7 najlepszych wtyczek i narzędzi do testowania podziału WordPress A / B (2020)

Najlepsze wtyczki i narzędzia do testowania podziału WordPress A / B


Szukasz najlepszych wtyczek do testowania podziału WordPress A / B??

Testowanie A / B / pozwala porównać dwie lub więcej wersji strony internetowej, e-maila itp. Z tylko jednym zmiennym elementem, aby znaleźć najlepszą odmianę pod względem konwersji.

W tym artykule podzielimy się naszą starannie dobraną listą najlepszych wtyczek i narzędzi do dzielenia testów WordPress A / B.

Wybór najlepszej wtyczki testowej podziału WordPress A / B

Testy podziału A / B pozwalają użytkownikowi wyświetlać wiele wersji materiałów marketingowych, dzięki czemu można monitorować, które z nich najbardziej podobają się użytkownikom.

Ponieważ na rynku dostępnych jest kilkadziesiąt wtyczek i narzędzi do dzielenia testów WordPress A / B, wybór najlepszej wtyczki może być mylący.

Oto, czego potrzebujesz, we wtyczce do testowania podziału WordPress:

 • Poznaj swoje zachcianki: Nie każda wtyczka testująca A / B jest równa, więc upewnij się, że otrzymana wtyczka pomaga spełnić Twoje potrzeby. Na przykład, jeśli chcesz przetestować formularz optin, upewnij się, że wtyczka, którą zamierzasz kupić, oferuje testowanie formularza optin.
 • Łatwe ustawienie: Unikaj wtyczek za wszelką cenę, które wymagają przeskoczenia wielu przeszkód tylko po to, aby skonfigurować test A / B
 • Wyniki testów: Upewnij się, że wtyczka sama ogłasza zwycięzcę, a nie tylko wyświetla statystyki.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster to najlepsza wtyczka do generowania leadów WordPress, która zawiera zaawansowaną funkcję testowania podziału A / B, aby zrozumieć, co działa dla Twoich użytkowników.

Dzięki OptinMonster możesz nie tylko tworzyć wspaniałe formularze optin i inne kampanie marketingowe, ale także zapewnia szczegółową analizę konwersji i wyniki testów A / B.

Jeśli jesteś wydawcą, OptinMonster pozwala dowiedzieć się, jakie są Twoje kampanie marketingowe dla różnych segmentów odbiorców, takich jak urządzenia mobilne vs. komputery i różne lokalizacje geograficzne.

W przypadku sprzedawców eCommerce OptinMonster może służyć do dzielenia kampanii testowych mających na celu:

 • Osiągnięcie większej sprzedaży
 • Przyciąganie subskrybentów do programu lojalnościowego
 • Uzyskiwanie odpowiedzi ankietowych od klientów

2. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights to najlepsza wtyczka WordPress Google Analytics, która zapewnia płynną integrację z Google Optimize, dzięki czemu możesz zoptymalizować przeprowadzanie testów podziału A / B bez edytowania kodu.

Dzięki MonsterInsights możesz łatwo skonfigurować Google Optimize w swojej witrynie i przeprowadzić testy A / B. Wyniki podzielonego testu są wyświetlane na pulpicie nawigacyjnym WordPress i możesz od razu podjąć działania, aby ulepszyć swoją witrynę.

3. Oprogramowanie Nelio

Testy Nelio A / B

Oprogramowanie testujące Nelio A / B to doskonałe na rynku rozwiązanie do testowania podziału tekstu WordPress A / B. Jest wyposażony w najlepsze narzędzia do dzielonego testowania w desce rozdzielczej WordPress.

Oprogramowanie ma zautomatyzowany system do aktualizowania witryny i wyświetlania zwycięzcy. Oto, co możesz przetestować za pomocą oprogramowania testującego Nelio A / B:

 • Strony
 • Posty
 • Produkty
 • Niestandardowe typy postów
 • Nagłówki
 • Widżety
 • Menu nawigacji
 • Heatmaps
 • I więcej.

Oferuje również natywną usługę optymalizacji konwersji dla zaawansowanych użytkowników WordPress. Oprogramowanie Nelio działa doskonale ze wszystkimi popularnymi firmami hostingowymi WordPress.

4. Platforma doświadczeń VWO

Platforma doświadczeń VWO

Platforma doświadczeń VWO to fantastyczna usługa testowania podziału tekstu WordPress A / B. Pozwala wyświetlać 2 wersje witryny jednocześnie różnym użytkownikom i monitoruje, który wariant przekształca więcej odwiedzających w klientów.

Oto, co możesz przetestować A / B na swojej stronie za pomocą VWO Experience Platform:

 • Nagłówki
 • Napisy na filmie obcojęzycznym
 • Projekt i układ
 • Menu nawigacji
 • Formularze
 • Wezwanie do działania
 • Dowód społeczny

VWO pokazuje wyniki testu podziału w wielu formatach, w tym wzrost procentowy, poziom ufności, wpływ bezpośredni i pośredni itp. Możesz znaleźć zwycięzcę swoich 2 wariantów, a następnie wprowadzić zmiany w celu poprawy wydajności witryny.

5. Prosty tester stron

Prosty tester stron

Prosty tester stron to darmowa wtyczka do testowania podziału tekstu WordPress A / B. Umożliwia skonfigurowanie testu podziału w swojej witrynie w 3 prostych krokach: Edytuj stronę, skonfiguruj test podziału i zadeklaruj zwycięzcę.

Jest zgodny z celami Google Analytics, aby śledzić unikalnych użytkowników każdej odmiany, dzięki czemu możesz określić, która wersja witryny przyciąga więcej użytkowników. Dostępna jest również wersja premium wtyczki z dodatkowymi funkcjami, takimi jak śledzenie konwersji i pełna analiza statystyczna.

6. Testy A / B dla WordPress

Testy A / B dla WordPress

Testy A / B dla WordPress jest kolejną darmową wtyczką testową dla Twojej witryny. Pozwala skonfigurować test podziału A / B za pomocą klasycznego edytora tekstu w WordPress.

Obsługuje skróty, aby łatwo dodawać podzielone testy do stron, postów i niestandardowych typów postów. Wtyczka pokazuje pełne wyniki statystyczne, dzięki czemu możesz wybrać wariant zwycięzcy, a następnie usunąć skrót testowy A / B jednym kliknięciem.

7. Hotjar

Hotjar

Hotjar to doskonałe narzędzie do testowania podziału A / B do eksperymentowania z wieloma wariantami witryny i wyświetlania tego, co najlepiej współgra z odbiorcami. Najlepiej jest ustalić, czy określony kolor lub styl układu działa dla odwiedzających witrynę, czy nie.

Zawiera wiele innych funkcji służących do gromadzenia danych i poprawy jakości obsługi klienta w Twojej witrynie. Możesz także poprosić odwiedzających o opinię na temat różnych wersji witryny.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki i narzędzia do testowania podziału WordPress A / B. Możesz także zapoznać się z naszym artykułem na temat testowania podziału A / B formularzy WordPress w celu zwiększenia konwersji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map