7 najlepszych wtyczek WordPress YouTube Video Gallery do zwiększenia liczby wyświetleń

wtyczki galerii wideo


Szukasz dobrej wtyczki galerii filmów YouTube na swoją stronę? Domyślnie dodanie filmu z YouTube do posta na blogu jest tak proste, jak skopiowanie adresu URL filmu.

Ale jeśli chcesz dodać wiele filmów do jednej strony lub postu, możesz chcieć uporządkować je w formie galerii. Właśnie tam pojawia się wtyczka galerii wideo WordPress. Te wtyczki pomagają wyświetlać filmy w formie galerii bez pisania ani jednego wiersza kodu i zmniejszania szybkości ładowania.

W tym artykule wymieniliśmy jedne z najlepszych wtyczek WordPress YouTube Gallery, które pozwolą Ci dodawać piękne galerie wideo do swojej witryny w ciągu kilku minut. Wszystkie wymienione poniżej wtyczki są bardzo łatwe w obsłudze i oferują wspaniałe funkcje. Zanim jednak przyjrzymy się tym wtyczkom, dowiedzmy się, w jaki sposób wtyczka galerii wideo może być pomocna dla Twojej witryny.

1. Galeria Envira

Galeria Envira

Galeria Envira to jedna z najpopularniejszych wtyczek zdjęć i galerii wideo, która umożliwia wyświetlanie filmów z YouTube w formie galerii. Jest wyposażony w solidny kreator przeciągania i upuszczania, który ułatwia tworzenie galerii WordPress. Dzięki gotowym szablonom możesz szybko dostosować swoje galerie i nadać im idealny wygląd, na jaki zasługuje.

Aby Twoje galerie były bardziej angażujące, możesz dodać opcję pokazu slajdów lub włączyć tryb pełnoekranowy lightbox. Dzięki Envira osadzanie filmów z YouTube, Vimeo, Wistia itp. Jest bardzo łatwe. Możesz także dodać przycisk udostępniania, aby Twoi użytkownicy mogli udostępniać Twoje filmy rodzinie i znajomym w mediach społecznościowych. Dzięki wielu innym niesamowitym funkcjom Envira jest jedną z najlepszych opcji, na jaką możesz się wybrać.

2. Galeria uTubeVideo

Wtyczka galerii wideo uTube

Galeria uTubeVideo to kolejna świetna wtyczka YouTube WordPress, która pozwala dodawać filmy z YouTube w formie galerii bezpośrednio na stronie WordPress.

Wtyczka oferuje kilka opcji dostosowywania filmów. Na przykład możesz dodać pasek postępu, aby użytkownicy wiedzieli, kiedy filmy się kończą, dodać początkową rozdzielczość swoich filmów, ustawić rozmiar odtwarzacza wideo itp. Wtyczka oferuje wbudowaną obsługę YouTube i Vimeo. Łatwo jest więc umieszczać filmy na tych dwóch platformach.

3. YourChannel

Twój kanał

Twój kanał to kolejna genialna wtyczka galerii WordPress YouTube, która pozwala użytkownikom oglądać filmy z YouTube bezpośrednio z Twojej witryny. Wystarczy podać nazwę użytkownika YouTube i identyfikator kanału, aby natychmiast skonfigurować galerię wideo na swojej stronie internetowej. Możesz odtwarzać swoje filmy we wpisie lub w formie lightbox.

Aby Twoje filmy były bardziej atrakcyjne, użyj jednej z 7 pięknych miniatur, które oferuje. Możesz również dodać opcję płynnego przejścia, jeśli chcesz. Wtyczka jest gotowa do tłumaczenia i obsługuje również RTL. System pamięci podręcznej pomaga szybciej ładować filmy, dzięki czemu nie musisz rezygnować z wydajności witryny.

4. Galeria Youtube

Galeria YouTube

Galeria YouTube to kolejna niesamowita wtyczka galerii YouTube, która pozwala wyświetlać wszystkie filmy z YouTube w formie siatki lub galerii bezpośrednio na Twojej stronie internetowej. Nie musisz nic robić, aby wstawić te filmy. Po prostu wprowadź swój identyfikator wideo YouTube, a strona filmu zostanie automatycznie utworzona dla Ciebie. Następnie możesz pracować również nad wymiarami miniatur wideo. Na przykład zamiast domyślnego współczynnika 16: 9 możesz ustawić współczynnik 4: 3, jeśli chcesz.

Jeśli wyświetlasz swoje filmy w formie siatki, możesz dodać do 4 różnych kolumn. Na każdej stronie wyświetlanych jest 8 filmów, ale można również dostosować liczbę wyświetlanych filmów. Wtyczka jest responsywna, co oznacza, że ​​Twoja strona działa dobrze na komputerze, tablecie i urządzeniach mobilnych. Jeśli galeria jest wyświetlana na telefonie, nawigacja miniatur jest zastępowana dwoma dużymi rozmiarami Poprz i Kolejny ikony.

5. Galeria zdjęć autorstwa 10Web

Galeria zdjęć 10Web

Z Galeria zdjęć, nie musisz spędzać godzin pracując nad galeriami zdjęć. W ciągu kilku minut możesz mieć piękną i responsywną galerię zdjęć i filmów. Te galerie wyglądają oszałamiająco na różnych urządzeniach, więc nigdy nie będziesz się martwić o ich wygląd.

Galeria fotografii jest zintegrowana z wtyczkami eCommerce i bramami płatności, takimi jak PayPal i Stripe. Ułatwia to sprzedaż produktów lub usług, jeśli chcesz, bezpośrednio z poziomu filmów. Masz również pełną elastyczność w zakresie projektowania swoich galerii. Możesz stylizować go dokładnie tak, jak chcesz, dzięki wszystkim opcjom dostosowywania.

6. Galeria wideo – Galeria YouTube

Galeria wideo - Galeria YouTube

Galeria wideo to kolejna niesamowita wtyczka galerii filmów WordPress na YouTube, która ułatwia tworzenie galerii wideo bez pisania ani jednego wiersza kodu. Jeśli chcesz wyświetlać swoje filmy w uporządkowany i przejrzysty sposób, Video Gallery to wtyczka, której potrzebujesz. Oferuje przyjazny dla użytkownika edytor, który umożliwia szybkie i łatwe tworzenie galerii. Możesz również wybrać jeden z 9 różnych układów galerii, dodać efekty aktywowania, dodać funkcję powiększania i wiele więcej.

Wtyczka ma wbudowaną obsługę Vimeo, YouTube, Wistia i MP4. W zależności od wymagań możesz łatwo dodawać filmy z dowolnej z tych platform. Możesz także przejąć kontrolę nad kolorem, rozmiarem i wyrównaniem tekstu opisu.

7. WP YouTube Gallery

wtyczki galerii wideo YouTube

Z WP YouTube, możesz utworzyć jedne z najbardziej atrakcyjnych galerii wideo w ciągu kilku minut. Następnie możesz go dostosować, jak chcesz. Pozwala dodać tytuł i zdefiniować limit zawartości. Możesz nawet ukryć swój tytuł, wyłączyć powiązane filmy i nie tylko.

Więc to jest to. Są to jedne z najlepszych wtyczek galerii wideo WordPress na YouTube, które zdecydowanie powinieneś wypróbować. Mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny. Możesz także wiedzieć, jak utworzyć galerię obrazów w WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map