosty w użyciu i wykorzystuje skróty do dodawania potrzebnych informacji do swoich postów, stron i widżetów.

Jeśli jesteś przede wszystkim recenzentem Yelp, który chce rozwijać własną witrynę, jest to wtyczka dla Ciebie.

Zacznij od Yelp Reviews Pro już dziś!

6. Fragmenty rozszerzone w jednym schemacie

Fragmenty rozszerzone schematu

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu w wyszukiwarkach, fragmenty bogate w schemat w jednym schemacie to idealna wtyczka.

Fragmenty pozwalają na zagęszczenie opinii w najważniejsze informacje. Dodaj podsumowania swoich myśli, zdjęcia i oceny, aby wyszukiwarki wiedziały dokładnie, co powinny wyświetlić. Działa też świetnie z Facebookiem!

Zacznij już dziś dzięki fragmentom rozszerzonym All in One Schema!

7. Opinie klientów WP

Recenzje klientów WP są idealne, jeśli używasz platformy recenzującej dla wielu witryn lub wielu użytkowników. Zapewnia to pełną kontrolę nad zgłoszeniami użytkowników, co pozwala moderować i wybierać publikowane treści.

Recenzje są wyświetlane czytelnikom w przyciągający wzrok sposób; jednak wyszukiwarki będą wyświetlać mikroformat Schema.org. To jest najlepsze z obu światów. Zadbaj jednocześnie o odbiorców i roboty wyszukiwarek!

Lekkie i zoptymalizowane pod kątem prędkości recenzje klientów WP nie spowalniają Twojej witryny; nawet jeśli korzystasz z ich niestandardowych skal ocen i ikon.

Zacznij od recenzji klientów WP już dziś!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki do recenzji WordPress.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz cieszyć się naszymi postami na temat najlepszych, bogatych wtyczek fragmentów i jak łatwo utworzyć ankietę w WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map