7 najlepszych wtyczek do stron docelowych WordPress, które konwertują (2020)

najlepsze wtyczki strony docelowej WordPress


Czy chcesz utworzyć stronę docelową o wysokiej konwersji? Korzystanie z wtyczki strony docelowej WordPress jest najlepszym dostępnym wyborem, ponieważ jest łatwe i, doskonale, idealne. Bez względu na poziom posiadanych umiejętności technicznych możesz od razu nauczyć się korzystać z wtyczki strony docelowej i zbudować stronę tak, jak chcesz.

W tym artykule porównamy niektóre z najlepszych wtyczek do stron docelowych WordPress, aby pomóc Ci określić, która z nich jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Znaczenie wtyczki strony docelowej WordPress

Przede wszystkim omówmy, czym jest strona docelowa. Mówiąc najprościej, jest to strona internetowa (zazwyczaj pojedyncza strona), na której chcesz, aby docelowi odbiorcy wylądowali, zobaczyli Twoje treści i podjęli określone działania, takie jak zakup produktu, subskrypcja listy itp..

Strony docelowe pomagają zaprezentować i wyróżnić jeden konkretny produkt lub usługę w atrakcyjny sposób. Dobrze zaprojektowane strony docelowe szybko przyciągają uwagę użytkowników i zachęcają ich do podjęcia żądanego działania. W większości przypadków strony docelowe służą jako maszyny do konwersji.

Jak utworzyć stronę docelową?

Wtedy potrzebujesz wtyczki do strony docelowej WordPress. Dzięki wtyczce strony docelowej możesz łatwo tworzyć strony docelowe o wysokiej konwersji, nawet jeśli nie masz doświadczenia w technologii. Większość wtyczek stron docelowych oferuje interfejsy typu „przeciągnij i upuść”, aby zbudować stronę, oraz wiele wstępnie zaprojektowanych szablonów do wyboru.

Sprawdź także: Najlepsze narzędzie do tworzenia stron WordPress

Ponadto większość tych wtyczek oferuje elementy strony docelowej i bloki treści, takie jak przyciski wezwania do działania (CTA), formularze, nagłówki, polecane obrazy, filmy wideo, linki itp., Dzięki czemu można szybko utworzyć strony docelowe o wysokiej konwersji.

Czy naprawdę potrzebujesz wtyczki strony docelowej?

Optinmoster-Lead-Generation

To zależy.

Utworzenie strony docelowej pozwala zawęzić koncentrację użytkowników na promowanej kampanii, aby zwiększyć liczbę konwersji, takich jak zapisanie się do newslettera, zakup nowego produktu itp..

Strona docelowa może być dla Ciebie doskonałym wyborem jeśli pozyskujesz potencjalnych klientów ze źródeł zewnętrznych takich jak płatna kampania, promocja biuletynu, źródła polecania itp.

Ale jeśli chcesz przekonwertować istniejących odwiedzających witrynę którzy znajdują się w Twojej witrynie z dowolnego powodu, na przykład czytając wpis na blogu, możesz skorzystać z 2-etapowej opcji zamiast strony docelowej.

2-etapowa opcja to kampania, która umożliwia przekształcenie dowolnego obrazu lub linku w wyskakujące okienko. Gdy użytkownik kliknie link, pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o subskrypcję lub zakup.

Ponieważ wyskakujące okienko pojawia się na tej samej stronie, eliminuje to naturalny spadek, który zwykle występuje, gdy użytkownicy są przekierowywani na inną stronę docelową w celu wykonania akcji.

OptinMonster to najlepsze narzędzie do generowania potencjalnych klientów, ponieważ pozwala szybko i łatwo tworzyć dziesiątki kampanii, w tym dwuetapową rejestrację. Możesz tworzyć atrakcyjne wizualnie formularze optin za pomocą kreatora przeciągnij i upuść.

Najlepsze jest to, że możesz użyć OptinMonster wraz z wtyczką strony docelowej, aby jeszcze bardziej zwiększyć liczbę konwersji.

Przeczytaj naszą pełną recenzję OptinMonster.

Zacznij korzystać z OptinMonster już dziś!

1. Beaver Builder

beaver-builder-wp-plugin

Beaver Builder to prawdopodobnie najlepsza wtyczka konstruktora stron WordPress do łatwego tworzenia stron docelowych WordPress bez żadnego kodowania. Zapewnia prosty interfejs przeciągania i upuszczania, w którym można budować stronę internetową, mieszając i dopasowując bloki treści, widżety i zaawansowane elementy.

Zawiera dziesiątki wspaniałych szablonów stron docelowych, dzięki czemu nie zawsze musisz zaczynać od zera. Możesz wybrać z przyciągającego uwagę szablonu strony docelowej, dodać treść i opublikować zupełnie nową stronę. Bułka z masłem!

Ponadto możesz zapisać własne projekty jako szablony i ponownie wykorzystać je w swojej witrynie lub wyeksportować do wykorzystania w innej witrynie.

Korzystanie z wtyczki Beaver Builder jest naprawdę łatwe, ponieważ zawiera wbudowany edytor frontonu. Edytor pozwala dostosować wszystkie elementy za pomocą podglądów na żywo w czasie rzeczywistym, klikając bezpośrednio element. Jeśli chcesz zmienić nagłówek strony docelowej, możesz go kliknąć i wpisać bezpośrednio.

Kompozycje Beaver Builder są zgodne z WordPress. Jest dostępny zarówno jako motyw WordPress, jak i jako wtyczka.

Przeczytaj naszą pełną recenzję Beaver Builder.

Zacznij korzystać z Beaver Builder już dziś!

2. Elementor

elementor-wordpress-page-builder-plugin

Elementor to kolejny popularny kreator stron WordPress do tworzenia wszelkiego rodzaju stron internetowych, w tym stron docelowych. Jest dostępny zarówno w wersji darmowej, jak i premium, więc możesz wypróbować wersję bezpłatną w pełni przed zakupem wersji premium.

Posiada szybki i przyjazny dla początkujących interfejs edycji na żywo do tworzenia stron. Możesz użyć elementów przeciągania i upuszczania Elementora, a także domyślnych widżetów WordPress.

Ponadto ma ponad 300 pięknie zaprojektowanych szablonów, które nadają się do stron docelowych w dowolnej niszy. Możesz wybrać szablon, szybko zastąpić treść oryginalną treścią i opublikować ją. Ponadto możesz zapisać swoje projekty jako szablony i używać ich w swojej witrynie, a także w innych witrynach.

Elementor ma responsywne elementy sterujące projektem, które pozwalają tworzyć osobne strony docelowe dla komputerów stacjonarnych, tabletów i urządzeń mobilnych. Dzięki tej funkcji możesz wybrać, co i jak strona ma wyglądać na różnych urządzeniach.

Zacznij korzystać z Elementora już dziś!

3. Konstruktor Divi

budowniczy divi

Divi Builder to potężny kreator stron WordPress firmy Elegant Themes. Kreator jest dostarczany z większością najpopularniejszych motywów WordPress. Jest również kompatybilny z innymi motywami i wtyczkami.

Wtyczka oferuje nieskończone możliwości projektowania i jest wyposażona w jeden z najlepszych przyjaznych interfejsów edycyjnych. Pozwala zbudować dowolny typ projektu, który można obrazować za pomocą prostego interfejsu edycji przeciągnij i upuść.

Divi Builder zawiera ponad 20 pięknych szablonów stron docelowych, zaprojektowanych przez profesjonalnych projektantów Elegant Themes. Możesz użyć jednego z tych szablonów, aby natychmiast zbudować swoją stronę docelową, ponieważ wymaga ona tylko zastąpienia treści demo własną.

Wtyczka zawiera 46 precyzyjnie wykonanych modułów treści, które są elementami składowymi strony internetowej. Możesz przeciągać i upuszczać te moduły, ustawiać je według własnych potrzeb, a także całkowicie je dostosowywać. Możesz w pełni kontrolować ogólny projekt strony bez dotykania jednego wiersza kodu.

Zacznij korzystać z Divi już dziś.

4. Strony główne

narzędzie leadpages-landing-page

Leadpages to niesamowita wtyczka WordPress, która umożliwia błyskawiczne tworzenie stron docelowych o wysokiej konwersji bez żadnego kodu. Ma prosty, przyjazny dla użytkownika interfejs przeciągnij i upuść do budowania i dostosowywania stron docelowych.

Wtyczka zawiera ponad 150 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów stron docelowych skierowanych do różnych branż. Przy tak obszernym pakiecie szablonów rzadko zdarza się, że nie znajdziesz szablonu pasującego do tego, co sobie wyobrażałeś.

Leadpages to raczej oprogramowanie do generowania potencjalnych klientów niż zwykły kreator stron docelowych. Istnieją szablony zaprojektowane dla różnych kampanii, takich jak ebook, pozyskiwanie potencjalnych klientów, optin, promocja, strona docelowa produktu itp. Wybierz szablon dla kampanii, którą chcesz uruchomić, i zacznij dostosowywać swój szablon.

Co więcej, Leadpages oferuje natychmiastowy kreator reklam na Facebooku, testy A / B, integracje narzędzi marketingowych i wiele innych, aby pomóc Ci odważnie i stabilnie.

Zacznij korzystać z Leadpages już dziś.

5. OptimizePress

optymalizacja

OptimizePress to kolejne potężne rozwiązanie do tworzenia zoptymalizowanych stron docelowych WordPress. Jest dostępny jako motyw i wtyczka. Możesz budować i edytować swoje strony w czasie rzeczywistym za pomocą systemu LiveEditor i szybciej rozwijać swoją firmę.

Jest w pełni responsywny i gotowy na urządzenia mobilne, więc wszystkie strony docelowe będą automatycznie synchronizowane z dowolnym urządzeniem. Ma ponad 30 gotowych szablonów, które zapewnią Ci szybki start. Po prostu edytuj tekst i inne elementy treści, dodaj dodatkowe elementy z przeglądarki Element i zaprojektuj swoją piękną stronę docelową. To takie proste.

OptimizePress ma ponad 40 niestandardowych elementów, aby dodać różne funkcje do strony. Możesz w pełni poznać opcje dostosowywania każdego elementu, ponieważ są one bardzo elastyczne.

Ma silną integrację z większością twoich ulubionych serwisów e-mail marketingowych dla szybkich i łatwych kampanii marketingowych.

Ponadto OptimizePress pozwala także budować witryny członkowskie bez dodatkowych wtyczek. Możesz chronić swoje treści, tworzyć i sprzedawać członkostwa oraz łatwo akceptować płatności.

Zacznij korzystać z OptimizePress już dziś.

6. Już wkrótce Pro przez SeedProd

już wkrótce produkt pro-by-seed

Już wkrótce Pro firmy SeedProd to świetne rozwiązanie do tworzenia wkrótce stron i stron docelowych w trybie konserwacji. Ma potężne opcje budowania przykuwającej uwagę strony w trakcie budowy i rejestrowania potencjalnych klientów przed uruchomieniem w pełni rozwiniętej witryny.

Posiada licznik czasu, piękne formularze subskrypcji, udostępnianie społecznościowe, śledzenie poleceń itp. Ponadto posiada głęboką integrację ze wszystkimi głównymi dostawcami e-mail marketingu, dzięki czemu tworzenie listy e-mail jest proste.

Zapewnia narzędzie do budowania i edytowania stron w czasie rzeczywistym. Jednak nie jest to program typu front-end, jak wspomniane powyżej wtyczki.

Wtyczka oferuje kilka użytecznych dodatków, takich jak dodatek do stron docelowych, dodatek Unsplash.com, dodatek wielojęzyczny itp. Możesz tworzyć piękne strony docelowe za pomocą dodatków i dostępnych motywów.

Sprawdź także tę niesamowitą listę najlepszych wtyczek WordPress już wkrótce.

Zacznij korzystać z Coming Soon Pro już dziś.

7. Strony docelowe WordPress (darmowa wtyczka)

wordpress-landing-pages

WordPress Landing Pages to bezpłatne rozwiązanie do tworzenia stron docelowych, które zamieniają odwiedzających Twoją stronę w subskrybentów i klientów. Wtyczka została zaprojektowana z myślą o praktykach marketingu przychodzącego i umożliwia konwersję większej liczby potencjalnych klientów z przyciąganego ruchu.

Wtyczka zawiera narzędzie do tworzenia stron na żywo, dzięki czemu możesz zobaczyć zmiany natychmiast po ich wprowadzeniu. Podstawowa wtyczka jest dostarczana tylko z kilkoma szablonami. Możesz po prostu wybrać szablon, a następnie go dostosować.

wtyczka umożliwia także monitorowanie i śledzenie współczynników konwersji. Ponadto możesz tworzyć strony docelowe, klonować je i uruchamiać testy podziału A / B.

Jeśli chcesz dodać więcej funkcji i funkcjonalności, dostępne są dodatki premium.
Zacznij korzystać z WordPress Landing Pages już dziś.

Wybór najlepszej wtyczki do strony docelowej WordPress

Wszystkie 7 tych wtyczek jest świetnych z ich specyficznymi zestawami funkcji. Jeśli jednak chcesz wyróżnić jedną jako najlepszą, wybierz Beaver Builder.

Beaver Builder zapewnia dziesiątki pięknie spreparowanych szablonów stron docelowych i łatwy w użyciu interfejs do ich dostosowywania. Działa również z dowolnym motywem i wtyczkami, więc nie musisz się martwić o przeprojektowanie całej witryny tylko po to, aby działała.

Sprawdź także: Najłatwiejszy kreator stron internetowych

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz również sprawdzić najlepsze wtyczki generacji leadów dla WordPress i najlepsze biznesowe usługi telefoniczne VOIP.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map