8 Najlepsze wtyczki FAQ WordPress w porównaniu i sprawdzone (2020)

najlepsze wtyczki FAQ WordPress


Czy otrzymujesz e-maile od odwiedzających z tym samym pytaniem o Twoje produkty, na które już odpowiedziałeś? Cóż, fajnie jest odpowiadać na pytania klientów i rozwiać ich wątpliwości. Ale może być zastraszające, gdy wielokrotnie zadawane są te same pytania.

Sprytnym rozwiązaniem tego problemu jest posiadanie sekcji FAQ na swojej stronie internetowej. W ten sposób możesz wymienić najczęściej zadawane pytania, odpowiedzieć na wszystkie pytania razem i wyświetlić je na swojej stronie dla odwiedzających.

W razie wątpliwości użytkownicy mogą zapoznać się z sekcją FAQ. Co więcej, nie będziesz już musiał wielokrotnie odpowiadać na te same pytania.

A co może być lepszego niż użycie wtyczki FAQ? W tym artykule opowiemy o tym 8 najlepszych wtyczek FAQ dzięki czemu możesz utworzyć sekcję FAQ dla swojej firmy.

1. Heroiczna wtyczka FAQ WordPress

HeroThemes, wtyczki FAQ

Heroic WordPress FAQs Plugin to jedna z najbardziej przyjaznych dla użytkownika wtyczek o pięknym designie i wspaniałym zapleczu. Za pomocą tej wtyczki możesz tworzyć często zadawane pytania dokładnie tak, jak chcesz. W ogóle nie wymaga kodowania.

Dzięki tej wtyczce można łatwo dostosować często zadawane pytania dzięki konstruktorowi przeciągania i upuszczania. Najlepsze jest to, że obsługuje również obrazy, filmy i animacje. Wizualizacje mogą sprawić, że Twoi goście będą bardziej zrozumiali. Wtyczka zawiera 5 predefiniowanych stylów FAQ, różne opcje ikon oraz edytor wizualny, który zapewnia przyjemną edycję.

Konfigurator FAQ otwiera możliwość dodawania najczęściej zadawanych pytań w dowolnym miejscu na stronie. Aby dopasować wygląd witryny, możesz użyć jej niesamowitych opcji dostosowywania.

2. Fantazyjne FAQ – Wtyczka FAQ WordPress

Fantazyjne FAQ, wtyczki FAQ

Fancy FAQ to genialna wtyczka, która upraszcza proces dodawania sekcji FAQ do strony WordPress. Wtyczka jest kompletnym rozwiązaniem służącym do udzielania odpowiedzi użytkownikom na wszystkie prawdopodobne pytania dotyczące produktów i usług.

Niestandardowy typ postu z kategorią systemową ułatwia integrację często zadawanych pytań. Po dodaniu często zadawanych pytań możesz wyświetlić je w dowolnym miejscu na swojej stronie internetowej. Może to być konkretna strona, post lub widżet. Można to zrobić za pomocą krótkiego kodu dostarczonego przez wtyczkę.

Ta wtyczka obsługuje również wiele popularnych wtyczek, w tym WooCommerce. Jeśli więc Twoja witryna internetowa to eCommerce, nadal będziesz mógł bez problemu kontynuować oferowanie swoich produktów i usług..

3. Wtyczka FAQ Tribulant WordPress

Wtyczki FAQ, wtyczka FAQ Tribulant

Tribulant WordPress FAQ to solidne rozwiązanie WordPress zbudowane z w pełni funkcjonalnego administracyjnego pulpitu nawigacyjnego, z którego można zarządzać najczęściej zadawanymi pytaniami. Jest bardzo elastyczny, jeśli chodzi o pozwalanie na dostosowanie ustawień wtyczki i dostosowanie jej do własnych wymagań.

Twoi użytkownicy mogą mieć czysty interfejs, z którego mogą z łatwością przeglądać pytania. Formularz wyszukiwania zintegrowany z wtyczką pozwala użytkownikom na bardziej szczegółowe wyszukiwanie bez marnowania czasu.

Aby Twoje FAQ było bardziej pomocne dla użytkowników, możesz akceptować pytania za pomocą formularza internetowego. Mogą to zrobić, rejestrując się i logując na stronie lub bezpośrednio z samego interfejsu. Masz prawo wybrać opcję, w jaki sposób użytkownicy mają przesyłać pytania.

4. Menedżer FAQ produktów WooCommerce

Menedżer FAQ WooCommerce, wtyczki FAQ

Menedżer FAQ produktów WooCommerce to kompletne rozwiązanie umożliwiające dodawanie najczęściej zadawanych pytań do witryny eCommerce. Dzięki tej wtyczce możesz dodawać często zadawane pytania do każdego produktu w witrynie osobno. Najlepsze jest to, że nie ma ograniczeń co do liczby najczęściej zadawanych pytań.

Możesz także posortować często zadawane pytania w dowolnej kolejności, przeciągając i upuszczając. Możesz także użyć 7 pięknych gotowych motywów z niestandardową sekcją konstruktora motywów dla każdej z nich. Więc jeśli nie podoba ci się konkretny kolor, czcionka itp., Po prostu idź i zmień go.

5. FAQ WD przez Web-Dorado

Web Dorado, wtyczki FAQ

FAQ WD by Web-Dorado to kolejna niesamowita wtyczka FAQ, którą możesz chcieć sprawdzić. Jest to bogata w funkcje i przyjazna dla SEO wtyczka do FAQ, która pozwala łatwo dodawać FAQ do swojej witryny. Możesz nawet kategoryzować swoje pytania, aby odwiedzający mogli łatwiej je znaleźć.

Gdy odwiedzający wpisują pytanie, odpowiedzi zostaną przedstawione w uporządkowanym widoku akordeonu, a użytkownicy mogą je kliknąć, aby przeczytać odpowiedzi. Wtyczka obsługuje nieograniczoną liczbę kategorii. Za pomocą sekcji Zamówienie możesz również zmienić kolejność pytań. Sekcja zamówień zawiera funkcję przeciągnij i upuść, więc zamawianie i zmiana kolejności wydaje się bardzo łatwa.

Możesz także dodać przyciski udostępniania społecznościowego do często zadawanych pytań, pozwolić innym na dodawanie komentarzy i wiele więcej. Wtyczka oferuje również świetne wsparcie. Piękne motywy dostarczane z wtyczką mogą naprawdę sprawić, że często zadawane pytania będą wyglądać świetnie.

6. Akordeon FAQ Wtyczka WordPress

Akordeon FAQ, wtyczki FAQ

Akordeon FAQ Wtyczka WordPress to idealne rozwiązanie do stylowego dodawania często zadawanych pytań do Twojej witryny. Niezależnie od tego, czy chcesz je w stylu akordeonowym, listowym czy blokowym, ta wtyczka ma dla ciebie wszystkie opcje. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować, aktywować i po prostu zacząć korzystać z wtyczki na swojej stronie.

Jest bardzo elastyczny, więc możesz dodać niestandardowy styl do często zadawanych pytań. Od zmiany koloru, czcionki, ikon, promienia obramowania i innych, będziesz mieć wiele opcji, aby wyglądać wyraźnie. Możesz także włączyć opcję tłumaczenia.

Wtyczka oferuje pełne wsparcie w ciągu tygodnia i obejmuje instalację i konfigurację, funkcje produktu i naprawianie błędów.

7. Arconix FAQ autorstwa Tyche Softwares

podłącz

Często zadawane pytania dotyczące Arconix to darmowa wtyczka FAQ, która pozwala dodać stylową sekcję FAQ do swojej witryny. Możesz użyć tego kodu, aby wyświetlić go w dowolnym miejscu witryny. Możesz je również ukryć lub pokazać za pomocą animowanego pola przełączania JQuery lub akordeonu.

Pozwala także wyświetlać pytania i odpowiedzi w grupach, oznaczając je w momencie ich tworzenia. Możesz także zaznaczyć pole wyboru, które pozwala dodać najczęściej zadawane pytania na górze z dołączonym linkiem.

Wtyczka jest łatwa w użyciu i dostosowywaniu, i ma już ponad 10 000 aktywnych pobrań. Więc sprawdź teraz tę wtyczkę i dodaj piękną sekcję FAQ do swojej witryny.

8. Ostateczne FAQ

Najczęstsze pytania

The Ostateczna wtyczka FAQ to niesamowita wtyczka WordPress, która upraszcza proces dodawania często zadawanych pytań do Twojej witryny. Od dodawania nieograniczonej liczby kategorii do tworzenia nieograniczonej liczby tagów, ta wtyczka pozwala stworzyć świetną sekcję FAQ dla Twojej witryny.

Aby ułatwić użytkownikom, możesz użyć formularza wyszukiwania AJAX FAQ i włączyć bardziej szczegółowe wyszukiwanie w swojej witrynie. Układ akordeonu dostarczany z tą wtyczką pozwala stylowo prezentować pytania i odpowiedzi. Możesz także utworzyć instrukcję obsługi, a nawet pozwolić innym na pobranie Twojego pytania i odpowiedzi w formacie PDF.

Wtyczka umożliwia także stylizację najczęściej zadawanych pytań. Możesz użyć CSS, aby Twoja sekcja wyglądała bardziej stylowo i atrakcyjnie.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze wtyczki FAQ WordPress. Jeśli chcesz, możesz sprawdzić ten przewodnik na Jak dodać często zadawane pytania – sekcja FAQ w WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map