8 najlepszych niestandardowych wtyczek błędów WordPress 404 (2020)

Najlepsza niestandardowa wtyczka błędu WordPress 404


Chcesz utworzyć niestandardową stronę błędów WordPress 404?

Podczas próby odwiedzenia strony internetowej, która jest niedostępna, pojawia się strona błędu 404.

Domyślna strona błędu 404 wygląda na nudną, więc lepiej jest dostosować tę stronę, aby poprawić wrażenia użytkownika. Oprócz tego musisz także upewnić się, że skonfigurowałeś odpowiednie przekierowanie dla wszystkich usuniętych stron, abyś mógł zmniejszyć liczbę błędów 404 w swojej witrynie.

Najlepsze niestandardowe wtyczki błędów WordPress 404

Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć niestandardową stronę 404, czy skonfigurować odpowiednie przekierowanie, potrzebujesz niestandardowej wtyczki strony błędu 404. Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych wtyczek 404 stron błędów dla WordPress

1. Beaver Builder

Beaver Builder

Beaver Builder to najpopularniejsza wtyczka WordPress do tworzenia stron. Ma wbudowany szablon strony błędu 404, który można dostosować za pomocą narzędzia do tworzenia stron.

Domyślnie szablon strony błędu 404 zawiera główny nagłówek, podtytuł, tekst i przycisk wezwania do działania. Możesz dostosować informacje na stronie, jak chcesz.

Błąd 404 Beaver Builder

Beaver Builder ułatwia dostosowanie szablonu strony błędu z interfejsu użytkownika. Możesz użyć narzędzi wskaż i kliknij, aby dodać przydatne szczegóły na stronie błędu.

2. Divi

Motyw Divi

Divi Builder ma w pełni konfigurowalny szablon strony błędu 404, którego możesz użyć, aby zaangażować użytkowników i zmniejszyć współczynnik odrzuceń.

Jest to wtyczka, która płynnie współpracuje z dowolnym motywem.

Szablon strony Divi 404

Za pomocą narzędzia do tworzenia stron Divi można wprowadzać zmiany w szablonie strony błędu 404. Możesz łatwo dostosować czcionkę, kolor, tło, odstępy, ramki i inne elementy strony.

Możesz łatwo dostosować treść strony błędu 404, a nawet dodać formularz subskrypcji biuletynu i przyciski wezwania do działania.

3. Astra

Astra 404 Page

Astra to szybki i lekki uniwersalny motyw WordPress. Oferuje wysokiej jakości szablon strony błędu 404, który automatycznie zastąpi domyślną treść strony błędu 404.

Aby korzystać z szablonu strony błędu 404, musisz zainstalować i aktywować wtyczkę Astra Pro Addon w witrynie WordPress. Ustawienia tego szablonu będą dostępne w obszarze administracyjnym WordPress w niestandardowych układach.

Strona błędu Astra 404

Astra bezproblemowo współpracuje również z dowolnym narzędziem do tworzenia stron WordPress. Pozwala wyłączyć główny nagłówek i stopkę witryny, aby wyświetlać użytkownikom przydatne treści.

4. Menedżer przekierowań

Menedżer przekierowań Yoast

Redirection Manager to przydatna wtyczka WordPress, która umożliwia łatwe dodawanie przekierowań stron do Twojej witryny. Jest wydany przez tych samych ludzi, którzy stoją za popularną wtyczką SEO WordPress, Yoast.

Za każdym razem, gdy usuwasz stronę internetową, wtyczka wyświetla monit o skonfigurowanie przekierowania.

Wtyczka działa świetnie z Google Search Console i pozwala szybko naprawić błędy w witrynie.

5. Przekierowanie

Przekierowanie

Przekierowanie to darmowa wtyczka WordPress do zarządzania i naprawy błędów w Twojej witrynie. Śledzi błędy 404 i monituje o skonfigurowanie prawidłowego przekierowania.

Możesz zobaczyć dziennik błędów, aby monitorować wszystkie przekierowania w WordPress. Dzienniki błędów i raporty są eksportowane do dalszej analizy.

6. 404–301

404–301

404–301 to inteligentna wtyczka do optymalizacji błędów WordPress 404. Pozwala przekierowywać użytkowników ze strony błędu 404 na inne strony witryny i niestandardowe linki.

Najlepsze jest to, że dzięki tej wtyczce możesz skonfigurować powiadomienia e-mail za każdym razem, gdy użytkownicy trafią na stronę błędu 404. W ten sposób możesz podjąć terminowe działania, aby naprawić stronę błędu.

7. Przekierowania 301

301 Przekierowania

301 Przekierowania to wtyczka przekierowania WordPress do dodawania przekierowań 301 i 302 na stronach błędów 404. Możesz przekierowywać użytkowników do stron, postów, niestandardowych linków i stron archiwizujących.

Wtyczka wyświetla pełny wgląd w przekierowania i pozwala szybko monitorować strony błędów. Za pomocą tej wtyczki możesz zaangażować użytkowników, nawet jeśli trafią na nudną stronę błędu 404.

8. Wtyczka przekierowania SEO

Wtyczka przekierowania SEO

Wtyczka przekierowania SEO pomaga łatwo naprawić strony błędów 404 z Google Search Console. Umożliwia dodanie 301 przekierowań do niedostępnych stron, dzięki czemu użytkownicy mogą zobaczyć inne treści w Twojej witrynie.

Ponadto naprawia błędy indeksowania (404 & soft 404) w Google Search Console, aby mieć pewność, że nie zostaniesz ukarany za usunięte strony.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł ci znaleźć najlepsze strony błędów WordPress 404. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem, jak naprawić błąd podczas nawiązywania połączenia z bazą danych w WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map