7 najlepszych wtyczek menedżera pobierania w porównaniu (szybkie i bezpieczne)

Najlepsze wtyczki WordPress Download Manager


Szukasz najlepszych wtyczek menedżera pobierania dla WordPress? Dobry pomysł! Chociaż witryny WordPress umożliwiają przesyłanie plików i umieszczanie linków do pobierania w swoich postach i stronach, nie ma domyślnego sposobu ich skalowania. Natomiast dzięki wtyczce menedżera pobierania możesz śledzić, zarządzać i kontrolować uprawnienia do pobierania plików. Możesz nawet użyć ich do SPRZEDAŻY pobierania plików, jeśli chcesz!

Właśnie dlatego w tym artykule wybraliśmy 7 najlepszych wtyczek menedżera pobierania dla WordPress! Sprawdź je, wybierz idealne dopasowanie i przygotuj się na pokochanie wyników.

Wybór najlepszej wtyczki WordPress Download Manager

Istnieją różne typy wtyczek menedżera pobierania. Podczas gdy niektóre wtyczki umożliwiają śledzenie pobierania plików w witrynie WordPress, inne zapewniają bezpieczny dostęp do plików.

To, że oferujesz pobieranie plików w swojej witrynie, nie oznacza, że ​​potrzebujesz różnego rodzaju wtyczek do menedżera pobierania. Zanim zagłębisz się i wybierzesz menedżera pobierania swojej witryny, musisz dokładnie zbadać cel, aby nie marnować pieniędzy na niewłaściwą wtyczkę.

Zadaj sobie kilka pytań.

 • Czy potrzebujesz śledzić pobrania WordPressa??
 • Czy chcesz zapewnić bezpieczny dostęp do pliku?
 • Czy chcesz zsynchronizować swoje pliki z Dropbox lub Dyskiem Google??

Teraz, gdy masz już podstawowy pomysł, przejdźmy do 7 najpopularniejszych wtyczek menedżera pobierania dla WordPress.

W skrócie: 7 najlepszych wtyczek Menedżera pobierania

PluginPriceActive Instalacje
MonsterInsightsOd 79,60 USD / rokPonad 2 miliony
Menedżer pobierania plików WordPress17 USD1400+
Multiverso30 USD1100+
Łatwe cyfrowe pobieranieWolny60 000+
Menedżer pobierania WordPressWolny100 000+
Pobierz załącznikiWolny10 000+
Wspaniałe pliki do pobraniaWolny10 000+

1. MonsterInsights

monsterinsights-plugin-wordpress

MonsterInsights jest numerem 1 na tej liście nie bez powodu. Jest to nie tylko najlepsze narzędzie Google Analytics na rynku, ale także najlepsza wtyczka menedżera pobierania dla WordPress.

Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz skonfigurować Google Analytics w swojej witrynie WordPress i uzyskać dostęp do takich danych, jak statystyki w czasie rzeczywistym, śledzenie eCommerce, śledzenie reklam, śledzenie odesłań, śledzenie popularnych postów, śledzenie formularzy i wiele więcej! Jest zgodny z RODO, nie spowalnia Twojej witryny, a wszystkie potrzebne raporty są dostępne z pulpitu WordPress.

Teraz, dzięki dodatkowi Śledzenie pobrań plików, możesz również używać MonsterInsights jako wtyczki menedżera pobierania! Potrzebujesz pomocy na początek? Sprawdź nasz samouczek dotyczący konfigurowania śledzenia pobierania w Google Analytics za pomocą usługi Monster Insights.

Zacznij korzystać z MonsterInsights już dziś!

2. Menedżer pobierania plików WordPress

Menedżer pobierania plików WordPress

Chcesz zapewnić swoim klientom bezpieczny dostęp do poufnych plików? Menedżer pobierania plików WordPress to wtyczka dla Ciebie.

Użytkownicy Twojej witryny WordPress mogą się logować i pobierać pliki, które specjalnie im przypisałeś. Nawet jeśli plik do pobrania jest adresem URL, ta wysoce zabezpieczona wtyczka zapewni, że tylko przypisany użytkownik może pobrać plik.

Rozpocznij pracę z Menedżerem pobierania plików WordPress już dziś!

3. Zaawansowane udostępnianie plików Multiverso

Multiverso

Zaawansowana wtyczka do udostępniania plików z funkcjami przyjaznymi dla programistów, Multiverso pozwala utworzyć sekcję udostępniania plików w witrynie WordPress, która jest dostępna dla dozwolonych ról użytkowników, od administratorów po subskrybentów.

Ustaw kontrole bezpieczeństwa, rozmiar przesyłanych plików, kategorie i wiele innych. Istnieje również wiele skrótów, a także seksowne opcje jQuery.

Zacznij korzystać z zaawansowanego udostępniania plików Multiverso już dziś!

4. Łatwe cyfrowe pobieranie

Łatwe cyfrowe pobieranie

Jeśli masz witrynę eCommerce i sprzedajesz cyfrowe pliki do pobrania, Easy Digital Downloads to idealna wtyczka dla Ciebie. Dzięki temu kompletnemu systemowi sprzedaży możesz śledzić wszystko, od eBooków, przez zdjęcia, dokumenty, piosenki.

Dostępny w ponad 24 językach, EDD ułatwia rozpoczęcie sprzedaży i zarządzanie pobranymi plikami, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie.

Ta darmowa wtyczka integruje się z PayPal, Amazon Payments, Stripe, Authorize.net, BitPay i innymi. Potrzebujesz jeszcze więcej opcji? Ich rozszerzenia premium zapewniają dostęp do jeszcze większej liczby bramek płatności, integracji usług e-mail i opcji zarządzania plikami.

Rozpocznij korzystanie z Easy Digital Downloads już dziś!

5. Menedżer pobierania WordPress

Menedżer pobierania WordPress

Zarządzaj, śledź i przejmij pełną kontrolę nad pobieraniem plików dzięki wtyczce WordPress Download Manager. Chroń swoje pliki, przypisując je do ról użytkownika lub ustawiając hasła.

W przypadku witryn eCommerce dostępne są opcje konfiguracji licencji, cen, limitów pobierania itp. Integruje się również z DropBox, OneDrive, Dyskiem Google i innymi.

Bezpieczna i gotowa do tłumaczenia, ta darmowa wtyczka jest łatwa w konfiguracji i użyciu z wieloma przydatnymi funkcjami.

Zacznij korzystać z Download Managera już dziś!

6. Pobierz załączniki

Pobierz załączniki

Pobierz załączniki to jedna z najlepszych wtyczek menedżera pobierania, ponieważ wykorzystuje AJAX i prosty interfejs przeciągnij i upuść. Kochamy prostotę.

Jeśli jednak jesteś programistą i chcesz rozszerzyć funkcje pobierania załączników, spodoba ci się ich wiele zaczepów i funkcji filtrów.

Zacznij korzystać z Pobierz załączniki już dziś!

7. Wspaniałe pliki do pobrania

Wspaniałe pliki do pobrania

Ta przyjazna dla programistów wtyczka jest bezpłatna do pobrania i używania, i pozwala łatwo dodawać przyciski pobierania i linki do stron, postów i obszarów wigetyzowanych.

Co najważniejsze, statystyki pobierania i raporty można znaleźć bezpośrednio w pulpicie nawigacyjnym WordPress.

Zacznij już dziś od wspaniałych pobrań!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki menedżera pobierania dla WordPress.

Jeśli podobał Ci się ten post, może Ci się spodobać nasza lista 6 najlepszych wtyczek bezpieczeństwa WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map